Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Bolovi u stomaku

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno Bolovi u stomaku

    Trenutno sam u 23.nedelji trudnoce, radim, imam devojcicu od 2,5god.(tj. jako puno obaveza), i cesto mi se desava da imam bolove u stomaku.(2,3 puta nedeljno)
    Nekad su difuzni nekad vise u maloj karlici , uglavnom tupi kao neki osecaj nelagode.Mislim da su cesci kad sam kuci i odmaram nego kada radim.Bila sam skoro na UZ, pa ne bih ponovo.
    Da li imam razloga za zabrinutost?Znam da nisu kontrakcije posto sam ih imala u prvoj trudnoci i znam kako to izgleda.
    jedino sto mozda spavam malo vise na stomaku, da li to moze da utice(trudim se da to korigujem maksimalno). :?

    Moja Ema 25.08.2006.
    Nova devojcica stize 22.08.2009.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    95

    Početno

    meni se to javlja od nervoze i stresa.. onako tupa bol..

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    zg.....
    Postovi
    9

    Početno

    možda da ipak malo smanjih spavanje na trbuhu, iako mislim da bolovi nisu od toga
    navjerujem da je išta strašno, tek možda mali pritisak pa to osjećaš kao laganu bol, ali ako te baš toliko muči, radije odi do dr. da provjeri jel sve ok i da ti srce bude na mjestu

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    141

    Početno

    da ne otvaram novu temu.
    sad sam 35+6. prije 19 mjeseci sam rodila na carski.
    prije dva sata me pocelo peci na mjestu reza i pecka kako se micem. s vanjske strane se ne vidi nista osim sto je rez malo zadebljan, ali tako je vec neko vrijeme. da li je moguce da se nesto desava s unutarnjim rezom?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •