Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: KOSTANA DISPLAZIJA PATULJAST RAST

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5

    Početno KOSTANA DISPLAZIJA PATULJAST RAST

    IMAM BEBU SA KOSTANOM DISPLAZIJOM I ZANIMA ME DALI JE MOJA BEBA DIJETE S POSEBNIM POTREBAMA I KAKVA PRAVA IMAM :? HVALA

  2. #2
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    919

    Početno

    Koliko ja znam, da. Ne znam gdje živiš, ali ako nemaš nikoga u svojoj blizini gdje ćeš se informirati možda te ja mogu povezati s ljudima iz mog mjesta koji imaju jedno dijete patuljastog rasta, mislim da sad već ide u školu. Nisam direktno u vezi s njima, ali mogu doći do njih i povezati vas ako želiš.

    Za početak, ako imaš neku konkretnu medicinsku dokumentaciju raspitaj se u svom centru za socijalnu skrb o pravima za npr. uvećani dječji doplatak, povećani koeficijent osobnog odbitka na plaći, eventualnim udrugama u koje se možete uključiti i sl.

    Sada ti je možda srušen svijet, al ne boj se... Kako će vrijeme prolaziti, tako ćete se i vi mijenjati... na bolje...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5

    Početno moja Daria

    bas ti hvala sad bar znam odkud da krenem.Prvo cu otici u socijalu pa cu vidjeti sta ce mi reci.Dali imam na sva ta prava kad sam na porodinskom?

  4. #4
    snjeguljica

    Početno

    moja Daria ja imam isto takvo djete i imaš sva prava jer tvoje je beba djete s posebnim potrebama ako ti zatreba neka informacija slobodno mi se javi

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    1

    Početno daria

    https://www.facebook.com/amci.maja ako zelis mozes me add pojasnit cu ti ija imam taj problem doista slucajno sam nesto trazila i tvoj problem vidim ako te nesto zanim aja imam 23 godine pozz od mene

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •