Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: 36 tjedan - iscjedak

  1. #1
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno 36 tjedan - iscjedak

    Ovako,prije 2 tj.sam završila na tj.dana u bolnici jer sam kad sam se ujutro probudila i išla mokriti na wc papiru uočila malo svijetle krvi.Odmah sam otišla u bolnicu kod svoje gin.(sva sreća baš je bila ona dežurna). Na pregledu je vidla malo stare krvi,znači to krvaruckanje se smirilo za neki 1 sat i bilo je oskudno.Rekla je da sam zatvorena.U biti otvorena za jagodicu prsta što znam da nije skoro ništa.Naravno ostala sam u bolnici da mi naprave urinokulturu,KKS,UZV,CD i CTG i sve je bilo super.Ostala sam tjedan dana bez ikakve terapije na promatranju da ne bi dobila bolove,tj.trudove,ali nisam.Uzrok tome krvaruckanju nisu znali. rekli su da terapija nije potrebna i da mi je beba dosta velika ( 34 tj- i bila je 2440 g.) tako da, u slučaju da je do čega došlo bi me porodili.I tako sam tj.dana tamo samo mirovala s tim da su mi svakodnevno snimali CTG i i prije nego sam otpuštena napravili još jednom CD koji je opet bio u redu i vag.pregled,bilo je smečkastog iscjetka što su rekli da je to u redu jer se to još čisti od krvaruckanja. Sad me zanima slijedeće.Kakav ste imale iscjedak u 36 tjednu pa do kraja trudnoće jer meni je sad počeo biti gušći,kremastiji i neke bež smečkaste boje,nije baš obilan, uvijek ga zamijetim samo na wc papiru a ne na ulošku,gljivice ne mogu biti jer znam da je u bolnici bilo sve u redu,a i nema nikakav miris ni svrbež.Jedino me beba zna lupiti ko po cerviksu tako da me zabocka.Na kontrolu idem slijedeći tj.pa ću vidjeti kako će završiti. Hvala Bogu da mi je bebač dosta aktivan pa ga stalno osjetim.Jel to meni počeo porod lagano?Sjetim li se još čega,napisat ću naknadno.

  2. #2
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    moj iscjedak je pojačan i bijel. dr mi je dala vaginalete pa sad skoro da ga i nemam. ništa ne svrbi i ne pecka. ja sam 35+4

  3. #3
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Meni je tako rano krenuo sluzni čep koji mi je ispadao skoro do samog poroda (40+4).

  4. #4
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj Indi prvotno napisa
    Meni je tako rano krenuo sluzni čep koji mi je ispadao skoro do samog poroda (40+4).
    E to je mene zanimalo,al danas je opet svjetložućkast.Valjda će se bebač strpit još bar par dana pa onda kud puklo da puklo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •