Stranica 15 od 40 PrviPrvi ... 5131415161725 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 1999

Tema: glazbena škola?

  1. #701
    nine avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Dalmacija-Istra
    Postovi
    700

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    je da
    pogotovo kad je to dodatnih po kile na onih 9 kila što ima u torbi
    ne kužim kakve veze ima osnovna škola s glazbenom, kao da sad meni mala se buni za opremu za odbojku šta nosi u torbi jer joj je trening odmah iza cjelodnevne.....

  2. #702
    nine avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Dalmacija-Istra
    Postovi
    700

    Početno

    Citiraj zibba prvotno napisa Vidi poruku
    Nine, gdje ste kupili harmoniku i ako nije tajna, koliko je koštala. Mi smo za sada posudili od susjeda 32 basa i rekli su nam da će joj biti OK do Božića kada će učiti pomočne basove, dok savlada tehniku, a ova je lakša. U GŠ ima njihovu i kada sjedne ova joj je skroz do glave, brada joj je taman na vrhu, a doma će vježbati na ovoj koju ima za sada. Sada tražim harmonihu za kupiti joj, a da je dobra i nije preskupa. Mislim da im u početku dok se uče ne treba nešto posebno skupo i razvikano, a ako se pokaže da joj to ide onda lako kupim nešto zaista kvalitetno i dobro. Odgovor može i na pp ako je problem napisati cijenu ovako javno.
    ja sam svaki dan vrtila njuškalo, prije tog nazvala par profi harmonikaša i saznala, ne isplati se kupit novu jer ne znaš hoće li dijete odustati. polovne nesvirane nisu dobre jer mogu biti rasušene, sigurnije su da su bile u koferu nego zabačene na nekom tavanu, Weltmaister tvrda i teška, Delicia i Royal standard shit, Hohner ili Melodija, lagane, dobre, cijena oko 1500kn, gledati da ima 80 basa i da je troglasna, tipa Melodija sa 5/7 čak 9 registara...nisam vjerovala ovima što ih popravljaju jer ne znam koliko je originalnih djelova, bazirala sam se na poklonjene ljudima koji nikad nisu naučili svirat, našla jednu Melodiju 80 5/2 u registrima hitno za 1200kn, spustila na 1000kn + poštarina 67kn...sutra stiže na neviđeno pa ili ću se smijat ili plakat...javim

  3. #703
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj nine prvotno napisa Vidi poruku
    ne kužim kakve veze ima osnovna škola s glazbenom, kao da sad meni mala se buni za opremu za odbojku šta nosi u torbi jer joj je trening odmah iza cjelodnevne.....
    pa zato što ih ima hrpa koji poslije škole stave torbetinu na leđa, plus (danas) kišobran i idu u glazbenu.

    nije ti to palo na pamet, na primjer?

  4. #704

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ipak nije bio orkestar jučer, izgubila sam se u njenom rasporedu aktivnosti
    I jučer je prvi put išla sama javnim prijevozom u muzičku, ruksak na leđa , violina u ruke. To sama je ovaj put značilo da je na slijedećoj stanici ušla i prijateljica jer je bio solfeggio.

  5. #705
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    znate neki dobar ducan u sloveniji s glazbenom opremom (ljubljana ili na putu do iste iz zg-a)?

    trebaju nam zice za violoncelo

  6. #706

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Za Sloveniju ne znam, ali u Zagrebu imaš "Melodiju" u Masarykovoj 13 i u Ilici negdje oko Britanca.

  7. #707
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    hvala, znam za taj, al kako smo sad na selu nije nam bas usput do zg-a

    a danas idemo u ljubljanu popodne pa reko da vidimo tamo

  8. #708
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    inace, do ljubljane nam treba 2 sata, a do zg-a sat i pol (pola do ulaza u zg, a sat vremena do ducana )

  9. #709
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    hvala, znam za taj, al kako smo sad na selu nije nam bas usput do zg-a

    a danas idemo u ljubljanu popodne pa reko da vidimo tamo
    Možda možeš naručiti, pa da ti pošalju doma poštom: http://www.melodija.hr/onama.html

  10. #710
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Hartman ima sve.
    http://www.hartman.si/

  11. #711
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Evo da se javim sa dojmovima. Mojoj D. ide jako dobro sviranje harmonike, učitelj je zadovoljan, bilo je rečeno da će joj harmonika 80 basova biti potrebna nakon nove godine kada krenu raditi pomoćne basove, ali evo neki dan smo kupili harmoniku 96 basova jer joj je već potrebna, a učitelj je rekao da uzmemo radije veću jer će i ona biti veća cura pa da joj potraje do kraja školovanja u GŠ. On je super zadovoljan, kaže da obećava, ima volju i želju, da ju učiteljica solffeggia isto hvali kako joj dobro ide. Sutra prvi kolokvij, a uskoro i javni sat pa ćemo vidjeti kako joj ide.

  12. #712
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj zibba prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se javim sa dojmovima. Mojoj D. ide jako dobro sviranje harmonike, učitelj je zadovoljan, bilo je rečeno da će joj harmonika 80 basova biti potrebna nakon nove godine kada krenu raditi pomoćne basove, ali evo neki dan smo kupili harmoniku 96 basova jer joj je već potrebna, a učitelj je rekao da uzmemo radije veću jer će i ona biti veća cura pa da joj potraje do kraja školovanja u GŠ. On je super zadovoljan, kaže da obećava, ima volju i želju, da ju učiteljica solffeggia isto hvali kako joj dobro ide. Sutra prvi kolokvij, a uskoro i javni sat pa ćemo vidjeti kako joj ide.

  13. #713
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Ovih dana odem u glazbenu školu gdje sam svojevremeno 10-godina taksirala djecu skoro svaki dan i od naleta sjećanja skoro se rasplačem u holu. Došla sam kod glazbene psihologinje Radojke Sučeske Ligutić po posvetu za njenu knjigu "Kako djeca pomažu roditeljima da odrastu". I sada kao i nekad po zidu su poljepljene Radojkine poruke, savjeti i utjehe za djecu i roditelje: kako savladati strah od nastupa, kako se nositi s neuspjehom... Preporučujem vam tu njenu knjigu

    http://www.alfa.hr/artikli/detalji/714#/20/ (može se virtuelno prelistati knjiga)

    Ova zanimljiva i strpljiva psihologinja, pomogla mi je da rauzmijem neke postupke i procese u glazbenoj pedagogiji. Kćerka je imala averziju i blokade prema nekim predmetima i profesorima (u srednjoj glazbenoj), a sin je izgubio interes na pola niže glazbene, klarinet. Sjela je pored mojeg sina i počela po crtovlju risati cvjetiće i ukrase, onda je uzela gitaru i oni su pjevali po tim notama crtežima... Sin je završio nižu glazbenu, ali i sačuvao interes za povremeno muziciranje na instrumentu. I kao anegdota, pita me Sučeska, a koje sam ja od vaše djece onda hendlala (nije nas se mogla uopće sjetiti), ja kažem ma hendlali ste cijelu obitelj, bez vas naprosto ne bi izdržali.

  14. #714
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    hvala, bako
    i po našoj glazbenoj stoje neke lijepe izreke, ali ne piše ime autorice/autora

  15. #715
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    apri, ali to nije sve. Jednu knjigu "Kako djeca pomažu roditeljima da odrastu" sa posvetom autorice (Ugodno čitanje, da u druženju sa djecom rastete i tako ostanete duugo mladi"), kupila sam s namjerom da poklonim nekome na ovom forumu. Kako da to izvedem-o.

  16. #716
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Radojka je zbilja jako draga i pristupačna. Sad u prosincu Alfa ima sniženje 20% na svoja izdanja (ako nekoga zanima knjiga).

  17. #717
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Radojka je zbilja jako draga i pristupačna. Sad u prosincu Alfa ima sniženje 20% na svoja izdanja (ako nekoga zanima knjiga).
    Joj, fala na ovome, baš tražim nešto za pod bor, a da nije beletristika.

    Mlađem sinu sam naručila priručnik daktilografije, a starijem bi baš mogla ovo uzeti.

  18. #718

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mlađem sinu sam naručila priručnik daktilografije, a starijem bi baš mogla ovo uzeti.
    Hm, meni se to više čini knjiga za roditelje, a ne za djecu, ako se ne varam

  19. #719
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Da, za roditelje je, ali ako je (neki) stariji tinejdžer baš ljubitelj psihologije, pronaći će se u primjerima. Knjiga nije vezana za GŠ, koliko sam je uspjela pogledati - čekam ferije za čitanje.

  20. #720
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj baka prvotno napisa Vidi poruku
    apri, ali to nije sve. Jednu knjigu "Kako djeca pomažu roditeljima da odrastu" sa posvetom autorice (Ugodno čitanje, da u druženju sa djecom rastete i tako ostanete duugo mladi"), kupila sam s namjerom da poklonim nekome na ovom forumu. Kako da to izvedem-o.
    pa javi se tome nekome na pp i raži adresu

  21. #721
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Otvori nagradni topic. Tko ponudi najljepše misli na tu temu, osvoji knjigu

  22. #722
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Uz dopuštenje osoblja, naravno.

  23. #723
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    pa javi se tome nekome na pp i raži adresu
    Vi ste meni ovdje svi super. Uz unuka i vas ja sam skoro izišla iz depresije. Evo riješeno.

  24. #724
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mlađem sinu sam naručila priručnik daktilografije, a starijem bi baš mogla ovo uzeti.

    samo zamišljam facu svog djeteta da to nađe pod borom

  25. #725
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj baka prvotno napisa Vidi poruku
    Vi ste meni ovdje svi super. Uz unuka i vas ja sam skoro izišla iz depresije. Evo riješeno.

  26. #726
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    samo zamišljam facu svog djeteta da to nađe pod borom
    Odustali smo od te knjige. Ima čokolada pravo - to je knjiga za nas, a ne za djecu. Dobit će on pod bor novi Casio G-shock sat s kazaljkama i digitalnim prikazom jer mu se stari raspao (nosi ga pet godina).

  27. #727
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Da, za roditelje je, ali ako je (neki) stariji tinejdžer baš ljubitelj psihologije, pronaći će se u primjerima. Knjiga nije vezana za GŠ, koliko sam je uspjela pogledati - čekam ferije za čitanje.
    Sjajna knjiga! (mislim na "Kako djeca pomažu roditeljima da odrastu" Radojke Sućeske Ligutić, jedva sam se sjetila na kojem je pdf spomenuta), baš sam uživala dok sam je danas popodne "naiskap" čitala, svježa, puna životnih primjera i idealna za spoticanje o - samog sebe .

  28. #728
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Pih, ja se stalno spotičem o samu sebe. Dokle će to trajati? Anybody? Peterlin?

  29. #729
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Peterlin ima već i umjetne kukove .

  30. #730
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Prijemni ispiti za 1.r. OGŠ:

    - GŠ V.LISINSKOG: Prijave za prijamni ispit za I. razred osnovne škole predaju se u tajništvu Škole od 26. svibnja do 3. lipnja 2014. od 10 do 14 sati (osim subote i nedjelje). Prijamni ispit održat će se u srijedu, 4. lipnja 2014. po rasporedu koji će biti dogovoren prilikom prijave kandidata.

    - GŠ B.BERSE: Prijave se predaju radnim danom u tajništvu Škole od 26. svibnja do 3. lipnja 2014. od 9 do 14 sati.
    Uz prijavu prilažu se rodni list i domovnica.

    - GŠ I. ZAJCA:
    PRIJAMNI ISPIT ZA UPIS U 1. RAZRED srijeda, 11. lipnja 2014. od 17.00 - 19.30

  31. #731

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    GU Elly Bašić:

    PREDBILJEŽBE ZA UPIS U 1. r. OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE I UPIS U PRIPREMNI PROGRAM
    - predbilježbe za 1. r. OŠ održat će se 4. lipnja 19-21 sat
    Na predbilježbe treba doći sa djetetom i donijeti dokument koji sadrži datum rođenja i OIB djeteta.
    - upisi u pripremne programe održat će se 12. 9. u 19 sati
    Upisujemo djecu s navršenih 6 godina. Potrebnoje donijeti dokument koji sadrži datum rođenja i OIB djeteta.

  32. #732
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    GŠ PAVLA MARKOVCA:

    prijave za prijemni od 22.5. do 3.6.
    prijemni 4.6.

  33. #733

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    curke, molim za savjet:
    moja curica (uskoro 7) i najesen prvašić je luda za flautom,
    a meni se nekako čini prerano da krene u GŠ ove godine.

    da li je moguće da ove godine proba ići na prijemni pa da ako je prime
    zamrznemo upis i da krene tek iduće.
    ne bih htjela riskirati i čekati iduću pa da možda zbog neke gluposti (prehlade i sl.)
    ne prođe na prijemnom jer je baš ono luda, luda da želi svirati flautu

  34. #734
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ako vam je Elly Bašić opcija, možda da se upiše tamo u pripremni, malo će svirati blok flauticu, a slijedeće godine će joj upis biti jednostavan (i nema prijemnog)

  35. #735

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    curke, molim za savjet:
    moja curica (uskoro 7) i najesen prvašić je luda za flautom,
    a meni se nekako čini prerano da krene u GŠ ove godine.

    da li je moguće da ove godine proba ići na prijemni pa da ako je prime
    zamrznemo upis i da krene tek iduće.
    ne bih htjela riskirati i čekati iduću pa da možda zbog neke gluposti (prehlade i sl.)
    ne prođe na prijemnom jer je baš ono luda, luda da želi svirati flautu
    Upišite je na početnički solfeggio (ili, ako vam paše Elly Bašić, u 2. razred muzičkog vrtića), pa od sljedeće godine da krene s instrumentom.

  36. #736

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ako vam je Elly Bašić opcija, možda da se upiše tamo u pripremni, malo će svirati blok flauticu, a slijedeće godine će joj upis biti jednostavan (i nema prijemnog)
    ma baš bi rado, ali lokacija u Mlinarskoj mi je totalno nepovoljna.
    druga cura naravno nema želju za instrumentom (mada je planiramo malo pogurnuti),
    ali ne mogu računati da ću uspjeti rješavati dvije muhe jednim udarcem.

    baš sam htjela pitati kakvi su rasporedi u Elly Bašić, u kojem je terminu obično vrtić?
    znam da je u ostalim GŠ premija uloviti dobar raspored, pogotovo u Markovcu,
    a kako je kod EB?

  37. #737
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa taj vrtić je dva puta tjedno u kasnijim popodnevnim terminima ako se dobro sjećam (18-19 ili 19-20)

  38. #738

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    baš sam htjela pitati kakvi su rasporedi u Elly Bašić, u kojem je terminu obično vrtić?
    znam da je u ostalim GŠ premija uloviti dobar raspored, pogotovo u Markovcu,
    a kako je kod EB?
    Raspored ti je u svim školama premija, na to se pripremi
    Čini mi se da se malo više ide na ruku mlađoj djeci, koja su ovisna o roditeljskom prijevozu.

    U Elly Bašić vrtić je uvijek u popodnevnim terminima, ove godine su bile tri grupe, s početkom u različita vremena (16, 17 i 18 h).
    A koja škola vam odgovara po lokaciji?

  39. #739
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Da li je netko upisivao srednju glazbenu kao početnik? Kakva je procedura? Znači bez oš

  40. #740
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je netko upisivao srednju glazbenu kao početnik? Kakva je procedura? Znači bez oš
    Ne znam ti puno, ali imaš ovdje informaciju kako se upisuje u srednju školu: http://www.balokovic.hr/upisi/

    Konkretno (kopiram s te stranice):

    U prvi pripremni razred srednje glazbene škole upisuju se kandidati koji nisu pohađali osnovnu glazbenu školu, nakon razredbenog postupka s ispitom glazbenog sluha, glazbenog pamćenja i glazbenog ritma. Kandidati za zanimanje glazbenik pjevač na razredbenom ispitu izvode i vokalne skladbe po slobodnom izboru. Za sva zanimanja osim glazbenika pjevača utvrđuje se i potrebna tjelesna sposobnost. Upis u prvi pripremni razred naše škole moguć je za zanimanja glazbenik: , kontrabasist, klarinetist, saksofonist, trubač, udaraljkaš, pjevač i teorijski smjer.

    U prvi pripremni razred upisuju se u pravilu kandidati s najviše navršenih 15 godina starosti, a iznimku čine zanimanja: glazbenik kontrabasist, do navršene 18. godine života te glazbenica pjevačica odnosno glazbenik pjevač koji se mogu upisati do navršene 20. odnosno 22. godine života.

    U prvi razred srednje glazbene škole upisuju se učenici koji su uspješno završili osnovno glazbeno obrazovanje ili drugi pripremni razred srednje glazbene škole.

  41. #741

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Raspored ti je u svim školama premija, na to se pripremi
    Čini mi se da se malo više ide na ruku mlađoj djeci, koja su ovisna o roditeljskom prijevozu.

    U Elly Bašić vrtić je uvijek u popodnevnim terminima, ove godine su bile tri grupe, s početkom u različita vremena (16, 17 i 18 h).
    [B]A koja škola vam odgovara po lokaciji?[B]
    Markovac

    ma meni se inače glazbeni vrtić čini preveliki luksuz, što se vremena tiče,
    a i bojim se da dijete ne izgubi volju (ne izgleda mi ko tip koji će se oduševiti sa solfeggiom sa 7 godina).
    osim toga, rađe bih ih u 1. razredu dala na neki sport ili ples (fizičku aktivnost) dovoljno će sjediti u školi i boravku.

    moj plan je bio preskočiti gl. vrtić i kad će dijete biti u 2,3, razredu upisat ih/ju u 1. r. GŠ.
    samo se bojim prijemnog (da se npr. ne uplaši i ne uspije pokazati što može)

    moja je nećakinja npr. lani upisala klavir u Markovcu sa punih 9 godina (kraj 2. razreda),
    došla na prijemni i imala max bodova,
    a nisu se prije toga zezali sa glazbenim vrtićem.
    kad bih znala da će i nama biti tako ne bih razmišljala o gl. vrtiću.

    dakle ja se zapravo pitam da li da je pošaljem na prijemni kao probu za iduću godinu
    a ako upadne da se s njima dogovorim za odgodu?
    Posljednje uređivanje od techna : 14.05.2014. at 13:02

  42. #742

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    ima li netko dijete u Ivana Zajca u Dubravi
    2. kako to ide?
    3. koliko je naporno?
    1. koliko se tesko upisati?
    (skuzila sam da sam krivim redoslijedom pitala pa zato brojke- prvo upisi da ti uopce moze biti tesko; lol))

  43. #743
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Teško će je primiti na flautu već u 1.r.OŠ. Zaboravi na puhače instrumente dok nema trajne prednje zube.

  44. #744
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    svatko tko dođe na prijemni, upiše se pa odustane, mora dogodine ponovo doći na prijemni.

  45. #745

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Teško će je primiti na flautu već u 1.r.OŠ. Zaboravi na puhače instrumente dok nema trajne prednje zube.
    tnx na informaciji.

    moja još ni nije počela mijenjati zube,

    a jel točno da puhače općenito vole primiti starije?
    Posljednje uređivanje od techna : 14.05.2014. at 14:04

  46. #746
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Puhanje je naporno i njima nije ključno da dijete počne što ranije. Mnogi puhači instrumenti mogu se početki svirati i kasnije, pa već nakon 2 r. pripremnog mogu upisati srednju školu.
    To je gotovo nemoguće s violinom ili klavirom.

  47. #747

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    postoji li ijedna glazbena škola na području Novog Zagreba koja organizira glazbeni vrtić (predškolski)?
    najbliža nam je Blagoje Bersa u Trnskom, ali koliko znam, vrtić nije organiziran...

  48. #748
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    postoji li ijedna glazbena škola na području Novog Zagreba koja organizira glazbeni vrtić (predškolski)?
    najbliža nam je Blagoje Bersa u Trnskom, ali koliko znam, vrtić nije organiziran...
    Evo pitaj Balokovića (lokacija u Travnom - Božidara Magovca). Oni imaju početnički solfeggio za takvu djecu koja još ne čitaju i ne pišu, ali ne znam na kojim lokacijama: http://www.balokovic.hr/kontakt/
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 14.05.2014. at 14:30

  49. #749
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Evo, ovdje piše da imaju i glazbeni vrtić, ali provjeri na kojoj lokaciji: http://www.balokovic.hr/upisi/

    Držim fige!

  50. #750
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    btw. techna vrtić od Elly Bašić se nije održavao u Mlinarskoj nego na Kaptolu. Samo jedne godine kad su u školi na Kaptolu nešto radili je bio u Mlinarskoj. Ne znam kako je sad.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •