Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: British Council-bespl. radionica engl. jezika

  1. #1
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno British Council-bespl. radionica engl. jezika

    Zabavno je učiti zajedno!

    British Council poziva roditelje i njihovu djecu u dobi od 6-9 godina na interaktivnu radionicu engleskog jezika pod nazivom
    Zabavno je učiti zajedno!

    Voditeljica radionice, profesorica Jadranka Ušnik, provest će roditelje i djecu kroz različite aktivnosti i pokazati kako roditelji mogu pomoći djeci učiti engleski jezik kod kuće, koristeći se materijalima dostupnim na stranicama British Councila www.britishcouncil.org/parents i www.britishcouncil.org/kids.

    Svi će roditelji dobiti i set posebno pripremljenih knjižica British Councila o učenju engleskog jezika kroz rimu, pjesmu i priču LearnEnglish Family, a imat će i priliku uz prigodan popust od 20% kupiti i slikovnice na engleskom jeziku u ponudi Algoritma.

    Radionica će se održati u petak, 20. ožujka 2009. u prostorijama British Councila, Ilica 12, od 18 -19h. Ulaz na radionicu je slobodan, i sve što je potrebno kako biste se prijavili je poslati e-mail s imenom i brojem telefona te brojem i uzrastom djece na adresu Branka.Zaja@britishcouncil.hr do 19. ožujka 2009.

    Veselimo se Vašem dolasku!

  2. #2
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    hej, super, hvala na info! inače sam korisnik biblioteke british councila, a ovo je divna novost u ponudi :D

  3. #3
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,649

    Početno

    mi smo bili prošli put - dosta sam bila razočarana. Prvo su napravili dva termina jer je bilo previše prjavljenih, pa smo dobili kasniji - bila je dosta velika gužva, premalo vremena. Nije loše zamišljeno ali ipak mi je organizacija malo štekala.

  4. #4
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    evo mi smo bili, u terminu broj dva, i oduševljeni smo. radionica je zamišljena kao promocija web stranice za učenje engleskog. šteta da se neće ponavljati, mislim da je učenje jezika uz aktivno sudjelovanje roditelja za sramežljiviju djecu jako motivirajuće, znam da bi luciji to bilo super.

    e da, i link: http://www.britishcouncil.org/kids.h...tal-main-promo

  5. #5
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ovaj put u Vukovaru

    Zabavno je učiti zajedno!


    British Council i Gradska knjižnica Vukovar pozivaju roditelje i njihovu djecu u dobi od 6-9 godina na interaktivnu radionicu engleskog jezika pod nazivom Zabavno je učiti zajedno!


    Voditeljica radionice, profesorica Jadranka Ušnik, provest će roditelje i djecu kroz različite aktivnosti i pokazati kako roditelji mogu pomoći djeci učiti engleski jezik kod kuće, koristeći se materijalima dostupnim na stranicama British Councila

    www.britishcouncil.org/parents i www.britishcouncil.org/kids.


    Svi će roditelji dobiti i set posebno pripremljenih knjižica British Councila o učenju engleskog jezika kroz rimu, pjesmu i priču te cd pod nazivom Learn English Kids.


    Radionica će se održati u petak, 27. ožujka 2009. u prostorijama Gradske knjižnice Vukovar, Trg Republike Hrvatske 1, od 17-18h. Ulaz na radionicu je slobodan, i sve što je potrebno kako biste se prijavili je poslati e-mail s imenom i brojem telefona te brojem i uzrastom djece na adresu

    maja.mandekic@britishcouncil.hr do 26. ožujka 2009.

    Veselimo se Vašem dolasku!

  6. #6
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Zabavno je učiti zajedno!


    British Council poziva roditelje i njihovu djecu u dobi od 6-9 godina na interaktivnu radionicu engleskog jezika pod nazivom

    Zabavno je učiti zajedno!


    Voditeljica radionice, profesorica Jadranka Ušnik, provest će roditelje i djecu kroz različite aktivnosti i pokazati kako roditelji mogu pomoći djeci učiti engleski jezik kod kuće, koristeći se materijalima dostupnim na stranicama British Councila www.britishcouncil.org/parents i www.britishcouncil.org/kids.


    Svi će roditelji dobiti i set posebno pripremljenih knjižica British Councila o učenju engleskog jezika kroz rimu, pjesmu i priču LearnEnglish Family, a imat će i priliku uz prigodan popust od 20% kupiti i slikovnice na engleskom jeziku u ponudi Algoritma.


    Radionica će se održati u petak, 22. svibnja 2009. u prostorijama British Councila, Ilica 12, od 17.30 – 18.30h. Ulaz na radionicu je slobodan, i sve što je potrebno kako biste se prijavili je poslati e-mail s imenom i brojem telefona te brojem i uzrastom djece na adresu Maja.Mandekic@britishcouncil.hr do 20. svibnja 2009.


    Veselimo se Vašem dolasku!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •