Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Salonit ploce-odvoz

  1. #1
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno Salonit ploce-odvoz

    Imamo 30-tak kom. i posto su otrovne jer sadrze azbest moramo ih se pod hitno rijesiti. Da li znate ko to odvozi i da li tj. koliko se placa?
    Guglala sam al bezuspjesno...

  2. #2
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    svojevremeno se konstantno vrtila reklama na radiju kako se za takvu vrstu otpada može pronaći sve informacije na stranici ministarstva zaštite okoliša. pa probaj tamo vidit.

  3. #3
    nerina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    100

    Početno

    uh, i meni je ovo noćna mora!
    u mene salonita ima svugdi oko kuće, a bivša tvornica mi je par stotina metara od kuće i uopće nemam ideju kako će se to sve skupa riješiti!
    da ga se mi i uspijemo riješiti, našim prvim susjedima je krov od salonita pa sad ti tu živi!katastrofa!!!
    MM prepričava kako su se oni kao djeca igrali s azbestom, ušli bi u krug tvornice,probušili koju vrećicu, namočili je vodom i udri :shock:

  4. #4
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Detaljne informacije o postupanju s građevinskim otpadom i posebno otpadom koji sadrži azbest, mogu se dobiti Zagrebački holding d.o.o., Podružnica ZGOS svakog radnog dana od 7 do 15 sati na brojeve telefona 01/ 6040-757, fax: 01/6040-765, odnosno na E-mail adresu zgos@zgos.hr.

    Na web stranicama Ministarstva zaštite okoliša prostornog uređenja i graditeljstava navodi se popis tvrtki koje imaju dozvolu za gospodarenje otpadom koji sadrži azbest

    http://www.mzopu.hr/default.aspx?id=7684

  5. #5
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    kajsa puno hvala! Sad cu ja to sve prosljedit sveki jer me ona trazila da joj saznam sto i kako, pa nek ona zivka i dogovara dalje.

  6. #6
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Molim Vas svjeze info da li netko odvozi azbestne ploče? Nismo u Zagrebu, vec u zagreb.županiji. Hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •