Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: HITNO: problem s Hamax sjedalicom!

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno HITNO: problem s Hamax sjedalicom!

    kupila bicikl, kupila hamax sleepy sjedalicu (btw 760kn) i sad kad sam ju montirala vidim da mi kod neravnog terena nabija po zadnjem kotaču.

    sjedalica tj.nosač, montiran je najviše što može na ramu.

    Što sad?

    Ima li pomoći ili moram kupovati novu sjedalicu (a ova je tko dobra/udobna i tako skupa, junior je zaspao na prvoj vožnji u njoj ...)

  2. #2
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Da li ti to smeta u voznji?
    Uvijek mozes montirati gepek ili blatobran iza, pa tako sjedalica nece udarati u kotac, a Mihi nece to smetati da i dalje uziva u svojoj sjedalici.

    Btw. gdje si je kupila?

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    Da li ti to smeta u voznji?
    Uvijek mozes montirati gepek ili blatobran iza, pa tako sjedalica nece udarati u kotac, a Mihi nece to smetati da i dalje uziva u svojoj sjedalici.

    Btw. gdje si je kupila?
    gepek sam morala skinuti jer preko njega nije išlo, a što se tiče toga koliko me smeta - sumnjam da je to ok kako za bicikl tako ni za sjedalicu :/

    kupila sam ju u intersportu (nažalost, jer čujem da je u karlovcu u golf aurori duplo jeftinija...)

    zvat ću intersport u utorak da vidim ima li šanse da mi izađu u susret (kupila sam ju prije 4 dana ) , a ak ne - nije valjda da će morati na burzu... tako je dobra ...

    ps. miha sam ja

  4. #4
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno


    mislim da bi ti je trebali zamijeniti, neki minimalni rok za povrat bi bio 7 dana, pa nisi je potrgala

    A blatobran? Je li bi to stalo? Ili imaju cak oni koji se montiraju na kotac ovak?

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    mislim da bi ti je trebali zamijeniti, neki minimalni rok za povrat bi bio 7 dana, pa nisi je potrgala
    naravno da nisam, ali sam ju raspakirala i montirala - bojim se da će inzistirati na originalnoj ambalaži, tj.stanju u kojem je kupljena.
    ova je raspakirana, složena i 1 korištena.
    u svakom slučaju probat ću.

    Citiraj srecica prvotno napisa
    A blatobran
    sumnjam da postoji ijedan dovoljno čvrst da u zraku drži težinu sjedalice i juniorovih 17kg, pogotovo kod tog ljuljanja i 'cupkanja' po rupama na asfaltu :/

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    ne mogu vjerovat koje sam ja sreće - ne mogu naći račun

    izgleda da će ipak na burzu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •