Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Ružičasti iscjedak

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    131

    Početno Ružičasti iscjedak

    Hej....ako mi možete pomoći....

    zanima me je li ijedna kao simptom pocetka poroda imala ružičasti iscjedak?

    Jučer sam ga imala u vrlo maloj kolicini, pa me sad zanima unutar koliko vremena se moze ocekivati porod?

    Rečeno mi je da to pucaju kapilari od spuštanja bebe....

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    116

    Početno

    I ja imam taj iscjedak već par dana, termin mi je u petak . Navodno je to pred porod, ali evo meni se pojavio u subotu pa još sam doma i niš se ne dešava. Tu i tamo imam menstrualne bolove, više po noći, ali skroz lagano. Čini mi se da taj iscjedak i imam kad imam te blage bolove, više po noći, ali sve je to u malim količinama... Moja je beba inače davno u zdjelici, otvorena sam 2 cm i cerviks skroz nestao

    Još malo... Kad ti je termin?

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    ono čega se ja sjećam da sam na dan termina u 2 ujutro vidjela malo krvi, slabašne, možda više kao iscjedak i znala sm da je to to. tako me je prošla neka uzbuđenost, išla sam spavat i u 5 ujutro me probudili trudovi!!

    tako da, da kod mene je to značilo da ću ubrzo rodit, točnije 8 sati iza tog iscjedka!!

  4. #4
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    meni se taj i takav iscjedak u prvoj trudnoći pojavio 05.08., a rodila sam tek 0209. skoro misec dana je trebalo od iscjetka do poroda :?

  5. #5
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Dan prije poroda sam imala lagani krvavi iscjedak i na sam dan malo jači.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    131

    Početno

    Hvala, curke na odgovorima.....

    Meni je termin 17.07. Bebac isto u zdjelici, a s cerviksom muku mucim cijelu trudnocu - zbog njega sam bila 4 mjeseca na strogom mirovanju. Pretpostavljam da sam otvorena, ali doktor nije htio previse pregledati. Samo mi je rekao da dodjem u bolnicu kad kontrakcije budu na 5 minuta...

    Uglavnom, odkako sam imala taj iscjedak prekjucer nisam imala nikakve bolove, nikakve naznake ni laznih ni pravih trudova....

    Sad valjda treba iscekivati, a ko zna kad bi to moglo biti.....

  7. #7
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    578

    Početno

    ja sam isti takav imala na dan poroda , ali mi je kojih tjedan dana prije počeo polako curkati (bijelo/prozirni) .

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    131

    Početno

    Ja si sad razmisljam (tjesim se ) da je ovaj moj roskasti iscjedak posljedica setnje zadnjih par dana....

    Naime, zadnja 4 mjeseca sam bila na strogom mirovanju, a zadnjih par dana kako sam usla u 9.mjesec sam mogla poceti napokon hodati...pa si sad mislim da sam odjednom napravila preveliki pritisak dolje i da su malo popucali oni kapilari na cerviksu.... :?

    Sestra u bolnici mi je jucer rekla da se taj iscjedak pojavljuje kad se beba skroz spusti, pa od pritiska popucaju ti kapilari...tako da sam ja dosla do tog zakljucka s obzirom da jos nemam nikakvih bolova, ni laznih ni pravih trudova....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •