Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: molim preporuku za posuđe

  1. #1
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno molim preporuku za posuđe

    trebam preporuku za šerpe, lonce..set posuđa ili pojedinačno kupovanje. Tave imam tefalove i to ne trebam, dakle isključivo za kuhanje variva, juhe, umaka..nešto jednostavno , inox , da ne zagara i da je kvalitetnije..

  2. #2
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Silit. Malo su skuplji, ali baš smo neki dan komentirali da jedan lonac imamo 10 godina i izgleda isto.

    Inače su mi drage i EMO Celje ili Metalac crno posuđe.

    Ili Le Creuset.

  3. #3
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Mehrzer. Pogotovo kad je akcija u Konzumu ili Kauflandu.
    Savršeno posuđe!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Mi dobili kao svadbeni dar Zepter posude. U braku smo 21 godinu,sude je jednako kao i prvog dana. Ok mozda rucke malo olabavili . U upotrebi je svakodnevno. Mislim da ce nas i nadzivjeti

  5. #5
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    jos jedan glas za Silit - isto imamo lonce preko 10 godina i kao prvog dana su.

  6. #6
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    može li se od Silit posuđa pojedinačno kupovati ili samo u setu? Danas sam gledala Tefal posuđe od inoxa linija Hero , jednostavne linije, ručka, dno deblje..cjenovno su ti setovi Tefal, Silit, WFM tu negdje..ali bi volila da mogu i pojedinačno dokupiti

  7. #7
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja predlazem fissler. Stakleni poklopac imam 15 god. Kao da je iz ducana izasao. Imala sam i tavu 5 godina ali je mm pao taj isti teski poklopac na nju pa ju ostetio. Onako sa rubom. Set posudja tek drugu godinu koristim al to je sve kaj mi treba +tava. Kuham za nas 5 i po 2x dnevno. Stalno je u upotrebi.

  8. #8
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    može li se od Silit posuđa pojedinačno kupovati ili samo u setu? Danas sam gledala Tefal posuđe od inoxa linija Hero , jednostavne linije, ručka, dno deblje..cjenovno su ti setovi Tefal, Silit, WFM tu negdje..ali bi volila da mogu i pojedinačno dokupiti
    Jesi gledala u lesnini?
    Imaju i akcije nekakve sada

  9. #9
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Moze, puzicu. Mi smo kupili samo 2 lonca koja su nam odgovarala.

  10. #10
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    hvala na info, kod nas u Os Lesnina nema posuđe, ali vidjela sam na www da imaju svašta i na akciji, no htjela bi u živo vidjeti i primiti u ruku lonac..Mehrzer mi se dizain ne sviđa, nekako je grub za moj pojam, ne znam ne sjeda mi u oku iako ga isto hvale, ove ostale moram još pregledati koje spominjete. Hvala vam na savjetima

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Pazi na čemu ćeš kuhati

    Ja ima zepter doma isto 20 godina, ali ne mogu na indukciju i sad ne mogu promijeniti ploču za kuhanje u tu koju želim
    Na moru imam neke vulgaris iz name kupljene prije 15 godina, i tamo sam mogla staviti indukciju
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 21.05.2018. at 10:47

  12. #12
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Vrijeska, pa kupi onaj kolut za indukciju i možeš koristiti svo posuđe.
    Meni je Zepter totalno razočaranje. Samo mi stoji u ladici to preskupo posuđe.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 21.05.2018. at 11:16

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    kakav kolut? nemam pojma što je to... zvuči kao neki dodatak, i komplicirano ...
    trebala bih imati nekada i tri koluta, ako svaki ide na jedan klasični kolut ...

    prodaj zepter

  14. #14
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeska, pa kupi onaj kolut za indukciju i možeš koristiti svo posuđe.
    Meni je Zepter totalno razočaranje. Samo mi stoji u ladici to preskupo posuđe.
    Misliš ovo? https://www.mall.hr/poklopci/tescoma...ku-plocu-21-cm
    To je skupo.

  15. #15
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Da, tako nekako, ali ima i puno jeftinijih, no name.

  16. #16
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    kod mene je vulgaris ploča za kuhanje i kuham isključivo na plin.Kad smo prije 11 g kuhinju opremali indukcija je bila sf ( ne znam dal je postojalo ali nam je bilo cjenovno nedostižno, ili nije ni bilo tako rašireno kao danas..), tako da je za mene najrelevantnije posuđe u kojem npr. luk pri dinstanju ne zagara, čvrsto, kvalitetno, trajno jer kuham svaki dan. Zeprter imam expres lonac koji jako rijetko koristim ( nisam oduševljena takvom vrstom kuhanja), do prije 5 g sam imala neko inox posuđe kojem sam zaboravila naziv, bilo je ok ali eto snimila sam posuđe s feflon premazom i mislila da je to pun pogodak..No, počelo se ljuštiti, pa je završilo u smeću. Vraćam se inoxu ali ovaj put sam odlučila kupiti nešto što će trajati. Bitno mi je i da se može dokupiti pojedinačno jer uvijek tih nekih srednjih dimenzija trebam više ako imam par priloga fali mi..

  17. #17
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Edenberg tave i lonci...kazu da je odlična njemmačka kvaliteta. Ima netko iskustva?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •