Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 121

Tema: Je li kome šikljala krv iz bradavice?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    284

    Početno

    Tek sada sam vidjela post. Sličan je problem imala moja frendica prije nešto više od dvije godine (možda se cure s telefona sjećaju). Kod nje je to krvaranje bilo od bakterije koju je pobrala u rodilištu i riješilo se tek antibioticima. A skužli su brisom bradavice i bakteriološkim pregledom (?) mlijeka.

  2. #52
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    TONI, je li to ono kada smo se svi pitali gdje se to u Hrvatskoj uopće može obaviti bakteriološki pregled mlijeka, odnosno bris dojke?

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    284

    Početno

    Ono kad smo svi mislili da su simptomi "hrđave cijevi". Ona je rodila u Rijeci i tamo su joj onda napravili bakteriološki. Sad mi se ne javlja na mob, ali mislim da je bio stafilokok.

  4. #54
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    ispričavam se na upadu, ali može li netko objasniti što znači ovo "hrđave cijevi" u kontekstu dojenja?

  5. #55

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Eto me!
    Bila sam kod dr opće prakse i nije mi rekla ništa što nisam znala.
    Dala mi je atb Cefaleksin i pogledala cicu koja krvari i veli da nema ragada i neka ju šparam 2 podoja...

  6. #56
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    a je li barem pretpostavila otkud ta krv?

  7. #57

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Apri, ništa...
    Totalno imam osječaj da sam bez veze išla k njoj, ali ona i je takva, na žalost u svome poslu...površna...
    Papao je popodne iz cice koja krvari, bljuckao je , ali nije bilo krvi...
    Počeo ju je navlačiti nakon 25 min hranjenja i izvadila sam mu ju jer sam se bojala da mi ne krene krv...

  8. #58
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    A bi li ti ipak otišla kirurgu?

  9. #59

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Žao mi je za probleme (i što me nije bilo prije),ali rješiti će se to.
    Kakva je sada situacija?koliko sam skvatila nema mlaza krvi nego samo u tragovima?kakva je stolica bebaču?
    da li boluješ od kakvih bolesti?piješ li kakve lijekove?ima li u obitelji hematoloških bolesti?da li si primjetila da npr.kada se porežeš da rana dugo krvari? (ako ti je nezgodno odgovarati ovako može i na pp).

  10. #60

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    valjda je sve dobro,kada se ne javljaš!držim fige za uspješno dojenje!

  11. #61

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Nije dobro, cure, nije...
    Trenutno je situacija nepromjenjena...
    Mali je papao iz te cice noću i naravno, opet je bljucnuo krvavo...Stolica mu je normalne boje, ali ima crnih točkica...
    bradavica više ne krvari kao onaj prvi put kad je mali bio cijeli krvavi, nego ja sad niti ne primjetim, osim po tome kad bljucne.
    Svako malo mu vadim cicu iz usta da vidim da li krvari, i nikad ne vidim ništa, osim opet navučene tragove krvi i bradavica bude cijela ljubičasta...
    Ne pijem nikakve tablete, hematoloških problema nemam...skoro pa sam savršeno zdrava...
    Nemam niti problema s koagulacijom...
    Zvala sam opet svoju dr opće prakse i rekla mi je neka te atb koje mi je dala pijem i da joj se javim u pon, jer imam neku upalu u cici, pa da zato krvari...
    Ne znam, ali nekako mi ta teorija ne drži vodu...

    I još je stvar u tome da me areola na toj istoj cici užasno boli, ne samo na dodir, nego skoro pa cijeli dan i to od samog početka.
    Kad mali povuče par puta, vidim sve zvijezde...
    I to sam rekla svojem ginekologu, pogledao je i rekao da je sve u redu... :?

  12. #62

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Sad sam zvala šogoricu koja radi na kirurgiji da mi proba srediti da me kirurg pregleda na večer, s obzirom da ujutro nikako ne mogu doći, pa mi je rekla da mi kirurg tu ne može ništa, jer nemam dokaza da mi bradavica krvari, osim bljuckanja kod malenog s krvlju...
    I rekla je da nikako ne bi davala tu cicu malome, jer joj je nepojmljivo da pije krv...

    Pa nije to krv u mlazovima više, a i koliko žena ima ragade koje krvare puno jače, pa dječica doje...

    Nisam stvarno više pametna što napraviti...

  13. #63
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mozes dojiti, malac ce to i tako sve pokakati. Taj dio price te ne treba brinuti.
    Ginekolog koji ti je rekao da je sve u redu, jel ti gledao dojku na uvz-u ili je to rekao samo odokativno?

  14. #64

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Kakica mu je opet bila crna i kad je sad papao iz te cice, vidjela sam krv, jer je opet imao krvi na licu...
    Došla sam u kontakt s pedijatricom u Virovitici.
    Rekla je da mi krvari iz nutra, pošto nemam ragade i neka malome svejedno dajem tu cicu, jer ako ću ju šparati, da će biti još gore i nikakvo adaptirano...
    Tako da ću sutra ujutro ići kirurgu ( na njezinu preporuku ) i onda k njoj.
    Malog će pričuvati svekrva...

    Ginekolog je gledao samo od oka...
    Ispričavam se svima što vas toliko dugo dangubim s istim problemom...

  15. #65
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    Trazila sam malo o krvi u mlijeku, a da nije unutar 2 tjedna nakon poroda i ovo sam pronasla:
    1. ne moze stetiti bebi i dojenje se moze nastaviti
    2. vjerojatno je posljedica
    - (najcesce) papiloma unutar mlijecnih kanalica - dobrocudne izrasline, vidi http://breastcancer.about.com/od/whe...rad_papill.htm, a spominje se i ovdje http://www.llli.org/ba/May01.html u ovom dijelu
    Other benign conditions of the breast

    Nipple bleeding and blood in the milk are very common, especially among primiparas during pregnancy and early breastfeeding. This is likely due to the increased vascularity of the breast. If the bloody discharge resolves spontaneously, it is most likely benign. If there is persistent bleeding from a single duct, a ductogram may reveal a papilloma. Bleeding associated with a mass needs to be evaluated for the possibility of malignancy. In general, there is no contraindication to continuing to breastfeed despite the presence of blood in the milk.1, 2, 3
    - (ponekad) ciste (vidi http://www.nlm.nih.gov/MEDLINEPLUS/e...cle/000912.htm).

    U najvecem broju slucajeva pojavi se samo u 1 dojci i krvarenje prestane s vremenom samo od sebe.

    Obavezno je kontaktirati lijecnika, jer jedino lijecnik moze tocno dijagnosticirati u cemu je problem (kod tih izraslina i cisti ipak nikad ne mozes biti sigurna i potrebno je da to netko strucan pregleda i nastavi promatrati).

  16. #66
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Zwerka (super ti je nick), ja bih jos jednom ponovila da trebas tu dojku pregledati ultrazvucno.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Zwerka jesi obavila pregled?

    Meni je još par dana mali bljuckao smeđe nakon što je papao iz te cice koja je krvarila. Valjda dok se nije očistila do kraja.

  18. #68
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    marta, koliko sam vidila na netu, UZV mozda moze vidjeti cistu, ali za papilom treba ductogram (kako nisam lijecnik, pojma nemam kako se to kod nas zove )

    zato treba otici lijecniku, koji ce onda procijeniti sto tocno napraviti

    samo, ne znam tko je u njenoj blizini, a dovoljno strucan?

  19. #69

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Najidealnije bi bilo napraviti magnetsku mamografiju,a ne znam koliko je to izvedivo,UZV također može biti koristan a i galaktografija (uštrcavanje kontrasta u dojku) ne znam da li su sve te pretrage dostupne u tvojoj bolnici.
    Čini mi se da je u Koprivnici jedan mladi kirurg ženskog spola.Možda bi ona imala više sluha za tvoje probleme.
    Ali i jedan običan klinički pregled nekoga tko je strpljiv bi bio od pomoći,dakle pokušati neposredno nakon dojenja uzeti dojku i napeti kožu oko areole i detaljno pogledati svaki kanalić.

    Mislim da najnormalnije možeš dojiti pogotovo što i sama kažeš da je to krvarenje puno manje nego što je bilo.
    Sve će to brzo proći,drži se i nemoj se obeshrabriti.
    Kako bebač podnosi tvoje probleme?

  20. #70
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    zwerko javi nam novosti, ja svako malo mislim na tebe i vibram
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  21. #71
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Zwerko, cijeli dan sam mislila na tebe i baš mi je žao da me nije dočekalo bolje stanje.

    Ali, nije tako loše, drago mi je da si se obratila doktorici iz Virovitice. Napravi tih nekoliko pretraga, ako ikako možeš.

    I, ne daj se... Vidi koliko nas je ovdje koje mislimo i vibramo za tebe.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    istina,tu smo!

  23. #73
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    i ima nas puno


  24. #74
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno


  25. #75

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Hvala vam, cure!!!!
    Držite mi fige i javim se sutra kad sve obavim!
    Laku noć svima!

  26. #76
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    drzi se! i ja mislim na tebe!

  27. #77

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Evo malo vibrica da sve bude ok ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  28. #78
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    za danas ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~♥

  29. #79
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    i ja pratim razvoj situacije
    drzi se ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Evo me doma...Riješila nisam skoro ništa.
    Kirurg pregledao, dojke su ok, jedino je bradavica uvučena na dojci koja krvari.
    Rekla sam mu da me boli kad povuče par puta da zvijezde vidim i tako od početka, ali ije ništa komentirao, niti se potrudio reći od kuda je krv...
    Moram obaviti UZV obje dojke i ponovo se javiti, a ako ne bude bolje, da bi otišli u Osijek na detaljne pretrage. :?
    Rekao mi je da smijem dojiti na tu koja krvari...
    Išla sam zatim pedici da me pogleda, ali baš je bila na carskome, tako da ju nisam mogla čekati i otišla sam kući...

    Zvala sam svog pedijatra i kaže neka dojim samo na cicu koja je ok i neka maloga dohranjujem...toliko o pedijatru, koji bi se trebao zalagati za dobrobit djece...

    Međutim, odlučila sam više nikoga ne slušati, jer su mi stvarno svi živa koma sa različitim savjetima, i dojit ću ga na obje.
    Sad je kakao i pelena je bila tamno zelena, ali je i bljuckao i nije bilo tragova krvi.
    Jučer kad mi je opet potekla krv, obrisala sam ju i gurnula malome u usta i više nije bilo ničega...

  31. #81
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Nakon svega što ti se izdešavalo, čovjek ni ne može nego te podržati u odluci da napraviš onako kako sama misliš da je najbolje!

    Meni bi bilo drago da obaviš te dodatne pretrage, čisto da budeš mirna i sve to odbaciš od sebe.

    Dršte se i ti i beba!

  32. #82

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    idem u srijedu na uzv.
    Apri, a šta ti misliš, obje ili jedna

  33. #83
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja mislim obje.
    ako nema gnoja, krv ne smeta.

    ako te boli onaj prvi trenutak, neka podoj započne na onoj drugoj dojci, pa kada mlijeko samo krene onda prebaci na tu "bolesnu".
    tako ćeš vjerojatno izbjeći taj bolni negativni podtlak.

    a i vidjet ćemo ima li veze sa "krivim" prihvatom dojke.

    ako te boli, pokušaj kockicom leda "anestezirati" bradavicu i areolu prije podoja, to je mnogima pomoglo.

    baš mi je žao da se tako mučiš, ali vjerujem da ćeš smoći još malo snage...

  34. #84

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Kad pogledam svoje dijete, zaboravim na sve.
    Imam stvarno snažnu volju za dojejem i sve ću napraviti samo da ne moram preći na adaptirano.

    Puno vam hvala svima na podršci, savjetima i vibricama!!

  35. #85

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    E stvarno, kad ti treba pomoć od doktora, većinom je ne dobiješ. Najlakše im je reći da se pređe na adaptirano

    Moje mišljenje znaš, doji na obje. Vjerujem da je to krvarenje bilo prolazno i ništa zabrinjavajućeg, jedino me brine zašto te boli. Može biti kako i apri kaže zbog negativnog podtlaka, ali možda i nešto drugo. Jel te boli samo kad on povuče prvih par puta ili skroz? Jel te boli i kad samo dirneš bradavicu ili između podoja?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Kad povuče prvih par puta, onda strašno zaboli, a s obzirom da je bradavica uvučena, možda radi toga?
    A poslije podoja me boli svako malo, baš me pecka i to u području areole...

    Idem na UZV u srijedu i opet kirurgu.

    Sad je papao iz te koja krvari i kakao je.Pelena bila zlatno žute boje i već dok sam krenula odahnuti, u mlazu je izbljuckao sve smeđe...

    Strašno mi ga je gledati kad bljucka krv, a kad se samo sjetim da ju još i guta...užas!

    Princess puffy, nisam se sjetila niti odgovoriti kad si pitala kako mali podnosi sve to...pa eto, jako loše.
    Od kad su krenuli ti problemi, svaki dan je nervozan, jako loše spava, po noći odspava 3-3.5 h u komadu i onda se budi svakih sat vremena, i u 6 smo već na nogama jer onda ide totalno razbuđivanje.
    Stalno plače, samo bi se nosio...
    Nadam se samo da to nije do mlijeka s krvlju...

  37. #87

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Citiraj Zwerka prvotno napisa
    Kad povuče prvih par puta, onda strašno zaboli, a s obzirom da je bradavica uvučena, možda radi toga?
    A poslije podoja me boli svako malo, baš me pecka i to u području areole



    Princess puffy, nisam se sjetila niti odgovoriti kad si pitala kako mali podnosi sve to...pa eto, jako loše.
    Od kad su krenuli ti problemi, svaki dan je nervozan, jako loše spava, po noći odspava 3-3.5 h u komadu i onda se budi svakih sat vremena, i u 6 smo već na nogama jer onda ide totalno razbuđivanje.
    Stalno plače, samo bi se nosio...
    Nadam se samo da to nije do mlijeka s krvlju...

    ne vjerujem da te boli radi uvučene bradavice,i moje su bile takve ali mi ih je ona izvukla.
    ovo što opisuješ peckanje i bol znam sada osjetiti ali gotovo sam sigurna da je od njenog nepravilnog položaja sisanja.


    bebač ti osjeća tvoje probleme zato ti je takav.
    ako si u financijskoj mogućnosti da napraviš UZV privatno da nwe čekaš srijedu?izvjesnost je najgora (barem meni),a sigurna sam da je sve u redu.
    da li ti još vidiš tu krv iz dojke ili samo u obliku bljuckanja?

  38. #88

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Princes, ja ti živim u Nigdjezemskoj gdje nema privatnika nigdje, tako da mi ne gine čekanje do srijede...
    Nema više krvarenja iz bradavice, bar ja ne vidim, samo to što izbljucka.
    A poslije podoja na bradavici opet imam kao prištić nakupljen krvlju i oko njega bijelu kožicu, onako kao prožvakanu, pa mi se čini da to polako prelazi u ragadu.
    Znam da mali sve osjeti, pa se trudim ostati koliko-toliko skulirana radi njega, ali mi baš ne uspjeva.
    svako malo se svađam s mužem, jer tvrdi da mu ne bi smjela davati tu cicu, kako bi meni bilo da konstantno pijem krv, da je mali zato nervozan...a ja ne znam šta bi...

  39. #89

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    reci mužu da ti treba sada njegova podrška,a ne da ti zvonca.
    ne znam ima li tu na forumu neki članak da mu podastreš da možeš dojiti (savjetnice?),a ako nema iskopati ću ti ga ja i neka bude sretan da ima ženu koja uz takve probleme ne odustaje od dojenja!
    nedaj se,viditi ćeš za 1god kako ćeš biti sretna što još uvijek dojiš (kao što sam i ja sretna)!

  40. #90
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Zwerka! MIslim na tebe... nadam se da će se sve riješiti brzo, ali ako sumnjaš da ti se ragada stvara da probate sa nekim novim položajem...

    Uglavnom, pratim tvoju priču i želim ti dati podršku, jer mogu misliti kako ti je... to što je nervozan možda je skok u razvoju pa traži više sisati, a stoji i ovo za tvoju nervozu!





    (moderatoricama - da li bi se mogli u stiker staviti neki linkovi na snimke gdje se prikazuje ispravan položaj i otvaranje bebnih usta - jer kad sam ja vidjela koliko oni to trebaju zinuti iznenadih se... )

  41. #91
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    u mom postu gore su linkovi i citat

  42. #92

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Uvučena bradavica nije razlog za bol. Ako te boli i poslije podoja, peče, daj provjeri da nije soor. Zbog soora ti znaju doći i ragade jer ti je koža osjetljivija. Uz to je vjerojatno i nepravilan hvat. Jedna kombinacija svega pa te zato boli

    Jel si izvučeš bradavicu prije podoja da mali lakše uhvati. Probaj sa malo leda ili nečim hladnim tako je izvučeš, a usput i malo anesteziraš pa te manje boli.

    Super da ne krvari više :D Ovo smeđe su vjerojatno ostaci u dojci i kad se sve bude počistilo neće ga više biti.

    On ti je nervozan jer vjerojatno sada prozazi kroz skok u razvoju. Moj je bio totalno nemoguć u toj dobi. Od super mirne, dobre bebice pretvorio se u dosadnog, plačljivog, cicavog dosadnjakovića. Trajalo je jedno 4-5 dana i stvarno sam mislila da ću izluditi Strpi se i proći će Uz to još i osjeća tvoju zabrinutost i nervozu pa je i zbog toga nemirniji.

    Teško je ali proći će.

  43. #93
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Zwerka, kako ste ti i Damian?

  44. #94

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Pliska, a kako da provjerim da li je soor u pitanju?
    Maleni nema naslage u ustima, ali znam da to nije pokazatelj ako ga ima i majka...
    Izvučem sama bradavicu prije podoja, ali u zadnje vrijeme me niti ne boli.

    Apri
    , evo umorna sam, a Damian je već 3. dan užasno nervouan, plačljiv, samo bi se nosio, jako loše spava...

    Neću ipak ići na UZV jer mi nema tko malog pričuvati, a i dr koja radi UZV je rekla da mi se sada ništa ne bi niti vidjelo, jer su dojke prepune mlijeka, sve je nutra nabubreno, tako i da postoji kakvo oštečenje, UZV ne bi pokazao.
    Ali, čini mi se da više ne krvari.
    Damian sad i kad bljucne, nema više smeđih tragova, samo mlijeko, a i kakica je bez crnih grudica, baš onako zlatno-žute boje.

    Može biti da mi je kapilarica samo pukla...
    Stvarno ne znam, ali sam dobila komentar da mi cica krvari jer jedem ciklu... :?

  45. #95

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Super da ti više ne krvari :D A za komentar vezan za ciklu Svašta ljudima pada na pamet!

    Jel te i dalje boli?

  46. #96

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Nekad osjetim malo žarenje, ali to je samo kad mali jače povuče.
    Sad poslije svakog podoja obavezno razmažem dosta svojeg mlijeka po bradavici i čekam da se osuši, pa mižda i to pomaže...

  47. #97
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno


  48. #98

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Opet se nagutao u krvi danas ujutro...
    I ne bih niti znala da nije opet bljucnuo krv i u stolici bilo srnih tragova...

  49. #99
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Zwerka a da ti ipak odeš na taj UZV?
    ako se ništa nebude vidjelo, ok,
    ali možda se i nađe nešto. Nemaš što izgubiti.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Na bregu...
    Postovi
    59

    Početno

    Naručila sam se za 2.04...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •