Stranica 3 od 12 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 582

Tema: "azoo statistika"

  1. #101

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    berlin
    Postovi
    4

    Početno

    samo da vam mahnem!Nemam vremena pisati a i nema nista novo!Pozdrav svim curamo i hrabro naprijed!

  2. #102
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Ovo je stvarno teska dijagnoza. Jos je teze jer ona obuhvata nase muskarce. Kad nesto zavisi od njih - tesko nam je da guramo i grizemo kako bismo inace da je nesto drugo u pitanju. Samo hocu da ohrabrim cure da ne odustaju. Znam da nije lako, ali je najteze dici ruke. Ja sam nestrpljiva po prirodi i otkako sam saznala za ovu dijagnozu- mislim da me je Bog namjerno htio nauciti strpljenju. I mnogo sam strpljivija nego ranije. Sto ne znaci da sam inertna.
    Zato pozdravljam sve cure koje se ne javljaju a znam da citaju iz prikrajka- i saljem vam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ jer je vama teze nego onima koji nesto konkretno rade. Znam to- jer sam i sama bila u takvoj situaciji.
    Samo ne odustajte i ne ocajavajte...

  3. #103
    iva77 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj ici prvotno napisa
    Edinas ma curo ne daj se kad se namanje nadaš odjednom sine neko rješenje,još nije vrime za predaju!!!!!!!!
    Ma pale su mi na pamet naša Diona,Lagunablu,belinda 7,tia16 pa di su one u zenlju propale baš bi volila da se koja javi.

    A i naše azoo trudnice i mame:mummys,storiatriste :? HelOUU!!!!
    evo cure da vam se i ja javim citam ja vas samo nepisem vise ovdi (citaj krenula po svoje rijesenje problema pa sam tako stalno na topiku sanatori pronatal )zelim vam sto prije rijesenje svoih problema i da sto prije stignu u narucje vasi mali
    sto se tice mummy_s njoj su pune ruke posla oko malih a usto joj i komp ostario pa ju ne slusa tako da ga i nepali misli ona na vas
    kaze da vam salje puno vibri i (u kontaktu smo cesto )

    cure moje saljem vam topli i veliku
    drzi te mi se jer ima i za nas nade na ovaj ili onaj nacin

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    Dadice jako mi žao što si tako prošla .Znam kako je jer evo nakon pola godine isto ja prošla samo bez pomisli na icsi..ma nema veze treba ići dalje ima i drugih klinika.


    Ja sam se jako razočarala ali navikla sam na to..zato ne odustajem i eto ukazala mi se druga prilika i odem ja lijepo u Vinog. Mislim da kada skupim nalaze da će pasti dogovor za icsi -konačno,konačno da se maknem s mjesta... :D :D

    Edinas nemoj tako , slušaj me.-naši m.m su teški s obzirom kakva je ova zločesta azoo i nije im zamjeriti zato treba svaki dan njima posebno govoriti idemo dalje, pij tabletice ..mora se biti jako uporan i psihički jak- doće sve na svoje.


    Ja sam zaista dugo vremena posvetila popravljanju spermiograma i nitko me neće zaustaviti da odem na icsi-sada imamo nešto pokretnih spermija i želim ih iskoristiti a moje js-cure će drugo obaviti


    Jako sam vam bila jadna , kada sam se vratila ali odjednom mi sinula ideja - ma idem ja u drugu kliniku eto Bog nam je pomogao..sada opet normalliš iščekivanje spermiograma ali nema veze bitno da se mičem polako prema mojem Mihici


    Drage moje od srca +++++++

  5. #105
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    cure moje nasoj sreci nema kraja MM bio na biopsiji nasli smo plivaca :D :D idem u utorak kod doktora da pogleda moje jajnike pa da mi moze odrediti terapiju cure smjesak mi ne silazi sa lica plivaci su smrznuti sada idem po toliko sam uzbudena pomalo prestrasena zbog sve te srece, a i zbunjena jer ne znam sto me jos ceka,dadice zao mi je sto si sve to morala proci divim se tvom stavu i hrabrosti vi ste sve moji uzori i bez vas bi ovo bilo tesko prolazit,zato je ljepo s vama se veselit svima saljem puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i ajvice tvoj stav obozavam ,to sam mislila nikad necemo odustat

  6. #106

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    metkovka@ :D :D :D :D :D :D :D :D :D za plivače(poznat mi je taj glupi osmjeh na licu kao u pubertetu)

  7. #107
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    metkovk@ :D :D :D bravo za plivače! a sad lijepo dogovorite postupak i nek` sve prođe glatko
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za trudnoće na ovom pdf-u

  8. #108
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    pozdrav svima pridružujem se klubu
    za početak da opišem dijagnozu,kada smo krenuli u postpke dijagnoza je bila oat III ,pa oliogoastenozoo. i uspijeli smo odraditi dva et-a onda na kraju trečeg postupka azoo nema se čime raditi ics ,dva mijeseca nakon toga oligozoo. pa opet oat i na kraju azoo.˙(hypospermia),nakon dva mjeseca potvrđuju azoo. zadnja dva spermiograma rađena su na vv na treći nismo ni otišli bilo nam je dosta odlučili smo predahnuti.sada razmišljamo o ponovnom kretanju u boj samo neznamo od kud da krenemo,vratiti se na vv ili privatno napraviti spermiogram onako za probu, dali malo povišeni fsh tj. uz gornju granicu može stvarati toliko pomutnje?evo malo sam odužila.
    pozdrav i sretno svima!

  9. #109
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    draga pak, točno je godinu dana otkad smo postali svjesni našeg problema...od tada smo radili 10tak spermiograma na 4 različita mjesta i azoo smo imali jedino na vv-u (u ejakulatu, kao i nakon punkcije). prvi postupak radili smo s dijagnozom oat (et je izostao zbog zastoja u diobi js), a drugi koji je u tijeku, sa dijagnozom oa. obzirom da u ponedjeljak radimo punkciju, danas je mm dao uzorak da vidimo kako to izgleda, i izgleda, iz naše perspektive sjajno - 17 progresivnih plivača nativno!
    mm kontinuirano pije čaj gdina mije, vitamin e, i zadnja dva mjeseca tribestan....e da, fsh mu je 15

  10. #110
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    sad sam pročitala sve tvoje postove od ranije
    htjedoh reći da se mi na vv ne vraćamo, a savjet za vas je - privatno!

  11. #111
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    ivica-k mi smo spermiograme prve radili u puli a kasnije u rijeci,ali kako u u trečem postupku nisu nađeni plivači za ics otišli smo u zg u ivf polikliniku nakon samo dva mj. i tamo je glasililo oligozoo. te su zamrzli za svaku sigurnost, i kod njih smo odradili iduči postupak,no kako je ishod bio negativan vratili smo se na kbc rijeku ali se nalaz pogoršao te nas je doktor uputio na vv da malo to ispitamo jer nema smisla da nam se ponovi ista stvar inače tamo sam bila super zadovoljna i ako ikako bude moguče voljela bi odraditi postupke tamo, pogotovo što su se obnovili s opremom. na vv je mm išao na punkciju i u nalazu stoji da nije dokazan ni ldh-x izoenzim spermija u sjemenoj tekučini te spermiji nisu nađeni što zapravo neznam ni šta znači a nisam previše ni tražila jer nas je zadnja rečenica pokopala.uglavnom to je naš put do sada

  12. #112
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    metkovk@ super vijesti, nek bude uspijeh iz prve :D
    pak i ja bi ti preporucila privatnika jer oni ipak imaju vise vremena za nase slucajeve
    a ja od sutra smrkalica :D
    jutros bila vadit krv (21.dc) nalazi ce mi bit gotovi tek sutra, pa cu na svoju ruku krenit sutra sa smrkanjem, bez njihova blagoslova, ma nemam se sta mislit, zdrava ko dren

  13. #113
    palmica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    79

    Početno

    regina78, neka je sa srecom. Da ovaj put bude dobitna kombinacija.
    Evo pocinjem da drzim fige,... ne pustam dok u junu ne cujem za velikiiiii +
    Pozz i srecno!

  14. #114
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    regina želim ti puno srece!

  15. #115
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Regi, i ja pocinjem sutra sa supresijom... :D hehehe
    (ja se bockam a ti smrces...) Koje drustvo!
    Metkovka - svaka cast- samo se ti smjeskaj- imas za sta.
    Ostalima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ (uzmite za sta vam treba...)

  16. #116
    palmica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    79

    Početno

    Sanja79, neka je sa srecom pocetak!!!
    Uh, kako lepo zvuci poceti nesto konkretno.
    Sve najbolje! Uz tebe sam!
    p.s. A je l' ces ti da odradis stimulaciju, pa tek tm biopsiju kad ti budes spremna ili kako?

  17. #117
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Palmice, istog dana kad ja budem imala punkciju, njemu ce napraviti biopsiju. Moze se kod njih dogovoriti i drugacije, ali mi necemo vise da gubimo vrijeme.

  18. #118
    palmica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    79

    Početno

    Da draga, u pravu si. Svaki minut nam je vazan.

  19. #119
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    Sanja79 onda ti skoro u akciju :D
    navijam za puno spermica ~~~~~~~~~~~~~~
    cure nadam se da je ovo nasa godina

  20. #120

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    174

    Početno

    Ja ću vam malo

    i zaželjeti punu sreće onima koji su u postupku
    regina78, sanja 79, metkovk@ (super za plivače :D ), ivica_k za što bezbolniju punkciju i od vam želim da je to zadnji postupak ove godine u kojem ćete naravno ostati TRUDNE :D :D :D (računamo na vas)
    A svima ostalima puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za sve vaše buduće akcije


  21. #121
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Samo da se pohvalim- pala je prva injekcija decapeptyla... I nije boljelo...

  22. #122
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    Sanja, Regina, Ivica_k, metkovka Ajmo cure podignite malo nas moral... ~~~~~~~~~~~~ za cudesne trudnoce

  23. #123
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    jučer smo aspiracijom dobili 4 zrele js i danas su nam javili da su se tri oplodile :D
    zadnja se stigne još predomisliti jer nije prošlo ni 24h! jako smo sretni i ponosni, za nas je ovo veliki uspjeh
    sad idemo korak po korak, čekamo info o et-u

  24. #124
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    hvala dadice

  25. #125
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    cure,

    kao i na drugim temama postavljamo molbu i upozorenje da ne vibrate i ne čestitate ovdje već da se držite naslova teme. sva vibranja i čestitanja brišemo!!!!!


    sretno i dalje!!!

    marči

  26. #126
    palmica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    79

    Početno

    pa dobro, malo smo se zanele...a i sta fali da se malo ovde radujemo...necemo valjda otvoriti temu Radovanje.... ili tako nesto.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    ma malo plačemo pa se onda :D radujemo..tako teško nam je svima ali ta naša azoo joj.. nemojte nam zamjeriti..




    Ivice yees joj baš mi drago..pozdravi tvoga Progresivca

    Moja Hrabrica je ok, za divno čudo -radujemo se icsi a ja nemam nikakve simptome za menzis samo me grudi jako bole?? A trebam dobiti 24.05 pa možda nas uzmu za icsi jer ću imati sve nalaze ali ne kužim zašto me bole tako jako grudi a ovulacion davno prošla..

    Uvijek neke nebuloze mi se dešavaju..ali ok navikla sam..

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    :? :? Ček ne kužim a što onda da naprabvim kada se budem radovala curama ua posupak , za spermije i te stvari ne kužim??

    Što da onda napravim?

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    Nešto mi šteka sa vezom..

    Mislila sam reći Postupak?

  30. #130

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    Sanja zašto ta inekcija boli?

  31. #131
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Ne boli injekcija. Ni ubod ni lijek. Ne znam gdje si vidjela da sam rekla da boli?

  32. #132
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    regina 78 isanja79 vi ste prava vesela kombinacija jedna smrce a druga boda samo naprijed pa da zavrsite kao ivica_k sa predivnim JS ivica_k cestitam ako mogu :?,ja sam na letrozolskoj stimulaciji dans popila prvu tab o toj stimulaciji ne znam puno,pa ako netko od vas zna bilo sto dobro ce doci.Iako moze jos jedno pitanje MM na zanjoj kontroli nije spomenuo kada bi mogao vadit konce dali se vade ili su to mozda oni sto sami otpadnu :? hvala puno i svim curama jedan veliki

  33. #133
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    metkovka, mislim da su to konci koji sami ispadnu. Kad smo radili biopsiju kod dr Resa, MM su neki sami ispali a neke je on pincetom izvadio jer nisu sami otpali nakon 7-10 dana. Sad dr kaze da ce biti isti konci.
    Mislim da ti je letrozol u stvari femara- ispravite me ako grijesim. Imas negdje temu femarke ili tako nekako...
    Sretno!

  34. #134
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    Sanja 79 u pravu si to jes femare hvala i za konce to sam i prepostavljala jer mu doktor nije o vadenju nista govorio

  35. #135
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    mi smo se sinoć vratili s naše dvije mrvice
    i doc i embriolog su zadovoljni, kažu da su embriji lijepi, i da su šanse za uspjeh realne
    mm i ja smo vrlo ushićeni i sretni, a imamo li razloga za slavlje pokazat će beta 05.06. :D

    metkovk@,sanja79~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za vaše postupke!

  36. #136
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Ivice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se mrve cvrsto prime.
    Ja se od srijede bockam i sa gonalom i decapeptylom... Stalno se nesto preispitujem, od toga da li si dobro dajem injekcije (gonal f pen) do toga kako cu reagovati na stimulaciju. Mogu samo da se nadam da ce sve proci ok.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    333

    Početno

    Sanja kad ces na UZV? Bilo bi dobro da vec sad neko prati pomalo... Sretno~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!

  38. #138

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    272

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa
    mi smo se sinoć vratili s naše dvije mrvice
    i doc i embriolog su zadovoljni, kažu da su embriji lijepi, i da su šanse za uspjeh realne
    mm i ja smo vrlo ushićeni i sretni, a imamo li razloga za slavlje pokazat će beta 05.06. :D

    metkovk@,sanja79~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za vaše postupke!
    za 05.06

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    Ivice naša za mrvice


    Ja sam opet u nervozi, m mi nije došla sada kasni, ma stvarno sam baksuz

    Inače sam ok , osim što šizim..

    Svima od srca želim +++++ betu

  40. #140
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    ivica_k puuuuuuuuno srece i neka se male mrve prime cvrsto za svoju mamu

  41. #141
    palmica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    79

    Početno

    Sanja79, sitno brojis, a?
    Kako ide bockanje? Kad putujete? Jel' bese 28. maja?

  42. #142
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Da, za 2 dana...
    Prestala sam s decapeptylom i sad ostaje gonal do kraja... A sad se bockam i pred MM i mamom...
    Jeste li se vi odlucili sta cete i gdje cete?

  43. #143
    palmica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    79

    Početno

    Svaka ti cast kad mozes da se bockas sama.
    Uh, kako li cu to izvesti kad dodje vreme za to.
    Mi jos nista nismo odlucili. Kao sto znas pisali smo Gentu, trazili su nam onaj UZ nalaz, poslali im... i sad cekamo odgovor.
    Pa videcemo, Gent, Luven... nesto od toga ce da bude.
    Veliki pozdrav!

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    Drage moje konačno nosim lijepe vijesti..osjećam se kao da sam u nekakvoj Bajci


    Idem u postupak zamislite??

    Konačno..nalazi svi ok , davnih dana

    M je došla 25.05 ja otišla kod dr. i potvrdili pijenje Klomifena i onda idemo po moje mrvice konačno!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Moja Hrabrica je rekao da će biti hrabar ako treba i 7 dana samo da ulovimo jednog pravoga spermija od 40 komada valjda će naletiti zdravić jedan

    Ja još uvijek ne vjerujem , jako sam sretna nema veze što bude , konačno se mičem sa mjesta :D :D



    Drage moje svima želim od srca+++++

  45. #145
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    bravo ajvice, reci mi kad pocinjes s klomifenima da te ubacim na listu
    metkovka dali si pikalica? I tebe stavljam na listu pa cemo onda za vas 4 vibrati na odbrojavanju

  46. #146

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    ajvice to su super vjesti. bas mi je drago da ides na postupak.

    Nadam se da ce mo i mi ostale cure krenuti tvojim stopama... Taj tribestan i bioastin su izlgeda pravo cudo.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    Danas krenula sa klomifenom..

    Gdje je Regina?

  48. #148
    palmica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    79

    Početno

    Zbilja, gde je regina?
    Ona u junu ide po smrzlice.
    Reginaaaaa, javi se!

  49. #149

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    Drage moje nakon 4 dana Klomifena otprilike kada bi trebala doći punkcija-pitam zbog Spermiograma ? :?

  50. #150
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    cure vidim da ovdje ima super vijesti Ajvice super cestitam za postupak zao mi je sto ti ne mogu odgovorit na tvoje pitanje jer sam jos zelena u svim tim inekcijama,ja sam sinoc dobila stopericu u stomak pa se uspanicila jeli mi reko u stomak je li mi dala dobro sta ce se sada desit ,ujutro mi punkcija,nasao mi 3 JS je li to dobro ili malo ja nista ne znam :? joj teski sam glupson

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •