Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 282

Tema: Tribestan

  1. #51
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    ovo dvoje mozemo nabaviti samo u londonu?

  2. #52
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Bas cu vidjeti koliko je Tribestan u Italiji (znam da su tamo neki prirodni pripravci kao podloga za trudnocu i bolji rad jajnika poput Infolic retard puno jeftiniji nego kod nas), jer sad idem u Istru pa imam ljude koje mi to mogu donijeti od tamo.
    I pitati cu seku da vidi u Njemackoj kako tamo cijene stoje.

  3. #53
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    ajde,mozda ne bi bilo lose da se malo raspitamo.
    ja nisam uspjela saznati da ga u BiH ima igdje,bar ne u mojoj okolici(sredisnja bosna),i dodatni je teret sto moram smisljati kako do njega doci. sreca pa postoji ovaj divni forum,i sve divne zene koje se tu javljaju.

  4. #54
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Nije samo u Londonu ali uguglaj firmu i proizvod pa ti izbaci sve,sigurna sam da ima i u njemačkoj

  5. #55
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    cure,ima li koja blizu autobuske stanice da mi posalje tribestan autobusom? (ja sam iz BiH,tribestana ovdje uopce nema) prvi put mi je poslala vali,ali sad se ne javlja,a ja se bojim da ce mm nestati tribestana...

  6. #56
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    tuzna, Vali je u inozemstvu pa se valjda zato ne javlja. Šaljem ti pp

  7. #57
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    ogla, kod nas je ista situacija, mm je pio bioastin 6 mjeseci i NISTA!! bas sam bila razocarana, cak je bio i slabiji nalaz. sad mi je doc rekao cink i selen, a ja si mislim da dodamo jos l-arginin i l-carniten al sam dobro napisala. sad me malo mami taj tribestan :/ vidjeti cemo. sretno s popravljanjem malih bijelih munjica

  8. #58
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj marta26 prvotno napisa
    ogla, kod nas je ista situacija, mm je pio bioastin 6 mjeseci i NISTA!! bas sam bila razocarana, cak je bio i slabiji nalaz. sad mi je doc rekao cink i selen, a ja si mislim da dodamo jos l-arginin i l-carniten al sam dobro napisala. sad me malo mami taj tribestan :/ vidjeti cemo. sretno s popravljanjem malih bijelih munjica
    ... marta26 da čudno je to... baš zato se malo ustručavam kupovanja tribestana, ponjaprije zbog cijene - ali mislim se konzultirati s dokotorm - isti (dr. T u Vinogradskoj) je preporučio cink, selen, magnezij, vitamin E i C što MM uredno pije i mislim ga zamolit da napravi ponovno nalaz - čisto me zanima... Tebi marta 26 i ostalima također želim 'gordane kožulje'

  9. #59
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Curke mene zanima ima li tribestana kupiti u Zadru ili okolici pošto idemo doli na godišnji pa...?
    tužna i ja sam iz Središnje Bosne

  10. #60

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    3

    Početno

    Bokić, nadam se da će vam pomoći naša prića,mom mužu je dijagnosticirana oligoastenozoosparmija,samo icsi moguć,pa smo tako i pošli na prvi naš postupak ali nije upalilo ,dok smo čekali drugi,muž počeo piti tribestan i uspjeli nakon 2 mjeseca što ga je pio 3x1 dobiti bebaća,tako smo sretni,beba sad ima 4 mj,sretan,velik i jak ma pravi dečko tako da mislim da se isplati,pa preporučijem probati,možda upali sretno svima

  11. #61
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj nida prvotno napisa
    Bokić, nadam se da će vam pomoći naša prića,mom mužu je dijagnosticirana oligoastenozoosparmija,samo icsi moguć,pa smo tako i pošli na prvi naš postupak ali nije upalilo ,dok smo čekali drugi,muž počeo piti tribestan i uspjeli nakon 2 mjeseca što ga je pio 3x1 dobiti bebaća,tako smo sretni,beba sad ima 4 mj,sretan,velik i jak ma pravi dečko tako da mislim da se isplati,pa preporučijem probati,možda upali sretno svima
    wow dajes nam nadu!

  12. #62
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj Sonja29 prvotno napisa
    Curke mene zanima ima li tribestana kupiti u Zadru ili okolici pošto idemo doli na godišnji pa...?
    tužna i ja sam iz Središnje Bosne

  13. #63

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Drage moje, ja želim da kupim Tribestan, međutim, prije nego krenem u potragu za njim, molim Vas ako neka od Vas zna dali se, i ako da, gdje se u Sarajevu može kupiti isti, neka mi javi što prije

    hvala unaprijed

  14. #64

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Drage moje, vidim da je većina od Vas na godišnjem odmoru. Nakon pretrage po internetu, a i vaših komentara odlučila sam da nabavim Sopharmin Tribestan i to onaj što pink slovima piše tribestan, ali sumnjam da ga ima u Sarajevu

  15. #65
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    fato,ja nisam uspjela da ga nadem,tragal sam i po sarajevu,medutim,obzirom da je to tvoj grad,mozda ga uspijes naci
    ako uspijes,javi i nama ostalim bosankama,da ne gnjavimo vise cure sa foruma.
    evo,ovaj link http://www.heliks.hr/katalog.php?kateg=18 je na ovoj temi,i bas ovakav tribestan su mi slale cure iz Zagreba

  16. #66

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    tuzna, hvala što si se očitovala već danima očekujem hoće li iko išta napisat. Iskreno, ja sam prečešljala Sarajevo, i sve druge forume i nisam našla, na žalost. Sada imam i ja dilemu, ovaj Helixov Tribestan je u zelenoj kutijici, međutim kada ukucaš u pretraživač "Tribestan Sopharma", više izbaci onih Tribestana u bijelim kutijama pri čemu je naziv ispisan roze slovima. Zna li iko od cura neki web store koji je siguran i preko kojeg bih mogla naručiti orginalni Sopharmin TRibestan. U krajnjoj varijanti, imam neke prijatelje u Bugarskoj, pa ću vidjeti da njih zamolim da mi dobace. Zvala sam i apoteke neke u Sarajevu i čekam i njihove odgovore. Ja sam shvatila, da je veća vjerovatnoća da se Tribestan nađe u prodavnicama gdje se prodaju preparati za body buildere. U međuvremenu kupila sam Algu Spirulinu u tabletama kao i Bioastin, pa ću mm dat da pije i to dok ne nabavimo i Tribestan.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    By the way, pretražila sam i prodavnice za body bildere

  18. #68

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    sad nešto kontam, više sam se izgubila od silnog iščitavanja, pa više ne znam koliko se dugo smije piti Tribestan, treba li kakve pauze pravit i koliko?

  19. #69

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    88

    Početno

    ovisno za koju dijagnozu se pije, ali načelno se tribestan može bez nuspojava piti kontinuirano 90 dana (mm pije 3 x 1 i za sada je sve ok), nakon toga 14 dana pauze, pa ponovo.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Alida, ti si moja dobra vila, hvala još jednom od srca

  21. #71

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    88

    Početno

    samo neka pomogne

  22. #72
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    vidi,fato,ovaj sto su meni slale je upravo onaj sto su njihovi muzevi pili,pa im je poboljsao nalaz. dakle,provjereno dobar!
    a,dobijes uputstvo uz njega kako ga piti,razlicito je tumacenje...tamo pise,ako imas vise od 80 kg, pijes 3x2. tako dva mjeseca,pa sedmica pauze( jer nakon tog perioda organizam vise ne reaguje na njega,tako nekako) i nakon te sedmice pauze(nisam sigurna je li 1 ili 2 sedmice) bi se mogao ponovo nastaviti.
    medutim, kad bi ga tako pili nm,trebale bi nam silne pare,pa smo svi,cini mi se,vise za varijantu 3x1,kako ga i mm pije(kosta 80km,i to kad se pije na taj nacin,moze biti samo 20 dana pakovanje,a kad ga narucujes iz dr. drzave ide pravo zeznuto,pa stalno nekog zezat...)i sad ni ja nisam sigurna kad da pravimo pauzu. ajvicin muz je pauzu napravio nakon 3 mjeseca,pa cemo tako i mi.
    ja sam zvala ovaj helix i rekli mi da je,zbog razlicite valute,jako tesko da placas interentom,da je najbolje da ti neko podsalje. tako sam i uradila

    e,da znas,jaaaaaaaakkkkoooo je dobar za potenciju,valjda jer dize testosteron
    et,ako sta treba,javni,tu sam.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    superiška, hvala na info. Ja sam već intervenisala i preko jedne prijateljice naručila da mi pošalju iz Bugarske. :D
    To za potenciju mi se sviđa skroz

  24. #74

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    28

    Početno

    MM nasao Tribestan ovdje u jednoj profitnes prodavnici. Trazite ih u radnjama u kojima sportisti kupuju suplemente.
    Poceli i mi sa Bioastinom, L - carnitinom, L - argininom i Tribulusom.
    Nek nam je Bog na pomoci nakon 14 godina patnje i 4 ivf/icsi.

    Cim budemo radili kontrolu, pisem rezultate.

  25. #75
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Evo jedan info.....Tribestan je u Njemackoj zabranjen, u Italiji takodjer. U Ceskoj ga nigdje nema i ja fino narucila preko e-bay za 27 eura po kutiji.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Evo jedan info.....Tribestan je u Njemackoj zabranjen, u Italiji takodjer. U Ceskoj ga nigdje nema i ja fino narucila preko e-bay za 27 eura po kutiji.
    A što li je zabranjen tamo? Zna li iko?

  27. #77

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj sevenMAJA prvotno napisa
    MM nasao Tribestan ovdje u jednoj profitnes prodavnici. Trazite ih u radnjama u kojima sportisti kupuju suplemente.
    Poceli i mi sa Bioastinom, L - carnitinom, L - argininom i Tribulusom.
    Nek nam je Bog na pomoci nakon 14 godina patnje i 4 ivf/icsi.

    Cim budemo radili kontrolu, pisem rezultate.
    SevenMAJA, odakle si? Kako ti suprugu doziraš Bioastin?

  28. #78
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Evo jedan info.....Tribestan je u Njemackoj zabranjen, u Italiji takodjer. U Ceskoj ga nigdje nema i ja fino narucila preko e-bay za 27 eura po kutiji.
    prije dvije god. mama mi ga donijela iz Italije,po toj cijeni od 27 eura,zašto su ga zabranili jesi našla kakav info.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Evo jedan info.....Tribestan je u Njemackoj zabranjen, u Italiji takodjer. U Ceskoj ga nigdje nema i ja fino narucila preko e-bay za 27 eura po kutiji.
    prije dvije god. mama mi ga donijela iz Italije,po toj cijeni od 27 eura,zašto su ga zabranili jesi našla kakav info.

    Ta cijena je baš povoljna

  30. #80

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj fatamorgana prvotno napisa
    Citiraj sevenMAJA prvotno napisa
    MM nasao Tribestan ovdje u jednoj profitnes prodavnici. Trazite ih u radnjama u kojima sportisti kupuju suplemente.
    Poceli i mi sa Bioastinom, L - carnitinom, L - argininom i Tribulusom.
    Nek nam je Bog na pomoci nakon 14 godina patnje i 4 ivf/icsi.

    Cim budemo radili kontrolu, pisem rezultate.
    SevenMAJA, odakle si? Kako ti suprugu doziraš Bioastin?
    Iz Banjaluke. Prvih par dana ce uzimati dvije dnevno, zatim tri i na kraju 4. Neka od forumasica je pisala da su joj tako savjetovali, pa cemo i mi tako.

  31. #81

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Moj muz pije 3x1. Vec 3 mjeseca koristi i sad ce da napravi pauzu od 7 dana pa ce opet da pocne.

  32. #82
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Citiraj fatamorgana prvotno napisa
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Evo jedan info.....Tribestan je u Njemackoj zabranjen, u Italiji takodjer. U Ceskoj ga nigdje nema i ja fino narucila preko e-bay za 27 eura po kutiji.
    A što li je zabranjen tamo? Zna li iko?
    Koliko mi je sestra uspjela saznati u apoteci u Njemackoj, sportasi su ga zloupotrebljavali na neki nacin pa je povucen s njihovog trzista.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Citiraj fatamorgana prvotno napisa
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Evo jedan info.....Tribestan je u Njemackoj zabranjen, u Italiji takodjer. U Ceskoj ga nigdje nema i ja fino narucila preko e-bay za 27 eura po kutiji.
    A što li je zabranjen tamo? Zna li iko?
    Koliko mi je sestra uspjela saznati u apoteci u Njemackoj, sportasi su ga zloupotrebljavali na neki nacin pa je povucen s njihovog trzista.
    uh, hvala Bogu da je zbog toga, ja se već bila zabrinula da ima nuspojave žestoke

  34. #84
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    fato,je li stigao tvoj tribestan? bas me zanima je li to isti kao i onaj sto ga mm pije...

  35. #85
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Ako imate koga u Bugarskoj, tamo je 16 eura...

  36. #86

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    nije još stigao moj Tribestan iz Bugarske, čim dodje javiću Vam.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    28

    Početno

    http://www.proteini.co.ba/cjenovnik_....html#BIO_TECH


    Mi smo kupili ovaj od BIO TECH-a

    67. Tribulus Terrestris 60 tabl. Stimulansi - prirodno povećanje testosterona 24 KM Naruči Primalex proteine isuplemente za bodybuilding.



    MM pije 3x1 (ukupno 1 500mg). Testosteron mu je inace vrlo nizak. Sta mislite je li to dovoljno ili da uzima vise ? Koliko vi uzimate mg dnevno ?

    Vidim da imaju i ovaj Tribulus Maximus koji kosta 32 KM (16 eura) i ima 1000 mg po kapsuli.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    28

    Početno

    Koliko sam shvatila citajuci ovih dana o Tribulusu / Tribestanu, ne bi ga smjeli piti muskarci koji imaju normalne ili visoke vrijednosti testosterona jer se postize kontraefekat.
    Kad se uoce nizak LH kao i testosteron (Tribestan preko LH utice na podizanje nivoa testosterona) onda su opravdani razlozi za terapiju Tribestanom.

  39. #89
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj fatamorgana prvotno napisa
    By the way, pretražila sam i prodavnice za body bildere
    U Mostaru ima jedna dobra radnja za body bildere pa ću navratiti ovih dana da pitam za Tribestan i javim Vam cure ako ga bude.

  40. #90
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    Nama nije pomoglo, MM je pio tri dnevno tri mjeseca, sve je ostalo isto niti 1% se nije poboljšalo.
    Samo je lova bačena, jedna ona kutija je 307, kn.
    Jedino pozitivno, ručna skoro stalno bila podignuta

  41. #91
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    jedno od rijetkoh negativnih iskustava...ja sam mnogo dobrog o njemu citala,mnoge zene su pisale o poboljsanju nalaza njihovih muzeve
    ali,kao i u svemu u zivotu,i ovdje postoje slucajevi da ne djeluje kao kod vecine.
    zao mi je sto ste daba bacali novce...

  42. #92
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Jel se pije Tribestan 250 ili Tribestan 500....jer sam vidjela da u Bugarskoj ima oba :?

  43. #93

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Jel se pije Tribestan 250 ili Tribestan 500....jer sam vidjela da u Bugarskoj ima oba :?
    sad si me zbunila skroz :?

  44. #94

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Evo jednog zanimljivog odgovora od doktora sto sam nasla na jednoj starnici uvezi tribestana.
    Nivo: Member

    Tribestan
    --------------------------------------------------------------------------------

    Poštovani doc zanima me Vaše mišljenje o Tribestanu? Da li da pokušamo popravit očajan nalaz (oligoasthenotheratho...) - ima li uopće smisla?
    Unaprijed hvala na savjetu!
    Antonija

    28-07-2009 u 08:26 | Odgovor na post

    dr. sc Erden Radončić
    Nivo: Moderator
    Registriran: 11-03-2008
    Postovi: 1633
    IP: Logged

    Re: Tribestan
    --------------------------------------------------------------------------------

    Čini se da ima smisla; kod određenog broja pacijenata čini se dosta dobro djeluje, no da li kod svih - ne možemo znati dok ne provjerite. Kako se radi o dijetetskom pripravku, ne spada u lijekove pa se kupuje u biljnim i sličnim ljekarnama

  45. #95
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    opet ja sa tribestanom...
    vise me sramota od stalnog moljakanja,ali kad nuzda natjera....prije nekih mjesec i po,tribestan mi je poslala forumasica vali,i opet joj se zahvaljujem, ja njoj novce postom. trenutno je ,obzirom da je na cudenje svih,ostala prirodno u drugom stanju,dr. joj rekao strogo mirovanje i sad je kuci,tako da mi ne moze organizirati slanje tribestana.
    tako da,ako bi neka od vas bila spremna meni uciniti uslugu (opet ),bila bih mnogo zahvalna!


  46. #96

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    BANJA LUKA RS
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj tuzna prvotno napisa
    opet ja sa tribestanom...
    vise me sramota od stalnog moljakanja,ali kad nuzda natjera....prije nekih mjesec i po,tribestan mi je poslala forumasica vali,i opet joj se zahvaljujem, ja njoj novce postom. trenutno je ,obzirom da je na cudenje svih,ostala prirodno u drugom stanju,dr. joj rekao strogo mirovanje i sad je kuci,tako da mi ne moze organizirati slanje tribestana.
    tako da,ako bi neka od vas bila spremna meni uciniti uslugu (opet ),bila bih mnogo zahvalna!

    procitaj post od seven MAJE od 29.srp i udji u link i naruci sebi tribestan za 24 marke i dostava je 10 pa i to nije skupo,jeftinije je nego u Hrvatskoj. Izvinjavam se sto upadam kao padobrnac ali moj muz ima lose nalaze pa me ova tema interesuje . Da se predstavim JA 72, za sada sve ok MM 77 Asthenozoospermia gravis

  47. #97
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    vidi ,znam za taj tribestan sto je maja spominjala,medutim,kad sam tribestan prvi put htjela naruciti ,cure su mi strogo skrenule paznju da kupujem samo sopharmin tribestan,jer samo on ima toliku kolicinu te biljke,kolika nama treba. dakle,to sto je spominjala maja,nije tribestan koji proizvodi sopharma,jer,vjeruj mi da je,do sada bi bio u mom ormaricu kuci:em je jeftinije,em nikog ne zamaram da dodem do njega!
    nazalost,to nije taj...

  48. #98

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    TUZNA,

    JA BI TI POSLALA ALI JA ZIVIM U AMERICI. MOZES LI PREKO AMZON DA NARUCIS?

  49. #99
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    edina,hvala ti mnogo. ja sam htjela da narucim iz Helixa iz Zg,medutim,rekli su da je problem razlicita valuta i da je najbolje da mi neko posalje,sto sam do sada i radila u kooperaciji sa curama iz ZG.

  50. #100

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Jeli nemozes naci nigdje preko interneta? Nisam siguran za slanje bilo kakvih tableta iz Amerike za Europu. Jesili pitala ajvicu gdje je ona kupila tribestan. Ja placam 35 dolara po kutiji.

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •