Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 66

Tema: Učestalost spolnih odnosa

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    26

    Početno Učestalost spolnih odnosa

    Imam jedno pitanje za sve one koje pokušavaju zatrudnjeti. Koliko često imaju odnose tijekom plodnih dana, da li je to svaki dan, svaki drugi? Koliko često je dovoljno da bi urodilo plodom?

  2. #2

    Početno

    To i mene zanima. Curke s rezultatima, javite

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Kad dođu ti dani svaki drugi dan a što se ovulacija bliži recimo 12,13,14 svaki dan poslije toga svaki drugi dan do negdje 18 DC .
    Al ja i MM imamo novu metodu kako da to napravimo a ne sagorimo al o tome neču ovdje

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    43

    Početno

    Anćica, uopće nisi fora, daj nam oktrij, please

  5. #5
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Brisem drugi (identican) topic i kopiram Anćicin post ovamo


    Citiraj Anćica prvotno napisa
    Normalno ti je da nešto iscuri van, a meni je doc rekao da ležim pola sata poslije odnosa s jastukom ispod stražnjice i nema pranja do ujutro.
    A koliko često, ( to ti ovisi i o raspoloženju ) ja i MM smo se ubijali prije od "maratona" dok ja nisam dobila ideju kako da nas rasteretim malo jer svaki dan ipak je previše.
    A o onome što sam napisala ideja ne želim ovdje preko foruma ako te zanima pošalji mi PP

  6. #6
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Svaki drugi dan je dovoljno jer spermići žive do 48 sati.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    USA
    Postovi
    117

    Početno

    In general, you have a 20% chance each month of getting pregnant, and an 85% chance of getting pregnant after one year. However, your chances decrease if you are over 30, if your menstrual cycle is irregular, and if you are underweight or overweight.

    The average woman gets pregnant after four months of trying. But these odds change significantly with age. Here are the odds of conceiving after one year of trying:

    * Age 20: 90% probability
    * Age 30: 70% probability
    * Age 35: 55% probability
    * Age 40: 45% probability
    * Age 45: 6% probability

    The hormones from the pill leave your body as soon as you stop taking it. Studies have shown that women who get pregnant right after stopping the pill have the same chance of delivering healthy babies as women who waited several months to conceive.

    A sperm has the best chance of reaching and fertilizing your egg in the 2 days before ovulation and on the day of ovulation. In comparison, the probability is just 8% three days before ovulation, and 0% the day after ovulation.

    A rise in basal body temperature is the surest sign of ovulation, which is why so many women chart their BBT. But slight twinges of pain from the ovaries and changes in the cervical mucus are also fairly reliable signs. Just before and during ovulation, the amount of mucus increases and becomes stretchy, slippery, thin, and clear.



    Most women aren't sure when they ovulate, so it's a good idea to make love two to three times a week every week to improve your chances of getting pregnant. If you do know exactly when you ovulate, then you can boost your odds by making love every day during your most fertile times. You won't improve your odds at all if you make love after ovulation.

    preneseno sa www.webmd.com

  8. #8
    Rianea

    Početno

    [quote="anchie76"]Brisem drugi (identican) topic i kopiram Anćicin post ovamo


    [quote="Anćica"]Normalno ti je da nešto iscuri van, a meni je doc rekao da ležim pola sata poslije odnosa s jastukom ispod stražnjice i nema pranja do ujutro.

    Mani je ginekolog rekao da se spermici odmah nakon ejakulacije nađu u cerviksu i da to sa jastukom nije potrebno jer ono sto je uslo tu ce i ostati a sto nije iscurit ce.
    Kome sada vjerovati ?

  9. #9
    Rianea

    Početno

    ....a ovo sam nasla na Iskon portal - Bebe
    Kopiram:

    Kretanje nakon odnosa

    Nakon odnosa često se zna dogoditi da ejakulat izađe iz vagine i žene se boje da u tom slučaju neće biti dovoljno sperme za oplodnju jajašca. Začuđujuće, ali odmah nakon ejakulacije spermiji su u cerviksu. Nema podataka koji potkrepljuju teoriju da ležanje sa stisnutim nogama povećava mogućnost oplodnje.

  10. #10
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Naša prva trudnoća se dogodila na način da sam ja bila na njemu i... tako da mi je "sve" iscurilo, a ipak se 1 probio, znači da mi se čini vjerojatnijim da doista nema veze ležanje s jastukom ispod stražnjice, ali opet budući niti ne šteti, tko ima strpljenja...

  11. #11

    Početno

    Mi ovaj ciklus smo krenuli odmah nakon završetka M svaki drugi dan, plodan dan sam osjetila u petak (17 dc), pa ćemo još par puta, a onda na iščekivanje.
    Inače mislim da ne moraš odmah početi nakon M, ali ovaj ciklus nisam htjela ništa propustiti.

  12. #12
    sanda25

    Početno

    cure jetse li vi kod svojih m primjetile neke grudice ili kristaliće u ejakulatu...naime prema medicinskoj fiziologiji to su koagulati koji imaju funkciju nagomilavanja spermija u blizini cerviksa jer se poslije snošaja otapaju a ostanu takoreći zaljepljeni u najdubljem dijelu rodnice pa onda ekipa veselo zapliva dalje. i sve je mene to veselilo kad sam pročitala ali kamen spoticanja je da to kod prijašnjih partnera nisam primijetila nego samo kod mm. ideje???? :?

  13. #13
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    ja sam primjetila ljepljive grudice kad se pomijesa sperma s vodom :oops: :lol:

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno

    cujte, prema priči jednog prijtelja on je ženuuhvatio za nog, okrenuo je naglavce i protresao riječima: "pa oće li više krenut majku im..."

    u svakom slučaju imaju malu slatku bebicu, pa sad
    ko vili nek izvoli :hehehe:

  15. #15
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja ne bih o temi ... ionako sam ostala trudna slučajno, u vrijeme kad sam mislila da su dani neplodni (a trebali su biti po svim računicama) ...

    nego - kiki28 - smijem pitati otkuda ti ideja za nick??? ja sam prije bila kiki43, a kad sam došla na rode - već je neko "maznuo" kiki... i tako sam postala vještica (sorciere) ..

    pardonček za upad na temu (ispričavavavavajući smajli hehehe), ali jako sam znatiželjna

  16. #16
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    zanimljiv pristup...

  17. #17
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ajoj, neko će me upucati (previše smajlija).

    klanj klanj klanj (isprika) ...

  18. #18
    plavaa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    1,031

    Početno

    Bas gledam post i sve se mislim ocu rec necu rec ocu rec necu rec ... A onda mogu je i na PP poslat, a ne da mi ovdje offtopici, sram ju bilo ...


    Al bojim se vjestica pa sutim!! :P

  19. #19

    Početno

    kako koji mj., zavisi jel mi suprug doma il na putu, al ovaj mj smo 9 dana za redom :shock:

  20. #20
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    Oko ovulacije bilo je svakih 36 sati i rezultat je u potpisu.

    sanda25, pa kaj gledaš u ejakulat, da bi ostala trudna to treba ostati u tebi.

  21. #21
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Drage moje rode,
    probala sam naći na forumu ali nigdje nisam pronašla, pa molim vas iskusne koje ste već mame da pomognete.

    Naime, zanima me koliko bi često trebali imati odnose tijekom plodnih dana.
    Čula sam da spermi trebaju 2 dana da se "obnovi" (zdravo seljački rečeno), pa da nije dobro ni prakticirati svaki dan nego svaki drugi dan, vidim da cure spominju tu metodu pod kraticom SDD. E sad MM uz to ima i dijagnozu ("ima nas, al smo spori"), al bismo ovo ljeto probali u kućnoj radinosti i opušteno (moš mislit opušteno ).
    Zanima me vi koje ste zatrudnjele, koliko često ste prakticirale odnose.

    Ja inače imam uredan ciklus od 28 dana s ovulacijom oko 14. dana, e sad ovaj ciklus mi je bio samo 25 dana, pojma nemam iz kojeg razloga.
    Što biste mi savjetovale? hvala na odgovorima.

  22. #22
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    I by the way sorry što zadirem u vašu intimu, al vaši savjeti bi mi bili od velike koristi.

    Ako nečiji savjet (ili tajna mala) upali, evo obećavam častimo večericom.


    P.S.
    Please vaša iskustva, a ne podaci iz knjiga, medicine, itd.

  23. #23
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa
    E sad MM uz to ima i dijagnozu ("ima nas, al smo spori"), al bismo ovo ljeto probali u kućnoj radinosti i opušteno (moš mislit opušteno ).
    Generalno pravilo je razmak 36 - 48 sati...

    Koliko su spori? Što piše na nalazu?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    SDD

  25. #25
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    i doktori se nekada oslanjaju na 'zdravo seljačke izreke' pa sam čula da nikako ne možemo podriješiti ako svako 3 dana idemo u akciju
    definitivno ćemo pogoditi plodne dane jednom a i spermići će se grupirati u punoj snazi

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    ma svaki dr će reći svaki drugi-treći dan

    no,po meni je najbolje pratiti ovulaciju Lh

    meni muža nije bilo i upalilo je -jedanput(nakon skoro dvije godine čekanja)

    ha ha sad kad ovo čitam ispade da je upalilo to što muža nije bilo da naglasim da se radilo o mužu

  27. #27
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno


  28. #28
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Mi smo praktikovali svaki dan, i bilo je veoma uspesno.

  29. #29
    pupeta avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    ri
    Postovi
    111

    Početno

    mi smo svaki drugi dan od pocetka M ,i onda svaki dan oko ovulacije pa nista vec vise od godinu i pol,kad nece,nece

  30. #30
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa
    ha ha sad kad ovo čitam ispade da je upalilo to što muža nije bilo da naglasim da se radilo o mužu

  31. #31
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Pupeta, možda baš zato jer kažu da nije dobro prečesto imati odnose jer se ne stigne obnoviti naš muški materijal ha,ha...a pogotovo ako muž ima slabiji spermiogram. Zato sam ja i pitala jer mi muž ima dijagnozu asthenozoospermije gravis.

    držim fige da ti upali a i nama!

  32. #32
    pupeta avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    ri
    Postovi
    111

    Početno

    MM ima normospermiu tobi trebalo znaciti da je nalaz uredan.
    kada preskocimo sa odnosima 2,3 dana uvjek se opterecujem a mozda sam bas fulala O i td...u nedogled.
    uglavnom vec mi sexa na vrh glave

  33. #33
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    vjerujem ti i meni na vrh glave, sad bih najradije pauzu od par mjeseci i mislim da mi ne bi falilo ni sekund!

    pa da čovjek stalno jede jagode sa šlagom isto bi mu dosadile!

  34. #34
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    MM nema nikakvih problema ali zato su moji ciklusi Boze me sacuvaj. Tu se ne zna tko pije a tko placa! Jednom razmak 40 dana, pa onda 50 pa onda 2 mjeseca ne dobijem i tako, katastrofa. Pisem vam ovo zato sto sam trudna 33+3 i da vas pokusam ohrabriti. Ostala sam trudna nakon 10 mjeseci ali nismo bas imali neke odredjene razmake kad smo imali odnose. Iz razloga sto ja nisam mogla predvidjeti svoju ovulaciju. Ono sto je meni pomoglo je da sam u glavi malo stavila sa strane to opterecivanje trudnocom i onda nam je uspjelo. Jer i ja sam bila nervozna i vec mi je bilo dosta i sexa i svega jer grozan je osjecaj kad se prije, za vrijeme i nakon njega pitas je li bas danas onaj pravi dan, pa kad poslije lezis u ne znam kakvoj pozi pa se brines da li je nesto iscurilo van!! Dovoljan je samo jedan mali,mali spermic i to je to. A bude ih na milijune...A da ne kazem svaki negativni test trudnoce! Ma koma! Ja ne znam sta bih vam pametno rekla osim da se pokusate orijentirati na druge stvari u zivotu, mozda si nadjete nekakav novi hobi ili nesto sto ce odmaknuti vase misli sa zatrudnjivanja jer psiha je nevjerojatna kocnica u svemu! Evo, ja sam zivi dokaz! Zelim vam puno srece!!

  35. #35
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Sonata možda se probat zavarat, i ne mislit na T. ali svejedno duboko u nama ta želja tinja i teško ju je iskorijeniti, pogotovo mi koji se borimo duže (3 god., mo'š mislit koliko je je dobivenih mengi 3x12 ) i koji smo već i u potpomognutoj.

    Ali kako ti kažeš dovoljan je samo jedan brzi trkač da dođe do cilja, pa nadajmo se da će uspjeti

    drago mi je da je vama uspjelo.

  36. #36
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Mi smo imali maratone svaki dan u plodne dane (pratila sam BT) mjesecima, pa ništa. Onda smo imali odnose SDD, pa ništa.
    Onda smo dobili nalaz spermiograma - oligoastheno.... (jako malo ih je bilo, a i od tih malo, svega 3+4% (A+B) pokrenih. Onda smo odmah taj mjesec imali jedan jedini slučajno pogođeni odnos prije ovulacije i ja zatrudnim s takvim nikakvim spermiogramom. Trudnoća je završila spontanim, ali sljedeći put kad sam zatrudnila imali smo 9 dana apstinencije do ovulacije. Trebalo je biti 5 dana apstinencije, ali ovulacija je kasnila. Čekala sam ovulaciju uz LH trakice i folikulometriju.

  37. #37
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Sandrij, jel bi to značilo da mi čiji muževi nemaju baš neki spermiogram trebaju apstinirati neko razdoblje prije ovulacije. Kod mog je problem npr. pokretljivost, a ne broj. Upravo tako sam razmišljala i ja. Ipak je "procedura" različita s dobrim ili lošijim spermiogramom. i ja sad imam LH trakice, pa možda što god potrefimo ha,ha,..

    Što misliš?

  38. #38
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa
    Sandrij, jel bi to značilo da mi čiji muževi nemaju baš neki spermiogram trebaju apstinirati neko razdoblje prije ovulacije. Kod mog je problem npr. pokretljivost, a ne broj. Upravo tako sam razmišljala i ja. Ipak je "procedura" različita s dobrim ili lošijim spermiogramom. i ja sad imam LH trakice, pa možda što god potrefimo ha,ha,..

    Što misliš?
    Lili, mislim da si sama sebi dala odgovor. Nama su savjetovali cca 5 dana apstinencije prije odnosa upravo zbog lošeg spermiograma. Ništa vas ne košta pokušati koji mjesec (nadam se samo jedan ) s apstinencijom. Kako imaš LH trakice, možeš prognozirati O, a ako imaš mogućnosti, možeš ići i na folikulometriju. Ja sam išla na svoju ruku, privatno.

    Puuuuuuuuno sreće i ako te još nešto zanima, pitaj.

  39. #39
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Superiška Sandirj2, hvala ti puno. Probat ćemo i to.

  40. #40
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Ja sam sada na terapiji sa Klomifenom koji izaziva superovulaciju - i trebamo krenuti u akciju sljedeći vikend (sad još imam ciklus), mislim da ćemo probati na parne dane tipa -12/14/16/18 - na moru smo taman taj tjedan - možda nam pomogne morski zrak i šum valova....držite fige!

  41. #41
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    romi klomifen se nikada ne smije uzimati bez folikulometrije jer moze izazvati gadne komplikacije i nuspojave, ne kuzim kako ti je netko mogao dati klomifen i poslati te na more :?

    imas ovdje cijelu temu o neozbiljnosti toga i mogucim opasnostima
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...0b2b2a44e64696

  42. #42
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Pujica -Proćitala sam sve vezano u hiperovulaciju, te mi sada nije svejedno, nazvat ću ih sutra ujutro i probati nekako dogovoriti pregled u utorak ili sri. ujutro jer tada idemo na more, a meni je to 10dan, jel se može tu šta vidjeti ili je prerano?

  43. #43

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    19

    Početno

    Za mm naš sex-život je ionako 0,80 %, :? , e da na moru o.g. je bio čak 1,00 % vauuu . i tak, ja bolje da šutim, nemam kaj pametno reći. E da, ja se ne slažem s njegovim postotkom i po mome spada u normalu. 1-2x mi je noge držao u zraku nakon odnosa i malko treso, ali uglavnom ako spomenem nešto vezano za bebe i sl prije ili poslije odnosa, veli mi da mu to ubije gušt i zadovoljstvo. Odonda šutim, odradim i čekam svog bebača. Ko ga ...ebe. A ja. Ovo je bila jedna od mojih iskrenih i otvorenih rečenica, pa ako kome smeta, oprostite. (bit će ih još, cijenim iskrenost)

  44. #44
    Natalina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    198

    Početno

    Nikita većina cura ovdje vrlo otvoreno i iskreno pričamo o najintimnijim stvarima kako tehničkim kao kad i koliko smo hopsali, koliko nam curi van i držimo li noge u zraku i tresemo, kakva nam je sluz, menga,cerviks...ali i emocionalnim...glavno da se nikog ne vrijeđa jer ovdje smo da bi pružili podršku jedni drugima!
    A što se tiče sex-života tebe i TM ako se ti možeš pomiriti s takvom situacijom onda je to ok međutim ako ne onda će se tvoje nezadovoljstvo i frustracije kad tad odraziti na kvalitetu vaše veze odnosno braka. U jednom trenutku počnu prebacivanja javi se razdor, udaljujete se i ako bebica i dođe najvjerojatnije ćeš sav svoj život usmjeriti na to dijete što dovodi do posesivnosti....mislim, ne mora biti ako si na čisto sama s sobom...Ipak mislim da bi bilo bolje da to pokušate riješiti.

  45. #45
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Nikita, očigledno ima nekakav problem ako ne želi prićati o bebi...mislim da je jako važno da to rješite...provaj vidjeti zašto mu činjenica da pravite dijete ubija volju za sexom...

    MM je to shvačao kao osobni pothvat, i plus na testu je prvo značio ono muški teritorijalno "Ja sam napravio dijete"...sad to već pomalo postaje želja za svojom bebicom.

    A da ti budem iskrena, mi smo se hopsali 2 puta na dan, 15 dana...nakon nekih 5-6 dana ja sam više imala stav "daj stavi to sv**i i pusti me na miru više" tako da ponekad pravljenje bebe može ubit čar...al hebiga vrijedi cijene

    i da bude plusić brzo...

  46. #46
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    i moj to shvaća kao pothvat, sada samo na SDD, pa kada ja ko zaboravim (jer mi se neda), već on trči u akciju :D

  47. #47
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Rješila sam probleme vezane uz briseve, hormone i prošli mjesec nismo uspjeli, pa sada ovaj vikend opet u akciju.
    Ni MM ne voli kad mu dođem sa rečenicom "ajmo radit bebu" i ja ga potpuno shvačam, onda je imeni preveliki pritisak, lakše mi je obući haltere, korzet - i onda niti ne razmišlja, samo se baca!!!

    Ps - i ovaj mjesec sam pila Klomifen, uz folikulometriju - imam dvije prekrasne zdrave jajne stanice od 24mm svaka, treća je 16mm, a to je mjereno 10 dan od menge, pa je dr. 99% siguran da ćemo ovaj mjesec uspjeti - naprijed naši !!!

  48. #48
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Svaki drugi dan je dovoljno jer spermići žive do 48 sati.
    I ja mislim (i praktikujem) ovako ...

  49. #49
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    mi smo svaki dan, 2 puta na dan, od 5dc do 19dc, upalilo iz prve, blizanci...tako vam je moj savjet, napalite se, obucite sexi rublje i uživajte što više

  50. #50

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Ja sam iz jednog odnosa u ciklusu ostala trudna. I to je bilo 3 dana pre nego što mi je Fefe označio ovulaciju. Mada, svakako je sigurnija i hm, preporučljiva varijanta RozaGroze

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •