Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Kada bicikl?

  1. #1
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno Kada bicikl?

    Mi punimo za mjesec dana 1. godinu!
    Zanima me kada su vasi malisani prvi put sjeli, dal je prerano da kupimo onaj s pregradicom. Kad ga vozim u kolicima samo zuji okolo po malim vozacima

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    265

    Početno

    Mi imamo 10 mj i tjedan dana. Kupili smo joj biciklić ali ga se boji tako da savjetujem da prvo probaš da li želi u njega. Naša curka plače kad ju posjedneš Sad biciklić stoji u boravku i čeka ljepše dane!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    nas je dobio za prvi rodjendan autic na odguranje i tricikl, autic je bio pun pogodak, tricikl ne bas, ali zato je sada (uz autic) stalno na njemu, samo nikako da skonta vozit sa pedalima
    probaj, ako nece odma, ostavis za kasnije

  4. #4
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    mi smo dobili malo prije godine taj s pregradicom i onaj bez pregradice i tek unazad par mjeseci (2- 2,5) su joj interesantni sad L ima 17,5 mjeseci

  5. #5
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Mi takav bicikl imamo od kad je počela samostalno sjediti. Sad ima 16 mjeseci i isto se obožava voziti u njemu kao i kad je imala 8-9 mjeseci
    A vozili smo se i čitavu zimu

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    mi smo imali auto na kojem je sjedio i sam se odguravao. Na njemu se vozio već sa 11 mjeseci starosti (rano je prohodao) i još uvijek na njemu rado odgura jednu rundu. Sada već dobro pedalira na traktoru, na triciklu mu se neda. Penje se na bicikl s pomoćnim kotačima i još mu malo fali da i krene. Sad da se vratim na tvoje pitanje, mislim da nije prerano, onaj bicikl s pregradicom je jako dobra stvar i mislim da tu ne možeš pogriješiti. Mi ga nismo imali samo zato jer je mali već imao dobar vozni park u garaži, nije bilo potrebe. ali inače bi mu ga sigurno kupila, većina djece to jako voli.

  7. #7
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    :D :D :D
    Bit ce radovanja!!!!
    :D :D :D
    hvala svima, malo sam se bojala posto bas nemamo mjesta, a ni garazu

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    141

    Početno

    mi smo tu biciklu s pregradom dobili na poklon od prijatelja kad se sara rodila. vozili smo je u njoj cim je mogla samostalno sjediti i uzivala je u njoj. sad ima 17mj i vise joj nije tako zanimljiva tj dosadi joj samo sjediti pa frajerica digne noge na sjedalo i guzu u zrak a kad joj i to dosadi onda se skroz uspravi i stoji na sjedalu!!!!!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Penje se na bicikl s pomoćnim kotačima i još mu malo fali da i krene.
    Evo, danas ponosno objavljujem da je moj sin počeo vozit bicikl s pomoćnim kotačima! I to mu tako dobro ide da izgleda da ga vozi već duže vrijeme! :D Naravno, s kacigom na glavi.
    Sad ću ja pored njega poboljšati svoju kondiciju

  10. #10
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    smajlic je napisala:
    Evo, danas ponosno objavljujem da je moj sin počeo vozit bicikl s pomoćnim kotačima!
    Hura za malog vozača! :D
    Što se tiče bicikla s pregradicom, dobili smo ga za 1. rođendan i bio je ok dok smo malenog na njemu gurali. Sad mu ne odgovara položaj pedale i ne vozi ga. Dok recimo nećakov tricikl - motor može normalno okretati pedale.

  11. #11
    mašenka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    jedna šuma u istri ;)
    Postovi
    523

    Početno

    I mi za koji tjednić stižemo u ovu 1-3 skupinu i isto razmišljamo o nekakvoj biciklici. E sad - kakve su to bicikle s pregradom (da ne bi nadobudni i neupućeni roditelji kupili djetetu MTB )?

  12. #12
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Moj je dobio malu biciklu (onu sa ručkom iza za roditeljsku komandu) sa godinu dana. Nije bio uopće zainteresirann (a i meni je bilo nezgodno). sad kad ima 2,5 smo skinuli sve kerefeke sa te iste bicikle i vodi je normalno, s pedalama. Ali isto za 1.rođ.dobio je dva autića na kojima se odguruje nogama. To mu je od početka bio hit i koristio ih je dok se nisu raspali. sa dvije smo mu kupili mali motor, plastični, na istu foru kao oni biciklići bez pedala. To je savršena stvar. A našla sam ga za samo 150 kn. Konstantno je na nejmu, odguruje se, voza, gušta. savršena vježba motorike, jačanje mišića nogu, ma prezadovoljna sam. I da sam znala da ako nešto postoji uzela bi mu puno prije

  13. #13
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa
    sa dvije smo mu kupili mali motor, plastični, na istu foru kao oni biciklići bez pedala. To je savršena stvar. A našla sam ga za samo 150 kn. Konstantno je na nejmu, odguruje se, voza, gušta. savršena vježba motorike, jačanje mišića nogu, ma prezadovoljna sam. I da sam znala da ako nešto postoji uzela bi mu puno prije
    i mi imamo taj i prezadovoljni smo
    i neuništiv je

  14. #14
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Je. Voze ga i 8-godišnjak i 6,5 godišnjakinja i stalno je u funkciji

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Trina, Ivy gdje ste kupile taj plastični motor bez pedala, ja ga već uzaludno mjesecima tražim, gubim svaku nadu...
    Curica vozi bicikl nezaustavljivo al malom još to nikako da sjedne, autić mu je već mali a zakačio se na taj motorić jer ga ima u vrtiću i svaki dan su drame kad odlazimo doma.

    Ako neko ima motorić a da mu ne treba bilježim se...za kupovinu

  16. #16
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Mi smo ga kupili oko Božića u Intersparu u Zd. Jedino da zoveš njih pa pitaš postoji li kakav način da se dođe do njega.

  17. #17
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    i mi u intersparu u zagrebu

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Hvala na informaciji, potražit ću

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Našli smo motorič :D :D , s nevjericom smo ušli u interspar ne očekujući ništa, ali ipak...on sam, bačen u stranu , stvarno je čekao nas. Jedan jedini, sreći nije bilo kraja,grljenja iu ljubljenja tate i mame zbog ispunjenja malih želja i nakon uživanja još smo dugo pregovarali da mu objasnimo da ne može s njim u krevet.
    Cure, hvala vam puno, pusa svima

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj twins mama prvotno napisa
    Našli smo motorič :D :D , s nevjericom smo ušli u interspar ne očekujući ništa, ali ipak...on sam, bačen u stranu , stvarno je čekao nas. Jedan jedini, sreći nije bilo kraja,grljenja iu ljubljenja tate i mame zbog ispunjenja malih želja i nakon uživanja još smo dugo pregovarali da mu objasnimo da ne može s njim u krevet.
    Cure, hvala vam puno, pusa svima
    Ima li na netu kakva slika tog motorčića?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •