Drage moje,

Evo da se i ja prijavim kao novopecena i ponosna mama :D blizanaca koji sad imaju tri mjeseca. Sisla sa potpomognute i po prvi puta se oglasavam na ovom forumu i sve puuunooo pozdravljam .
Bebaci sad imaju tri mjeseca i trenutno se jos borimo sa grcevima sto i nije bas zabavno kada su dvije bebe u pitanju ali proci ce.
Međutim ono sto me trenutno izludjuje je moj povratak na posao kada blizanci budu imali sest mjeseci. Tesko mi je ali nazalost nemam alternative jer se radi o stranom predstavnistu i moram natrag zbog prirode mog posla. Zadnjih mjesec dana imam zenu koja mi pomaze i koju sam mislila ostaviti da ih cuva. Ona nije neko savrsenstvo ali pitam se dali i mogu naci bolju :/ ? Sa druge strane moje okruženje (čitaj bake i ostali) vrši pritisak da moram imati dvije zene, da jedna ne moze stici, da ce bebe biti sve zahtjevnije i zahtjevnije, i tako dalje i tako dalje.....A ja polako ludim od brige, jer nemam puno iskustva, ovo su mi prva djeca. Nekako ne mogu da zamislim dvije zene da ih cuvaju, nekako mi to previse...a opet moze li jedna sve stici oko dvije bebe????
I evo mene kod iskusnih mama blizanaca, po savjete i komentare na ovu temu...