Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 189 od 189

Tema: Molim preporuku za perilicu rublja

  1. #151
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Sad uz Gorenje i Indesit daje 5 godina jamstva do kraja godine. Ja imam Indesitovu perilicu i zadovoljna sam

  2. #152
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kupuje li tko ovih dana vesmasinu?

  3. #153

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    Eto mi smo zamjenili Gorenje sa Bekom, ja sam zadovoljna , super mi je sad sa hrpom svakakvih programa, pogotovo ovi kratki. Puno je tiša. Vidjet ćemo koliko će poživjeti

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Ja pazarila Bosch. Za sada ekstra zadovoljna.

  5. #155

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ja s Boscha na Bosch, držim se isprobanog. ova stara je još ispravna, nikad nikakvih problema, ali je dala svoje, odradila vjerno preko 15 godina. među onima smo koji su iskoristili poticaj od 800 kn, s tim nas je došla manje nego ona stara. oduševljena sam ovom novom, posebno kratkim programom od 15 min, dušu dao ljeti za brzinski osvježiti robu, za oprati novu robu prije nošenja...

  6. #156
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Riječanka, ja bih novu nenošenu robu prala još dulje nego nošenu, da se ispere sva kemija koja je išla na nju u proizvodnji.

  7. #157

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    pa da, imaš ti potpuno pravo, mene ove moje male ženske izlude, jedva prihvate da uopće moraju čekati da im se nešto novo opere. neću to koristiti za to, ali i dalje sam oduševljena, ima taj kratki program da se naradi i bez nove robe

  8. #158

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav. Zanima me kako ste zadovoljni sa ovom Gorenje veš mašinom nakon skoro 4 godine od ovog posta? Da li je imala kvarova? Da li lijepo opere rublje? Koliko vremenski radi na 40, a koliko na 90 stupnjeva? Da li ispere dobro? Da li gužva veš?
    Molim Vas da mi odgovorite. Hitno mi je.
    Hvala

  9. #159

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Jeli tko kupovao u zadnje vrijeme?
    Preporuka?
    Malo sam gledala, Miele mi je malo too much, najjeftinija 6500kn. Preostaje mi Gorenje ili Bosch
    Neznam koliko bi potrosila a da valja?

  10. #160
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Kupila sam novu perilicu nedavno, kad je država davala poticaje. Stara Bosch je imala preko 10 godina.
    Krenula sam u dućan želeći opet Bosch, a došla doma sa Siemens. Jako sam zadovoljna. Može do 8 kg, ogromna vrata koja se zatvaraju samo pritiskom, a ne kao do sada, na polugicu. To zatvaranje sam svakako htjela izbjeći jer mi je nekoliko puta pucalo.
    I mogu programe mijenjati po svojoj želji. Vidjet ćuz s vremenom da li sam stvarno dobro izabrala.
    Dvije godine je prošlo. Pere i izgleda kao i prvi dan. Ima mnoštvo programa. jer u svakom programu mogu mijenjati sve parametre.
    Super mi je da mogu prekinuti program, u roku od 5 sec nakon pritiska gumba, napiše: yes i tada mogu otvoriti vrata i dodati robu koju sam zaboravila

    Tiha je, vrata su ogromna, a to što se zatvara bez one polugice spasilo me je svakodnevnog straha od pucanja iste, koje mi se prečesto događalo sa prijašnjim perilicama.

  11. #161

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    E vidis i ovo je dobro znati. S mojom whirlpool sam vazda imala problem s vratima i kad bi zaustavila pranje trebalo bi cekati nekoliko minuta dok ih ne bi mogla otvoriti

  12. #162

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Sad tek vidim da pises o Siemens, sve mi se cini da ih u nas nisam vidila, nemamo bas neki izbor

  13. #163
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Možeš naručiti na Elipsu web shop. Dostavu platiš 75 kuna do kućnih vrata. Platila sam karticom na rate. Dostava je bila drugi dan, a cijena manja negu u dućanu https://www.elipso.hr/bijela-tehnika...getski_razred=
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 07.09.2017. at 00:42

  14. #164
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Imamo Samsung Eco Bubble više od 3 godine. Prilagođava vrijeme pranja količini robe (ili to danas sve rade?).
    Nisam obraćala pažnju u kojem trenutku se otvaraju vrata jer ju idem otvoriti tek kad čujem da je odsvirala svoju himnu za kraj, ali nakon himne se otvaraju odmah

  15. #165

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Prilagođava vrijeme pranja količini robe (ili to danas sve rade?).

    Nemaju sve tj.većina nekog srednjeg cjenovnog razreda nema tu vagu koja izvaže veš.

    Ja sam nedavno kupila LG koja je bila na akciji za cca 2800 kn i ima vagu i super sam zadovoljna.

  16. #166

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo Samsung Eco Bubble više od 3 godine. Prilagođava vrijeme pranja količini robe (ili to danas sve rade?).
    Nisam obraćala pažnju u kojem trenutku se otvaraju vrata jer ju idem otvoriti tek kad čujem da je odsvirala svoju himnu za kraj, ali nakon himne se otvaraju odmah
    X

    Prezadovoljna.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Kupila gorenje, ipak kombinaciju sa susilicom. Prevagnula garancija od 5 godina. 9kg, moze hrpa toga stati. Vrata se otvaraju odmah.
    Jedino mi roba nakon susenja bas ne mirise ali nadam se da je to jer je nova i da ce s vremenom bit bolje
    Nisam jos imala vremena da procitam upute konkretno, valjda cu jos sto god dobrog otkriti
    Uglavnom se treba prije kupovine na netu informirati, u trgovini se nemoze saznat nikakvih detalja a i prodavaci nemaju bas pojma (bar je u nas slucaj)

    MM stavio na 24 rate jer nije bilo popusta na gotovinu, ne dam im lovu lol

    Nadam se da se necu pokajati

  18. #168

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    I da najbolje tiha je skoro je i necujem preporodili smo se

  19. #169

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Jel ima netko ovu perilicu? Čitala sam da su Bosch dobre perilice, ali ne znam kakva je ova konkretno: https://www.harveynorman.hr/odjeli/b...BY.136303.html

  20. #170
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Dugo godina me sluzila super Gorenje masina...izgleda da joj dolazi kraj...sad me prijateljica nagovara na Candy, ima netko? Jeste zadovoljni? Bitna mi je odgoda programa, 5 god.garancije i da nije prebučna. Sto kazete jel ovo ok: https://www.emmezeta.hr/candy-gvs4-1...ja-629554.html

  21. #171
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Možda sasvim neopravdano, ali ja se okrećem od svega što je Candy. Volim Talijane, ali ne i njihovu tehniku

  22. #172
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Imam Miele, neku iz Elipsa za prije 5 god cca 5000 kn.
    Stvarno se ne može mjeriti s bilo kojom prije.
    Ali
    Previše pjene : bipka...potrebno isprazniti vodu i resetirati ju nagibom kosim itd itd..
    Osjetljiva je..ne znam kako druge sa eletronikom funkcioniraju, ova na ovaj način. Ne mogu reći da mi je to ok, ali pokušavam paziti tepih : manje praška itd... inače prezadovoljna.

  23. #173
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Ja sam imala i Candy, i gorenje, sada imam Electrolux, i moram priznati da je candyeva bila najlošija od svih.
    Electrolux mi je na prvom mjestu od ove tri.

    Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

  24. #174
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Gorenje sto god imam me dugo sluzilo pa si sve mislim da ni ne mijenjam....

  25. #175

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Dugo godina me sluzila super Gorenje masina...izgleda da joj dolazi kraj...sad me prijateljica nagovara na Candy, ima netko? Jeste zadovoljni? Bitna mi je odgoda programa, 5 god.garancije i da nije prebučna. Sto kazete jel ovo ok: https://www.emmezeta.hr/candy-gvs4-1...ja-629554.html
    Mojoj gorenje isto dosao kraj, kupila opet nju, gledala sam i candy, ali mi ju ima kuma i rekla nikad vise...
    Ova nova mi je za sada odlicna, i super mi je jer ima kratki program od 20 min.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Sad bas gledam i kod moje je ista razina buke, pa sta ja znam i nije bucna(ova stara mi je letila po kupaoni, pa ovu sad ni ne cujem), moja je bila 2 500kn, 7 kg/1400 obrtaja, samo sto vidim da je ova candy uza, na sto ja nisam obracala pozornost, jer bi ipak htjela da sam i ja uzela tako usku, jer mi je kupaona mala.
    Imas na e kupi gorenje, 6 kg/1000 obrtaja, isto tako uska, za 2200 kn
    Posljednje uređivanje od leptirići : 05.08.2019. at 23:23

  27. #177
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Imam Miele, neku iz Elipsa za prije 5 god cca 5000 kn.
    Stvarno se ne može mjeriti s bilo kojom prije.
    Ali
    Previše pjene : bipka...potrebno isprazniti vodu i resetirati ju nagibom kosim itd itd..
    Osjetljiva je..ne znam kako druge sa eletronikom funkcioniraju, ova na ovaj način. Ne mogu reći da mi je to ok, ali pokušavam paziti tepih : manje praška itd... inače prezadovoljna.
    Ja imam istu. Brzo sam shvatila da naprosto treba manje praska za ves. Postujem masu vesa za razlicite programe. Upocetku sam se vagala s bez vesa da skuzim sto je 2,sto 3,5 i sto 7 kg. Ne moze za sve ista kolicina deterdzenta. Tko puno pere nesto mu se novca vrati na manju potrosnju vode i praška. Treba prosjecno oko 30%manje od uobicajene kolicine praska. Za vodu nisam pratila, placamo po članu.

  28. #178
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Dugo godina me sluzila super Gorenje masina...izgleda da joj dolazi kraj...sad me prijateljica nagovara na Candy, ima netko? Jeste zadovoljni? Bitna mi je odgoda programa, 5 god.garancije i da nije prebučna. Sto kazete jel ovo ok: https://www.emmezeta.hr/candy-gvs4-1...ja-629554.html
    imam candy s gornjim punjenjem. kupljena 2006. godine. ja zadovoljna.

  29. #179
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Ideš na jeftinije.hr Imaju odlične filtere za sve što te zanima. Meni je bila bitna energetska učinkovitost pa smo uzeli LG koja divno tiho pere, ima odgodu, uža je, na motor je garancija 10 g, ovu petogodišnju nema, ali ok, ima modela koji i to nude, treba pronaći.

    Ima li netko od vas perilicu koja izbaci na displayu koliko je izvagala?
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 06.08.2019. at 08:48

  30. #180

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ja imam Samsung eco bubble, 10 god jamstva na motor i 5 na ostalo. Pere super, kad pere

    Tvornicko jamstvo je bilo 2 god, prvi put se pokvarila nakon 2 god i 7-10 dana. Kao slucajno. Do sada se (u 3,5 god) kvarila 4 puta, promijenjeno je na njoj sve osim bubnja. Srecom je servis ok (ne kompliciraju, ali nisu ni iznenadjeni).

    Serviser mi je savjetovao za ubuduce: najjeftinija s najduljim jamstvom, ili Miele ako imam toliki budzet.

  31. #181

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    X

    Prezadovoljna.
    Vise nisam, ocigledno

  32. #182
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam Samsung eco bubble, 10 god jamstva na motor i 5 na ostalo. Pere super, kad pere

    Tvornicko jamstvo je bilo 2 god, prvi put se pokvarila nakon 2 god i 7-10 dana. Kao slucajno. Do sada se (u 3,5 god) kvarila 4 puta, promijenjeno je na njoj sve osim bubnja. Srecom je servis ok (ne kompliciraju, ali nisu ni iznenadjeni).

    Serviser mi je savjetovao za ubuduce: najjeftinija s najduljim jamstvom, ili Miele ako imam toliki budzet.
    Ja ju imam 5g nikada ni jedan kvar, radi savršeno... kuc.. kuc.

  33. #183
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ja imam samsung cca 7 godina, par nekih tehničkih smetnji uzrokovanim kamencem. :smajlićkojikucaoddrvo:

  34. #184
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja sam dva zadnja kućanska aparata (sušilicu i usisavač) kupila Miele, ono platit ću više da ne mislim i moram reći da nisam zadovolja niti sa jednim. Nakon kvarova i lomova i gluposti čula sam sa više strana da nije više Miele što je nekad bio, samo je cijenu zadržao.
    Najzadovoljnija sam sa BOSCH aparatima.

  35. #185
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja imam Bosch perilicu i jako sam zadovoljna

  36. #186
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    I ja imam godinu i pol staru bosch. Upravo mijenjala motor i display. Sreca da je pod garancijom jos uvijek. :/

  37. #187
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Meni je nakon godinu dana prošao remen na Bosch perilici.


    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  38. #188
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Dvije godine je prošlo. Pere i izgleda kao i prvi dan. Ima mnoštvo programa. jer u svakom programu mogu mijenjati sve parametre.
    Super mi je da mogu prekinuti program, u roku od 5 sec nakon pritiska gumba, napiše: yes i tada mogu otvoriti vrata i dodati robu koju sam zaboravila

    Tiha je, vrata su ogromna, a to što se zatvara bez one polugice spasilo me je svakodnevnog straha od pucanja iste, koje mi se prečesto događalo sa prijašnjim perilicama.
    Evo još dvije godine kasnije i dalje pere bez greške svaki dan.
    Svejedno joj je stavila jednu košulju ili prekrivač koji ju napuni do vrha. Ona to uredno odradi. Vrlo tiho, samo zasvira kad je gotova. Siemens.
    Nikad nisam mislila da ću tu marku perilice kupiti, dok ju vidjela nisam.
    I nisam pogriješila.

  39. #189
    stazica5 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6

    Početno

    Moja mama je kupila Indesit u Pevcu nedavno, na staroj od Gorenja su nakon par mjeseci korištenja otišla vrata, a trebali su mjeseci da stigne rezervni dio. Ne sjećam se o kojem se konkretno Indesit modelu radi, ali bila je full jeftina, ispod 2.000 kn, a na kraju se ispostavilo da je bolja od ove od Gorenja koju su moji platili prek 4.000 kn. Tak da ono, ne znam više kako da se orijentiram kod kupovine jer viša cijena očito ne podrazumijeva veću kvalitetu. A opet ne želim škrtariti i kupiti najjeftinije u slučaju da ide kol'ko para, tol'ko muzike. Pa ti budi pametan

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ideš na jeftinije.hr Imaju odlične filtere za sve što te zanima.
    Nikad mi nije jeftinije sjelo, uvijek sam koristila Nabavu jer imaju puno više većih trgovina. Kod njih se i Pevec oglašava, na Jeftinije ga nema. Veći je izbor u kategorijama koje me zanimaju i nekak mi je lakše na Nabavi uspoređivati cijene, iako je to možda više stvar navike. A i ono, to je mala hrvatska firma, volim podržavati domaće :D Gledam baš sad perilice, imaju dvjestotinjak modela više: https://www.nabava.net/perilice-rublja Inače me kod kućanskih aparata nekak najbolje služio Bosch, pa mislim da ću se i kod iduće perilice odlučiti za tu marku. Vidim da su i druge cure tu zadovoljne, nadam se da i to nekaj znači

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •