Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Ljetovanje s blizancima

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    48

    Početno Ljetovanje s blizancima

    Možda je još rano, ali muž i ja već razmišljamo kako ćemo prvi put s djecom na more. Mene lagano hvata strah i panika kad se zamislim na prepunoj plaži s dvoje tek prohodale djece kako mi bježe svaka na svoju stranu.

    Gdje ste vi ljetovale s blizancima?

    Ja bih u neki hotel koji ima npr. bungalowe ili neke apartmane na samoj plaži, da imaju kuhinjicu da nešto mogu i sama pripremiti, npr, podgrijati mlijeko, a da ipak jedemo u hotelskom restoranu, ali koji bi trebao imati i hranilice za djecu...

    Ima li takvo mjesto u HR? Čula sam za Solaris, da li je bio netko od vas tamo i kakva su vam iskustva?

  2. #2
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Nije to tako strašno. Čim tm ide s vama, nemoj se uopće brinuti. Svatko neka pazi na jednog, mada mislim da neće biti tako teško, i sve će biti u redu!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Ja sam se lani interesirala za istu stvar (gdje je baby - friendly ljetovalište za roditelje s malom djecom), i nakon komentara brojnih forumašica otišli smo u Solaris i bilo nam je odlično.

    Meni je bilo super, ali mi smo bili i smješteni u hotelu, tj. apartmanu u sklopu hotela, (no, dobro ja sam baš za hotelski tip ljetovanja - ono drugi mi rede sobu, namještaju krevet, meni je to idealan tip ljetovanja ).

    Jeli smo u hotelskom restoranu (i proizvodili nevjerojatan nered ).

    Tamo ima 5 hotela, cini mi se, svaki ima svoju plažu ali i hotelski bazenčić u sklopu hotela, zajedno sa svom popratnom animacijom. Nas hotel (mozda i drugi) je imao igraonicu (sto je super u slucaju lošeg vremena vani), postoji i wellness u sklopu hotela (opet super u slucaju loseg vremena).

    Oko cijelog kompleksa kruzi vlakic, pa se može voziti s klincima okolo, a nedaleko hotela je i parkić - ono trampolin, tobogani, ljulje, i slične đinđe.

    Što se tiče samostalnih apartmana, tamo sam viđala neke kućice, ali ne znam detalje, najbolje pogledaj na internetu, ili direktno nazovi Solaris. Vjerojatno je moguće boraviti u apartmanima i klopati u hotelskom restoranu (imaju i nekoliko dječjih sjedalica).

    U svakom slučaju, preporučam.

    Sretno!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    lola, ajde mi pls, napiši koliko vas je to, otprilike, koštalo. može na pp.

    zanima me jer bismo i mi, možda, ovako ove godine.

    inače, nema problema s ljetovanjem blizanaca. mi smo prošle godine s njih troje "krstarili" plažama.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    hej, ako nije bed i mene ovo zanima, jer i mi razmišljamo o hotelu ove godine. jedino što moji dosta zezaju oko klope, pa nisam sigurna koliko bi se oni stvarno najeli u hotelu :? i da li bi nam taj dio funkcionirao.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    I da, koji konkretno hotel je bio u pitanju...zanima me zbog igraonice? thnx

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Bili smo u hotelu Ivan (mislim ), to je srednji hotel, treći sa svake strane ako se ide, a ima ih ukupno pet.

    Ne znam, možda i drugi hoteli imaju igraonice (vjerojatno da), probaj provjeriti. Naš je imao igraonicu koja je radila dvokratno, a mislim da je otvaraju i više u slučaju lošeg vremena.

    Navečer postoji i disko za klince s tetama animatoricama. Moji su uživali (a i moja mama takodjer ).

    Postoji i vanjski hotelski bazen, ak' ti se ne da ići do plaže, a i unutarnji bazeni u susjednoj zgradi, koji su samo za goste hotela (ono sve bazeni, tuševi, svlačione - k'o da si u toplicama samo na moru ).

    Što se tiče restorana - uh, to je bila posebna priča. Prvo bi poslali baku da nam rezervira sjedalice/hranilice kojih ima samo nekoliko za cijeli restoran, onda bi prvo klincima dali jesti, prije nego se razbježe po restoranu. Jedino kaj njima baš i nije do jela u takvim okolnostima (inače dobro jedu), puno zanimljivije im je bilo šalabajzati i trčati po restoranu).

    Što se cijene tiče, bilo je stvarno skupo (ali to je bio apartman u sklopu hotela), jeftinije je uzeti jednu ili dvije sobe, ali sam ja htjela da klinci imaju prostora za igranje i trčanje.

    E, sad bi ovo mogla naplatiti Solarisu kol'ko ih reklamiram .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •