Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Multi-Gyn Actigel

  1. #1
    mana

    Početno Multi-Gyn Actigel

    Cure pomozite!
    Kakav je taj gel? Kolka mu je cijena i dal djeluje onako kako pise?

    Hvala!! :D

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    cijena oko 90 kn. ja sam ga koristila kada sam imala problema sa crvenilom i žarenjem i peckanjem- malko mi je pomoglo... ali mi je bilo i još gore jel ga netreba jako puno stavljati... znalo me je jos jače peckati i hladiti ko kad staviš nešto od mentola pa mi je bio takav osijećaj... ja sam ga i koristila kod odnosa i bio je ok. još napominjem da to peckanje mi je bilo ocito reakcija na kožu jel mi je stvarno bia jako nadražena i osjetljiva i oštećena od tolkih krema i bogzna cega jel sam muku mučila skoro dva mjeseca s tim crvenilom dole.. užas! Probaj pa češ vidjeti.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    I ja sam ga koristila, u kombinaciji s Lactogyn tabletama, i malo mi je pomogao, ali gljive se nisu sasvim povukle. Trebalo bi se držati podalje od šećera, ali na tom planu se nisam baš iskazala. Najbolje sam rezultate imala s Citrofit kapima.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    22

    Početno

    super je taj gel!! I meni je puno pomogel oko gljivica i candide. košta oko 80 kuna i dostupan je u svim ljekarnama

  5. #5
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Ne znam za taj gel, vrijedi probati.
    Ja sam do sad mazala s Teuta masti imaš je u biljnim ljekarnama.
    Nije loša mast.

  6. #6
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Ja sam ga koristila i koristim ga, lagano peckanje je normalno nakon primjene. Na njemu pise da je ucinkovit kod rjesavanja bakterija a ne gljivica. Kaze da sprijecava pojavu gljivica. Kad ih vec imas mislim da ih ne moze ukloniti. Nekima je vise pomogao femigel protiv gljivica. Meni nije nista pomoglo, cak ni svemoguci cesnjak, jer sam trebala na dijetu a u trudnoci je to nemoguce.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    prije spomentua teuta mast- evo ja sam prije nekih tj dana imala problema sa žarenjem i onim čudnim iscjedkom i jedno pet dana sam tu mast stavila u gazicu i stavila unutra preko noći i to mi se povuklo i sada je ok,imam normalan iscjedak i sve ok. ma da sam znala i na tampon stavit ali ovako sa gazicom mi je bolje. toliko, da podijelim i svoje iskustvo. a prije sam napisalla sa sam koristila taj gel ali ovo mi se čini nekako bolje, nema kemije i na prirodnoj osnovi!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •