Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Ispucane pete

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Lijepa naša
    Postovi
    23

    Početno Ispucane pete

    Dakle, kako riješiti taj problem? Imam jako ispucane pete. Zanima me je li netko probao kremu Uriage (vrlo je skupa). Možda je jedino pravo rješenje odlazak kod pedikera. A možda drage žene s foruma imaju koji adut u rukavu.

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    e sad, ne znam kaj tebi znači "jako ispucale" ali ja koristim onu bijelu strugalicu za pete i kremu "deep moisturiser" od scholla (jedno 30 kn košta) i ako to sve radim redovito (svaki 3. dan recimo), pete su ok.
    meni odlazak pedikeru ne pomaže. mislim, prvo mi je stopalo super, ali nakon nekog vremena mi koža postane gora nego prije pedikera, puno brže zadeblja i postane suha, ne znam zašto. tako da sam ja pedikere otpisala, a vratit ću im se kad ću opet bit trudna pa neću moć do nožnih prstiju :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    35

    Početno

    Meni se cini da jedino redovno struganje moze pomoci, nikakve kreme nece skinuti tu "koru".
    Dakle, fino si napuni lavor (ili kadu :wink: ) toplom vodom, duugo ih tocaj, pa kad koza omeksa, visak odstranis.
    Kremu naneses nakon toga.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Lijepa naša
    Postovi
    23

    Početno

    Super ste cure, baš vam hvala. Puno mi ovo znači. Pokušat ću i dalje sama tako da ne trošim bez veze novac kod pedikera. Nisam znala da vi to radite svaka 3. dana. Ja sam to jednom tjedno Hvala još jednom :wink:

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    pa ako radim jednom tjedno, onda imam ispucale pete, a ako radim češće, onda su meke ko bebina guza ali i meni se desi da ih zapostavim....

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    35

    Početno

    sve ovisi koliko su ti pete ispucane, meni je dovoljno dvaput mjesecno.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Lijepa naša
    Postovi
    23

    Početno

    Hvala, super ste! :D

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    374

    Početno

    Ja nemam tih problema, ali ih mazem svakodnevno prije spavanja NIVEA mlijekom. Pete ko bebine, probaj, nakon sto skines visak!


  9. #9
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Ne smije se prečesto strugati, dovoljno je jednom tjedno, ali mazati treba svakodnevno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •