Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: upala i problemi.....:(

  1. #1
    anna1309

    Početno upala i problemi.....:(

    evo ovako....stvarno vise ne znam sta da radim pa da cujem i neke druge savjete
    imam 18 godina,vec sam 2 mjeseca spolno aktivna,bila sam na pregledu kod ginekologa i kaze da je sve uredu no imam malu upalu dolje i prepisao mi je medazol za mene i partnera i rojazol vaginalete...
    tu upalu nisam ni osjecala,iako sam prije 2 mjeseca(prije nego sto sam spavala sa deckom)osjecala svrbez pri mokrenju,imala zuckasti iscjedak i neugodan miris i mama koja je lijecnik dala mi je tabletu za upale da popijem ne znam tocno naziv,ugl rekla mi je da imam kandidu jer sam pila dosta antibiotika u zadnje vrijeme i da je to od toga.
    nakon sto sam ju popila sve se smirilo...
    no od posjeta ginekologu i uzimanju terapije....stanje mi se pogorsalo,opet se nakon nekog vremena vratio svrbez dole,boli me sve dole,natecena sam,sinoc sam jedva stavila vaginaletu koliko me bolilo i koliko je bilo nateceno.
    nisam imala odnose odkad mi je ginekolog pripisao terapiju..
    i danas 4 dana prije menstruacije imam neki zuckasti iscjedak pomjesan sa sukrvicom(sto nisam nikad imala)...inace menstruacja mi je svaki 31 dan uvijek tocna....

    stvarno vise ne znam sat da radim...totalno sam pogubljena....

  2. #2
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    ana 1309 otici kod ginekologa. nakon pregleda ces dobiti terapiju i bit ce ti za 2-3 puno lakse.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    bilo bi dobro da ti napravi briseve cerviksa i papa test, uglavnom ako stanje nije bolje naravno da moraš opet ginekologu

  4. #4
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    poznatto mi je to: jedan lijek, drugi lijek, treči lijek ... i tako svaki mjesec

    dušo , imunitet ti je u banani
    možda jedeš previše šečera?

    nakon svake kure lijekova obavezno uzmi tablete Lactogyn - one ti vračaju normanu ravnotežu flore u rodnicu

    i popričaj sa ginekologom,, da it ne vidiš rješenje u tome da svaki mjesec u sebe trpaš antimikotike i ostale vaginalete

  5. #5
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    obavezno brisevi i papa test

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno

    obavezno brisevi, jedino pomoću briseva se može najadekvatnije odrediti terapija a pri tome isključiti klamidija i ostale beštije koje mogu stvoriti niz komplikacija .
    sretno i što prije obavi briseve a do tad sa dečkom isključivo odnosi sa kondomom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •