Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 73

Tema: ljetovanje-smještaj

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno ljetovanje-smještaj

    možda ovo nije dobro mijesto za postaviti pitanje pa neka me moderatorica ispravi please...anyway, ako ima netko s foruma od iznajmljivačica ili zna nekoga ko iznajmljuje apartmane na moru pomoć!
    nije bitno gdje, idemo di treba ali da nije baš dalje od Splita, apartmani pristojni i uredni možda s 4 zvjezdice ako toga ima,blizina ali stvarno blizina plaže ali i nekog mjesta di možeš šetat s kolicima, divljina isključena!malo sam zahtjevna ali spremna sam platiti samo da je to ono kaj tražim, imam loša iskustva s traženjem preko agencija ili internera jer u prinipu rijetko kada dobiješ ono što si vidio preko neta, more ispred kuće ali ne za kupanje, klima ali ne u apartmanu u kojem si ti, terasa da ali je dijeliš s cijelom četom koja se nalazi na tom katu...užas, i onda na kraju završim u hotelu, ove godine ne možemo, malcu treba svaki dan kuhati a s 1 i pol g. nije baš zreo za hotelsku hranu i taj ritam jela...pa ako može pomoć...hval, hval,hval :D

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    221

    Početno

    Mi ljetujemo u Biogradu i meni je taj grad najbolji na svijetu. Plaža super za klince, ima hlada, pijeska, kamenčića, zdravstvena skrb za turiste odlična, plac, dućani, zabava, ma sve. Mi inače ljetujemo u kampu ili bungalovima koji su fakat uz samu plažu. Za apartmane ti ne znam, ima ih sigurno tamo i to stvarno odličnih, ali evo, ja preporučam Biograd.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    215

    Početno

    Odi na stranicu Baške vode i traži agenciju Duga. Mi idemo kod njih zadnjih 8 god. u apartmane Palac.Apartamani su tipa kao motel-znači niti gazde niti kakvih dosada. Imaš svoj ključ i sve 5, svoj balkon, i svoje parkirno mjesto. Ispod Palaca je njihova kafeterija sa odličnom kafom.Palac je na samoj rivi. Fantazija!!! Jeste malo poskupo ( prošle god. bilo 50 eura po osobi dan) ali ti je sve na ruku. I plaža, i prodavnica, prekrasno šetalište, prekrasna plaža Ikovac ( 10 min. hoda) sa velikim barom na plaži gdje svira ambijentalna muzika citav dan, kokteli, svih uzrasta na plaži, ma RAJ!Ako nadjem poslije njihov mail saljem ti na PP.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    215

    Početno

    Mislim na Bašku pored Makarske.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    super je!ali je li bučno? naime Jan je još mali i spava tijekom dana a i zanima me koliko je plaža blizu, znaš kak je ici na plažu s 1,5 godišnjakom...

  6. #6
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    a cijenu nisi primjetila - kaže 50 eura po osobi - meni to izgleda preskupo s obzirom da se hrana ne spominje

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Rijeka/Zagreb/N.Marof
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj nanuška prvotno napisa
    Odi na stranicu Baške vode i traži agenciju Duga. Mi idemo kod njih zadnjih 8 god. u apartmane Palac.Apartamani su tipa kao motel-znači niti gazde niti kakvih dosada. Imaš svoj ključ i sve 5, svoj balkon, i svoje parkirno mjesto. Ispod Palaca je njihova kafeterija sa odličnom kafom.Palac je na samoj rivi. Fantazija!!! Jeste malo poskupo ( prošle god. bilo 50 eura po osobi dan) ali ti je sve na ruku. I plaža, i prodavnica, prekrasno šetalište, prekrasna plaža Ikovac ( 10 min. hoda) sa velikim barom na plaži gdje svira ambijentalna muzika citav dan, kokteli, svih uzrasta na plaži, ma RAJ!Ako nadjem poslije njihov mail saljem ti na PP.
    potpisujem...ja sam zadnjih par godina dole u staroj Baski, frend ima kucu tamo na rivi...znam te hotele tamo i imam samo dobre rijeci o svima njima....
    sve ti je na dohvat ruke, jednostavno je prekrasno!! za cijene nisam sigurna...ali samo guglaj s rijec Baska i apartmani i ziher ces nesto nac po tvom ukusu

    sretno u potrazi

  8. #8
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Baška je na Krku.

    Baška voda je kraj Makarske.

  9. #9
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Cure i dečki, samo bih vas podsjetila na pravilo:

    2. Komercijalno oglašavanje bez odobrenja administratora otvaranjem topica, uključivanjem u postojeće topice, postavljanjem linkova u potpis ili profil.
    sretno s traženjem smještaja.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    čuj, tako me frustrira ovo traženje smještaja iz godine u godinu i shvatila sam da ono kaj vrijedi i košta...iako nešto košta a i ne vrijedi onoliko koliko oni pričaju, dsoat mi je više privatnih iznajmljivača sa super konfornim apartmanima, ali gle zaboravio je reći da nije stavio sliku balkona a zašto? JER GA NEMA!!!!mislim zamisli biti u apartmanu na moru bez terse, balkona, ničega...katastrofa!a da ne spominjem fore, da, imamo klimu ali se ona naplaćuje posebno ili još bolja provala, može raditi samo 3 sata dnevno!!!!molim????pa ili sam ja unajmila taj apartman ili nisam, pa neće mi netko dirigirati kada mi smije biti vruće eto, iz tog razloga se više neću natezati s t<kvim ljudima i spremna sam platiti i više ali da za svoj novac dobijem ono što želim i smatram da za to treba dobiti...a sada, ovo je bio prvi pogled, još moram to dobro progruntati...zato više volim hotele, tamo nema ovakvih nebuloza, ali hotel s malim djetetom nije sreća, ono treba prostora, svoj ritam i papicu u bilo koje vrijeme a ne kada je tamo servirana...eto, zato nisam odmah skočila na cijenu...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    ok, frida tensk, nadam se da nećemo imati problema, tražim savjete a i nekoliko cura mi se javila na pp tak da....pazimo kaj radimo

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Rijeka/Zagreb/N.Marof
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Baška je na Krku.

    Baška voda je kraj Makarske.
    izgleda da je doslo do zabune
    ja sam govorila o Baski na otoku Krku..

  13. #13
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    meni se osobno baska ne sviđa zbog hladnog mora, nedostatka hlada i velike guzve na plazi! :/

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Rijeka/Zagreb/N.Marof
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa
    meni se osobno baska ne sviđa zbog hladnog mora, nedostatka hlada i velike guzve na plazi! :/
    more hladno?! :shock:
    ja sam skroz zimogrozna i ak more nije minimalno 25 stupnjeva ne ulazim
    a u baskoj (stari grad di su rive) je taaaako toplo more da kad udem ne izlazim dok se ne smezuram (a inace i ne volim bas more)...
    ne znam kako je na velikoj plazi, nisam se nikad tamo kupala jer ima previse rulje, mozda ima izvora hladne vode? :/

    ne znam, meni je u baskoj bas odlicno....

    nije lose ni u Opatiji, Icici, Volosko, Moscenicka Draga, Medveja...
    zivim iznad pa mi je "usput"....ima puuuno apartmana lijepih uz more, bas za djecu...

    Crikvenica mi takoder nije losa, ima predivne ogromne plaze, a more...pretoplo....
    Pag takoder...al tu treba izdvojiti malo vise $...tamo su apartmani bogom dani...

    Treba pomno pregledat sve stranice, zvat vlasnike i na zahtjev traziti mejlom slike, bar sam ja uvjek tako radila, i uvjek bi dosla na jos bolje nego li sam ocekivala...

  15. #15
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    meni je Baška, divna, predivna, ali izvan sezone. u sezoni ne bih išla tamo. preeeeviše ljudi za moj ukus. a u proljeće je raj na zemlji.

    (kad bolje razmislim nitko me nije pitao za mišljenje)

  16. #16
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Joe, potpisujem skroz.

    Inače, marka99, meni je s malim djetetom/djecom uvijek bilo zgodno ići u apartman , eventualno neko turističko naselje, pa imaš i mogućnost obroka. I nama je važno da je apartman u prizemlju, kako bi djeca bila vani 8a ne na balkom+nu, kada niste na plaži.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    215

    Početno

    Baska voda kraj Makarske- more kristalno čisto i toplo. U Baskoj na Kraku me je vjetar nosao

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Rijeka/Zagreb/N.Marof
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj nanuška prvotno napisa
    U Baskoj na Krku me je vjetar nosao

    tipicno za Basku

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    215

    Početno

    Citiraj Leilooa prvotno napisa
    Citiraj nanuška prvotno napisa
    U Baskoj na Krku me je vjetar nosao

    tipicno za Basku


    Katastrofaaaaaaaaaaaa Svuda me je bilo i bila sam čak svaku večer u majicama dugih rukava
    Ali je vrijedilo posjetiti taj mir

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    215

    Početno

    Prošle god. smo poslije Baške vode bili 7 dana na Rabu. Mjesto Lopari.
    Isto super mjesto, imaju Rajsku plažu gdje je voda prvih 300-350m do ČLANKA.
    Pogledajte par slika ispod moga potpisa i sliku na kojoj je moja curka na dušeku.A onda pogledajte ljude iza nje.
    Inače je mjesto super, ova plaža je izmišljena za klince-sami sitni pijesak( onaj skroz sitni koji se zavuče u kupaće i ).
    Izmišljeno.Imaju i šume sa šetalištima, ....
    Nikada u životu nisam napravila više kula od pijeska ko prošle god.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    215

    Početno

    Prošle god. smo poslije Baške vode bili 7 dana na Rabu. Mjesto Lopari.
    Isto super mjesto, imaju Rajsku plažu gdje je voda prvih 300-350m do ČLANKA.
    Pogledajte par slika ispod moga potpisa i sliku na kojoj je moja curka na dušeku.A onda pogledajte ljude iza nje.
    Inače je mjesto super, ova plaža je izmišljena za klince-sami sitni pijesak( onaj skroz sitni koji se zavuče u kupaće i ).
    Izmišljeno.Imaju i šume sa šetalištima, ....
    Nikada u životu nisam napravila više kula od pijeska ko prošle god.

  22. #22
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    kad dodjete u basku vodu javite se za kavicu :D

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Slatina
    Postovi
    200

    Početno

    cure zna li itko išta o Medveji blizu Opatije ?

    Unajmila bih neki od onih bungalova, kako je tamo ?

    Bitno mi je čisto more, da nisu oštre stijene (najbolje šljunak) i mir. Davno su prošli dani kad su me privlačila top odredišta. A opet , volim da sam blizu nekog turističkog bisera čisto da se imam gdje predvečer prošetati prije spremanja klinaca na spavanje

    jel bio netko tamo ?

    I da, kaže "polupansion". Jel to znači da postoji neki restoran, ili hotel gdje se ide na doručak i večeru ?

    hvala unaprijed

  24. #24
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    I ja se pridružujem potrazi... nemam pojma kamo i gdje... malo prčkala oko apartmana u Pakoštanima... jel je netko bio tamo?
    Jel čisto more?

  25. #25
    lugo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    74

    Početno

    mi već godinama ljetujemo na istom mjestu i ne usudimo se mijenjati ni isprobavati, baš zbog svega što je marka napisala.
    ja sam davno otkrila taj raj na zemlji, otok Ist, i onda navukla i mm-a na to, pa sad ništa drugo ne dolazi u obzir.
    jedina ajmo reći mana je što je malo daleko i što se mora trajektom do tamo.
    prošle godine otkrili smo super apartman, a do tada smo uglavnom bili kod frendicine mame, ali kako Luka raste.........

    samo sad nemojte svi nagrnuti tamo pa da mi zakrčite otok

  26. #26
    lugo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj Ora prvotno napisa
    I ja se pridružujem potrazi... nemam pojma kamo i gdje... malo prčkala oko apartmana u Pakoštanima... jel je netko bio tamo?
    Jel čisto more?
    bili smo MM i ja davno u Pakoštanima, ali nešto me se i nije dojmilo, previše buke i ljudi, a mi smo više za mirniji odmor

  27. #27
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Dada prvotno napisa
    cure zna li itko išta o Medveji blizu Opatije ?
    ja ti kažem - zaobiđi.

  28. #28
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Da, Medveja je loš izbor, od opatijske rivijere za obiteljski odmor je meni najljepša Mošćenička draga.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj Ora prvotno napisa
    I ja se pridružujem potrazi... nemam pojma kamo i gdje... malo prčkala oko apartmana u Pakoštanima... jel je netko bio tamo?
    Jel čisto more?
    imam ja tamo apartman

    no, ako ti nije nužno doći tamo, zaobiđi
    Uf što sam grozna ...

    6.mj., početak 7. i kraj 8. je ok.
    Ona sredina je katastrofa od gužve na plažama...
    Nama je ok, jer odemo na Vransko jezero, imamo cijelu livadu za sebe, ako je nekome do namakanja, uđe u jezero i to je to...

    Pakoštane su dobre jer su u blizini velikog broja prekrasnih mjesta: Zadar, Šibenik, Krka, Paklenica, Kornati ...
    Inače to je malo mjesto, dosta neuredno ...

    Kamp je, za razliku od mjesta, vrhunski... osim dječjeg parkića koji je opasan...sprave nikako da poprave ...

    Ima krasnih kuća s apartmanima, no važno je da biraš blizinu mora - meni je draža strana kod tog kampa Kozarice ili bivšeg Cluba Mediterannee... Sve ostalo je dosta daleko od plaže kada ideš s malim djetetom, i najgore od toga - uzbrdo ...
    Pitaj dalje...

  30. #30
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    A Petrčane? Čak su mi one ljepše... barem ovo što vidim po netu...

  31. #31
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Petrčane su lijepe ali plaža unutar mjesta je ljeti katastrofa prenapučena. Ima pijeska, zgodno je za djecu ali guuuužva. U blizini, ispod hotela Pinija je more jako čisto popločano je na obali i nije loše. Malo dalje je Punta skala koja se ove godine preuređuje, tamo gdje su bili apartmani pa ne znam kako će sad biti, inače je na tom dijelu more jako čisto ali nekako uvijek dosta puše, ulaz u more je kamenje, nema pijeska. Ako ćeš u blizinu Zadra, plaže Ždrijac - Nin i u Privlaci Glavanci su mi super i za djecu, ima pijeska i nije duboko. Za apartmane ti ne znam, ovo je osvrt na plaže

  32. #32
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj Dada prvotno napisa
    cure zna li itko išta o Medveji blizu Opatije ?
    ja ti kažem - zaobiđi.
    X u sirokom luku, ja sam iz Moscenicke Drage i ovo govorim iz 37-godisnjeg iskustva

  33. #33
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    piplica

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    68

    Početno

    Primošten-toplo preporučam!!

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj lat prvotno napisa
    Primošten-toplo preporučam!!


    pogotovo plaža Hotela"Zora" predivno
    dobili smo 1 ideju na PP pa ako ima još neko molim lijepo da mi pošalje PP što bliže to plaži zbog bebe od 1,5 god tada i dvije djevojčice 9 i 8

  36. #36

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    380

    Početno

    Malena beba, ti si iz Baske Vode?
    Znas li nesto o vili Astra? Treba ovih dana da rezervisem ali ne mogu nigde na netu da nadjem iskustva drugih ljudi pa sam skepticna .

  37. #37
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj polfezna prvotno napisa
    Malena beba, ti si iz Baske Vode?
    Znas li nesto o vili Astra? Treba ovih dana da rezervisem ali ne mogu nigde na netu da nadjem iskustva drugih ljudi pa sam skepticna .
    moze adresa te vile na pp (ovako napamet neman pojma di se nalazi)

  38. #38

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    380

    Početno

    Malena beba, poslato!
    Hvala!

  39. #39
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    I ja bih vas molila za ideje i preporuke. Jer se iz godine u godinu namučim s time... Hvala vam

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Slatina
    Postovi
    200

    Početno

    A Ika, Ičići, Lovran ?

    ili Mošćenička draga ? nemam pojma, tražim po tom kvartu.

    Lani smo bili pored Trogira, ali nam je to predaleko. Sad bih bliže Rijeci. Dakle, plaža - šljunak, mir, nešto primjereno klincima

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    107

    Početno

    Znate li kakav dobar smještaj na području od Jadranova do Crikvenice?

  42. #42
    lillifee avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    brela/md/nbg
    Postovi
    252

    Početno

    moscenicka draga je na opatijskoj rivijeri najidealnija za obitelji sa malom djecom, more je cisto, ima dovoljno hladovine, a i infrastruktura je ok....znam iz 34 iskustva

    iridana

  43. #43
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa
    Citiraj Ora prvotno napisa
    I ja se pridružujem potrazi... nemam pojma kamo i gdje... malo prčkala oko apartmana u Pakoštanima... jel je netko bio tamo?
    Jel čisto more?
    imam ja tamo apartman

    no, ako ti nije nužno doći tamo, zaobiđi
    Uf što sam grozna ...

    6.mj., početak 7. i kraj 8. je ok.
    Ona sredina je katastrofa od gužve na plažama...
    Nama je ok, jer odemo na Vransko jezero, imamo cijelu livadu za sebe, ako je nekome do namakanja, uđe u jezero i to je to...

    Pakoštane su dobre jer su u blizini velikog broja prekrasnih mjesta: Zadar, Šibenik, Krka, Paklenica, Kornati ...
    Inače to je malo mjesto, dosta neuredno ...

    Kamp je, za razliku od mjesta, vrhunski... osim dječjeg parkića koji je opasan...sprave nikako da poprave ...

    Ima krasnih kuća s apartmanima, no važno je da biraš blizinu mora - meni je draža strana kod tog kampa Kozarice ili bivšeg Cluba Mediterannee... Sve ostalo je dosta daleko od plaže kada ideš s malim djetetom, i najgore od toga - uzbrdo ...
    Pitaj dalje...
    Da se osvrnem na ove "gužve" na plažama - ako biraš dobru plažu i u vrijeme kada dijete smije na sunce - nema gužve

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Slažem se donekle s tobom ... samo je more u 19 sati već zamućeno

    Mi ujutro već od 8 pa do cca 10-10,30 - tada nam je najljepše

  45. #45
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Mali Lošinj!!!! Čisto more i jednostavno predivno!! :D

  46. #46
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj BebaBeba prvotno napisa
    Mali Lošinj!!!! Čisto more i jednostavno predivno!! :D
    Ovo je istina.

  47. #47
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    :D :D :D

    Znam znam hehe koliko god da turista ima uvijek mozes nac plazicu na kojoj ces bit na miru, a unatoc tim turistima more je cisto!!

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,078

    Početno

    da,da, lošinj je prekrasan

    doduše, mi bili u velom lošinju, u predivnom apartmanu, u šestom mjesecu i to nam je jedno od boljih putovanja ikad

  49. #49

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    105

    Početno

    pomoć, veli lošinj, kakvi su sadržaji za djecu? ja sam bila nekoliko puta na otoku, ali prije djeteta, i ne bi mi pao na pamet s djetetom, iako ga volim. gdje ste se kupali s djecom u velom?

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    ja sam malim lošinjem ostala totalno razočarana!

    Hotel i hrana su bili ok, ostalo nije valjalo. U lipnju je gužva bila već prestrašna (uvijek u lipnju idemo), najbliži dućan je bio na 10 minuta hoda, gradić je lijep, ali za kupanje je koma.

    Možda nisam kompetentna s jednim ljetovanjem, ali moje iskustvo je koma.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •