Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: Blessingway - slavljenje trudnoce

  1. #51
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Ako će nekoga zanimati link na knjigu....a ima i dobro napisano recenzija na amazonu u mom slobodnom prijevodu naslova knjige" Žena je sustvoriteljica":
    http://www.amazon.de/Die-Frau-ist-Mi.../dp/3922499856

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Blessingway, baš lijep običaj... sviđa mi se.

    Babyshower, grozno, skupljanje poklona od prijatelj(ic)a, ajme... :/ To samo Ameri mogu smisliti.

  3. #53
    Handy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    226

    Početno

    Lijep običaj, nisam znala za ovo. Evo još jedan razlog zašto čitati ovaj forum, ima i puno lijepih informacija, a ne samo pitanja o problemima. Moja sestra je trudna, pa ću joj predložiti, ovo s masiranjem nogu bi joj se sigurno svidjelo.

  4. #54
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    malo da podignem ovu lijepu temu .
    ima koja nova trudnica na forumu da planira ovako nešto
    ili da je već imala?
    baš me zanimaju vaša iskustva, čini mi se da svaki
    ovakav tulumčić slavljenja trudnoće može biti skroz jedinstven i predivan.

  5. #55
    gorka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    VG
    Postovi
    245

    Početno

    ja planiram 18.12. u vrlo skromnom izdanju i malo izmjenjenom izdanju za jednu maloljetnicku trudnicu napraviti blessingway :cerek: U ovom slucaju sam samo razrednica i sve to organiziram s drugim curama iz razreda u tajnosti
    Trudnoca nije ocekivana, ali je dobro prihvacena, sad je 16ak tjedana i hocu joj dati do znanja da postoje osobe koje su zbog nje radosne i da cemo biti podrzavajuce do kraja trudnoce, a svakako i kasnije

  6. #56
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj gorka prvotno napisa Vidi poruku
    ja planiram 18.12. u vrlo skromnom izdanju i malo izmjenjenom izdanju za jednu maloljetnicku trudnicu napraviti blessingway :cerek: U ovom slucaju sam samo razrednica i sve to organiziram s drugim curama iz razreda u tajnosti
    Trudnoca nije ocekivana, ali je dobro prihvacena, sad je 16ak tjedana i hocu joj dati do znanja da postoje osobe koje su zbog nje radosne i da cemo biti podrzavajuce do kraja trudnoce, a svakako i kasnije
    Jako jako pohvalno !

  7. #57
    partyka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    178

    Početno

    Gorka, super
    Ja isto planiram organizirati jedan blessingway za trudnicu kojoj sam doula i kojoj se jako sviđa ta ideja. Baš se veselim

  8. #58
    gorka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    VG
    Postovi
    245

    Početno

    svakako javi dojmove

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    2

    Početno

    Vidim da je ova predivna tema pomalo zaboravljena,pa evo mozda ju uspijem probuditi!jako bi voljela da meni netko priredi blessingway!prva mi je trudnoca,imam 25 god.znaci sve 5,nova sam na forumu,i odmah mako off topik al evo.. ja pomalo sama pokusavam svaki dan slaviti svoju trudnocu,sretna sam i odusevljena s time i ovaj nacin slavlja nas buducih i onih koje vec jesu majki je stvarno potreban..ja sam drustvena,vesela,sretna a nemam bas nekog tko bi se samnom veselio jer 10+5 svima rano i kao mogla bi se urec i tko zna sto sve ne..ja bas mislim da ako slavim svoju trudnocu da ce tek onda biti sve super..neznam jeli tko ovih par godina radio blessingway al bas me zanima kako je bilo..eto ljepi pozdrav svima,super ste

  10. #60
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    bas predivna tema jako mi je drago da je stickana i time lako uocljiva
    treba u ljudima buditi to nesto

    i ja bi voljela tako nesto dozivjeti, pa makar jednog dana nekome takav dogadjaj prirediiti...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •