Citiraj brane prvotno napisa
mi imamo jako puno problema sa našom školom
imam prvašića kojeg od sljedeće godine žele slati u susjedno naselje u drugu školu skupa sa svim drugašićima naše škole samo zato što je škola"mala" i nema mjesta za sve učenike

nama dolaze i djeca iz susjednog naselja (drugog) jer njihova škola zjapi prazna, treba je preurediti i adaptirati i sad sva ta djeca dolaze u našu školu a mi koji živimo preko puta škole i koji smo se tu doselili (doslovno) radi blizine škole ćemo autobusima morati slati svoju djecu u školu

to je očajno...ionako mi je dijete samo doma do mog dolaska s posla...srce mi puca od same pomisli da će još morati čekati autobus i ići u naselje koje uoće ne poznaje

neću vam uopće pisati o stanju školskih autobusa koji ne da nemaju pojaseve već nemaju ni sjedala kako treba već često djeca stoje radi pokidanih sjedala

ja maštam o jednosmjenskoj nastavi, živim za dan kad će nam biti omogućena jer moje dijete je sad u međusmjeni, dogodine ide u smjene
kad god bude popodnevna smjena po čitav tjedan se nećemo viđati osim iza 18:30 kad dođe doma iz škole ili 19:30 kad ima dodatnu nastavu

očajno.....ja bih odmah potpisala jednosmjenski rad + produženi boravak za djecu od 1-4 razreda.....
Ovo je strašno!

Brane, tko sjedi u Školskom odboru? Ja bih se raspitala kod lokalne samouprave što se namjerava, kada i kako... Vidi tko je iz razreda u Vijeću roditelja ili pitaj ravno u glavu (ravnatelja) pa da se to riješi preko ljeta... Sigurno ima još roditelja koji bi bili zainteresirani da se to riješi. Zajedno ste jači! Držim fige na rukama i nogama da postignete što želite. Sretno!