Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 108 od 108

Tema: CERVIKS

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Bravo aishwarya! Jos malo i gotovo! iz moje perspektive sada cini mi se kao cijela vjecnost! Nadam se da ce proc sve ok,ja radije volim bit opustena sa svojima,ili sa svojim curama nego umirati od straha na hitnoj... ma nadam se da cemo svi dogurati do naseg cilja

  2. #102
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Znam, i ja sam mislila da nikad neću dočekati. Instalirala sam si baby countdown, koji bi mi izbacio brojke - koliko do poroda, granice preživljavanja, početka 3. tromjesečja i tješila bih se svakim prijeđenim pragom. Ali najbolje je družiti se s ljudima, jesi li na mirovanju?

  3. #103

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Jesam na mirovanjunsam
    Vec 4 mj,odmah me doktorica primarna stavila na komplikacije,i dala mi d1 uputnicu za bolnicu za svaki slucaj,jer sam
    Imala
    Lose iskustvo sa vanmatericnom prvom.Na samom
    Pocetku ove trudnoce beta nesto nije rasla skolski pa su me isprepadali da je opet vanmatericna,ispostavilo se da nije,i kad sam napokon odahnula malo u 8 tjednu prokrvarim,i tako je smedjarilo mjesec i pol skoro,pa sam
    Pobrala eserihiju,pojma nemam
    Kako jer iako zivim na moru u more sam samo gledala,odnosi nista,i mirniji zivot. I onda me isprepadalo
    Sad zadnje oko cerviksa,premda moj doktor u bolnici nije napravio nikakvu paniku,ali sve to utjece na covjeka pogotovo
    Kad ima jelte predispoziciju da se uplasi na svaki trzaj. Nekako dozivljavam sve ovo kao hod po jajima,imam skroz solidnih dana kad sam zadovoljna,i mirnija ali imam dana kad rikavam
    Od straha... i eto taj strah izazove i nestrpljenje,pa brojim... imam i ja count down na tel i kopam
    Po tome sta nosis? Ja imam curicu.. ti?

  4. #104
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Curica je

  5. #105

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    ❤️

  6. #106

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Bila sam danas kod svoje primarne doktorice,mjerila mi je sondom cerviks njoj ispada po mjerenju 29 mm cerviks,kaze to je ok,a na mjerenju prosli ponedjeljak u bolnici drugi doktor 31 mm,kaze da su u pitanju milimetri i zavisi tko kako mjeri i pod kojim kutem(sta god to znacilo) prepalo me je opet... a mirujem,nista ne radim tesko,veciom
    Lezarim kuci. Gledala je srce bebe,laze skolski primjer dobrog nalaza i mozak isto odlican nalaz,jedino me malo smirilo sto je uslikala curicu sa palcem u ustima,eto... ali da se bojim bojim se

  7. #107

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Bila sam danas kod svoje primarne doktorice,mjerila mi je sondom cerviks njoj ispada po mjerenju 29 mm cerviks,kaze to je ok,a na mjerenju prosli ponedjeljak u bolnici drugi doktor 31 mm,kaze da su u pitanju milimetri i zavisi tko kako mjeri i pod kojim kutem(sta god to znacilo) prepalo me je opet... a mirujem,nista ne radim tesko,veciom
    Lezarim kuci. Gledala je srce bebe,kaze kolski primjer dobrog nalaza i mozak isto odlican nalaz,jedino me malo smirilo sto je uslikala curicu sa palcem u ustima,eto... ali da se bojim bojim se

  8. #108
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Allegra, bas sam se sjetila tvog slucaja. I moj cerviks je za mjerenje koma

    Do sad bilo sve ok, mislim u 25tt oko 3.2cm.
    Sad s bila u 29tt i dr mjeri cerviks, meni sve koma... 2.3, pa 2.6., onda neki 3.5. Pita me kad sam u prvoj trudnoci rodila,kazem dan nakon termina.
    Pa mi je radio vaginalni pregled jer kaze da uzv ne moze tocno izmjeriti. Nesto je rekao da je tak smjesten cerviks da ga sonda dodatno stisne i skrati.
    Vaginalno rekao zatvorena, pise clanak, uzv 3.5cm, unutarnje usce isto zatvoreno. Googlanje mi kaze da bi jedan clanak bio oko 2.5 cm tak da mi vise nist nije jasno :D

    Nije mi rekao mirovati,al svejedno ja sto vise lezim jer me tog cerviksa strah.

    Tako da ne brini previse, ni oni tocno ne mogu znati sve

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •