Stranica 23 od 24 PrviPrvi ... 1321222324 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,150 od 1151

Tema: molitva za naš uspjeh

  1. #1101

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj piki prvotno napisa Vidi poruku
    Mury draga nije mi bila namjera ikoga rasplakati (sebe jesam), ali bilo mi je žao ne podijeliti s vama! Drži se i uspješno liječenje!
    Bez brige, ovo su ipak bile suze radosnice

  2. #1102
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Hvala ti piki ... sad mi se moja bol čini malo manja

    Svima šaljem u mojim ste molitvama...

  3. #1103
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Piki, prekrasno napisano! Nije isto kad žena ima svoje dijete i voli ga kao majka te kad nema svoje, ali ima nećake ili neko drugo dijete koje voli, ali mu nije majka.To mnogi ne razumiju.
    Cure i ja sam se često pitala da li je Božja volja da ne budem majka, a ja si to ne samo jako želim, već mi je to najveća želja i vjerujem da me On nije zaboravio ni zaboravio moje žarke molitve i eto tu je dijete koje treba majku, a ja dijete i našli smo se na drugačiji način. Sad on ima svoju majku, a ja dijete rođeno iz srca i puno molitve i boli, iz "trudnoće" koja je trajala sedam godina.
    Ja i dalje molim za sve nas i želim vam reći da uvijek gledajte naprijed i mislite pozitivno

  4. #1104
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Piki lijepo si podigla temu.
    Špelkice tako mi je drago da ste uspjeli posvojit (čitala sam te na temi vezanoj za to, pružit jednom djetetu toplinu doma, ljubav i vodit ga na njegovom putu je nešto tako humano i prekrasno, ne znam kako bi se spretnije izrazila, naravno da ti je dragi Bog uslišao molitve i postala si majka i tako si lijepo ovo napisala "dijete rođeno iz srca i puno molitve i boli, iz "trudnoće" koja je trajala sedam godina".
    Mury bit ćeš majka jednom, znam da je teško, al nisi sve ovo dosad prošla uzalud, ponekad ne razumijemo i teško nam je prihvatiti Božje planove i križ koji nosimo, al on ima plan za sve nas

    Cure, sve ste mi u molitvama!

  5. #1105

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj piki prvotno napisa Vidi poruku
    Evo drage moje da malo podignem temu. Dobra prijateljica mi je na ovo nedavno obratila pažnju. Nisam bila sigurna dal da postam ovdje ili gdje boli neplodnost, toliko me zaboljelo. Dio je članka iz časopisa Pia a govori o majkama, dio propovjedi za Majčin dan:

    "Ne zaboravimo pak, da nam dar majčinstva ne daje pravo isključivanja onih koje majke ne mogu biti. Moja druga misao ide tebi, ženo, koja ne možeš postati majka.
    Ženo, zašto plačeš - zar zato jer se osjećaš zaboravljeno?
    Poznata mi je rana srca tvoga iz razgovora, komuniciranih života, supruga koje na koljenima isplakuju bol čežnje za djetetom i rane križa koji im je povjeren.
    Zato ponavljam: biti majka nije povlastica. To je dar. Ipak, Gospodin ponekad tako raspoređuje darove da je teško uopće i pokušati shvatiti zašto je to tako!
    Nitko ne vidi tvoju muku što je ćutiš kada promatraš trudnice ili malu djecu. Tko može vidjeti koliko je čežnje u tebi? I koliko jača mora biti tvoja vjera da iz tjelesne neplodnosti izrasteš
    u duhovnu majku dobrote i ljubavi za druge? Ništa ne može nadomjestiti vlastito dijete, ali ljubav koju si čuvala za njega samo Bog može preoblikovati u ljubav za druge.
    Križ žene koja srcem čezne biti majka velik je. I zato si ti, koja si srcem majka, vrijedna našeg poštovanja, i čestitke na današnji dan!"
    Piki

  6. #1106

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Špelkica, Mury, Sara, Kika

    Cure, tu sam, u novim pripremama za dalje... Mislim na vas, molim se, ali sam posve mirna, nekako... Mislim da ako Bog dade želju, dat će i način... Važno je samo mu predati i svoju tugu, ali imati vjere... Vjera čini čuda-... Pusa svima...

  7. #1107

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Nebi bilo u redu da svoju priču zadržim za sebe pa sam je odlučila podijelit sa vama, dragim suborkama u želji da postanemo majke.
    u braku smo skoro 5 god i odlučili smo krenuti u mpo postupak jer smo vidjeli da se ništa po pitanju prirodne trudnoće ne događa. Nakon loših nalaza mm, loših prognoza dr ja nisam tila odustat tek tako. prije prvog postupka sam osjetila potrebu da odem sa mm u Međugorje. Ne da tražim od gospe da mi podari dijete nego da mi da snage da što bezbolnije podnesem poraz (ako dođe do toga), da mi da snagu i da me uputi. molila sam je samo da se ne slomim. često sam se u životu molila i sv.RITI.ona mi je uvik bila u pomoći. jutros, nakon završene devetnice toj svetici, 12 dnt sam ugledala svoj plus na testu. znam da je to tek prvi korak, prva stepenica, ali dala mi je nadu da će bit sve u redu, znam da će bit sve u redu..... ipak ovo je moj prvi plus

  8. #1108

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj jojo prvotno napisa Vidi poruku
    Nebi bilo u redu da svoju priču zadržim za sebe pa sam je odlučila podijelit sa vama, dragim suborkama u želji da postanemo majke.
    u braku smo skoro 5 god i odlučili smo krenuti u mpo postupak jer smo vidjeli da se ništa po pitanju prirodne trudnoće ne događa. Nakon loših nalaza mm, loših prognoza dr ja nisam tila odustat tek tako. prije prvog postupka sam osjetila potrebu da odem sa mm u Međugorje. Ne da tražim od gospe da mi podari dijete nego da mi da snage da što bezbolnije podnesem poraz (ako dođe do toga), da mi da snagu i da me uputi. molila sam je samo da se ne slomim. često sam se u životu molila i sv.RITI.ona mi je uvik bila u pomoći. jutros, nakon završene devetnice toj svetici, 12 dnt sam ugledala svoj plus na testu. znam da je to tek prvi korak, prva stepenica, ali dala mi je nadu da će bit sve u redu, znam da će bit sve u redu..... ipak ovo je moj prvi plus
    Prekrasna vijest, sretno do kraja

  9. #1109
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Ajme jojo, prekrasno! Sretno

  10. #1110
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Evo drage moje curice,noćas se vratih iz Međugorja...Ah što reč ,sama pomisao na to hodočašče sve govori.Molila sam se za sve nas da nam MAJKA BOŽJA udijeli milost i da mi uskoro sve postanemo majke.Bile ste mi sve u molitvama.

  11. #1111
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    Drage moje suborke, danas sam skroz slučajno bila u jednoj prekrasnoj crkvi u Molvama gdje nam je svećenik objašnjavao o svakom djeliću crkve i također je spomenuo da svetkuju Svetu Filomenu koja je zaštitnica trudnica i žena koje se bore sa zatrudnjivanjem (smrznula sam se kad sam to čula) nadam se da je to neki znak od gore, pomolila sam se Njoj za mene i za sve Vas.
    Posljednje uređivanje od Anitsirk 84 : 07.10.2013. at 19:10

  12. #1112

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    157

    Početno

    Cure,ja vas i dlaje svaku večer spomenem u molitvama...
    Nažalost se izgubila pojedinačna molitva za one kojima je u tom trenu najpotrebnije,ali vas sve skupa spomenem...

  13. #1113

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Pojedinačna ili grupna, isto je ako je od srca i iz srca.
    svima, bvb!

  14. #1114

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    23

    Početno

    Zelim moliti s vama....i zelim da molite sa mnom....previse j tereta na mojim ledjima....a vase price su me dovele do suza...

  15. #1115

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    23

    Početno

    Zelim moliti s vama i zelim da molite sa mnom,,,,prevelik je teret sve ovo za moja mala ledja....Boli svaki mjesec

  16. #1116
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ivy86... Bog te blagoslovio i dao ti snage za ovu našu mukotrpnu borbu... Ja sam danas bila na kamenitim vratima i rasplakala sam se ko kišna godina, bilo mi je malo lakše jer je i mm bio samnom...
    Počela sam prije tri dana moliti devetnicu sv.Riti i Praškom malom Isusu..
    Sve ste mi u molitvama, molit ću i za Vatricu i za njenu bebu~~~

  17. #1117
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    O Bože danas je opet teški dan... daj mi snage i strpljenja

  18. #1118
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Drage moje cure, pozdravljam vas sve i želim vam reći da se molim svaki dan za sve nas neplodne parove i za nas koje tako jako želimo postati majke. Moramo bit jake i strpljive i ustrajne, znamo da je to nekad jako teško, ali Bog nas vodi i dat će nam snage za sve i na kraju ono što najviše želimo. Ja vjerujem u to, u Njegovu volju koja će biti najbolja za nas.
    Sve ste mi u mislima i molitvama

  19. #1119

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    23

    Početno

    Da li bi neka mogla d ami proslijedi krunicu sv. Ane...bila bih joj jako zahvalna...

  20. #1120
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ivy86, ne znam ti tu krunicu...
    Ruthy, sara10, frćkice, splićanka30... Di ste žene?? Danas mi je zadnji dan devetnice sv.Riti, molim i dalje za sve nas trudiliceBvb
    Hvala ti dragi Bože što je lberc trudna()

  21. #1121

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    157

    Početno

    kika,tu sam... samo ne pišem puno.
    čekam dan testa... ali i dalje molim za sve nas...

    kako si ti?

  22. #1122
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Pikam se i molim da urodi plodom...
    Vidim da si čekalica bete pa ću za tebe danas izmoliti... Sretno ti bilo!!!

  23. #1123

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Iberc je trudna, hvala Bogu!

    Draga Kika222, tu sam, u čekanju, malo nervoze i stresa, pokušavam biti mirna dok čekam, i nekad ide bolje nekad slabije-...
    Ali tu... BVB cure moje, ne gubite nadu, Bog je velik i milosrdan ... Doći će taj dan!

  24. #1124

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    157

    Početno

    Hvala ti
    Molit ću i ja za vašu bebicu...

  25. #1125
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Kika222 i ja sam tu, svaki dan u molitvi za sve nas. Drago mi je zbog svake nove trudnoće na ovom forumu! Ja sam sigurna da nas Bog neće zaboravit na ovom polju i da će nam naše molitve biti uslišane, samo ne znamo kada, a na nama je da se borimo.
    Ja sam baš jučer, skroz slučajno, kupila malu knjižicu - devetnica i molitve blaženom Ivanu Pavlu II kojeg će proglasiti svecem 27.04.14. i sinoć čitam u njemu kako se 22. listopada slavi kao spomendan blaženoga Ivana Pavla II. Od danas se utječem i tom (ne mogu još reći svecu) blaženiku kojeg toliko volim i počimam se molit za zadobivanje milosti zagovorom blaženog Pape Ivana Pavla II. - za milost da postanemo roditelji.

  26. #1126

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    cure moje - ne prođe dan a da vas se ne sitim jer sam i ja do jučer bila dio žena koje na ovaj ili onaj način imaju problema sa začećem. danas kad sam izašla sa svog prvog uz i kad sam čula to malo srce zamolila sam boga da vam svima omogući da to doživite. i dalje će te biti u mojim molitvama!

  27. #1127
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Jojo , baš sam sretna zbog tebe!
    Ja sam jučer prvi puta čula riječi: "Mama volim te " od našeg sina
    I dalje molim za vas
    Posljednje uređivanje od špelkica : 24.10.2013. at 09:58

  28. #1128
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    Špelkica to je jednostavno predivno, sretna sam zbog tebe

  29. #1129
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Špelkice, sve mi trudilice čeznemo da jednog dana netko i nas zove mama, sretna sam zbog tebe i ujedno molim dragog Boga da se smiluje i nama!!!

  30. #1130
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Kika222 znam da si u postupku sad, neka ti ovaj posptupak bude uspješan i dao dragi Bog da sve bude ok i da se tvoje mrve prime. Bit ćeš mi u mislima i molitvi (za utorak)
    Drage moje pozdravljam vas sve, svaki dan za sve neplodne parove se molim. Slijedeći vikend smo u Međugorju ja i mm, sve ćete mi bit u mislima, pomolit ću se Gospi da nam pomogne i da bude uz nas u borbi, padovima i da na kraju dođemo do našega cilja.

  31. #1131
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Sarice pratim te na splitskoj temi, hvala ti što misliš name..
    Ruthy, splićanka, frćkice pozdravljam vas sve!!!
    Strah me je od dragog Boga tražiti išta, ali bila bih mu doživotno zahvalna da se smiluje i pogled svoj svrati na sve nas neplodne parove , bvb

  32. #1132

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Kika222, sara10....i ostale suborke <3 u molitvama ste mi,posebno ovih dana kada imam vremena za moliti na pretek.
    Posljednje uređivanje od Mury : 26.10.2013. at 13:35

  33. #1133

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Kika222, u najtezim trenutcima pomaze makar cinjenica da smo povezane ovako... premda nada je postojana i vjera, plasi.me mogucnost da ni je On predvidio drugacihlji zivot... tesko je to sve... bvb sve vas drage moje...

  34. #1134

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    185

    Početno

    molila bih ako bi mi netko na pp poslao molitve sv. Riti.
    već dugo me okupira da joj se molim, ali ne znam kako
    hvala

  35. #1135

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Martta, ovo je Mury bila napisala jednom:

    MOLITVA NA ČAST SV.RITI (Ova molitva se moli na blagdan sv.Rite)

    1. O velika čudotvorko katoličkog svijeta,o slavna sv.Rito iz Chasije!
    Iz našeg srca podiže se pouzdana molitva na dan Tvoje drage svetkovine. U ovom svečanom času,u kojem se tisuće i tisuće srdaca pouzdano i puna svete nade obraćaju tebi,evo i ja pridružujem svoju smjernu molitvu da je Ti prineseš Presvetom Srcu Isusovu i Njegovoj Bezgriješnoj Majci,te mi isprosi sve potrbite milosti.

    2. O velika svetice iz Chasije,zar bi bilo moguće,da moje pouzdanje u Tvoj zagovor ostane uzaludno? Nisi li ti ona koju narodi nazivaju Sveticom nemogućeg,Odvjetnicom beznadnih slučajeva?
    Eto,upravo se i ja nalazim u tako nevoljnim prilikama radi mojih grijeha. Hoćeš li Ti odvratiti pogled od mene? Zar će za mene biti zatvoreno tvoje srce? Zar ja neću moći osjetiti Tvoj moćni zagovor?

    3. Priznajem da sam nedostojna radi svojih grijeha,ali doista u ovom će se očitovati Tvoja nebeska ljubav,Tvoje veliko milosrđe,kada zadobiješ spasenje moje duše. Ovo je glavna milost koju molim od Boga,po tvom zagovoru,na dan tvojeg ulaska u raj,a stim i ostale potrebne milosti. O milosrdna sv.Rito,ispuni moje želje,čuj uzdahe moje,osuši moje suze a ja ću navještati ljudima da tko želi postići milost kod Boga,neka pita preko njegove vjerne službenice sv.Rite-pa će sigurno biti uslišan.

    4. NA OVAJ DAN TVOJE SLAVE,sv.RITO u kojem se budi velika i živa tvoja moć u zagovoru. Molim te da mi isprosiš Božje milosrđe i blagoslov meni i cijeloj Katoličkoj Crkvi, svim svojim štovateljima širem svijeta. Bolesnicima,siromasima,zapuštenima,griješnicima svima i dušama u čistilištu. O ljubljena Zaručnice Propetog Isusa,od kojeg si primila jedan trn iz Njegove presvete krune,u ovaj dan tvoje slave- pmozi mi.

    Tvoja zaštita neka me prati sve do smrti- Tako budi!

    Izmoli; 3 Očenaša, 3 Zdravo Marije i 3 Slava Ocu!

    Označio si Gospodine službenicu svoju sv. Ritu znakom svoje ljubavi i muke.

    POMOLIMO SE,
    Bože,koji si se udostojao sv.Riti tako velike milosti dati,da je ljubila neprijatelje i da je u srcu nosila i na čelu znakove Tvoje ljubavi i Tvoje muke,daj nam molimo te po njezinu zagovoru i njezinim zaslugama lako praštati našim neprijateljima i bolove tvoje muke razmišljati da obećane nagrade zadobijemo.
    Koji živiš i kraljuješ u vijeke vijekova!
    AMEN!

  36. #1136

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    A ovo je DEVETNICA U ČAST SVETE RITE - Svetice nemogućeg
    poslalal sam ti na PP da ovdje ne zatrpavam ...
    BTB !
    Posljednje uređivanje od Ruthy : 29.10.2013. at 13:30

  37. #1137

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    157

    Početno

    Bože daj nam svima snage za dalje...

  38. #1138
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Kika222 znam da si u postupku sad, neka ti ovaj posptupak bude uspješan i dao dragi Bog da sve bude ok i da se tvoje mrve prime. Bit ćeš mi u mislima i molitvi (za utorak)
    Drage moje pozdravljam vas sve, svaki dan za sve neplodne parove se molim. Slijedeći vikend smo u Međugorju ja i mm, sve ćete mi bit u mislima, pomolit ću se Gospi da nam pomogne i da bude uz nas u borbi, padovima i da na kraju dođemo do našega cilja.
    Sarice draga isprazni inbox hvala ti na molitvama, u ovim danima mi trebaju itekako
    Jesi bila sad u Međugorju ili ideš ovaj vikend??? Lijepo te pozdravljam i mislim nate

  39. #1139
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Kika222, bila sam u Međugorju ovaj vikend, ja uvijek kažem: Isuse, uzdam se u te, vodi me u životu i neka bude kako Ti hoćeš! Al isto ga zamolim u srcu svome da mi da dijete i da ja i mm postanemo roditelji. To ujedno želim svim parovima koji se bore za svoje dijete. U Međugorju sam razgovarala sa jednim svećenikom vezano za potpom. oplodnju, ostavio je taj razgovor utjecaja na mene....
    Kika222, mislim na tebe i želim ti uspjeh od srca, da nas obraduješ lijepim vijestima, samo pozitivno...

  40. #1140

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    157

    Početno

    Sara jel mi smiješ/možeš malo više reć o tom razgovoru? Može na pp

  41. #1141

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Pozdrav drage cure, ja u tišini, čekanju i molitvi... rijetko svraćam, falite mi ... Neka nas Svevišnji sve ohrabri i obraduje... Kika222, drži se mila, Frćka - sve znaš što ti želim, Sarice - čini se da ćemo opet dalje skupa ....Splićanka, pozdrav i bvb vas sve!

  42. #1142
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Dragi Bože, smiluj nam se svima, a posebno Frćkici i svim hrabrim ženama koje čekaju pozitivnu betu!!

  43. #1143

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    23

    Početno

    Ruthy mogu li dobiti molim te devetnicu sv.Rite-....

  44. #1144
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    http://stvorenizanebo.forumotion.com...a-sv-riti#5042 Ivy86 evo ovdje možeš pogledati za devetnice sv. Riti, predug je tekst pa da ne kopiram, eto ti link.

    Ja sada molim devetnicu Blaženom Papi Ivanu Pavlu II.
    Drage cure sve vas pozdravljam. Ruthy

  45. #1145
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Molitva mi daje veliku snagu, mislim da bi mi bilo puno teže prolaziti ne samo kroz MPO, nego i kroz druge probleme u životu, bez vjere u Boga. On zna što je najbolje za mene, a ja Mu vjerujem....
    i zahvaljujem Mu se na svemu u životu što mi je dao....jer Bogu je sve moguće.
    Drage cure, bilo je lijepo kad smo molile zajedno i zajednišvo ima jednu posebnu čar i snagu, živimo u brzom vremenu kada nam dani lete i puno toga ne stignemo, stres i svašta, al znajte da mi ne prođe ni dan da se ne pomolim Bogu za nas koji se borimo.

  46. #1146

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    23

    Početno

    sara hvala mila za link...u ovom svijetu vjera je jedino sto me drzi....

  47. #1147

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Samo da vas pozdravim, utihuno je forum, ali nije molitva... ne dolazim često ali mislim na sve vas, i na naše potrebe i želje... u vrijeme Došašća neka vas mali Božić obraduje s nadom i vjerom i milošću... pusa svima...

  48. #1148
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Drage moje neka nas dragi Bog čuva i prati i vodi i u Novoj godini i ispuni nam ono što najviše želimo! Želim svima blagoslovljenu Novu 2014. godinu.

  49. #1149

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje neka nas dragi Bog čuva i prati i vodi i u Novoj godini i ispuni nam ono što najviše želimo! Želim svima blagoslovljenu Novu 2014. godinu.
    Potpisujem i želim da nam naše molitve napokon budu čim prije uslišane...

  50. #1150

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Cure drage, prošla sam kroz ovaj pdf tražeći nešto (ne bez nostalgije), a našla toliko trudnoća naših moliteljica, čak i onih koje su najupornije među nama, da je to stvarno prekrasno!!
    I majke i trudilice i dečki i svi, u mojem ste srcu! BVB sve!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •