Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 93

Tema: pedijatar gastroenterolog

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno pedijatar gastroenterolog

    nama dakle došla voda do grla

    mislila sam da smo dosegli dno kad je vili dobio 50 grama u tri tjedna i da gore ne može biti
    al može
    jest da su ga pokosile kozice i viroza al čovjek je skroz prestao jesti
    nema te hrane na koju otvara usta, mlijeko odbijanac-maksimalno 300-400 ml dnevno

    danas vaga pokazala 7670, a prije 18 dana je imao 8000g.
    dobili smo pregomin koji je smradež, nije mi jasno kako bi to netko uspio progutati, imamo fore do četvrtka onda nam slijedi bolnica
    sad kad sam se pojadala-u stvari sam htjela pitati ima li tko iskustva s gastroenterologijom dječjom, koju opciju odabrati od tri moguće-klaićeva, vinogradska, šalata?
    u klaićevoj su nam dali termin 10.6. ali mislim da to nećemo dočekati, ako ovako nastavi do onda će izgubiti još pola kilograma
    ako nas pak pošalje na hitnu hospitalizaciju onda moramo u vinogradsku jer tamo pripadamo

    guknite ako znate

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    ajme meni

    Nije mi namjera tješiti te ali gubitak na težini sigurno je posljedica boleština, Lea je izgubila 600 grama kad je imala bronhiolitis

    Zašto su vam dali Pregomin, znači li to da se sumnja na alergiju na kravlje mlijeko? Ja sam već više puta na Iskonu pročitala odgovore ong doktora Jovančevića koji povezuje odbijanje hrane (mlijeka) sa alergijom.

    Ja nemam iskustva sa gastroenterologijom, ali jesi li probala zvati onu doktoricu sa Cybermeda, za nju sam čula pohvale.

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    pitka
    ne mogu ti pomoci istim iskustvom niti savjetom, osim oko izbora bolnica.
    mi isto pripadamo vinogradskoj, ali nakon jednog iskustva (hospitalizacije) nisam vise htjela tamo ivara odvesti. kad smo par mjeseci nakon boravka u vinogradskoj dobili uputnicu ponovo za bolnicko lijecenje, posli smo u klaicevu, tamo su nas primili bez problema, ja sam im rekla da u vinogradsku vise ne zelim uci. sjecam se da je na povijesti bolesti crvenom kemijskom pisalo: (uz dvaput: odbijaju hospitalizacju) ne zele ici u vinogradsku.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    ma, dao nam je njegov pedijatar pregomin jer ne zna niti sam što bi moglo biti uzrok takvom odbijanju hrane,posebno mlijeka
    on nikada nije imao kožne reakcije, povraćanja, proljeve, sluzi ili krvi u stolici tako da je meni to čudnovato da bi bila alergija ali nemamo što izgubiti ako probamo

    prošli tjedan smo bili na srebrnjaku jer je bio pun šlajma i tamo nam je isto doktorica predložila pregomin kad smo rekli kakve probleme imamo i rekla da ga dođemo istestirati na kravlje mlijeko kad ozdravi
    šalata-smrzla sam se nakon posta od timonic u vezi njene marije koja je na šalati i mislim si ako ga tamo još svežu a i tako je u fazi ogromnog straha od odvajanja...

  5. #5
    dorena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    470

    Početno

    ja ti mogu od srca preporuciti u klaicevoj jednog gastroenterologa koji je vodio moju darlu kad je tamo lezala. zove se Oleg Jadrešin, mladi lijecnik koji je predsjednik hrvatske udruge za celijakiju, sposoban i poseban covjek. jako puno nam je pomogao, objasnio, preporucio... dok nismo dosli do njega bili smo mjesecima bez dijagnoze, a malecka je isto gubila jako na kilazi.
    moj savjet je definitivno on!

    iako drzim fige da vam nece trebati, da je pad na kilazi samo radi prehlade .

  6. #6
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma da, i meni bi sad bila muka voditi dijete na Šalatu, a nama je naša pedijatrica rekla da su tamo posjete cijeli dan

    Ako je bio pun šlajma onda je normalno da nije jeo. Lea ništa nije htjela jesti dok je imala bronhiolitis, a tako niti druga djeca koja su bila s njom u sobi. Jedan mali je izgubio cijelu kilu. Na Srebrnjaku baš i nisu obraćali na to pažnju. Dr. Raos mi je kad sam se žalila rekao da on ne jede niti kad je zdrav.

    Jel vam to vaš pedijatar rekao da će ga morati hospitalizirati?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    rekao je - u bolnicu
    ako mu to znači pregled-onda ćemo se načekati do 6. mjeseca, ali imam osjećaj da se ovaj put zabrinuo i da bi ga on radije hospitalizirao
    u klaićevoj je to problem-pregled tek za mjesec dana a na pregledu ionako ne rade nikakve pretrage nego ako treba posebno te opet naruče za pretrage, pa to traje odnemila donedraga.
    za vinogradsku nisam još čula da je netko išao gastriću

    ivka, mene muči što su mi u klaićevoj rekli da ako nam ped (imamo istog) napiše hitna hospitalizacija onda da nas neće primiti a ako je samo pregled onda će nas primiti
    niti mi nebi još jednom u vinogradsku

  8. #8
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nama je pisalo hospitalizacija, sigurno, jer svaki put kad ivar ima napad dobije uputnicu za bolnicko lijecenje.
    mi smo dosli na hitnu u klaicevu i bili odlucni da ga ne vodimo u vinogradsku. dezurna doktorica je bila jedna super zena, rekla sam joj razloge, primila nas je bez frke, uz tu napomenu na povijesti bolesti.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ja bih samo poslala Viliju i mami Pituljici

    da što brže stvari dođu na svoje mjesto!

  10. #10
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Mi smo jučer bili kod gastroenterologa na Rebru.
    Bili smo naručeni kod dr. Dujšin (kažu da je to najbolji gastro-pedijatar u Hrvatskoj), ali nje nije bilo pa ju je mijenjao dr. Vuković.
    Dakle, kako je to divan čovjek! Ima divan pristup djetetu, a i roditeljima. Izašli smo preporođeni, Orka mu je slala puse i poslije cijeli dan pričala o dobrom stričeku doktoru.
    Pituljice, svakako preporučam.
    Narudžbe upisuju od 13-14, na broj 2388 589.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    apricot, koliko se čeka za pregled?
    ja sam mislila da je gastro samo na šalati a vidim da je i na rebru
    znaš li kako je tamo s boravkom roditelja u bolnici ako treba?

  12. #12
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Mi smo išli ambulantno, na pregled, ali mislim da imaju i odjel.
    Nazovi i reci da je jako hitno, da je u pitanju beba i sve što misliš da bi moglo pomoći jer se čeka dugo.
    Ma zovi direktno doktora Vukovića - reci da si čula kako je dobar i zamoli ga za pregled. Boli te briga. Ako se drugi mogu služiti raznim poznanstvima i plavim kovertama... moli i ti za svoje dijete.

  13. #13
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Dr Dujšin je šefica dr. Vukoviću.
    O oboje sve najbolje,on ima ambulantu samo petkom,a ako je nesto gadno prima utorkom na bolničkom odjelu po dogovoru.

    U Klaićevoj je super dr.Mišak.

  14. #14
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    dr Mišak je moja frendica-ak mogu kak pomoć!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno krenuli mi

    da nastavim...
    bili prošli tjedan u klaićevoj kod doktorice Mišak, dokotrica je neopisiva-jedno izuzetno normalno, ljubazno, susretljivo, jednostavno biće. takvu osobu u bijeloj kuti još nisam susrela.
    vagali se, gledali, razgovarali, iscrtali krivulju gdje lovimo 10. percentilu.
    sutra vadimo krv za sve i svašta (ene,age,ristovi,rastovi i slično)-ježim se pomisli na to, nakon toga idemo na kloride u znoju i za dva tjedna uzv jetre jer je imao povišene transaminaze i onda ćemo znati jesmo li negdje ili nismo nigdje.
    za sada dobili preporuku da stavljamo adaptirano i u ručak (uz meso)i da probamo dati noćnu bočicu (uspjeli 30ml).
    vratili izgubljeno i sada smo na 8060 grama, mama čvrstooo drži da ga vjetar ne otpuhne.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno Re: krenuli mi

    Citiraj pituljica prvotno napisa
    da nastavim...
    bili prošli tjedan u klaićevoj kod doktorice Mišak, dokotrica je neopisiva-jedno izuzetno normalno, ljubazno, susretljivo, jednostavno biće. takvu osobu u bijeloj kuti još nisam susrela.
    vagali se, gledali, razgovarali, iscrtali krivulju gdje lovimo 10. percentilu.
    sutra vadimo krv za sve i svašta (ene,age,ristovi,rastovi i slično)-ježim se pomisli na to, nakon toga idemo na kloride u znoju i za dva tjedna uzv jetre jer je imao povišene transaminaze i onda ćemo znati jesmo li negdje ili nismo nigdje.
    za sada dobili preporuku da stavljamo adaptirano i u ručak (uz meso)i da probamo dati noćnu bočicu (uspjeli 30ml).
    vratili izgubljeno i sada smo na 8060 grama, mama čvrstooo drži da ga vjetar ne otpuhne.

    Pituljice Znas i sama da znam kako vam je. Saljem vam puno puno pusa i dobrih vibri~~~~~~~~~ Probavaj s nocnom bociom. Ono kad zaspe pa u snu das tj prevaris. Kod mene je to palilo. Ja sam sebi znala navijati sat po noci na svaka tri ili cetiri sata pa ustajati i davati bocicu u snu i tako nadoknadjivati uzasne dane.

  17. #17
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    pusa i vibrrrrrrrrrrrrrrre

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    podižem!
    treba mi preporuka PEDIJATRA GE za RIJEKU!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    zanima me kako se naručuje kod dr. Peršića, pedijatra gastroenterologa u Rijeci, broj, nešto?
    centralno naručivanje?
    zna netko?

  20. #20
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    meni treba preporuka za zagreb. dobila sam uputnicu za gastroenterologa, receno mi je klaiceva ili vinogradska.
    koma i iskustva?

  21. #21
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    U Klaicevoj dr Misak ili dr Jadresin, oboje su odlicni! Strucni, pristupacni, mozes sve pitati, objasne...

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    i mi smo kod mišak, a za koju ti to treba

    veliku?

  23. #23
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Hvala. Za malu, nepunih 18mj.

  24. #24
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    a kakvi je problemi muće

    u klaićevoj se naručuje preko centralne službe, Mišak radi 2x u tjednu ( tolko ima ambulantu) jedan dan je popodne ( sad je to srijeda)

  25. #25
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ima nepunih 18mj i 8 kila pa je pedica rekla da bi ipak trebala napraviti obradu iako nema, osim kilaze, nikakvih indikacija, zdravo dijete.
    a onda su mi stavili bubu u uho, kako sam ja do 5.g imala non stop problema i da bi trebalo provjeriti da nije nesto genetski.
    iako bi je ja onda prije slala endokrinologu, al valjda znaju sta rade i zasto :/

    hvala za info, sljedeci tjedan cu je naruciti i nadat se da ce nam se nasmijati sto smo uopce dosli.
    Posljednje uređivanje od leonisa : 12.10.2013. at 19:11

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    da te utješim mišekica se nikom ne smješi ak je došo bez razloga, ali vas zapamte da ste došli u dobroj namjeri.


    moji manji su kod nje, i ona se točno sječa u kakvom i s kojom dijagnozom je došla mala.

  27. #27
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da li netko zna da li se moze dr. misek nazvati ili kontaktirati mailom?

    naime, bili smo na kontroli nakon zelucane viroze i pocetku viroze (klasicne) i vagali su je, dr. je bila zadovoljna sto nije igubila na kilazi vec je dobila jako malo. dobili smo 3 tjedna da je "utovimo" i ako ne uspjemo hospitalizirat ce je za obradu. e sad, od tad je proslo skoro tjedan dana, ona je prebolila virozu s temperaturom, jos ima zastopan nos i ne jede apsolutno nista osim sto sisa (par zalogaja hrane ne racunam) i osjetim da je gubila na tezini.
    sad bi ja kontaktirala njih da ih pitam da li moze doci samo na vaganje kad ozdravi i pocne opet jesti da dobitak na tezini 20.12 (kad imamo termin) bude realan.

    jel tko komunicirao s njima na taj nacin?

  28. #28
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    može joj se poslati mejl na bolnički mejl.

    pošaljem ti ga u pp

  29. #29
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    tnx!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Mi se pratimo u Klaićevoj kod dr Jaklin. Odlična-za svaku preporuku!

  31. #31
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Molim pomoc. Koliko se otprilike ceka red za pregled u gastroenterologa (klaic ili rebro)?
    Imate li preporuku za nekog doktora? Cula sam pohvale za dr Olega Jadresina.

    da li je ped.gast. koja radi u poliklinici Helena isto ok? Vjerujem da su skupi, no ima li tko iskustva?

    Radi se o tome da zelim drugo misljenje za bebu od 3.5mj koja slabo napreduje na tezini i nerado doji, a dohranu odbija (cak i moje izdojeno).

    Nisam sigurna hocu li imati pravo na novu uputnicu, pa da li se moze i pregled npr u klaicevoj platiti ?

  32. #32
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    da li je ped.gast. koja radi u poliklinici Helena isto ok? Vjerujem da su skupi, no ima li tko iskustva?
    nažalost sad nemam vremena tražit, ali znam da ima nekoliko tema di se spominje Helena...pretraži please
    koliko ja znam, svi su jako jako jako zadovoljni tom doktoricom (to znam iz iskustva ljudi koji su bili tamo)

  33. #33
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    za klaicevu se ne ceka dugo.
    mozes vec sad nazvati i traziti prvi moguci termin i tek onda ici po uputnicu.

    S. je kod dr. misak i zadovoljni smo.
    i kad je trebala kontrola za 3tj. za 3 je bila.
    prvi put kad sam zvala dobila sam za manje od tjedan dana.
    Posljednje uređivanje od leonisa : 15.01.2014. at 15:20

  34. #34
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Molim pomoc. Koliko se otprilike ceka red za pregled u gastroenterologa (klaic ili rebro)?
    Imate li preporuku za nekog doktora? Cula sam pohvale za dr Olega Jadresina.

    da li je ped.gast. koja radi u poliklinici Helena isto ok? Vjerujem da su skupi, no ima li tko iskustva?

    Radi se o tome da zelim drugo misljenje za bebu od 3.5mj koja slabo napreduje na tezini i nerado doji, a dohranu odbija (cak i moje izdojeno).

    Nisam sigurna hocu li imati pravo na novu uputnicu, pa da li se moze i pregled npr u klaicevoj platiti ?

    mi smo bili u Heleni prije dvije godine, zaboravila sam kako se žena zove, ali smo bili jako zadovoljni s njom
    mi smo bili s malim zbog nekakanja
    ako me sjećanje dobro služi, žena radi na Rebru

    btw, ja što god mogu obavljam u Heleni; platim, ali sam zadovoljna i što je najvažnije, stvarno ne meltretiraju djecu s nečim nepotrebnim nego naprave ono što trebaju i daju ti dijagnozu

  35. #35
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Upravo sam pitala pedijatricu. Imam pravo na drugo misljenje i mogu dobiti novu uputnicu, jedino da nemam pravo na putni trosak. No to mi nije ni bitno. Bitno mi je da se mogu naruciti. Onda cu nazvati i rebro i klaic i pitati tko moze prije dati termin.
    Jel se moze dogoditi da npr doktor taj dan ne dode, to bi me obavjestili? Ipak dolazimo iz daleka ito svi cetvoro.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  36. #36
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo sam pitala pedijatricu. Imam pravo na drugo misljenje i mogu dobiti novu uputnicu, jedino da nemam pravo na putni trosak. No to mi nije ni bitno. Bitno mi je da se mogu naruciti. Onda cu nazvati i rebro i klaic i pitati tko moze prije dati termin.
    Jel se moze dogoditi da npr doktor taj dan ne dode, to bi me obavjestili? Ipak dolazimo iz daleka ito svi cetvoro.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    nedugo je prijateljica bila na Rebru i doktora nije bilo, a nisu ju obavijestili jer eto to nije njihov problem što će netko "poljubiti" vrata

    probaj pitati i dogovoriti se da ti jave ili nazovi taj dan ujutro i provjeri jer doktor tamo

  37. #37
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Molim pomoc. Koliko se otprilike ceka red za pregled u gastroenterologa (klaic ili rebro)?
    Imate li preporuku za nekog doktora? Cula sam pohvale za dr Olega Jadresina.

    da li je ped.gast. koja radi u poliklinici Helena isto ok? Vjerujem da su skupi, no ima li tko iskustva?

    Radi se o tome da zelim drugo misljenje za bebu od 3.5mj koja slabo napreduje na tezini i nerado doji, a dohranu odbija (cak i moje izdojeno).

    Nisam sigurna hocu li imati pravo na novu uputnicu, pa da li se moze i pregled npr u klaicevoj platiti ?
    Ceka se predugo za dijete od 3,5 mj.
    zovi rebro i trazi razgovarati sa lijecnikom , pa objasni situaciju.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Mi smo bili kod dr Jaklin u Klaićevoj, odličan stručnjak i vrlo topla žena. Sada je prešla u Polikliniku Helena i namjeravamo za njom. Zvali smo-
    kontrola je 200 hrk i nama je to skroz ok. Ne čeka se dugo. Ne znam koliko košta prvi pregled ali znam da je dr super!

  39. #39
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    400 kn je prvi pregled.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  40. #40
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Mi smo bili 2010. u Klaićevoj kod dr. Jadrešina. Divan čovjek, stručan, pristupačan. Čekali smo nekih desetak dana, čini mi se. Gastro obrada je trajala 4 dana, svaki dan po nekoliko pretraga, s tim da sam ja izborila da malena spava van bolnice i da dolazimo na pretrage. Inače posjete su dozvoljene od 10 do 18 (ako se ne varam). Tvoja cura je ipak puno manja, pa bi valjda trebale dobiti mogućnost biti skupa stalno. Želim vam svu sreću!!

  41. #41
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Lotta; da li znas koje sve pretrage ste radili?

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  42. #42
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Mi smo kod dr. Misak i prezadovoljni smo. Nas su narucili za prvi pregled za cca mjesec dana, a ne znam jel to bio takav period kad je guzva ili je to standardno.
    Iz Klaiceve nas uvijek nazovu ako doktora nema taj dan kad smo naruceni. Neki puta i telefonski provjere hocemo li doci.
    Mislim da su svi gastrici u Klaicevoj ok.
    Imas pravo na drugo misljenje preko uputnice.

  43. #43
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Lotta; da li znas koje sve pretrage ste radili?

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    Ajme nisam sigurna da ću se sjetiti. Znam da je bilo više vađenja krvi; iz prsta, iz vene, na zglobu ruke.. , urin, stolica, zatim kloridi u znoju, onaj patch test, UZ trbušne šupljine/organa. Ne mogu se više sjetiti. Znam da je bila naručena u sklopu svega toga i za gastroskopiju, ali ja sam odbila tj. tražila sam posebnu konzultaciju sa doktorom jer nisam smatrala da je to nužno dok ne obavimo prvo sve te pretrage , a on se i složio sa mnom. Svi su nalazi bili u redu, tako da je sve ispalo ok.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj DijanaZ prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo bili kod dr Jaklin u Klaićevoj, odličan stručnjak i vrlo topla žena. Sada je prešla u Polikliniku Helena i namjeravamo za njom. Zvali smo-
    kontrola je 200 hrk i nama je to skroz ok. Ne čeka se dugo. Ne znam koliko košta prvi pregled ali znam da je dr super!
    jaklin je skroz otišla ili samo kad je slobodna iz Klaićeve.

  45. #45
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    S2000

    prije nek idepš ovamo svakako pitaj što trebaš raditi , jel to u sklopu pregleda, dnevne bolnice ili bolnice jer u slučaju dnevne ili bolnice imaš pravo biti s detetom dan i noć na uputnicu koju izdaje tvoj liječnik

    imaš pp

  46. #46
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    jaklin je skroz otišla ili samo kad je slobodna iz Klaićeve.
    Skroz je otisla.

    A koga cu pitati sve te stvari, tko ce mi preko telefona ista reci prije nego vidi dijete.

    Mozda cu trebati dva put doci.

    A uputnicu mi uvijek netko moze uzeti i poslati busom i tu je za 12 sati.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  47. #47
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    U klaicevoj smo dobili termin 27.2. Znaci za mjesec ipo dana.

    Rebro nikako ne mogu dobit vec dva dana- ili zauzeto ili se ne javljaju pa cu pokusati opet sutra.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  48. #48
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    možda da pošalješ mejl sutra ujutro Mišak ima ambulantu, pa dobiješ i ranije termin

  49. #49
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    meni je misak uvijek rekla da ako postoji neki razlog da dodjemo i prije nego smo naruceni, znaci da oni imaju "fleksibilan" broj narucenih. pa ako kazes da je hica, da ces dobiti rani termin.
    zadnji put nas je bilo naruceno 13 iako narucuju 10 u tih sat vremena.

  50. #50
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Kome trebam rec da je hica? Teta na telefonu koja prima narudzbe ne moze nas utrpati ranije. Iako ne znam koliko smo hitni, ipak smo vec bili u nasoj bolnici i pod kontrolom smo (jest da oni ne znaju nista). Ovo mi je drugo misljenje, sigurno ima i hitnijih od nas.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •