Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 189

Tema: Molim preporuku za perilicu rublja

  1. #101
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja vjerujem da ju imaš.da.bi primijetila, ne vjerujem da tako imaju svi, ali znam da tako ima moj model i da nema pomoći osim ako ću jednog dana mijenjati gumu pa nažicam neku koja ima niže rupice za ispust vode.
    Ali koliko sam shvatila kod nekih mašina, ajde on je rekao ovih skupljih, ispust vode ide nekim drugim načinom pa se to ne događa, ah ne znam.

    Ali ako se to ne događa kod ostalih Marka mašina, stvarno ne znam čemu to.

    Oprala sam od jucer 6 masina vesa, niti u jednom slucaju nije ostala voda na gumi.

  2. #102
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    imam panasonic mašinu za robu 3 godine. 8 kg, inverterski motor, puno programa i što je najbitnije odlično pere. moja nema nagnuti bubanj kao serija prije nego nekakav sazanami bubanj koji umanjuje to habanje odjeće. nakon gorenja i candy više nego zadovoljna.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Odlučila sam se za Bosch perilicu kao marku. Je li bolje uzeti Bosch perilicu proizvedenu u Turskoj ili proizvedenu u Poljskoj pošto se dvoumim između dva modela.
    Hvala

  4. #104
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Koju od ove dvije:
    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...G-WF80F5E0N2W/
    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...KO-WMB81433LM/
    Znam da drugu ima Trina i da je zadovoljna bila. Trina jesi još uvijek?

  5. #105
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Koju od ove dvije:
    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...G-WF80F5E0N2W/
    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...KO-WMB81433LM/
    Znam da drugu ima Trina i da je zadovoljna bila. Trina jesi još uvijek?
    Kaj nitko?

  6. #106

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav. Zanima me da li ste imali ovu perilicu rublja i kakva su iskustva Candy GOY1050D/L, 5kg/1000obr/A+. I kakva su uopste iskustva sa ovim Candy perilicama?

  7. #107
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Koju od ove dvije:
    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...G-WF80F5E0N2W/
    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...KO-WMB81433LM/
    Znam da drugu ima Trina i da je zadovoljna bila. Trina jesi još uvijek?
    Oprosti, nisam nešto aktivna u zadnje vrijeme na forumu, pa tek sad vidim ovo. Pa što ja nisam nedavno pisala hvalospjeve o mojoj mašini? Biće je to druga tema bila. Jako sam zadovoljna, ono, baš jako. Ali pazi, imamo je tek nekih 4 mj, ona pere savršeno, odgovara mi po svemu, a koliko će trajati, to je pitanje.

  8. #108
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Oprosti, nisam nešto aktivna u zadnje vrijeme na forumu, pa tek sad vidim ovo. Pa što ja nisam nedavno pisala hvalospjeve o mojoj mašini? Biće je to druga tema bila. Jako sam zadovoljna, ono, baš jako. Ali pazi, imamo je tek nekih 4 mj, ona pere savršeno, odgovara mi po svemu, a koliko će trajati, to je pitanje.
    Hvala, a da pere 5 godina već se isplatila.

  9. #109
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Eto i ovdje podizem i molim preporuku perilice rublja s većom kilazom, dali je bolje uzet skuplju, jeftiniju? Samsung, LG, ili Gorenje, mozda Beko dosta je povoljan a garancija 5god.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #110
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Beko definitivno.

  11. #111
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja sam između Beko i Samsung izabrala Samsung.
    I super sam zadovoljna.

  12. #112
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Kupila sam novu perilicu nedavno, kad je država davala poticaje. Stara Bosch je imala preko 10 godina.
    Krenula sam u dućan želeći opet Bosch, a došla doma sa Siemens. Jako sam zadovoljna. Može do 8 kg, ogromna vrata koja se zatvaraju samo pritiskom, a ne kao do sada, na polugicu. To zatvaranje sam svakako htjela izbjeći jer mi je nekoliko puta pucalo.
    I mogu programe mijenjati po svojoj želji. Vidjet ćuz s vremenom da li sam stvarno dobro izabrala.

  13. #113
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Vise država ne daje poticaje?
    I to sam cula za polugicu da izbjegavam. Misla sam Samsung ali su mi skupe te s velikom kilazom.
    Vidjela sam da Gorenje ima od 9kg ali kazu ljudi da nije vise Gorenje sto je bio a i ima tu polugicu sto odlazi. Sto vise razmisljam manje znam.Neki spominju Electrolux.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #114
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Savjet za perilicu-susilicu?

  15. #115
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Svi državni poticaju za ovu godinu su iskorišteni u roku od 5 dana Isplatili su za tjedan dana na račun. Svaka čast.

    Sad imam perilicu A+++ i jako sam sretna što pazim na okoliš.
    IQ300 varioperefect sam uzela http://www.siemens-home.com/hr/proiz...erilice-rublja

  16. #116
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Savjet za perilicu-susilicu?
    Ja imam ovu:
    https://www.sancta-domenica.hr/peril...wd0804w8e.aspx
    I za sada sam zadovoljna.

  17. #117
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Hvala cure na odgovoru, otici cu danas pogledat Beko od 10kg i jos malo okolo. Samsungove su mi skupe one od 9,10kg 9kg je 10000, a 10kg je 14000kn, uzas. Beko s kilazom 10kg je oko 5000


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #118
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Ja sam prošle godine kupila LG. +++ sa inverterom,400-1200 okretaja.Bila je dosta povoljna i jedino me brinulo što je 5-6 kila a ja sam htjela veću. Na kraju mi je to ispalo super i u biti mi je taman.

  19. #119
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Ja sam prije mjesec dana kupila beko od 10 kg za apartmane i malo je reći da sam zadovoljna
    .
    Nakon što sam se opekla s LG i kratkom garancijom neko imam od 8 kg doma i odlično pere, važno mi je da mogu birati odgodu pranja, hrpa programa, jačina centrifuge..ma da bi riječ rekla.

  20. #120
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Ribice a daj mi reci kakva ti je ta Beko od 10kg sto se tice buke?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #121
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Iskeno ne znam, nije nista posebno bučila ali meni je u skladištu a tamo ne živim, ali opere vrhunski.

  22. #122
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Ima neka akcija za grunding i samsung ima li tko kajpovoljno reć za te?

  23. #123
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Ima neka akcija za grunding i simens ima li tko kajpovoljno reć za te?

  24. #124
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Samsung eco bubble, imamo je sad više od godinu dana i prezadovoljna sam. Ima hrpu programa, sve mogu mijenjati i birati i super opere.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Ja bih samo iznijela vlastito iskustvo, koje naravno ne mora biti nužno i pravilo, ALI... Imali smo Candy perilicu rublja (onu što se rublje odozgora ubacuje), kada je otišla garancija, malo pomalo odlazila je i perilica... Naravno, niš to ne mora značiti, ali kada je došao serviser da ju popravi, iz Candy servisa, iskreno je rekao da on više Candy nikada nebi uzimao... Pa eto

  26. #126
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Moji na moru isto imaju loše iskustvo s takvom perilicom, pokvarila se vec nakon 10 mj., servis napravljen tek nakon pismene žalbe centrali u ZG. Čekali mjesec i po dana usred ljeta, katastrofa.

  27. #127
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ima neka akcija za grunding i simens ima li tko kajpovoljno reć za te?
    Evo u Elipsu su stvarno povoljne.
    http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...irina=&dubina=

  28. #128
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Provjeri cijene i kod Kralja
    ugradbeni-aparati.com

    Inače, Bosch i Siemens imaju identicne modele, rade se u istoj tvornici jednog vlasnika.

  29. #129
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Oćeš reć da su boš i simens baš skoro jednaki?
    Ima li ko grundig

    Muž navija za gorenje pa sam malo skrenila vodu na svoj mlin tak da je gorenje w6222 uži izbor, ima li možda neko tu

  30. #130
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Ja isto glasam za Siemens i Bosch ! Sogorica ima perilicu vec 6-7 g -odlicna, ja sušilicu Siemens vec 5 g i preezadovoljna i dalje radi kao prvi dan...

  31. #131

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    Pratim. Moja gorenje nakon 10 godina pocela curit . koliko vam traju perilice

  32. #132
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ima na forum.hr cijela saga o perilicama, vrijedi procitati.

  33. #133
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    ja sam se prije par godina i orijentirala iskustvima korisnika na forum hr i odlučila se za panasonic. još uvijek sam zadovoljna iako sam primjetila da se sad najviše preporučuju bosch perilice. sestra mi je kupila neku gorenjevu, skuplji model i već joj se pokvarila u garantnom roku. i morala je dugo čekati na rezervni dio pa je meni donosila robu na pranje dok joj to nisu konačno sredili. uglavnom, nemam povjerenja u gorenje iako je to s tehnikom ogromna lutrija.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Miele. Je skupa, ali opere robu savršeno, ne treba ni ono čudo protiv fleka. I guraju duuugo.

  35. #135
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    gledam garancije i ispada da samo gorenje ima 5 godina a grunding nešto više, svi drugi su na 2 godine

  36. #136
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Dućani daju dodatnu garanciju Elipso mi je dao na 5 godina. I Pevec isto je davao tada. Za druge ne znam, ali treba pitati

  37. #137
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Školjkica prvotno napisa Vidi poruku
    Pratim. Moja gorenje nakon 10 godina pocela curit . koliko vam traju perilice
    Moja prva je dočekala punoljetnost, dala sam je iz kuće jer je imala samo 400 okretaja u minuti centrifugu, pa se veš nije sušio kako treba. To je bila Gorenje mašina. Drugu sam imala Indesit - kombinirku - pere 6 kg, pisalo je da suši 5 kg, ali nije bilo dobro - nikad nije mogla osušiti kako treba više od 3 kg. Imala je 4 i pol godine kad je elektronika krepala i od tada nisam mogla koristiti sušilicu nego samo neke programe pranja. Držala sam je još godinu i pol, a onda frk - dala Reto centru da ju odnesu, a sebi kupila Gorenje kondenzacijsku perilicu-sušilicu u najbližem dućanu. Sad je tome 4 godine i dobro je. Ne očekujem od ovih novih mašina koje imaju brzu centrifugu da dožive punoljetnost kao ona stara Gorenje mašina, jer s tim brojem okretaja ona se svakako puno manje habala.

  38. #138
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Eto da se nadovezem, kupila nedavno Beko perilicu 9kg, fenomenalno opere, jako puno programa sve se moze prilagodit, tiha da uopce ne čuješ kad radi a o centrifugi da ne pricam. Jako sam zadovoljna za sada, i garancija 5god, za tu kilažu je bila jako povoljna naspram drugih


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  39. #139
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Opet će država davati poticaje od 800,00 kuna u listopadu.
    Poticaji su za uređaje A+++, perilice za rublje i suđe, sušilice i frižidere ( iako nisam sigurna za njih)

  40. #140
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Opet će država davati poticaje od 800,00 kuna u listopadu.
    Poticaji su za uređaje A+++, perilice za rublje i suđe, sušilice i frižidere ( iako nisam sigurna za njih)
    Kaj je to sigurno da ce ici subvencija i za susilice?

  41. #141
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj je to sigurno da ce ici subvencija i za susilice?
    Da, sigurno je. Samo moraš prve dane kupiti, za tjedan dana je već kasno Akcija počinje 2.10. I ima 10 000 poticaja.

    Uređaj mora biti A+++

    Trebaš reći prodavaču da želiš uređaj koji ima pravo na poticaj i oni pokažu. Sa sobom moraš imati karticu tekućeg računa, OIB i osobnu. I email adresu. Tamo ispunite ti i prodavač neke papire i dobiješ točno što treba poslati u Ministarstvo. Što prije pošalješ, preporučenom pošiljkom, to prije dobiješ novac na račun.

    Kupila sam u Elipsu i posve sam zadovoljna odnosom prodavača. No, gužva je bila poprilična
    http://zelenaracunica.hr

  42. #142

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    U našoj obitelji Gorenje perilica ostarjela je zajedno samnom, uz zaista minimalne kvarove. I sveki mi ima isto Gorenje, dinosaurski primjerak i isto je prezadovoljna, ima ju već više od 15 godina. Ima nešto u tim mašinama...

  43. #143
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Moja prva je dočekala punoljetnost, dala sam je iz kuće jer je imala samo 400 okretaja u minuti centrifugu, pa se veš nije sušio kako treba. To je bila Gorenje mašina. Drugu sam imala Indesit - kombinirku - pere 6 kg, pisalo je da suši 5 kg, ali nije bilo dobro - nikad nije mogla osušiti kako treba više od 3 kg. Imala je 4 i pol godine kad je elektronika krepala i od tada nisam mogla koristiti sušilicu nego samo neke programe pranja. Držala sam je još godinu i pol, a onda frk - dala Reto centru da ju odnesu, a sebi kupila Gorenje kondenzacijsku perilicu-sušilicu u najbližem dućanu. Sad je tome 4 godine i dobro je. Ne očekujem od ovih novih mašina koje imaju brzu centrifugu da dožive punoljetnost kao ona stara Gorenje mašina, jer s tim brojem okretaja ona se svakako puno manje habala.
    A ne kuzim , kako se ves nije susio kako treba? Ja imam tu Gorenjku, prastaru sa 400 okretaja i super mi je! Ne izguzva ves i kad ga osusis na striku mozes komotno odmah u ormar. Nema peglanja
    Po zimi ga "doradim" 15 min.u susilici i vojla!! I daj Boze da pozivi barem jos 10 godina, jer meni je za 100. Koliko je ta platnenih pelena tek oprala ?!

  44. #144
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Kod sušenja u manjem stanu bez balkona ili zimi kad balkon ne pomaže, a ne zelis nocu grijati, 400 okretaja je puno premalo, roba se suši predugo i usmrdi. O stalku za ves koji postane dio namjestaja dai ne govorim.

  45. #145
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    tako sam ja mislila da je moja sušilica da prostite za *urac jer je sušila robu po 3 sata, a ni tada često nije bilo suho do kraja. i onda ja biserka slučajno pročitam u jednom dućanu na izloženoj sušilici da se za optimalno sušenje preporuča centrifuga od minimalno 1000 okretaja, a moja stara mašina je imala oko 500. odma sam oprostila sušilici i posvađala se s perilicom i izbacila je iz kuće. još neke stvari sam joj zamjerala, ali ovo joj je bila neoprostiva falinga.

  46. #146
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Kod sušenja u manjem stanu bez balkona ili zimi kad balkon ne pomaže, a ne zelis nocu grijati, 400 okretaja je puno premalo, roba se suši predugo i usmrdi. O stalku za ves koji postane dio namjestaja dai ne govorim.
    Zivim u manjem stanu, al ok. Imam balkon. Ljeti. Meni se nikad usmrdio nije. Ali kazem_ doradim ga susilicom

  47. #147
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    ima tko WF70F5E0W2W samsung?


  48. #148
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    a kakvi su samsungovi frižideri, škicam jednog s puno leda????

  49. #149
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Meni se whirlpool 6th sense pokazala izvrsnom perilicom rublja.
    imam je vec 9,5 godina i perem ves svaki 2-3 dan .

  50. #150

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ima tko WF70F5E0W2W samsung?
    Ja frisko imam WF70F5E5w4x, za sad sam prezadovoljna. Tiha, ne cujem ni centrifugu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •