Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Polip u trudnoći...

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Kastav
    Postovi
    131

    Početno Polip u trudnoći...

    Ovo mi je drugi put da imam polip a prvi put da ga imam sad u trudnoći.U 23.sam tjednu i ginekologica je pred par dana išla ultrazvukom pregledati vaginalni kanal da vidi jesam li zatvorena i našla polip.Malo je bila iznenađena ali je komentirala da je sve u redu jer je najbitnije da sam zatvorena, da onda nema razloga za brigu.Ali svejedno sam zabrinuta jer ne znam da li on može utjecati na bebu sada a možda i na porodu.Možda može smetati kad beba bude prolazila kroz porođajni kanal.Nadam se da neće rasti iako mi nije rekla koliko je velik sada.Prvi put sam ga odstranila laparoskopijom prije prve trudnoće nakon čega sam i ostala trudna nakon dugo vremena,znači ometao je začeće.Sad me strah da ne bi naškodio mojoj bebi...Ako imate koje iskustvo s polipom u trudnoći,javite se :/

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    na sunčanoj strani ulice
    Postovi
    156

    Početno

    blue angel,

    ja imam isto polip i to otkriven na samom početku u 10. tjednu. Doktor mi je rekao da polip ne ometa razvoj mojih beba, nalazi se na cerviksu. I ja sam prije trudnoće imala jedan, ali unutar maternice na zidu koji je terapijom nestao. Preporuka je da se on ne dira, nego će ga prilikom poroda odstraniti. Meni je do sada u nekoliko navrata "priuštio" krvarenje, ne jako, kratko i brzo je prestalo. Odnosi su nam zabranjeni 8) upravo zbog toga, ali eto navikla sam se!
    Uglavnom polip nije ništa strašno. Doktor će ti vjerojatno pratiti raste li ili ne prilikom svakog pregleda i to je to.
    Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •