Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Homeopata ZADAR

  1. #1
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno Homeopata ZADAR

    Trebala bi mi preporuka za homeopatu u Zadru, pa ako imate nekog provjerenog molim kontakt...

    Hvala!

  2. #2
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Nisam bila kod njega , poznanici kazu da je dobar , ali skup. http://drmardjetko.com/

  3. #3
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Hvala, a koliko je to skupo? - raspitujem se za kuma svog, pa da mu znam reći...

  4. #4
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    uf , ako se ne varam pregled je bio nekih 800kn.

  5. #5
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj bebelina prvotno napisa
    uf , ako se ne varam pregled je bio nekih 800kn.
    Uh, mašala!!!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    U Zadru nema homeopata, dr. Mardjetko je liječnik opće medicine, koji se bavi i homeopatijom, i kombinira ju s dodacima prehrani pa i klasičnom medicinom ako je potrebno. Skup jest, ali ja sam osobno bila i desetak mojih članova obitelji i prijatelja i svima je pomogao. Osobno sam se duže vrijeme držala njegovih uputa i pazila na prehranu i zdravlje i imunitet su mi se drastično popravili, gotovo većina alergija mi se povukla, osim one na mlijeko i bijeli šećer, bratu se gotovo povukla astma, u dvije godine je imao samo jedan napadaj, i to kad je pojeo nešto što nije smio.

    Prvi pregled je između 700-800 kuna, kasnije kontrolni pregled je 400.

    meni se osobno isplatila svaka kuna.

  7. #7
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Još početkom 1990-tih počeo se zanimati za energetsku i biološku medicinu. Početne i napredne seminare iz akupunkture pohađao je kod profesora doktora Ferkovića i doktora Derviševića. Neuralnu terapiju i terapiju isopatskim lijekovima učio je kod dr. Werhmana u Salzburgu.
    Tečajeve terapije kompleksnim i rezonantnim homeopaticima pohađao je u VEGA akademiji, gdje se po prvi put susreo s pojmom Biofizikalne funkcijske medicine.

    Skinuto s njegove stranice , pa ako laze on , lazu i ljudi koji su me uputili na njega (iako sam isla kod Radice).

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Ma htjela sam reći da se ne bavi isključivo homeopatijom, već ju kombinira, a maslačkica je pitala ima li koji homeopat u zadru.

  9. #9
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Cure hvala vam... i hvala na iskustvima...imate li ih još? pozitivnih ili negativnih...

  10. #10
    Banned
    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Godinama sam patila od anksioznosti, depresije i paničnih napadaja. Bila sam kod Marđetka, dobila hrpu dodataka prehrani i nije mi pomoglo ništa.
    Kolegica mi je preporučila Homeopaticu i nutricionisticu Vesnu Češek u Ninu (njoj je sredila alergiju) i nakon dobra dva mijeseca nemam više depresije, ne anksioznosti. Preporodila sam se

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •