Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 282

Tema: Tribestan

  1. #101

  2. #102
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    cure danas sam u Mostaru u prodavnici za bodybildere "XERSES" pitala za tribestan i rekli su mi da imaju samo TRIBULUS u pakovanju od 120 komada i košta 80 KM ili približno oko 320 KN.
    Dali su mi katalog u kojem piše sljedeće:
    Opis proizvoda:Kapsule za poticaj
    Karakteristike proizvoda:Sadrži 80% saponina. apsolutna najviša kvaliteta ekstaktura Tribulus Terrestisa na svjetskom tržištu
    Anabolična hormonska formula

    Tribulus Terrestis je nestereoidni preparat biljnog porijekla pogodan za muškarce i žene koji na potpuno prirodan način potiče roizvodnju testosterona i sintezu proteina. Na taj način kod sportaša potiče porast mišićne mase, snage i ubrzanja nakon treninga.
    Kod žena smanjuje tegobe u menopauzi dok uz fizičku aktivnost potiče gubitak masnog tkiva, povećava mišićnu masu i snagu. Tribulus stimulira imunološki sustav, snizuje kolesterol, povećava seksualnu želju i podiže opće psihofizičko stanje organizma.

    Uzimanje Tribulusa stimulira proizvodnje testosterona kod muškaraca a kod žena estrogena.
    Nema negativan ulinak na kardiovaskularni i živčani sustav.

    SASTAV: Jedna kapsula sadrži 650 mg Tribulus Terrestisa.

    PREPORUKA PRIMJENE:
    Uzimati neprekidno najmanje 8 tjedana 750-1500 mg na dan. Nakon toga napraviti pauzu od dva tjedna kako bi tijelo moglo ponovno reagirati na Tribulus Terrestis.
    Za osobe do 80 kg tjelesne težine 2 kapsule na dan, više tjelesne težine 3 kapsule na dan.

    Broj telefona na koji se možete informirati o ovom lijeku je:"XERSES"
    Telefon:00387/36/325-715
    Mobitel:00387/63/288-981 i 00387/63/319-310

    A cure šta mislite o svemu jel to to i da li bi ovaj lijek mogao da bude nešto kao TRIBESTAN?

  3. #103
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    sad ja necu pametovati,reci cu ono sto sam vec rekla,a sto su meni drugi reklicito najskuplji,ali jedini koji je ono sto nama treba u pravoj kolicini je treibestan sopharmin,koji kosta 300 kn.
    ali,svaka od nas ima pravo da naruci koji hoce,bez obzira sta drugi govorili. postujem to,samo iznosim ,nadam se,korisne informacije.

  4. #104
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj tuzna prvotno napisa
    sad ja necu pametovati,reci cu ono sto sam vec rekla,a sto su meni drugi reklicito najskuplji,ali jedini koji je ono sto nama treba u pravoj kolicini je treibestan sopharmin,koji kosta 300 kn.
    ali,svaka od nas ima pravo da naruci koji hoce,bez obzira sta drugi govorili. postujem to,samo iznosim ,nadam se,korisne informacije.
    Ne sažem se s tobom, nakon što sam na internetu proučila malo proizvođača kojeg si ti navela utvrdila sam da je riječ o identičnom ljeku, samo što je na internetskim stranicama navedeno malo šire pojašnjenje, a ovdje je riječ o katalogu (u kojem je manje malo opisano) a na kraju poenta je ista za iste stvari služi. Sam naziv ovog lijeka je TRIBULUS TERRESTRIS i napravljen je od iste biljke koja je srž svega.

    A s druge strane pakovanje je od 120 tableta i košta kao jedan kutija lijeka koji si navela i koji ima pakovanje 60 komada. A da proizvođač ovog lijeka je WEIDER koji je jako poznat.

    Mislim cure da se i sa ovim isplati pokušati bitan je da sadrži TRIBULUS TERRESTRIS u čemu je sva poenta.

  5. #105
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    cure danas sam u Mostaru u prodavnici za bodybildere "XERSES" pitala za tribestan i rekli su mi da imaju samo TRIBULUS u pakovanju od 120 komada i košta 80 KM ili približno oko 320 KN.
    dali je kutija crvenkasta?ako me pamčenje ne vara naša je bila crveno bijela i morali smo držati u frižideru a imala je isti naziv,nabavili smo je po preporuci dečka iz ljekarne koji mi je rekao da pomaže jer je i sam isprobao,a kasnije kada mi je mama kupovala u ljekarni u italiji isto su joj potvrdili.naziv je 100% bio tribulus terristris,

  6. #106
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    ok,rekoh vec da svako ima pravo da bira i sam donosi odluku sta ce kupiti,naravno
    samo sam rekla ono sto su meni rekli,iskreno, za tribestan i tu biljku do prije 2 mjeseca nikad ni cula nisam,ovih par informacija koje imam,su od cura koje su se vrtile po forumu,a ciji su muzevi pili tribestan.
    et,

  7. #107
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj tuzna prvotno napisa
    ok,rekoh vec da svako ima pravo da bira i sam donosi odluku sta ce kupiti,naravno
    samo sam rekla ono sto su meni rekli,iskreno, za tribestan i tu biljku do prije 2 mjeseca nikad ni cula nisam,ovih par informacija koje imam,su od cura koje su se vrtile po forumu,a ciji su muzevi pili tribestan.
    et,
    Hej draga moja super da svak od nas iznese svoje mišljenje,informacije koje je čuo od drugih, sve mi smo mi ovdje jedna drugoj da pomognemo koliko možemo i ukoliko od Vas nekome bude trbala pomoć za ovaj preparat koji sam navela neka se slobodno javi.

  8. #108
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa
    cure danas sam u Mostaru u prodavnici za bodybildere "XERSES" pitala za tribestan i rekli su mi da imaju samo TRIBULUS u pakovanju od 120 komada i košta 80 KM ili približno oko 320 KN.
    dali je kutija crvenkasta?ako me pamčenje ne vara naša je bila crveno bijela i morali smo držati u frižideru a imala je isti naziv,nabavili smo je po preporuci dečka iz ljekarne koji mi je rekao da pomaže jer je i sam isprobao,a kasnije kada mi je mama kupovala u ljekarni u italiji isto su joj potvrdili.naziv je 100% bio tribulus terristris,
    Kutija je bjela i na njoj je kombinacija napisanih crvenkastih i plavih slova i ima nacrtana američka zastava i slika body bildera. Na kutiju velikim slovima piše tribulus terristris.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    35

    Početno

    Evo jedna info za sve curke koje imaju problem sa naručivanjem tribestana...

    Ja sam naručila preko www.tribestan.com i došlo mi je na adresu (tj. na pošti) za 8 dana.
    Cijena: 27$ po kutiji +7,5$ dosatava (ja sam naručila 4 kutije)+ oko 2 $ poštarina

    Odlučila sam se za tu varijantu jer je to ipak njihova oficijelna stranica (i to američka, a znamo da za Ameriku ide sve bolje kvalitete), a dostava ide preko Bugarske pošte što mi indicira da nije neki drugi falsifikat nego baš taj bugarski proizvod.

    Sve u svemu super sam zadovoljna, brzo je došlo, cijena je dosta jeftinija nego u Hrvatskoj (a u BiH ga ni nema) i nekako mi se čini da je dobar proizvod plus nikoga ne molim za uslugu.

    Eto, željela sam da ovo podijelim sa vama i da nam olakšam put do naših bebaćaa
    Sretno svima

  10. #110
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Meni kupio poznanik u Bugarskoj po 16 eura 4 kutije....sad tjeram MM da prije nego pocne s terapijom ode napraviti spermiogram da kasnije mozemo usporediti

  11. #111

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj nami prvotno napisa
    Evo jedna info za sve curke koje imaju problem sa naručivanjem tribestana...

    Ja sam naručila preko www.tribestan.com i došlo mi je na adresu (tj. na pošti) za 8 dana.
    Cijena: 27$ po kutiji +7,5$ dosatava (ja sam naručila 4 kutije)+ oko 2 $ poštarina

    Odlučila sam se za tu varijantu jer je to ipak njihova oficijelna stranica (i to američka, a znamo da za Ameriku ide sve bolje kvalitete), a dostava ide preko Bugarske pošte što mi indicira da nije neki drugi falsifikat nego baš taj bugarski proizvod.

    Sve u svemu super sam zadovoljna, brzo je došlo, cijena je dosta jeftinija nego u Hrvatskoj (a u BiH ga ni nema) i nekako mi se čini da je dobar proizvod plus nikoga ne molim za uslugu.

    Eto, željela sam da ovo podijelim sa vama i da nam olakšam put do naših bebaćaa
    Sretno svima




    hvala velika nami što si s nama podijelila ovu vrijednu informaciju. Ovo je orginalni Sopharmin Tribestan. Ja očekujem da mi donesu iz Bugarske, ali poslije ću naručiti sa ove stranice, nadam se da vrše dostavu za BiH.

  12. #112
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

  13. #113
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    uzgred budi receno:

    Studies performed in Bulgaria are the primary source of most current health claims regarding tribulus. According to this research, tribulus increases levels of various hormones in the steroid family, including testosterone, DHEA, and estrogen, and for this reason improves sports performance , fertility in men and women , sexual function (again in men and women ), and symptoms of menopause (such as hot flashes). Unfortunately, the design of these studies appears to fall far short of modern scientific standards, and there has not been any trustworthy scientific confirmation of these supposed benefits.

    ali buduci da ta jedna studija kaze da se pacijentima znacajno smanjio broj leukocita u spermi, ja to moram nabaviti jer mm muku muci sa leukocitima na koje mu NITKO ne obraca paznju . najzalosnije je sta nakon spermwasha ima super pooljsanje nalaza (kuc, kuc, kuc) tako da se biolog cudom ne moze nacuditi sta mu to nitko ne sanira i vec me zove "ona sa leukocitima" kad se pojavim

    moj dr mpo mi je objasnio da se leukociti lijepe za spermu jer je prepoznaju ko neprijatelja i zbog toga sperma slabo pliva i ne pliva u pravom smijeru. jednom je mm uzimao antibiotike za upalu grla i sasvim slucajno tada napravio nalaz. sa 11 na 89 mil. !! mislili smo da su zamijenili nalaz... ali nisu
    nakon antibiotika opet leukociti do neba a spermici prema dnu....
    zivi uzas da mi zene moramo prolaziti kroz sve ovo zato sto nitko nece nasim muzevima da se pozabavi...

    cuveni dr. colak sa vv nam se samo u facu nasmija i rekao da ce s godinama biti gore

  14. #114

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    http://www.tribestan.eu/#go1

    cure stigao je i moj Tribestan direkt iz Bugarske i to Sopharmin, ali je pakovanje skroz drugačije od onog koji je naručila nami i od onog koji je pio ajvicin muž. http://www.tribestan.eu/#go1

    Pakovanje je od 60 tableta od po 250mg.

  15. #115

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Ja sto narucujem svom muzu tribestan drugacije od onoga sto je ajvica kupovala, ali ona mi je slala slike i samo je razlika u kutiji kod nje je kutija zelena a kod mene je bijela i pise rozim slovima. Ja neznam dali vi mozete preko amazon.com da narucujete stvari ja preko te stranice narucujem jer tu mogu naci za 32$.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj edinas prvotno napisa
    Ja sto narucujem svom muzu tribestan drugacije od onoga sto je ajvica kupovala, ali ona mi je slala slike i samo je razlika u kutiji kod nje je kutija zelena a kod mene je bijela i pise rozim slovima. Ja neznam dali vi mozete preko amazon.com da narucujete stvari ja preko te stranice narucujem jer tu mogu naci za 32$.


    Ja ću ovih dana naručiti preko interneta sa one stranice s koje je naručila nami. To je isto pakovanje kao kod tebe. Ja mislim da se radi o apsolutno istom proizvodu i proizvođaću samo je pakovanje drugačije za različita tržišta

  17. #117

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Da jeste ista to isto.

  18. #118

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Dali muskaraci smije koristit tribestan sa ovakim nalazima hormona?


    FSH 30.9
    LH 13.1
    Prolatin14.2
    Testosterone 185

  19. #119

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    28

    Početno

    Nije lose da napises ref. vrijednosti

  20. #120
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    eto danas MM radi spermogram nakon tribestana...drizte nam fige..

  21. #121

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj marti_sk prvotno napisa
    eto danas MM radi spermogram nakon tribestana...drizte nam fige..
    Marti, kakvi su rezultati? Ima li poboljsanja?

  22. #122

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    28

    Početno

    Sad procitah na azoo statistici. Uf, bas sam ocekivala da ce naci plivace kod TM :?

  23. #123
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj marti_sk prvotno napisa
    eto danas MM radi spermogram nakon tribestana...drizte nam fige..
    SRETNO!!

  24. #124
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Cure čitam vas i nisam uspila vidit dali gdje piše da se Tribestan može kupit u Splitu??
    Zna li koja od vas????

  25. #125
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    jel ima ciji muzek da je radio nalaz nakon tribestana, mislim da cu svojem to dodati, jel bed ak se i uz to pije selen i cink??cini mi se tribestan dobar jer snizava i kolesterol koji mm ima

  26. #126

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj marta26 prvotno napisa
    jel ima ciji muzek da je radio nalaz nakon tribestana, mislim da cu svojem to dodati, jel bed ak se i uz to pije selen i cink??cini mi se tribestan dobar jer snizava i kolesterol koji mm ima


    Ja mm dajem još kamaru vitaminčeka uz Tribestan (E vitamin, C vitamin, Bioastin, algu spirulinu, omegu 3, artičoku i crvenu rižu)

  27. #127

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Moj muz koristi uz tribestan i bioastin i vitamine sto imaju u sebi vitamin a, b, c, folnu kiselinu i jos dosta toga.

  28. #128

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Jeli jos necij muz radio nalaze sperme posle upotrebe tribestana.

  29. #129

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Jesteli zive cure. Imali jos kavih neko iskustava sa tribestanom?

  30. #130
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    dobar dan cure
    evo da se i ja javim. mm koristi tribestan od travnja negdje,prva doza od 3 mjeseca je iza nas,pauza od 15 dana i sada ispočetka.
    pravili smo 1.7.mog taman na kraju prve ture spermiogram na VV i u centrifugatu je pronadjeno 20ak spermija slabije pokretnih...prva dva puta nije bilo nigdje ničega.vjerujem da je tribestan malo podpomogao vidit cemo sta ce biti dalje to je eto bilo jednom,kontrolirat cemo negdje privatno opet kad dodjemo u zgb

  31. #131
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    :D
    super,ubijedena sam da je tribestan pripomogao...

  32. #132
    curka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    181

    Početno

    Dijagnoza MM je bila asthenotetatozoospermia i nakon 3 mj. Tribestana ( sopharm) i Bioastina pokretljivost mu se super popravila i dijagnosticirana mu je teratozoospermia , e sad pije novu rundu jer treba još morfologiju popravit :/ ...

  33. #133
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    odlično curka...samo naprijed

  34. #134

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    30

    Početno

    Curka da li je mm još nešto pio uz tribestan?I moj ima astenoteratozo...pio je bioastin,cink,selen,matičnu mliječ,ne sve odjednom,čaj od gos.Mije iz Sinja,i ništa se nije pomaklo s mjesta,dijagnoza ista.Još bi probali s tribestanom,gdje si ga kupila,da li ga ima u zagrebu?

  35. #135
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    Citiraj marta26 prvotno napisa
    jel ima ciji muzek da je radio nalaz nakon tribestana, mislim da cu svojem to dodati, jel bed ak se i uz to pije selen i cink??cini mi se tribestan dobar jer snizava i kolesterol koji mm ima
    Mome nije pomoglo ni 1%, a nije snizio ni kolesterol...pio 3mj.

  36. #136
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    cure, kao i svaki preparat, i tribestan nekome pomogne,nekome ne.
    ovdje imate slucajeve i da je bilo pomaka i da nije,a mislim da je period od 3 mjeseca prekratak,bez obzira sto toliko traje spermatogeneza. ajvicin muz j epio 2 godine mnogo toga i tribestan izmedu ostalog
    dakle,svaka od nas se moze pomoliti bogu i kuipiti tribestan,a moze i samo letimicno pogledati ovu temu i ne poduzimati nista. nema 100% sigurnosti u borbi sa neplodnoscu-

  37. #137
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    Citiraj tuzna prvotno napisa
    dakle,svaka od nas se moze pomoliti bogu i kuipiti tribestan,a moze i samo letimicno pogledati ovu temu i ne poduzimati nista. nema 100% sigurnosti u borbi sa neplodnoscu-
    u potpunosti se slažem....svašta vrijedi probat pa u Božje ruke

  38. #138

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Svaka terapija ima razlicite efekete na ljude.Nekome pomogne a nekome ne. Moj muz pije tribestan od Maja pravijo je pauzu od 10 dana i onda je opet poceo. Mi necemo raditi nalaze spereme sve tamo do Maja 2010. A mozda i kasnije. Svaka 3 mjeseca ce da pravi pauzu.

  39. #139

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Ja mm trenustno dajem 2x2 Tribestana dnevno. Već imamo vertikalne efekte Nadam se da će biti uspjeha i kod microtese aBd.

    Za par dana terapiju ću mu promijeniti u 3x2 dnevno jer je mnogo teži od 80 kg.

    Imam namjeru da mu dajem Tribestan do postupka, koji vjerovatno neće biti prije slijedeće godine, jer i ja trebam uskoro početi piti Siofor. Nalaz OGTT mi je gotov kao i C peptidi (by the way pojma nemam šta je to ali je, uglavnom, izvan okvira ref. vrijednosti).


  40. #140
    curka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj extremo prvotno napisa
    Curka da li je mm još nešto pio uz tribestan?I moj ima astenoteratozo...pio je bioastin,cink,selen,matičnu mliječ,ne sve odjednom,čaj od gos.Mije iz Sinja,i ništa se nije pomaklo s mjesta,dijagnoza ista.Još bi probali s tribestanom,gdje si ga kupila,da li ga ima u zagrebu?
    Pije Tribestan , Bioastin i vitamin C - sve naručimo u privatnoj apoteci

  41. #141
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    A jel ima onih kojima je ručna stalno bla gore?
    Eto ja se kod Tribestana mogu samo s tim pohvaliti, već je bilo zabrinjavajuće

  42. #142
    marta26 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    544

    Početno

    mmmaslacak, ak nis kupim mu zbog toga, citala sam na fitnes da frajeri to uzimaju i jedan veli da je morao prestati uzimati jer je stalno mislio na sex a to u stvari moze pomoci onima koji imaju snizeni testosteron, oni s normalnim nemaju neki ucinak kad ga piju osim stojka

  43. #143
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    mm nikad nije imao frke sa tim sto stoji vertikalno ( ali doista) tako da u tom smislu se i nije mnogo toga promijenilo.
    a,pije ga 3x1 do micro tese,aBd

  44. #144

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Dokle smo stigli s tribestanom?

  45. #145

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Sada će uskoro mjesec dana kako mm pije 2x2 Tribestana dnevno. Za koji dan uključit ću mu 3x2 dnevno, ali nisam sigurna da li pauzu u ovom slučaju treba praviti nakon 90 dana korištenja ili nakon 60 dana korištenja. Molim Vas ako može info vezano za ovo.

    hvala unaprijed

  46. #146

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    MM je pravio pauzu posle 3 mjeseca od 7 dana. Sad opet je poceo da koristi ali ovaj put kad prode 3 mjeseca pravice pauzu od 14 dana, jer mislim da nije dovoljno samo 7 dana.

  47. #147
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    fato,mislim da je bolje nakon 60 dana,da organizam ne postane rezistentan(ili kako se vec strucno to zove) na tribestan. ja bih ,nakon terapije 2x2 , nakon 60 dana ,pauzu 7 dana.
    moje misljenje!

  48. #148
    mima72

    Početno

    drage moje,
    sve ste lepo ispisale oko TRibestana, gde moze da se nabavi i koliko kosta,
    a sta je sa Bioastin-om?
    gde njega nabavljate, i koliko on kosta

    Poz
    Ja - 72 OK?!
    MM - 63 azzoooo

  49. #149

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Neznam odakle se javljas ali mozes kupiti preko amazon.com

  50. #150

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj mima72 prvotno napisa
    drage moje,
    sve ste lepo ispisale oko TRibestana, gde moze da se nabavi i koliko kosta,
    a sta je sa Bioastin-om?
    gde njega nabavljate, i koliko on kosta

    Poz
    Ja - 72 OK?!
    MM - 63 azzoooo
    Mima, bioastin možeš kupiti u trgovinama zdrave hrane ili (kako ja radim) naručim u ljekarni. Košta oko 170 kuna.

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •