Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 73 od 73

Tema: ljetovanje-smještaj

  1. #51
    little duck avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    325

    Početno

    Da li je itko bio u Petrcanama, hotel Pinija? Kako vas se dojmilo? Plaza, smjestaj, usluga, ma sve...

  2. #52
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj little duck prvotno napisa
    Da li je itko bio u Petrcanama, hotel Pinija? Kako vas se dojmilo? Plaza, smjestaj, usluga, ma sve...
    nisam bila ali sam čula sve najbolje

  3. #53
    Galija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    93

    Početno

    MM je tamo godinama ljetovao, zadnji puta prije 6 godina, ali u apartmanu. Za hotel veli da je tak-tak (možda su ga u međuvremenu obnovili), ali mjesto i plaže da je super. Veli da je jako mirno, a Zadar ak se zaželite gužve je blizu.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,404

    Početno

    U Piniji smo bili prije 5 godina
    Kraj 5. mjeseca, bilo nam je jako lijepo jer nije bilo ljudi ...
    Prekrasan unutarnji bazen ...
    Soba ništa ekstra....

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Slatina
    Postovi
    200

    Početno

    cure, hitno je

    što je bolje : Turanj ili Sveti Petar kod Zadra oliti Biograda ?

    ili možda Petrčane

    bitno je da ne moraš trčati preko magistrale, i da je okej za klince. Ovo mi je palo u oko jer u širokom luku izbjegavamo velika mjesta . želimo mir.

    ajte pliiiz ?

    fala

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    57

    Početno

    ja vam svima toplo preporučam POSEDARJE-kod zadra!
    Sva moja familija prijatelji i ja sama godinama tamo ljetujemo.

    Mjesto je malo, mirno, plaža predivna, borova šuma, kafić na plaži, sitni šljunak, dućani, i ostalii sadržaji na dohvat ruke.

    Cijene aparmana su dosta povoljne, na glavnom trgu se "uvijek" nešto događa i organizira.

    A ako vam dosadi, nije daleko otići do Zadra, Nina, Starigrada.....


    http://www.tzo-posedarje.hr/hr/plaze.htm

  7. #57
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    Na Pagu ima prekrasnih pješćanih plaža. Mi smo godinama u Vlašićima, koji imaju plitku pješćanu odličnu za djecu, malo je gužva od 15.7. do 15.8. ali gdje nije. A može se naći zgodnih apartmana.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj grace prvotno napisa
    Na Pagu ima prekrasnih pješćanih plaža. Mi smo godinama u Vlašićima, koji imaju plitku pješćanu odličnu za djecu, malo je gužva od 15.7. do 15.8. ali gdje nije. A može se naći zgodnih apartmana.
    U Vlašićima smo bili 2 puta! Prvi put dok sam bila trudna, drugi put smo navratili na 2 dana iz Makarske. Plaža je super, ulazak u more još bolji jer je pijesak, stvarno lijepo. Jedina mana je da nema pretjerano hlada (osim u onom dijelu pored onog restorana).
    Inače preporučam, pogotovo početak rujna.
    Inače jako volim Pag, koliko god je nekome ružan zbog "previše kamena", mene baš zbog toga fascinira.

  9. #59
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Postoji mogućnost da ću prvi put od kada radim imati 3 tjedna godišnjeg. MM ima 2 tjedna i ja bih s J. otišla negdje tjedan dana od 25.07.-31.07....želje su..Cres..Mali Lošinj...Krk.
    Šokirana sam cijenama a još više odnosom cijene i dobivenog. Ne mogu doći k sebi da je za nas 2, znači studio apartman ili apartman cca 25-30m2 nude apartmani za 75eur/dan pa na više s namještajem koji izgleda kao da su od pokojne babe preselili u apartman. Za 6 noćenja mi se nude sobe od 15m2 za 2.500,00 kn. Ne tražim nikakav luksuz ali ne želim platiti za 6 noćenja 4.000,00 kn apartman koji je zadnji put uređen 85. Išta malo bolje su cijene već od 5.000,00 pa na više za 1 odraslu+ 1 dijete. Kampove da ne spominjem, tu ispod 7.000,00kn nemaš što tražiti.
    Ima li netko kakvu preporuku?

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,404

    Početno

    ja sam isto mislila da će malo sniziti cijene s obzirom da se po medijima čita da je prazno...
    gledala sam na booking, cijene isto boli glava ...

    ti ideš s jednim djetetom, ja s troje, dakle cijene još i više ...

    možda bi trebalo zvati direktno ili gledati neke hrvatske stranice ...

  11. #61
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Gledala sam i preko nekih stranica gdje je kao direktno preko iznajmljivača. Reklama: Apartman 25m2, idealan za 2 od 35eur-80eur. Uđeš unutra..35eur od 01.01.-30.04. pa nadalje..dođeš do 7mj 80eur.
    Nešto najbolje što sam vidjela je: Apartman s pogledom na ocean ...ajde to još i vrijedi 80eur ako se vidi ocean s balkona

  12. #62
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,413

    Početno

    sjever je skup, otoci koje spominješ posebno
    gledaj od Zadra prema jugu, ako ti je to opcija

    prošlo ljeto sam tražila preko portala apartmanija i našla odličan smještaj za prihvatljivu cijenu (50 eura) početkom kolovoza, znači u punoj sezoni
    na sve upite koje sam slala odgovori su stizali u roku 24 sata

  13. #63
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Uopce me ne cudi kaj cijene nisu spustene.
    Uz dramicu koju iznajmljivac moze imati ako se ispostavi da mu je u apartmanu gost s koronom, cudim se da mnogi nisu i odustali od rentanja ove godine.

  14. #64
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,439

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Postoji mogućnost da ću prvi put od kada radim imati 3 tjedna godišnjeg. MM ima 2 tjedna i ja bih s J. otišla negdje tjedan dana od 25.07.-31.07....želje su..Cres..Mali Lošinj...Krk.
    Šokirana sam cijenama a još više odnosom cijene i dobivenog. Ne mogu doći k sebi da je za nas 2, znači studio apartman ili apartman cca 25-30m2 nude apartmani za 75eur/dan pa na više s namještajem koji izgleda kao da su od pokojne babe preselili u apartman. Za 6 noćenja mi se nude sobe od 15m2 za 2.500,00 kn. Ne tražim nikakav luksuz ali ne želim platiti za 6 noćenja 4.000,00 kn apartman koji je zadnji put uređen 85. Išta malo bolje su cijene već od 5.000,00 pa na više za 1 odraslu+ 1 dijete. Kampove da ne spominjem, tu ispod 7.000,00kn nemaš što tražiti.
    Ima li netko kakvu preporuku?
    Probaj po grupama na fb-u. Ali pripremi se na pljuvačinu i popi apaurin.
    Ali na kraju češ sigurno naći nešto ok.

  15. #65

  16. #66
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    sjever je skup, otoci koje spominješ posebno
    gledaj od Zadra prema jugu, ako ti je to opcija

    prošlo ljeto sam tražila preko portala apartmanija i našla odličan smještaj za prihvatljivu cijenu (50 eura) početkom kolovoza, znači u punoj sezoni
    na sve upite koje sam slala odgovori su stizali u roku 24 sata
    i ja imam pozitivna iskustva s apartmanijom.
    Večinu apartmana za ljetovanje našla sam preko te stranice

  17. #67
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,317

    Početno

    Mi vec nekoliko godina idemo za 25eura po osobi u polupansion malo mjesto blizu Omiša. Smještaj nije nikak a ekskluziva, more je 5 min od soba jedino sto ima za spustiti 100 stepenica. Za doručak čovjek nudi nareske, pahuljice, marmelade, kavu, čaj, a večera je uvijek na žlicu juha ili lagano varivo nakon kojeg je npr.filana paprika, piletina s rižom, riba tko želi 1x tj., čevapi, na plaži ima hlada ne pretjerano ali se nađe, ima i suncobrana, a i ljudi nose šatorčiće. Na plaži je i restorančić s jako finom hranom ako klinci ogladne vec za rucak, moji puno jedu pa smo tamo svaki drugi dan. Mjesto je malo, ima 2 ducancica, pekaru, nekoliko kafica. Moji klinci uzivaju tamo a i mi jer je mirno, ugodno i bas se lijepo odmorimo.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,404

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi vec nekoliko godina idemo za 25eura po osobi u polupansion malo mjesto blizu Omiša. Smještaj nije nikak a ekskluziva, more je 5 min od soba jedino sto ima za spustiti 100 stepenica. Za doručak čovjek nudi nareske, pahuljice, marmelade, kavu, čaj, a večera je uvijek na žlicu juha ili lagano varivo nakon kojeg je npr.filana paprika, piletina s rižom, riba tko želi 1x tj., čevapi, na plaži ima hlada ne pretjerano ali se nađe, ima i suncobrana, a i ljudi nose šatorčiće. Na plaži je i restorančić s jako finom hranom ako klinci ogladne vec za rucak, moji puno jedu pa smo tamo svaki drugi dan. Mjesto je malo, ima 2 ducancica, pekaru, nekoliko kafica. Moji klinci uzivaju tamo a i mi jer je mirno, ugodno i bas se lijepo odmorimo.
    I opet dnevno 125 eura...
    Malo previše, onda ću uzeti appt za 80 i skuhati za 20-30 eura dnevno

  19. #69
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,439

  20. #70
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,317

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    I opet dnevno 125 eura...
    Malo previše, onda ću uzeti appt za 80 i skuhati za 20-30 eura dnevno
    Nama djecu ne racuna za njih je neka full manja cijena, ispitam pa javim.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,404

    Početno

    Mene zanima južna Dalmacija. Negdje odakle bih mogla na izlet na Mljet, Korčulu, Dubrovnik ... Gledala sam Pelješac. Orebić.

  22. #72
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,498

    Početno

    Čini mi se da su ove godine puno više cijene

  23. #73
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,317

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi vec nekoliko godina idemo za 25eura po osobi u polupansion malo mjesto blizu Omiša. Smještaj nije nikak a ekskluziva, more je 5 min od soba jedino sto ima za spustiti 100 stepenica. Za doručak čovjek nudi nareske, pahuljice, marmelade, kavu, čaj, a večera je uvijek na žlicu juha ili lagano varivo nakon kojeg je npr.filana paprika, piletina s rižom, riba tko želi 1x tj., čevapi, na plaži ima hlada ne pretjerano ali se nađe, ima i suncobrana, a i ljudi nose šatorčiće. Na plaži je i restorančić s jako finom hranom ako klinci ogladne vec za rucak, moji puno jedu pa smo tamo svaki drugi dan. Mjesto je malo, ima 2 ducancica, pekaru, nekoliko kafica. Moji klinci uzivaju tamo a i mi jer je mirno, ugodno i bas se lijepo odmorimo.
    Do 7 god.djeca su free od 7-12 50%

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •