Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: buggy board ili onaj iz kike

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno buggy board ili onaj iz kike

    planiram uzeti neki od tih, ali ne znam koji. ovaj iz kike ima i malo sjedalo, ali me zanima kako je s tim u praksi. jel se može sjedit, ako je naslon od kolica spušten u ležeći položaj? i kakvi su kotačići? ovi na buggyu kao imaju neke amortizere.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    20

    Početno

    Ja sam čula odlične kritike za Lascalove Buggy boardove, a vidjela sam kako žena gura kolica s ogromnom košarom za novoođenče a iza nje se sestrica vozila bez problema.. pa valjda onda može i iza ležećeg položaja kolica.. Al treba isprobat, ovisi o modelu.. Ove iz Kike nisam vidjela. Koliko koštaju? Kak se zovu?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    dođe 520 kn, ali sam odlučila ne njega, jer je stepenica za stajanje previsoka i nema tako veliku površinu za stat kao buggy. fora je jedino to što ima to malo sjedalo.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam neki dan kupila buggy board u Prenatala,dodje 400kn,imam peg perego kolica sa košarom i moj 3-godišnjak se bez problema vozi tako da preporucam!

  5. #5
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Može li netko ubaciti sliku.... konkretno me zanima ovaj iz Prenatala. Ali može i bilo koji drugi. Ja imam fobiju da neću moći gurati kolica od toga.

  6. #6
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja imam onaj Lascalov, na Jane carrera pro. Ne smeta mi. MM ima duže noge, ali kaže da ni njemu ne smeta.

  7. #7
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    sin će imati 17 mjeseci kad ću mu roditi seku. zanima me vaše mišljenje, da li se isplati kupovati dupla kolica ili da kupim nova kolica s onom platformom na kojoj starije dijete može stajati? imate li neki savjet koja su kolica za takve vožnje (sa stajaćim djetetom) najbolja, najsigurnija...i da li se ta platforma kupuje posebno ili dolazi u kompletu s kolicima? moramo kupiti nova kolica definitivno jer je prvorođenac toliko živahno dijete da je ova stara uspio totalno razmontirati
    ako sam slučajno fulala topic, molim da me prebacite gdje to mogu pitati.

  8. #8
    Bjonda avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    40

    Početno

    http://www.meerijdplankje.nl/?gclid=...FUse3godDBEZmg

    evo našla sam slike raznih modela

  9. #9
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    vau, pa to odlicno izgleda :D a kaj se mogu kupiti i negdje u zagrebu (gdje?) ili se samo narucuje? ako netko zna...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj L&L0809 prvotno napisa
    vau, pa to odlicno izgleda :D a kaj se mogu kupiti i negdje u zagrebu (gdje?) ili se samo narucuje? ako netko zna...
    imaš u turbo limaču buggy 500 kn, baby canter u brežicama isto buggy 66 eura

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj willow_tree prvotno napisa
    Citiraj L&L0809 prvotno napisa
    vau, pa to odlicno izgleda :D a kaj se mogu kupiti i negdje u zagrebu (gdje?) ili se samo narucuje? ako netko zna...
    imaš u turbo limaču buggy 500 kn, baby canter u brežicama isto buggy 66 eura
    e da i pišu cure u prenatalu 400 kn , ali ne znam kakav je taj

  12. #12
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ima i u media centru u king crossu. mislim da je cijena oko 300 kn, bar je bila dok je meni to bilo aktuelno. no mi nismo kupili niti jedan. inace sam prije par dana na semaforu vidjela jednu mamu koja ima taj iz Kike, gdje djete sjedi i moram priznati da mi se cinilo jako kompilcirano za podici na rizol :/ . jer mala je sjedila, pa prvo kolica a onda i tu platformu na kojoj mala sjedi. ane mozes dici kao kolica. ma ne znam ali probajte to u dicanu prije nego kupite. meni to recimo nije padala no pamet kad sam kupovala. tako da ova gdje klinci samo stoje mi se cini jednostavnojom, jer mogu za tren sici i popeti se.

  13. #13
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    hvala na svim savjetima, definitivno cemo probati prije nego kupimo. samo se nadam da ce se stariji htjet vozit na tome a ako nece, sling ce uvijek biti u pripremi, pa stariji u kolica, a beba u sling i svi sretni i zadovoljni...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zg
    Postovi
    26

    Početno buggy i zapp

    ima li tko iskustva, pomoć trebam, bojim se da nekoga ne istovarim, što mislite ili znate o tome

  15. #15
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Lascal ima na stranicama popis kolica na koja moze.

    Ja sam ga kacila na maclaren twin techno.

  16. #16
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    je li uspio itko prikačiti lascalov buggy board na zapp,(onaj najnoviji),,,na velika kolica nam ide super a sada bi ga prebacili na zapp, ali mm nije uspio, ako itko zna neka se javi ...hvala

  17. #17
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    podižem svoje pitanje??????

  18. #18
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj paid prvotno napisa Vidi poruku
    je li uspio itko prikačiti lascalov buggy board na zapp,(onaj najnoviji),,,na velika kolica nam ide super a sada bi ga prebacili na zapp, ali mm nije uspio, ako itko zna neka se javi ...hvala
    ne znam i nisam ali pogledaj ovdje, mislim da ako klikaš dalje dobiješ upute kako namontirati. za zapp (ne znam sad koji tip) piše da je kompatibilnost 7, što valjda nije loše, ako je 10 najkompatibilnije.

  19. #19
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    mi imamo Bebe Confort High Trek kolica. Sad bi uzeli nekakav Buggy board za na njih. Ovaj Lascal očito ne ide, tako piše na web stranici. Ima li tko ta kolica i buggy board koji ide uz njih? Hvala!

  20. #20
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    mi imamo Bebe Confort High Trek kolica. Sad bi uzeli nekakav Buggy board za na njih. Ovaj Lascal očito ne ide, tako piše na web stranici. Ima li tko ta kolica i buggy board koji ide uz njih? Hvala!
    Podižem

  21. #21
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Evo, i ja podižem s i istim pitanjem. Je li itko koristio Lascale-ov buggy board, model Maxi, na High Treku?
    Manal i isvetica, koji ste b.b. koristile i kakva su bila iskustva?

    Hvala!

  22. #22
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Hej Shanti!
    Pa kako nisam dobila odgovor, a iz daljnjeg istraživanja sam shvatila da taj Lascalov ne bi išao, nismo uzeli nikakav Buggy Board. A veliki dečko je uostalom stvarno velik i lijepo šeće uz kolica, iako se zna žaliti, ako hodamo dalje. Sretno!

  23. #23
    4palacinke avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    60

    Početno

    Pozdrav svima!
    Za koji dan trebam roditi treće, a srednji mi sada ima godinu i pol. Čitavu trudnoću sam se brinula kako ću izaći sama u šetnju s njih dvoje i zaključila da je samoj to neizvedivo dok beba malo ne poraste, a onda sam slučajno danas naišla na ovo:

    http://www.mami.si/si/buggypod-smorph-2-i7780.shtml

    Ima li netko iskustva iz prve ruke s ovim, većina komentara koje sam našla su pozitivna, ali me brine nekoliko negativnih komentara na koje sam naišla, a koji kažu da je s ovim teško voziti po neravnom, veoma teško dignuti kolica uz rub pločnika, te da djeluje nestabilno. S obzirom na cijenu (140 EUR) ne mogu si priuštiti nakon kupnje zaključiti da ne valja.

    Također, zna li netko ima li to za kupiti negdje u HR, ili na webu uz dostavu da se može proći jeftinije?

    Hvala.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •