Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 52 od 52

Tema: Uzv procjena duljine bedrene kosti?!

  1. #51
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Je li to zaostajanje stalno ili se tek sad pojavilo? Jeste li vas dvoje niski? Kod koga ideš u četvrtak i stigneš li možda još danas ugurati drugo mišljenje?
    Posljednje uređivanje od Argente : 15.10.2019. at 11:25

  2. #52
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Omerta prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da vam je najbolje zatraziti drugo misljenje odnosno detaljniji pregled kod nekog privatnika. Kome idete u cetvrtak?

    Kad je moja mama bila trudna s mojom sestrom isto su joj na jednom od uzv-a rekli da nesto ne stima, da dijete ima prekratke noge, napravili takvu paniku bez razloga. Na kraju kod drugog doktora sve bilo ok, pa tako i kad se rodila. Kod nas niko nije bas jako visok pa je mozda i to objasnjenje. Mama je 156, tata 174, sestra sad u odrasloj dobi ima 157 ili 159 nisam sigurna, a ja sam 162. Moj partner je iste visine ko moj otac.. prvorodjena ima skoro 5 godina i nekih 105cm. Jednostavno je sitnija jer smo i mi takvi. Sad u drugoj trudnoci na uzv sa 21+3 isto je FL za par dana manji 3.45 (20+6), a glavica ispada veca BPD 5.59 (23+0) i nitko ne radi paniku, sa ostalim mjerama kad se sve zbroji i oduzme sve ispadne uredno.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
    X

    Ja imam isto iskustvo strepnje i straha, ali vjerojatno to proživljava svaka trudnica. Moja druga trudnoća, održavana (ležala sam na Sv.duhu drugu polovicu trudnoće) rekli su mi da dijete zaostaje u rastu (bedrena kost i glava). Što sam mogla? Samo su to pratili, ali na ultrazvuku je ionako sve procjena. To je bio nalaz na najmanje dva ultrazvuka tijekom boravka ondje. Moj E. se rodio u 34. tjednu, imao je oko 2000 grama, bio je doslovce duplo manje novorođenče od godinu dana starijeg brata, koji je rođen sa skoro 4 kg. Da je trudnoća potrajala još koji tjedan, vjerojatno bi bio malo veća beba. Nadoknadio je to tijekom prve i druge godine života. On je i danas sitnije građe od brata, ali je uredno izrastao i s 18 godina visok je 182 cm. Mislila sam da neće toliko izrasti, jer su moji roditelji nižeg rasta, ali se ipak u pubertetu protegnuo.

    Eevee, ako ikako možeš, potraži drugo mišljenje.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 15.10.2019. at 11:51

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •