Stranica 44 od 59 PrviPrvi ... 34424344454654 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,151 do 2,200 od 2920

Tema: Ne mogu vise ne spavati!

  1. #2151
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Kod nas niti prestanak dojenja nije pomogao. Ne doji od godinu i pol, dakle već 6 mjeseci, ali uvijek ima neki razlog za budjenje.....ako.nista drugo onda taj nesretni kašalj za koji po meni nema lijeka. Vise puta smo usred noći znali usisavati nos, inhalirati se.... sto ju naravno još vise razbudi....ma da, to je jednostavno postalo normalno i zapravo iako tu i tamo prije koja mirna noć bez razdoblja budnosti uopće se više ne nadam da je ta faza gotova, jednostavno sam valjda nekako prihvatila da je to nažalost tako....

  2. #2152
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    I meni se lijeno zaliti
    Zobmi look je in

  3. #2153
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Zobmi! prosla noc nije bila najbolja?

  4. #2154
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj lulu-mama prvotno napisa Vidi poruku
    Zobmi! prosla noc nije bila najbolja?
    draga, tcccccc
    ta titula se na stjece bas olako, niti preko noci
    za nju su potrebni mjeseci

  5. #2155
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    I btw, u krivoj smo dobnoj skupini
    Al nema veze, jadi su iste...

  6. #2156
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Čak i gore nego u ovoj skupini.
    Samo da utješim mame odavde

  7. #2157
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Kod mene nije toliko gore koliko teže podnosim.

  8. #2158
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Jos cu malo pricekati s hvaljenjem, sad imamo novi stari problem, dva budjenja nisu vrijedna spomena, obje hop ko sretne u pet, nekad pola 6, max6

  9. #2159
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Kad tamo svi spavaju!

  10. #2160
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Čak i gore nego u ovoj skupini.
    Samo da utješim mame odavde
    evo i mi uskoro bježimo iz ove skupine, a nekad imam osjecaj ko da imam novorođence, em sto sisa stalno i preko dana em se budi o 6-7 puta

  11. #2161
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    ja se moram pohvaliti da evo nakon godinu dana moja malena je odlucila da može spavati bez mene navecer par sati
    do sad sam uvijek ja morala ici spavati s njom u 8, mogu samo reci da sam se preporodila i napokon imam par sati navecer za koju seriju ili film

  12. #2162
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    I ja cu se pohvaliti - moje cudo spava od 20:00-07:00 bez budenja! :D Ako se i probudi, zna da nema cice i okrene se spavat dalje!

  13. #2163
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja ću se pohvaliti da smo veoma aktivni zadnjih noći

  14. #2164
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Jos niste naucile da se ne smijete hvaliti?
    Moja ovako: ima dana kad prespava samo s jednim kratkim budjenjem za cicu ili kao sinoc, prespavala je cijelu noc (al je ustala u 6)
    A ima dana, kao cijeli prosli tjjedan, kada je budna po 2-3 sata usred noci i prica i pjeva, zica cicu pa opet ispocetka...

  15. #2165
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Jos niste naucile da se ne smijete hvaliti?
    Moja ovako: ima dana kad prespava samo s jednim kratkim budjenjem za cicu ili kao sinoc, prespavala je cijelu noc (al je ustala u 6)
    A ima dana, kao cijeli prosli tjjedan, kada je budna po 2-3 sata usred noci i prica i pjeva, zica cicu pa opet ispocetka...
    da znam odma te cuju...čak sam se mislila dali naisati ahhaha
    željkica ne zavidim

  16. #2166
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja mislila ako se pohvalim da ne spavam da će on spavati a ono noćas ajme,bacanje po krevetu doslovno cilu noc...i tako u 6 sam se ustala i išla radit malo je reći da grizem.
    Posljednje uređivanje od željkica : 20.04.2015. at 08:28

  17. #2167
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Jednom, vjerojatno ne tako skoro, ću se i ja doći hvaliti na ovu temu.

    Kod nas sve po starom. I dalje ne spava a nije gladan .

  18. #2168
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ma naravno da nisu gladni, takvi su, jbg
    Evo moja se jutros probudila u 6.30 prvi put, pocickala i nastavila do 8
    Al ne zavaravam se da ce tako biti i veceras

  19. #2169
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Ma naravno da nisu gladni, takvi su, jbg
    Evo moja se jutros probudila u 6.30 prvi put, pocickala i nastavila do 8
    Al ne zavaravam se da ce tako biti i veceras
    Pusti, pusti, to je početak spavanja!
    Tako je P., malo spavao- malo zezao, i u roku od 2 tjedna, on spava

  20. #2170
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Apsu makla si ga od noćnih podoja?
    Kako

  21. #2171
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Teško
    2 mjeseca sam ga pripremala po malo tako što sam mu govorila da cica spava i da on mora spavati, to je rezultiralo nevjerojatnom dernjavom no sa 6 buđenja smo spali na 5 jer je jedno buđenje upalilo da cica spava. Onda sa 5 na 4 i tako malo po malo na jedno buđenje koje je bilo najviše popraceno dernjavom ali kad sam ga dovoljno dugo pustila da se dere ( ne plače, nego baš dere i negoduje), on se lijepo legao i zaspo i tu je buđenju bio kraj, prije neka 2 tjedna. Čak mu i zubi idu a ne budi se.

    A ja... ljudi moji, ja sam na nogama od 7, jurim sve po svuda sa osmijehom, ništa mi nije teško, toliko se dobro nisam osjećala nikad!

  22. #2172
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Apsu zavidim i mi pokušavamo postupno prorijediti ali ne čini mi se da ima previše pomaka sad se budi negdje 3-4 puta i to već duže traje nekad se zalomi i više od toga. Jučer smo bili budni od 3-4 ujutro a ja se dižem prije 6 pa mi je ujutro ovako

  23. #2173
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ajde,ajde, tu se nije bas dobro hvaliti, tko zna kakav me skok u razvoju ceka bas sutra.. Ili vec nocas

  24. #2174
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Teško
    2 mjeseca sam ga pripremala po malo tako što sam mu govorila da cica spava i da on mora spavati, to je rezultiralo nevjerojatnom dernjavom no sa 6 buđenja smo spali na 5 jer je jedno buđenje upalilo da cica spava. Onda sa 5 na 4 i tako malo po malo na jedno buđenje koje je bilo najviše popraceno dernjavom ali kad sam ga dovoljno dugo pustila da se dere ( ne plače, nego baš dere i negoduje), on se lijepo legao i zaspo i tu je buđenju bio kraj, prije neka 2 tjedna. Čak mu i zubi idu a ne budi se.

    A ja... ljudi moji, ja sam na nogama od 7, jurim sve po svuda sa osmijehom, ništa mi nije teško, toliko se dobro nisam osjećala nikad!
    ah neda se to meni
    navikla sam na sisa odma u usta i tišina, cak to i u snu radim
    ja cu latit nekome da spava s njom koji tjedan da zaboravi da je sisa ikad postojala hahah

  25. #2175
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    i znam da je OT, al moja piplica sutra puni godinu dana

  26. #2176
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Ninunanu prvotno napisa Vidi poruku
    i znam da je OT, al moja piplica sutra puni godinu dana
    Vec!

  27. #2177
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj apsu prvotno napisa Vidi poruku
    pusti, pusti, to je početak spavanja!
    Tako je p., malo spavao- malo zezao, i u roku od 2 tjedna, on spava :-d
    Posljednje uređivanje od Ginger : 07.05.2015. at 06:44

  28. #2178
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Dosla si se pohvalit? :D

  29. #2179
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


  30. #2180
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Uskoro dvije godine, vecinom jedno budjenje, rjedje dva, do pola 7, ipak ide na bolje

  31. #2181
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Mi smo znacajno napredovali od 10 ak budjenja prije mjesec dana.

    Jedna cura jedno ili nijedno budjenje (ona spava s mm), druga koja spava samnom 3-4 budjenja. Pronosim je malo ili umirim u polusnu pricom kako svi spavaju, noc je, maca spava, sike spavaju, spavaj i ti...bla, bla, bla. Ako ne upali prica onda je malo dignem.

    Jos doje samo za nocno spavanje. Kad i to ukinemo nadam se da cemo prospavati noc svi zajedno u sobi.

  32. #2182
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Teško
    2 mjeseca sam ga pripremala po malo tako što sam mu govorila da cica spava i da on mora spavati, to je rezultiralo nevjerojatnom dernjavom no sa 6 buđenja smo spali na 5 jer je jedno buđenje upalilo da cica spava. Onda sa 5 na 4 i tako malo po malo na jedno buđenje koje je bilo najviše popraceno dernjavom ali kad sam ga dovoljno dugo pustila da se dere ( ne plače, nego baš dere i negoduje), on se lijepo legao i zaspo i tu je buđenju bio kraj, prije neka 2 tjedna. Čak mu i zubi idu a ne budi se.

    A ja... ljudi moji, ja sam na nogama od 7, jurim sve po svuda sa osmijehom, ništa mi nije teško, toliko se dobro nisam osjećala nikad!
    ja isla pokusati i jednu noc joj nisam davala nego bi joj ponudila bocu vode i to je sve sta je trebalo. nakon dana spava skoro cijelu noc i čak je spavala kod bake po prvi put
    slobooodaaa

  33. #2183
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    super, super!

    kod moje ne pomaze nista
    dam joj i cicu i vodi i ona opet baulja po 2-3 sata usred noci

  34. #2184
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Ninunanu prvotno napisa Vidi poruku
    ja isla pokusati i jednu noc joj nisam davala nego bi joj ponudila bocu vode i to je sve sta je trebalo. nakon dana spava skoro cijelu noc i čak je spavala kod bake po prvi put
    slobooodaaa
    Jeheeej

  35. #2185
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


    sinoc najgora noc ikad
    nesto moram poduzeti

  36. #2186
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    sinoc najgora noc ikad
    nesto moram poduzeti
    A Šta je bilo?

  37. #2187
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    sinoc najgora noc ikad
    nesto moram poduzeti
    Hoces burek?

  38. #2188
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    pozdrav žene!
    mi ćemo uskoro 14 mjeseci i unazad mjesec dana spavamo puuuno bolje. jedno buđenje oko 3 ili 5 i to je to. spavanje do 7, jedno dnevno spavanje od 1-2. u svakom slučaju - preporođena što se spavanja tiče, ali sad imam druge brige.... hodaji i penju se svugdje!!!

  39. #2189
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Došla sam se žaliti kad vidim Ginger me pretekla.
    Ova noć najgora od najgorih. Ne samo da je puno puta cicao, nego je i puzao i grizao i plakao.
    Skužio je da sam se navikla na sve dosad pa je odlučio prebacit u drugu dimenziju.

  40. #2190
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    zeljkice, ah, nista...luduje cijele noci

    Apsu

    Sani, suosjecam

  41. #2191
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Moj je 14 mjeseci i budi se non stop, valjda bi spavao sa cicom u ustima! Katastrofaaaa......nacicava sto puta preko noći! Ne mogu vise..... Niti jednom nije normalno prospavao noć, od rođenja...

  42. #2192
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    je se pohvalila.... više nikad se neću hvaliti.... opet po starom....

  43. #2193
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Moj i dalje spava od 21 - 7 na dalje bez buđenja.. Shvatio je da cica spava i nema se zašto buditi.. Priča u snu, okreće se, zna i zaplakat u snu al okrene se i spava dalje. Ja sam preporođena, najveći problem mi je to što se otkrije sav pa se tu i tamo dignem da ga pokrijem i da mu izvučem ruku ili nogu koja mu zapne u rešetkama

  44. #2194
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Moja dvije godine pa nije prespavala noc, nocas budna od pol tri do pet

  45. #2195
    lala83 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    105

    Početno

    Evo i ja se prijavljujem. L. ima 2 godine i ovo je više postalo nemoguće. Evo nočas sam jednostavno odustala od spavanja nakon što smo od 22 do 3 imali 5 buđenja. Ali prehlađen je pa malo pretjeruje sa tim nacicavanjima Inače ovo mi je omiljena tema na forumu ( nova sam u pisanju) i uvijek kada mi muž pametuje kako samo naše dijete ne spava od 20.00 - 08.00 ujutro pustim mu otvorenu temu na laptopu
    Uglavom zajedno sa prvom curkom imam sveukupno 5 godina nespavačkog staža.

  46. #2196

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    31

    Početno

    Nama nije toliko problem buđenje po noći (probudi se uglavnom ujutro oko 6, malo cugne, poigra se i nastavi spavati) nego uspavljivanje. Danas sam se popodne s njim borila 3 ipo sata da zaspe, na kraju sam odustala i odvela ga vani na igraliste.Cijeli dan nije ni pola sata zaspao, ajd bar je sad malo brze zaspao, al uglavnom svaki dan ratujemo bar jednom na sat vremena oko spavanja.Da mu ukinem dnevno spavanje? 17 mjeseci mu je.

  47. #2197
    saraya avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    273

    Početno

    Zene pomagajte..imam jednu zivahnu bebu koja mi ne daje puno vremena za citanje, pa cu mozda postaviti pitanje i traziti pomoc oko mozda vec sazvakane teme... moja beba od nepunih 8 mj NE SPAVA!!! Dojena beba i na dohrani smo..uvela sam i 2.kasicu da ne ni bio gladan jer mi svi kazu da je to jedan od razloga njegovog buđenja... sisa i dalje na zahtjev,nisam nista ukinula...evo friški primjer od nocas kada se trudim staviti ga "na vrijeme" u krevet kao sve mame...u 21h sisao zaspao...uvijek zaspi na siki.. i spavao do 22.15h ponovno nasisavanje,spavanje do 23h opet sisanje...spavanje do 00.40h i KRAJ do 4h zivimo u zgradi..ne ostavljam ga da vristi u kreveticu..a on bi se igrao (naime vec je propuzao i stoji na nogama-znaci momentalno dizanje u noci i drzanje za ogradu, brbljanje i trazi paznju...uz ne znam koliko nanašanja i sisanja, nema spavanja dok on ne odluči...znači zaspao u 4h i u 6h buđenje...opet sisa...pa u 7.30h pa nanašanje zaspao u 8h i do 9h i to je naše noćno spavanje...buđenje svakih sat vremena i tura nespavanja od 3h...i evo ga cendra..naravno..umorna beba..a još umornija mama i to tako traje vec dugo...igranje oko tjedan dana, a buđenje svakih sat vremena oko 2mj...ne mogu više nespavati...bio je jedan divan period spavanja kad je potegao oko 5 do 6 sati u komadu sa 4mj...i ti dani su otišli u zaborav...šta da radim...ne znam više kome bih se obratila...koga god pitam svima bebe u toj dobi spavaju cijelu noc..mame romanticno uzivaju, a ja teturam po stanu..help

  48. #2198

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj saraya prvotno napisa Vidi poruku
    ...koga god pitam svima bebe u toj dobi spavaju cijelu noc..mame romanticno uzivaju, a ja teturam po stanu..help
    ma takve sretnice su u manjini, bez brige!!!

    moja curka je tek 29.4.2015. prvi put prespavala noć a rođena je 8.2.2014. tj. sa 14 ipol mjeseci i od tada do prošle subote imala je ČAK još tri prospavane noći u komadu

  49. #2199
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    saraya, kao da si opisala moju N., samo što ona ima 10 i po mjeseci. Počela je puzati sa 5 i po mjeseci, sa šest mjeseci se već htjela dizati na noge. I od tada nema mira. Ona ide spavati oko 8 i po. Doji, stavim ju u krevetić i tamo ju uspavam. Ako imam sreće, prvo buđenje je oko 10 i po. Ponekad ju uspijem natrag uspavati bez da ju uzimam iz krevetića, ponekad ne.

    Slijedeće buđenje nam je oko ponoći i tada ju preselim kod nas u krevet jer u krevetiću više ne želi zaspati. Imam dojam da se puno češće budi kad je kraj mene u krevetu. Još uvijek doji na zahtjev i po noći me grize, udara nogama, pokušava čupati, penje se na mene. Ima noći kada joj ne mogu uzeti cicu iz usta jer se odmah budi. Ponekad je budna po sat, 2,3 pa se igramo, ona brblja, pleše i svašta radi.

    Samo jednu noć je prespavala od 8 i po do 4 ujutro u krevetiću, a ja sam od ponoći bila budna i gledala što joj je i zašto se ne budi Imala je period kada poslije 6 ujutro nije htjela spavati. Bilo je noći kada se je budila svakih 15 minuta. Sad smo u fazi da je od 6 do 7 ujutro budna i onda spava do 9. Ima dva dnevna spavanja od pola sata. Ali ona preko dana nije umorna ni cendrava, veselo je i zaigrano dijete puno energije.

    Nisam ti baš pomogla, ali eto da bar znaš da nas ima još neispavanih i umornih

  50. #2200
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Evo me k vama.
    Čini se da malecka ima miran san samo po danu.
    Čim se mrak spusti to je neki nemir, grčenje, kmečanje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •