Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 282

Tema: Tribestan

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    399

    Početno Tribestan

    Navodno pomaže za poboljšanje spermiograma...
    Jel ima tko kakva iskustva s tim?

  2. #2
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    pitaj ajvicu njen muz je to pio

  3. #3
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    i mi ćemo ga probati...dr. R. nam rekao da mu je došla pacijentica s nalazom njm normo, pili su tribestan, a prije toga bili kandidati za icsi. još je rekao da on ne vjeruje "u takve stvari", ali nalaz je bio više nego dovoljan dokaz

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    44

    Početno

    MM je pio ove tablete i sad mu je spermiogram takav da možemo na insjeminaciju .
    Biolog nije mogao vjerovati koliko mu se popravio spermiogram.
    Od prijašnjih jednog ili nijednog spermića, desio se mirikul, bilo ih je jako puno progresivnih :D .
    Pio je Tribestan u kombinaciji sa E vitaminom.

  5. #5
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    evo i mene medju radoznale, isplati se pokusat, pogotovo nakon ovog dokaza sta mami68 napisala, takvo poboljsanje :D
    mene zanima od kojeg proizvodjaca, di ih ima za kupit, koliko dugo ste ih trebali pit, koliko kostaju i nakon koliko bi se trebao vidit ucinak njihov?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    44

    Početno

    MM ih je pio mjesec dana 3 po 1, a onda mu je dosadilo pa je prešao na 2 puta po 2 isto mjesec dana, pa je prestao jedan period. Sad ih opet pije ali samo 1 dnevno . Cijena i je oko 300 kn, nisu jeftine ali se isplati

  7. #7
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    I MM pije Tribestan, nekih mjesec dana tak da još ne znamo rezultate. Baš sam ga jučer kupila u ljekarni u Šarengradskoj, 321 kn.
    MM isto pije 3x1, uz sve ostalo( ima cijelu apoteku doma) pa se nadam da će nešto od toga pomoć.

  8. #8
    Vali avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    795

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa
    I MM pije Tribestan, nekih mjesec dana tak da još ne znamo rezultate. Baš sam ga jučer kupila u ljekarni u Šarengradskoj, 321 kn.
    MM isto pije 3x1, uz sve ostalo( ima cijelu apoteku doma) pa se nadam da će nešto od toga pomoć.
    Koliko tableta za 321 kunu? Već sam MM najavila da dobiva nove tabletice.

  9. #9
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    ima 60 tableta u kutiji, i ja sam negdje pročitala da bi trebalo piti 3x2 tablete dnevno.
    Ali mi smo odlučili da će to ipak biti 3 komada jer pije i hrpu ostalih stvari a i fakat su skupe...tak da ovak traju 20 dana pa nekak pregrmimo.

  10. #10
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    http://www.heliks.hr/katalog.php?kateg=18

    u heliksu su 300 kn, 60 tbl pakovanje

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Odmah ovog vikenda narucujem te tablete.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Citiraj edinas prvotno napisa
    Odmah ovog vikenda narucujem te tablete.
    i mi!!!

  13. #13
    magico

    Početno

    Bok svima...Evo da vam odgovorim iz prve ruke:moj 1. spermiogram prije nekoliko godina je bio prilično loš;ne sjećam se detalja,ali doktor je rekao da su strašno lijeni...Onda sam negdje pročitao o Tribestanu,kupio,i uzimao 3 kutije/3X dnevno 1 tabletu.Slijedeći put sam obavio spermiogram i doktor nije mogao vjerovati,gledao je u nevjerici...toliko se poboljšao.
    Nedavno smo bili na prvoj inseminaciji,nalaz opet nije bio baš blistav.Nakon dvije kutije,doktor nije imao nikakvih primjedbi...
    Tako da mislim da stvar djeluje,s tim da svaki dan uzmem i jednu tbl. cinka.
    Eto,to je moje iskustvo,neka vaši muževi probaju.
    Veliki pozdrav i sretno svima!!!

  14. #14
    weather avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    113

    Početno

    Evo mi danas kupili u ljekarni kod KBC RI, 308,00 kn 60 tableta pa ćemo
    vidjeti.

  15. #15
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    za sve što pomaže i hvala onima koji dijele informacije

  16. #16
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    kupila i ja
    a je smo se naoruzale nadam se da ce bit uspijeha ~~~~~~~~~~~

  17. #17
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Citajuci ovaj ali i neke ranije topice o tome sto sve nasi m. piju kako bi poboljsali spermice, podizem ovu temu s jednim pitanjem? Sto biste preporucile kao pripravak (all in 1)? Nema sanse da ja svog dragog natjeram da pije nekoliko stvari, ne podnosi on puno bocica i lijekova i domah se pocne propitkivat jel sve to skupa zdravo.

    Npr. ja trenutacno pijem iz 5 bocica/kutija: prenatal, folnu kiselinu, yasmine, bromergon, euthyrox. S tim, da smo upravo krenuli sa nabavom svega sto ce nam trebati za nas prvi IVF. Pa gomila razlicitih lijekova ga vec sada plasi.

    MM pije samo mutltivitaminske tablete (one sumece) koje se mogu kupiti u svakoj trgovini. Svako jutro rastopi jednu u vodi i to je to. Sumnjam u kvalitetu istih, a i njihova cijena je zapravo skroz niska (10-15 kuna). Ne mora to nuzno znaciti da su one skuplje u ljekarni bolje, ali mozda…?

    Da sad krenem u nabavu vise toga, nema sanse da bi pristao. Mislim da njemu bilo idealno nesto kao prenatal, al samo pripremljeno posebno za muskarce, bolje spermice i sl. Ima li netko od vas prijedlog za takvu kombinaciju (all in 1) lijeka koji sadrzi sve ono sto se ince muskarcima preporucuje za piti za poboljsanje spermica?

  18. #18
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Matovila, ne znam ti preporučiti all in 1 preparat, samo sam se htjela nadovezati da mm pristaje na sve kombinacije; u početku je to bila šaka tableta dnevno i tako tri mjeseca
    onda smo vidjeli da to nema smisla i sada u kontinuitetu pije samo vit. E uz čaj iz Solina i po novom Tribestan
    sjetila sam se...probajte proxeed (jako je skup) ili profertil (austrijska varijatna)! to su granulice koje se razmute u vodi, a ima i u tabletama!
    sretno

  19. #19
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    http://www.profertil.at/index.php?id=30
    više o profertilu

    ček`....a što ne bi probali s Tribestanom

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    235

    Početno

    na www.ponuda.com tribestan je 280,00 kn

  21. #21
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    podzem

  22. #22
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    zanima me da li ima tribestan za kupiti u Puli ?

  23. #23
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    Cure koliko kosta tribestan? Ja uopste ne znam i dali ga ima za kupiti u MK? :?
    Ako ga nema moracu smisliti kako da ga nabavimo

  24. #24
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ja sam ga nasla za 270,00 kn. Inace sam i ja prvu turu platila 330. Javi se na Pp

  25. #25
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Jel tko probao ovaj http://zdravlje.ekupnja.com/stimulan...-pr-17833.html ; jel to isto to?

  26. #26
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    mm je sa dijagnozom azoospemija,dakle niti jednog spermija! sama sam u dilemi da li da proba tribestan ili ne...sta vi cure moje mislite? e,ja pojma nemam ni ima li ga u BiH..ako ne bude...st ada radim?!
    ljubim

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    tuzna

    Kupi mu tribestan i bioastin. To je od ajvice muz koristio i nasli su mu sperimca. MM pije te vitamine vec mjesec dana. Ja se nadam da ce nam ti vitamini svima pomoci ko treba pomoc.

  28. #28
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    edina,tm to pije'? gdje je nabavio?ja ne mogu u ze-do kantonu to da nadem....

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Ja zivim u americi. Ja kupujem preko amazon.com Nezna gdje se to kod vas moze kupiti. Mozda ce ti se neko javiti sto zna gdje ima kupiti.

  30. #30
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Tužna, nemoj biti tužna nego pozitiva. Uglavnom, Bioastin MM koristi trenutno, još nismo radili spermiogram da vidimo rezultate, ali se nadamo... dosta cura je javilo pozitivne promjene. U RH uvoznik je Biovega d.o.o., evo čitam sa etikete, tel je 01/ 4848-085, nazovi pa provjeri dali znaju kod vas tko je uvoznik. Uglavnom, toga ti zna biti u trgovinama gdje se opskrbljuje ekipa koja visi po teretanama i troši razne pripravke i dodatke prehrani, znaći nešto kao sportska prehrana.

  31. #31
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    vokend sam provela tragajauci za tribestanom.nogdje ga nisam mogla naci. eh,sad,jedino mi ostaje da narucim preko interneta,sto nisam nikada radila,ne znam uopce kako to funkcionira.
    cure,divne ste,hvala svima.
    nadam se da cu ga uspjeti naci ovaj koji dan

  32. #32
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    Drage moje molila bih vas pomoc,ako moze cim hitnije,poceli bih sa konzumiranjem tribestana ali imamo mali problem kako ga nabaviti.U Njemackoj nikada culi za njega,ja na internetu nasla neki koji ima razlicito pakiranje od toga koji vi nabavljate u hrvatskoj,pa vas molim, ako nije problem da bacite oko na link i eventualno da mi pomognete dali se radi o istoj stvari ili eventualno da me uputite gdje bi ga mogla naruciti,Od srca sam vam zahvalna.

    http://www.dynamicfitness.com/detail.aspx?ID=286

  33. #33
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj tuzna prvotno napisa
    edina,tm to pije'? gdje je nabavio?ja ne mogu u ze-do kantonu to da nadem....
    zamoli da ti kupu neka cura iz RH i pošalje busom

  34. #34

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    179

    Početno

    Kod nas u Dubrovniku ga se moze naci u apoteci, pa ako nekome treba mogu ga poslati busom...

  35. #35
    Vali avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    795

    Početno

    tuzna, ako hoces, ja ti ga kupim u zagrebu i posaljem nekako.

  36. #36
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    ja sam ovim tribestanom koji sam nasla na internetu upravo to htjela izbec,ustvari ostaviti kao zadnju solucij,da nezamaram ljude,ako moze jednostavnije.Samo me zanima sta mislite dali je to isti tribestan jer na pakiranju stoji da je ista tvrtka kao na hrvatskom pakiranju znaci sophiafarm ustvari sve je isto osim pakiranja,a ako je vecini bi ova informacija koristila jer sam ga ja pronasla za cak 27dolara,sto bi znacilo da je duplo povoljniji nego u hrvatskoj,e sada samo je pitanje jeli to,to...pa se nadam da ce mi ili nam netko uspjeti otkriti zagonetku,tj.dali je osobno imao iskustva ili zna razliku.

  37. #37
    gupi51 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj Crtica prvotno napisa
    Drage moje molila bih vas pomoc,ako moze cim hitnije,poceli bih sa konzumiranjem tribestana ali imamo mali problem kako ga nabaviti.U Njemackoj nikada culi za njega,ja na internetu nasla neki koji ima razlicito pakiranje od toga koji vi nabavljate u hrvatskoj,pa vas molim, ako nije problem da bacite oko na link i eventualno da mi pomognete dali se radi o istoj stvari ili eventualno da me uputite gdje bi ga mogla naruciti,Od srca sam vam zahvalna.

    http://www.dynamicfitness.com/detail.aspx?ID=286

    Moj MM je praktički doktorirao na svim tim pripravcima, pa kaže ovako: treba paziti da je proizvođač bugarska firma Sopharma jer njihove tbl imaju najveću količinu tog Tribulus terestris (oni su to prvi proizveli), dok druge firme znaju imati i po 1000 puta manju količnu. nadam se da smo pomogli.

    Otkrio je još jednu novost: jedna studija kaže da L-karnitin i acetil-L-karnitin u kombinaciji s Cinnoxicam-om značajno poboljšavaju spermatogram. To se može kupiti u Italiji (to je nešto kao naš Voltaren). U Italiji se zove Sinartrol- kutija košta 9 Eur.
    šaljem link na rad gdje piše kako se točno koristi.

    http://www.andrologyjournal.org/cgi/...t/25/5/761.pdf[/url]

  38. #38
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    draga gupi51,hvala na trudu,ali ja i dalje imam istu dvojbu dali je ovaj tibestan identican onome koje cure narucuju u hr.na oba stoji da je firma Sopharma,ali je pakiranje totalno razlicito.A proizvodac gotovo uvjek ostavlja isto pakiranje,uz izmjenu jezika ovisno o zemlji uvozniku.Znam da se ponavljam,mislila sam da je netko iz inozemstva imao mozda iskustva.
    svakako pozdrav "doktoru" suprugu i tebi tipkalici u nastojanju da pomognete.

  39. #39
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    Cure MM pocinje piti Tribest forse (Tribestan) donjece nam ga ljekari iz Sofije gdje se i proizvodi naziv je malo razlican jer su ovo tablete samo iz te biljke koja raste na Pirin planinu, a u Tribestan ima plus selen i neki drugi vitamin. Eto tako nadamo se najboljem doza mu je 3x2 2 meseca pa kontrolni spermogram, pa jos jedan mesec isto da pije i onda ide na micro tesu :D

  40. #40
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    draga marti_sk dali bi ti onda bio problem da nam posaljes slikicu kako izgleda,da vec jednom rijesim dvojbe i dileme,bila bih ti neizmjerno zahvalna,jer su mi u apoteci u njem.skrenuli pozornost da je svaki upitan u svrhu u koju ga mi koristimo ako nije bugarski,pa ti sad znaj kako orginal izgleda,a neznaju ni oni.Svima se duboko ispricavam sto toliko davim sa ovom temom,ali smo na rubu snaga,pa smo se prikacili za tribestan ovdje ga je tesjo nabaviti,pa barem i ako uspijem da nepogrijesim.Hvala svima na razumjevanju,i od srca vam zelim da se cim prije bavite sladim brigama.

  41. #41
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    Draga crtica dobit cemo tablete u nedelju, pa probat cu nekako da ih slikam, kako i da je napisat cu i detaljno sta pise i kako izgledju

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Crtica

    Vidila sam onaj link sto si postavila takav je tribestan i kod mog muza. To je pravi. Slobodno ga kupi i neka ti muz pocne da koristi.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    198

    Početno

    A da li se može istovremeno uzimati Tribestan i Bioastin????

  44. #44
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    tia, mm je uzimao paralelno

  45. #45
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Pozdrav curke, evo i ja planiram MM pribaviti tribestan, a onda skužim da ga već pije u sastavu Foreverove multi mace. Imam već dugo njihovu brošuru ali ne pročitah do jućer.
    Uglavnom piše:
    Forever Multi maca kombinira peruansku biljku maca sa drugim ljekovitim travama ... - dvije tablete dnevno sadrže:
    Maca (korijen) 500mg
    Tribulus terrestris 200mg
    Muira Puama 200mg
    Catuaba 200mg
    L-Arginine 150mg
    Say Palmeto 150mg
    Pygeum Africanum 50mg
    Ko-enzim Q10 10mg
    Ekstrakt soje 10mg

    E, sad mene zanima koliku dozu Tribulusa (Tribestana) vaši M konzumiraju dnevno

  46. #46
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Inaće cijena jednog pakiranja je 170kn, ima 60 tableta

  47. #47
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    dizem temu
    meni je vali poslala tribestan i bioastin,zahvaljujem joj sad ovako javno(smijem?)
    ostalim curama veliki pozdrav

  48. #48
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno tribestan ili ostat na vitaminima?

    MM ima oligoasthenozoospermiu i koristili smo skoro pola godine BIOASTIn i nije bilo nekog efekta, sada nam je dr. rekao da pije selen+zink+magnezij+vitamin E+vitamin C i pitala sam ga je li mora biti apotekarski preparat ili su dobri i vitamini it DM-a, pa je rekao da je sasvim svejedno.

    U DM sam pak pronašla kombinaciju preporučenih vitamina i MM ih uredno pije. Čitajući o Tribestanu ipak sam sada u dilemi da li ga uzeti ili ne, ipak je poprilično skup, a kako Bioastin nije uspio malo sam skeptična, a opet ne bi htjela propustit priliku... je li bi bilo malo pretjerano da sada pije 'i to i to'? :?

  49. #49
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    vidi,ja mislim da vise ucinka svakako ima tribestan,u uputstvu i pise da utice na spermatogenezu...

  50. #50
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    Ja sam nabavljala Tribulus forte firma Medi Herb (druga firma pa je ime drugo) u Londonu za 130kn 60tab a piju se 2x jer je jači 9g .Ako imate nekog da ide za London ili da vam pošalje isplati se.Isto od biocare postoji proizvod baš za men ASC Plus 150kn 60 tab a sastav je super (l-arginin,l-carnitin,l-taurine,zinc,selenium, vit E) doze idealne

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •