Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Hipoehogenija štitnjače

  1. #1
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno Hipoehogenija štitnjače

    Zna li tko što je to uopće i ima li tko iskustva s tim?
    Naime, nedavno sam dobila neku kožnu urtikariju, svrbjelo me za poluditi, pa sam kontrolirala krv (koja je u redu) i štitnjaču. Baš sad dolazim s ultrazvuka... naime, u nalazu mi piše da je tkivo štitnjače neznatno hipoehogeno...molim vas iskustva...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    moj muž ima hipoehogeniju jetre, što znači masna jetra.a za štitnjaču nemam pojma.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    29

    Početno

    ja ne smatram da je u pitanju nešto zabrinjavajuće. jednom sam se raspitivala što znači anehogena cista i čini mi se da sam zaključila da je to neka cista koja se ultrazvčnim pregledom može vidjeti. Tak mi je barem jedan liječnik tumačio. Tak da hipoehogeno možda znači nešto možda slabo vidljivo ili? ja sam laik, naravno da je poželjno da ti netko stručniji objasni.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    29

    Početno

    ja ne smatram da je u pitanju nešto zabrinjavajuće. jednom sam se raspitivala što znači anehogena cista i čini mi se da sam zaključila da je to neka cista koja se ultrazvčnim pregledom može vidjeti. Tak mi je barem jedan liječnik tumačio. Tak da hipoehogeno možda znači nešto možda slabo vidljivo ili? ja sam laik, naravno da je poželjno da ti netko stručniji objasni.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    29

    Početno

    ukucaj na google taj pojam, ima dosta naslova iz kojih ćeš možda sama nešto više saznati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •