Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: candida

  1. #1

    Početno candida

    cao! ja sam ovdje nova,ovak vec duze vrjeme imam candidu i malo sam proucavala te djete itd, al ne kuzim jednu stvar kaj da jedem za dorucak to mi je najbitniji obrok a nevolim zitarice. ima netko savjet? hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb, Jarun
    Postovi
    188

    Početno

    Ja sam čitala Fitforlife i oni preporučaju voće i to isključivo na prazan želudac i to do podneva. Ja primjenjujem i stvarno djeluje! Preporučam da si pročitaš!

    A kakvu infekciju canidom imaš?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    60

    Početno ..

    samo da napišem svoje trenutno iskustvo.. sa gljivicama se borim već 4god..iako nemam nekih simptoma (na početku je svrbilo sad više ne) osim tu i tamo iscjedak.. ginić mi je stalno govorio da ih nemam puno( kolonija)..ali uvijek prisutne.. i tako vam ja krenula sa "pokusima" ..prvo jogurt namočim u tampon ( fino paše-hladi), pa kasnije u taj jogurt kapala ulje gospine trave, pa krenula na češnjak (omotan u gazu i unutra),izvana stavljala tanke polškice češnjaka i mazala sa uljem gosp.trave.. i nakon sveg ovog cca 2tj.. jučer ja snimim pobolšanje!!! naravno što se vanjske strane tiče..za unutarnju kod ginića.. uglavno lijeva donja usna čista, još tri kako bi nazvala ko sitne resice na desnoj al ako se očistila lijeva bude i desna..u svakom slučaju javim se kasnije kako je završilo..

    uglavnom preporučam ovu kombinaciju..ima nešto u njoj..
    pozz

  4. #4
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    sjećam se da je netko pisao o ispiranju jabučnim octom kod candide - meni jako odgovra, umanjuje svrbež, ali ne znam baš doziranje, ne bih htijela oštetiti sluznicu. Malo sam pretjerala sa slatkim od Uskrsa i odmah se nakalemila...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    22

    Početno

    odličan ti je gel za rodnicu - 80 kuna dođe i može se naći u svim ljekarnama

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    Biljna mast TEUTA za intimnu njegu

  7. #7
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    opet me pocelo svrbit
    ja cu pop****
    idem sutra gin. .........ali sto mene zanima dali je potrebno raditi briseve zbog svraba i gljivica? dali je moguce da imam Ureaplasmu ili Clamydiu ?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Crvenkapica, moje je mišljenje da bi trebala. Kad ja imam gljivice, totalno mi se poremeti sve i uz to dobijem skoro uvijek neku bakteriju. Što ti je rekao gin.? Imam jedno pitanje: kad osjetite upalu i naručite se za pregled, koliko u prosjeku čekate? Meni je užasno čekati po dva mjeseca kad ne mogu hodati koliko mi je grozno... Pa šta to nije hitnoća? Je li vi napomenete da je hitno pa da vas prije prime?

  9. #9
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ma ja cesto idem gin. - sestri se javim, ako je guzva cekam ali primi me , ne narucujem se, kako sam pocela sa postupcima ivf uopce se ne narucujem samo dođem i prime me, u mom slucaju je uvijek hitno ako mi treba neki nalaz za ivf kakvo narucivanje....ja cu bez problema cekat koju uru ako je guzva....trudnice ipak imaju prednost...ali taj dan me prime uvijek...

  10. #10
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    meni je acidusalus za intimno apliciranje pomogoao, tako da čak sada u trudnoči kada je žena sklona njima uopče mi se nisu javile.Inače sam vodila bitku sa njima punih 2 god.

  11. #11
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj BOZZ prvotno napisa Vidi poruku
    meni je [B]acidusalus za intimno apliciranje[/B] pomogoao, tako da čak sada u trudnoči kada je žena sklona njima uopče mi se nisu javile.Inače sam vodila bitku sa njima punih 2 god.

    Gdje to nabaviti? Ima li u običnim ljekarnama? Ili u bio-drogerijama? Koliko vremena si provodila terapiju?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •