Stranica 31 od 40 PrviPrvi ... 212930313233 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,501 do 1,550 od 1999

Tema: glazbena škola?

  1. #1501
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Mi imamo jako dobro iskustvo s GS Rudolfa Matza, i solfeggio i instrument (flauta).

  2. #1502

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ne znam za druge glazbene no moja je zadovoljna sa svojom . A i potpisala bi čokoladu.
    Posljednje uređivanje od larmama : 19.09.2016. at 17:11

  3. #1503
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Sa koliko godina su vam djeca krenula u 1. razred glazbene?

  4. #1504
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    9 godina, 3. razred OŠ

  5. #1505
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    8 godina, 3. razred osnovne.

  6. #1506
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Znaci to se ne mora, sa 6,5 kad su u prvom razredu OŠ?! Pa super!

  7. #1507

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci to se ne mora, sa 6,5 kad su u prvom razredu OŠ?! Pa super!
    Ne da se ne mora, nego se baš i ne preporučuje. Većina djece upisuje glazbenu paralelno s 2. ili 3. razredom OŠ.
    Moj sin je (stjecajem okolnosti) krenuo sa 7 godina, u 1. razredu OŠ, ali te godine nisu ga htjeli upisati na solfeggio, nego je išao samo na nastavu instrumenta. Nakon toga je ponavljao 1. razred, da uskladi godinu učenja instrumenta sa solfeggiom. I opet je u svom razredu solfeggia među mlađima, jer je dosta djece krenulo u 3. razredu OŠ.

  8. #1508
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    music play ilica
    upravo krenula curka od moje frendice
    1x tjedno ..ponedjeljkom

    I kako je zadovoljna curka?
    Koji instrument svira?

  9. #1509
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci to se ne mora, sa 6,5 kad su u prvom razredu OŠ?! Pa super!
    Naravno da ne mora. Treba prvo naučiti pošteno čitati i pisati, adaptirati se na osnovnu školu, a onda se obično u trećem razredu kreće u glazbenu.

    Ima, doduše, djece koja krenu i ranije. Ali imaš i drugih mogućnosti - početnički solfeggio, privatno učenje instrumenta i drugo. Ali mislim da za većinu instrumenata treći razred osnovne nije prekasno za početak.

  10. #1510

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ne da se ne mora, nego se baš i ne preporučuje. Većina djece upisuje glazbenu paralelno s 2. ili 3. razredom OŠ.
    Moj sin je (stjecajem okolnosti) krenuo sa 7 godina, u 1. razredu OŠ, ali te godine nisu ga htjeli upisati na solfeggio, nego je išao samo na nastavu instrumenta. Nakon toga je ponavljao 1. razred, da uskladi godinu učenja instrumenta sa solfeggiom. I opet je u svom razredu solfeggia među mlađima, jer je dosta djece krenulo u 3. razredu OŠ.

    Kod nas u glazbenoj školi piše u pravilniku da se kod upisa daje prednost mlađem učeniku ako imaju jednak broj bodova na audiciji. I ako npr. petero učenika ima isti broj bodova a ima 4 slobodna mjesta, najstariji će otpasti. Budući da je ih ima dosta koji idu prvi i drugi razred, čim su stariji manje su im šanse da se upišu ako žele neki od popularnijih instrumenata.

  11. #1511

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj Sirius Black prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas u glazbenoj školi piše u pravilniku da se kod upisa daje prednost mlađem učeniku ako imaju jednak broj bodova na audiciji. I ako npr. petero učenika ima isti broj bodova a ima 4 slobodna mjesta, najstariji će otpasti. Budući da je ih ima dosta koji idu prvi i drugi razred, čim su stariji manje su im šanse da se upišu ako žele neki od popularnijih instrumenata.
    Svaka škola očito ima drugačiji sistem. Kod nas nema audicije, ali kod popularnih instrumenata prednost se daje učenicima koji već idu u 2. ili 3. razred OŠ, a mlađe se upućuje na blok-flautu ili glazbeni vrtić.
    I kad se moj sin upisivao, profesorica iz glazbenog vrtića (u koji je već ranije išao) me upozorila na to, samo što on nije birao instrument koji je toliko popularan, pa nije imao taj problem.

  12. #1512

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Sirius Black prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas u glazbenoj školi piše u pravilniku da se kod upisa daje prednost mlađem učeniku ako imaju jednak broj bodova na audiciji. I ako npr. petero učenika ima isti broj bodova a ima 4 slobodna mjesta, najstariji će otpasti. Budući da je ih ima dosta koji idu prvi i drugi razred, čim su stariji manje su im šanse da se upišu ako žele neki od popularnijih instrumenata.
    Ali prvasice uglavnom vracaju s audicije i upucuju na predskolski solfeggio ili zbor ili flautu.

  13. #1513
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Ma to vam je sve individualno .

    Evo, moja je upisala s nepunih 7 i sad je već maturantica u glazbenoj (inače je u 2. razredu gimnazije).
    I jako je sretna u glazbenoj školi .

  14. #1514

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Citiraj dodagoda prvotno napisa Vidi poruku
    I kako je zadovoljna curka?
    Koji instrument svira?

    gitara
    teško je reći, bila je 2x

  15. #1515
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Prijave za prijemni ispit za 1.r. GŠ Vatroslava Lisinskog:
    od 15.5 do 22.5. (10-12, 17-19h).
    Audicija je 23. i 24.5.

  16. #1516
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Prijemni ispiti za 1.r.u Osijeku, Glazbena škola Franje Kuhača održat će se 1. i 2. lipnja 0d 17-19,30 i 3.lipnja od 10-13h

  17. #1517
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Pozivam i sve zainteresirane na Dan otvorenih vrata 26.5. petak od 17,30-20 sati. Pripremili smo puno zanimljivih događanja - kušaonicu instrumenata, slušaonicu (moći će se zaviriti na nastavu instrumenata), kino i još puuuno toga!

  18. #1518

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Čemu se reklamirate, kad je preogroman interes s obzirom na kapacitete odnosno broj upisnih mjesta?!


  19. #1519
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Čemu se reklamirate, kad je preogroman interes s obzirom na kapacitete odnosno broj upisnih mjesta?!

    Mozda u Zgb, kod nas nije bas tako

  20. #1520
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Čemu se reklamirate, kad je preogroman interes s obzirom na kapacitete odnosno broj upisnih mjesta?!

    Pa valjda da odaberu najbolje, a ostalima kako bude...

    A sad ozbiljno: gužve su samo na nekim popularnim instrumentima, a djeci se često dopodne i neki instrument za koji prije nisu ni znali da postoji ili im nije palo na pamet da bi bilo zgodno svirati recimo klarinet.

  21. #1521
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Mi se reklamiramo i iz razloga sto smo uvijek imali prijemne krajem 8.mj a sada prvi puta pocetkom 6.mj.pa ljudi ne znaju

  22. #1522

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Sve 5 ja se malo zezam
    Uostalom dobar PR je pola posla. (nekad i malo više)

  23. #1523
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Jel mi moze netko pomoci, ne mogu pronaci niti jedan topic o Glazbenoj Skoli Pavao Markovac, pa mozda mogu iskustva ovdje ili ima negdje topic samo ga ja na vidim?

  24. #1524
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Nema posebnog topica, tu se prica o svim skolama.

  25. #1525
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Jel mi moze netko pomoci, ne mogu pronaci niti jedan topic o Glazbenoj Skoli Pavao Markovac, pa mozda mogu iskustva ovdje ili ima negdje topic samo ga ja na vidim?
    Ima ova tema: http://forum.roda.hr/threads/56086-g...a-ne-razumijem

  26. #1526
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Moja ide u PM na klavir. Jako smo zadovoljni. Sto te zanima?

  27. #1527
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    U GŠ V.Lisinskog bit ce 2.rok prijemnog za 1.o.
    19.6. u 17h.
    Prijave osobno u skoli do 16.6.(10-12, 17-19h)

  28. #1528
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    Moja ide u PM na klavir. Jako smo zadovoljni. Sto te zanima?
    Zanima me da li je solfeggio nesto sto se mora odmah cim krene s instrumentom ili recimo moze pocet s instrumentom u 2r O.Š a solfeggio tek u 3.?

    Moj sin ima super sluh i ritami voli muziku, ali ne voli pisati, a pretpostavljam da ce na solfeggiu svasta trebati zapisati i imati i zadace za kod kuće?

  29. #1529

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me da li je solfeggio nesto sto se mora odmah cim krene s instrumentom ili recimo moze pocet s instrumentom u 2r O.Š a solfeggio tek u 3.?

    Moj sin ima super sluh i ritami voli muziku, ali ne voli pisati, a pretpostavljam da ce na solfeggiu svasta trebati zapisati i imati i zadace za kod kuće?
    Odmah kreću i instrument i solfeggio. Postoje iznimke, ali nisu baš česte i zapravo izazivaju komplikacije formalne prirode. Moj sin je bio jedna od njih - krenuo je svirati u 1. razredu oš, pa ga nisu htjeli upisati na solfeggio jer je, kao, bio premali. Zbog toga je ponavljao 1. razred u glazbenoj jer bi inače bio u raskoraku s instrumentom i solfeggiom.
    Ne brini se - na solfeggiu se više pjeva, nego što se piše a zadaća nema, bar ne u našoj školi (zapravo ne pamtim da mi je sin ikada prstom mrdnuo oko solfeggia).

  30. #1530
    cowgirl avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    275

    Početno

    Ni u našoj školi, Rudolf Matz, nema zadaća iz solfeggia. Izuzetno malo pišu.

  31. #1531
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Pjevanje ce mu se svidjeti.
    Nadam se da se i u P. Markovcu najviše pjeva. To voli.

  32. #1532
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Prva godina solfeggija je stvarno igrarija i nastava je bas dobro prilagodjena malima, ima puno pjevanja i igre.

  33. #1533
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Pjevanje ce mu se svidjeti.
    Nadam se da se i u P. Markovcu najviše pjeva. To voli.

    Ne brini, pjeva se
    Ako bude ista profesorica kao nama ( a vjerujem da bude) biti ce mu super.

  34. #1534
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    Ne brini, pjeva se
    Ako bude ista profesorica kao nama ( a vjerujem da bude) biti ce mu super.
    Kak se zove profa?

  35. #1535
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Moji su u Balokoviću imali zadaće iz solfeggia. U prvom razredu se to svodilo na pjevanje, a kasnije je bilo i pisanja. Nisam imala primjedbi, naučili su baš dosta.

  36. #1536

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Moja privela kraju glazbenu. Voljela je glazbenu. Naročito je uživala ove dvije zadnje godine zbog društva na solfeggio i zboru. A ja osim organizacijske podrške nikad neću zaboraviti jednu od početnih zima koju smo MM i ja proveli na kućnim satovima solfeggia Uhvatilo ju da nas podučava i moram priznati da je tada bila odličan profesor. S puno poticajnih riječi i za loše učenike kao što sam ja, ...možeš ti to mama. Jedino što mi nije dala da se ispišem .

  37. #1537
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Mala upala na klavir. Lako mi je bilo kupovati sinu gitaru, hajd' sad majcin sine skupi za klavira, heh...

    Elem, ja sam u BiH, pa vrsljam po nasim portalima i oglasima. Naletila sam na elektricni klavir Standorf Etude, cjenovno duplo jeftiniji od npr. Yamaha klavira. Recenzije su dobre, pa me zanima ima li neko iskustva iz prve ruke?

  38. #1538
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Moja privela kraju glazbenu. Voljela je glazbenu. Naročito je uživala ove dvije zadnje godine zbog društva na solfeggio i zboru. A ja osim organizacijske podrške nikad neću zaboraviti jednu od početnih zima koju smo MM i ja proveli na kućnim satovima solfeggia Uhvatilo ju da nas podučava i moram priznati da je tada bila odličan profesor. S puno poticajnih riječi i za loše učenike kao što sam ja, ...možeš ti to mama. Jedino što mi nije dala da se ispišem .

  39. #1539

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Sto ako dijete (ili roditelj) odluci odustati od GŠ usred godine? Placam do kraja po ugovoru, to mi je jasno, a dijete jednostavno ostane neocijenjeno? Ili?

  40. #1540
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ako ga službeno ispišeš, onda više nije učenik škole, a u imenik se zabilježi da je ispisan.
    Ako dijete samo "nestane" bez službenog ispisa, tj.ako se roditelju ne da doći i ispisati ga, na drugom popravnom roku u kolovozu zaključe mu se jedinice i padne razred. Ili padne vec na ispitu u lipnju ako ima tri jedinice.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 07.09.2017. at 21:47

  41. #1541
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ako "nestane" vec na pocetku sk.god., a nitko ga uskoro ne ispiše, onda se na prvoj sjednici stavi prijedlog za njegovo brisanje.

  42. #1542
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    olja, nemam pojma o klavirima, samo sam čula da profesori ne vole električne klavire

  43. #1543

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Ja kupila kawaii http://piano.hr/hr/proizvodi/cl36,39.html
    Najmanji je po dimenzijama, jedva mi je i taj stao u sobu bez da sam morala rušiti zidove, a cijenu da ne spominjem.
    Rekli su mi da je ovo ok marka, izdržljiva, ali ako ću prodavati da ne mogu vratiti ni trećinu cijene, jer se ne mogu uštimavati kao klasici.
    Provjeri još s nekim ako kupuješ polovni električni klavir.
    Inače, profesori ga ne vole jer je otpor tipke bitno slabiji nego kod klasičnog, onda djeca pre slabo lupaju po normalnom.
    Meni odličan jer mogu slušalice na njega, mala može svirati i u 10 navečer ako želi

  44. #1544

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ga službeno ispišeš, onda više nije učenik škole, a u imenik se zabilježi da je ispisan.
    Ako dijete samo "nestane" bez službenog ispisa, tj.ako se roditelju ne da doći i ispisati ga, na drugom popravnom roku u kolovozu zaključe mu se jedinice i padne razred. Ili padne vec na ispitu u lipnju ako ima tri jedinice.
    čoksa, kako je moguće zaključiti negativne ocjene ako dijete nije uopće dolazilo? na temelju kojih ocjena?
    ako dijete nije pohađalo školu jedino što je zakonski opravdano je na sjednici zaključiti da je neocijenjeno iz tih i tih predmeta.

  45. #1545
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Mi imamo godišnje komisijske ispite iz svakog predmeta na koje moraju izaći SVI učenici pa tako i oni koji nisu dolazili redovito. Ne govorim sad o slučajevima kad učenik prestane dolaziti dolaziti u listopadu (takav se evidentira na prvoj sjednici nakon što se prethodno kontaktiraju roditelji da vidimo što se događa) nego recimo sredinom 2. polugodišta. Bez obzira na izostanke ima pravo pojaviti se na redovnom ili dva popravna roka.

  46. #1546

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Mi smo zatražili ispis iz škole. U tajnistvu su rekli da napisemo zahtjev za ispis, i platimo do zadnjeg mjeseca u kojem je održana nastava.
    Razlog ispisa je isključivo neslaganje s profesorom. Dijete ima petice iz solfeggia, ali probleme sa sviranjem. Profesor često kasni na nastavu pa to onda nije 30 nego 20 minuta. Kad se ne odrzi sat uopce zbog njegovih privatnih razloga, nastava se ne nadoknađuje iako je individualna.
    Trazio je od kceri broj mobitela da se s njom cuje ako ne bi bilo nastave i prigovorio joj kad sam mu ja javila da je bolesna, a ne ona sama. Radi se 10godisnjoj djevojčici i normalno je da takve stvari javlja roditelj.
    Često nastava nije ni održana kako spada jer je netko dosao pa je ona malo odsvirala, dobila novi zadatak za vježbu i isla doma. Ne želim plaćati 300 kn mjesečno da djetetu netko da papir s notama i jedva nešto malo pokaže.
    Sve je kulminiralo kad ju je jako kritizirao na satu da nije dobro naučila (kroz praznike je vjezbala ali je violina bila vec rastimana, pa nije mogla dobro pogoditi tonove) pa je rekla da ona vise to ne zeli. Na to joj je rekao nek se onda odmah ispise. U redovnoj skoli je apsolutni odlikas, a da uopce ne uci doma (i cijelo gradivo iz prirode zapamti na satu), u glazbenoj na solfeggiu isto tako. Ocito ima sluha ako dobije 5 iz diktata. Komentirao je da mu nije jasno otkud njoj tolike petice, te da bi i njegov pas bolje svirao. Ne mora čovjek biti pedagog da djetetu ne govori takve stvari, dovoljno je ne biti kreten.
    Najblesaviji komentar je bio da "ne mora uvijek slusati mamu, nego imati svoje mišljenje" kad je rekla da se dogovorila s mamom da ce se potruditi popraviti greske i ne odmah odustati, nego završiti razred. Obavijesten je ravnatelj skole, nek zna zbog čega je skola izgubila prihod od 1500 kn. Prihvatila bih da dijete nije sposobno odraditi što treba, u slučaju da se nastava odrzala kako treba.
    Za 100 kn više mjesečno ici ce kod profesora koji privatno uci djecu svirati, i imat ce 2 puna sata tjedno. Jedva ceka da pocne svirati a da ovog iz glazbene ne mora slušati.

  47. #1547
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Sirius Black, a nije vam ravnatelj ponudio promjenu profesora?

  48. #1548
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    a zašto niste tražili promjenu profesora?
    privatnik je jedno, gš je drugo
    gš nije samo sviranje
    gš je i druženje na solfeggiu, zboru, sa djecom koja imaju iste interese

  49. #1549

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Citiraj sonata prvotno napisa Vidi poruku
    Sirius Black, a nije vam ravnatelj ponudio promjenu profesora?
    Nismo jos dobili odgovor.
    Razlog zašto nismo razgovarali s profesorom je taj sto mi nije htio odgovoriti na poruku kad sam pitala kad smijem nazvati. Porucio je preko kceri da ako zelim razgovarati nek dođem osobno. Probala je objasniti da mama zbog bolesti tesko hoda (imam 100 posto invaliditet), ali je rekao da to njega ne zanima. Muz s posla dolazi kasno popodne. U redovnoj skoli to nije problem, s uciteljicama se cujem i preko facebooka kad treba.

  50. #1550
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Ne znam kakva je situacija u toj GŠ ali zbilja neobicno ponasanje obzirom na sve manje ucenika, opcenito i u opceobrazovnim skolama. A jos ako ona ima tako dobre ocjene iz solfeggia, steta bi bilo izgubiti takvo dijete. Evo mi smo imali par ispisa na polugodistu i sretni smo da smo jednu ucenicu zadrzali do kraja godine...Ipak je to problem kad ti se s individualne nastave netko ispise, odmah padas sa satnicom. Zato mi je cudno da se prof tako ponasa...ali kazem, ne znam situaciju, mozda imaju i previse djece

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •