Stranica 55 od 59 PrviPrvi ... 5455354555657 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,701 do 2,750 od 2920

Tema: Ne mogu vise ne spavati!

  1. #2701
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Lasica, kad imaš groznog spavaca kakva je bila moja, svi zubi su bili problem.
    Koliko se sjećam, najgori su bili prvi. 10 dana pred izbijanje, budila se svakih 10 minuta uz vrisak.
    Petice i trojke su bile blaže.

  2. #2702

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    E bas to.. al kak su probile dvojke i jedinice nadala sam se da cemo malo mira imati.. tj imali smo ga duze vtijeme i sad krenule te cetvorke. Pitaj boga kad ce van.

  3. #2703
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Trojke ako se ne varam i idu nakon cetvorki, po nekim "pravilima".

    Mala ima tek 2 zuba, al sa starijim se sjecam da su isto ti prvi (pogotovo gornji) bili najtezi.
    2 cetvorke nisam ni skuzila kad su tocno izasle

  4. #2704

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Nama su dvije dvojke prvo izašle. Prvu nisam ni skužila, a druga je bila dosta problematična..i nespavanje i nervoza i temp..i sad je jedinica izbila i nije bilo tako strašno.

  5. #2705
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Danas sam si ko pregažena.
    Budit ću ja njih u pet sati ujutro čim budu malo veći.

  6. #2706
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    zuta, jesi svjesna da ćemo se sutra još ranije dizati? Kad se pomakne sat?

    Meni već danas muka :D

  7. #2707
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Još samo ove godine. Mada. Falit će mi to mijenjanje. Ovak je mrak vani, mislim da je 5 ili 6, a ono već 7 ili pola 8.

  8. #2708
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam si ko pregažena.
    Budit ću ja njih u pet sati ujutro čim budu malo veći.
    To sam i ja rekla kad narastu neću im dat spavat!

  9. #2709
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Da ziher, onda ćemo i mi krmiti s njima

  10. #2710
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    cure drž te se ! suosjećam kad se sjetim nespavanja.

  11. #2711
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Neću vas utješiti, ali ovo vam nespavanje nije nišra orema onome kad postanu tinejdžeri :D
    S time što će oni spavati do podne nakon izlaska, a vi nećete, em što ste se bojali gdje su noć prije, em što ste u 2 u noći sjeli u auto i po potomka (ili još gore kad je punoljetno i date mu auto, samo ne BMW, ako ikako može), a ujutru ste budni u 5.27, jer sat se oromijenio, a tijelo još misli da je 6.27.
    Sve u svemu, biti roditelj je uvijek zabava na kvadrat, i noćna i dnevna

  12. #2712
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Postoje taksiji.

  13. #2713
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Aha, u gradovima da

  14. #2714

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Hahaha beti.. to isto mi je tata rekao neki dan kad sam se zalila.. kaze, sada ne spava ali je barem pored tebe. uf ne mogu ni zamisliti!

  15. #2715
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Dva sata divljačkog urlanja. Da smo u zgradi ziher bi nam netko zvao policiju il socijalnu službu.
    Čak sam i paracetamol dala, ne, urlanje, tj. vriskovi u plaču, se nastavlja
    Toliko sam van sebe da osjetim štitnjaču, knedla u grlu

  16. #2716
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Paracetamol sebi ili djetetu?

    Otišla sam spavati u 10, i valjda sam surfala do 11, i spavala sam relativno ok, osim što me dijete budilo, i ustali smo se oko 7, ali sam ko bez energije ko mrtvac. Nisam kave pila. Je li to?

    Ova mala stalno kenja. Nikako joj udovoljiti.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 31.10.2018. at 12:32

  17. #2717
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Njoj

    Izbila joj donja dvojka. A vec danima cekamo gornju jedinicu koja samo sto nije.
    Htjela sam ici prvo dnevno s njom odspavati, zaspala tek sad i ne mogu jer imam neke obveze.
    3 sata sam nocas uhvatila

  18. #2718
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Meni bi trebao lijek da budem manje živčana kada mala krene s*at. Isto joj idu zubi, ali izgubila sam valjda svu smirenost koju sam/ako sam ikada imala.

  19. #2719
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Normabel?


    Meni su živci isto tanji nego s prvim. Ali njemu svaka čast, ona urlikala u sobi do, on se nije ni pomaknuo. Mali ima dobar san.
    Posljednje uređivanje od Vrci : 31.10.2018. at 14:28

  20. #2720
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Normabel?


    Meni su živci isto tanji nego s prvim. Ali njemu svaka čast, ona urlikala u sobi do, on se nije ni pomaknuo. Mali ima dobar san.
    i meni su tanji nego s prvim. za njega sam imala svo strpljene ovog svijeta. ok je ako sam samo s jedim, ali ako su oboje doma kaos...
    za svoje mentalno zdravlje svaki vikend uspavam malu oko 19:30, spremim se i odem s curama u grad. nije to neko tulumarenje, odemo na večeru i doma sam do 1h. mala spava do 2h, uglavnom se ne budi. starijeg tata spremi za spavanje. taj izlazak mi je kao metalno čišćenje od buke i svega

  21. #2721
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mislim da smo svi tanjih zivaca, i ja spadam u tu skupinu na dane ludim.
    Bluebella pametno napraviš dobro to dode za napunit baterije!

  22. #2722
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Kod nas sve gore i gore. Sve cesce nocu civli i budi se, i onda po 2-3 sata bude budna barem jednom svaku noc

    Ne mogu tako,ovo je uzas

    Jednu noc sam spavala 3 sata. Proslu noc 4. I evo opet je budna i nista ne pali.
    Jucer zaspala u 23. Budna od 4:30 do 6:30, i onda opet u 8.
    A prije i po 10 sati ukupno noc spavala

  23. #2723
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Proći će.

  24. #2724

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    I kod nas kaos. Krivim zube i prehladu. Sinoc zaspao u 8, probudio se u 9, bio budan do ponoci (uspavljivali smo 1h na sto je sizio pa smo odustali, onda smo se igrali i bio je super volje), spavao 2h zalijepljen za muza, cicao spavao do pol 6, cicao, nosio se i spavao do pol 8. Jucer u cijelom danu od 6-20 h spavao samo 2 sata prikeljen na cicu cijelo vrijeme. Sad smo dali lupocet i uspavali ga pa se nadamo da ce potegnut.

  25. #2725
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Nakon pomicanja sata djeci treba dooosta da se resetiraju, pogotovo lošim spavačima.... Sredit će se za koji tjedan.

  26. #2726
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Kod nas isto aktivno, budi sa savakih 2, 2 ipo sata i trazi bocu nemoguće da je gladan, prvo ga nosim pokušavam uspavat al ne pali sve dok ne popije mlijeko. Ovako nije jeo ni ko novorođenče, za koji dan će 10 mj.

  27. #2727
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Moja je dobila 2 zuba isti dan, tu noc pred izbijanje je bio kaos

    Danas opet slini ko buldog,samo mijenjam odjecu. I odjednom curi nos. Cak je 2-3tj bila zdrava.
    Stariji 18mj bez prehlade,ona jadna svako malo a sad smo doma barem svi zdravi

    Mene ne smeta broj budenja,da brzo zaspi. Nego to sto ispod sat vremena budnosti nema.
    Ne vjerujem da pomicanje sata utjece jer za spavanje pratimo nju,a ne sat. Nikad nije imala neki fiksni raspored, a bilo je bolje nego sad. Barem je prvi dio noci dosta u komadu odvalila
    Posljednje uređivanje od Vrci : 04.11.2018. at 16:53 Razlog: Tipfeleri

  28. #2728

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Sinoc od 22 do ponoci javila se tri puta. Do jutra jos 4-5 puta. Zadnjih par dana je bas nemirna po noci, ne znam jesu li zubi ili promjena sata ili nesto peto...

  29. #2729

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Znam kako vam je.. i ne znam vise sta reci ili misliti. Mi smo bolje spavali doslovno 2mj.. od njenog 9.do11.mj.. i sad je opet jako jako lose. Oduvijek zelim dvoje djece al ne znam kako bi prezivjela jos jedno. Evo danas mi je bas uzasan dan i cini mi se da ovo s nespavanjem nikada nece proci. Da ne pricam da se vec 2god nisam seksala s muzem..haha..
    U trudnoci nisam smjela, a sada cim trepnem ona je budna. Moramo spavati potpuno nepomicni..

  30. #2730
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoc od 22 do ponoci javila se tri puta. Do jutra jos 4-5 puta. Zadnjih par dana je bas nemirna po noci, ne znam jesu li zubi ili promjena sata ili nesto peto...
    Tako i moj, tjesim se da zbog promjene sata. Jel jede po noći?

  31. #2731

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Tako i moj, tjesim se da zbog promjene sata. Jel jede po noći?
    Cica svaki put kad se javi. Od toga obicno jednom bas jede, a ostalo povuce par puta da se uspava.

    Lasica, za utjehu, puno mi lakse padaju nocna budjenja nego s prvo dvoje djece. Valjda zato sto znam da mi je zadnje dijete.

  32. #2732

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Martina znaci ni prvih dvoje nije dobro spavalo? Kako si se uopce odlucila na jos? Hahaha ja u ovom trenu jako promisljam o tome..

  33. #2733
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    I moj jede po 2-3 boce, nekako mi to previše!
    Lasice, moj prvi je spavao još gore od ovog bio bi po par sati budan po noći, a ja ujutro radit u 6 ustajala,i tako do treće godine kad je počeo spavat, neznam ni sama kako sam izdržala!AL sam nekako željela još jedno i nadala se da će spavat, htjeli smo da stariji ima brata ili sestru, želja je bila jača od nespavanja!

  34. #2734

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    MartinaP, tako i moj, samo se ipak rjedje budi. Ali jednom se bas naklopa, ostalo malo pocugne i odvali se na drugu stranu. Malo je lakse otkako sam se uselila k njemu i spojilo smo kind s krevetom.
    Sad se pak frnji jer ako mi je na lijevoj se nema gdje okrenut jer je zid, to ga jako ljuti, jedino da legnem u njegov kinderbet

  35. #2735

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj lasica1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Martina znaci ni prvih dvoje nije dobro spavalo? Kako si se uopce odlucila na jos? Hahaha ja u ovom trenu jako promisljam o tome..
    Prvi nije spavao do treceg rodjendana

    Druga je imala krizu od 5 mj do negdje 18 mj.

    Ova treca je zapravo cisto ok. S godinama prilagodis ocekivanja .

    A kako sam se odlucila? Ovo dvoje poraslo, meni isla blizu 40-ta, zdrava jesam, financijski smo ok, dugo sam razmisljala i prelomila. I nije mi zao. Tek ovo trece dijete je cista uzivancija. Zen.

  36. #2736

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Upravo se pokrenula prema naprijed po vojnicki . Mozda je i motorika povezana s losijim spavanjem ovih dana.

  37. #2737
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Da može i to, moj bez držanja napravi 5-6 koraka!

  38. #2738

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Hvala cure..ma i ja cu jos jedno al bas me neka depresiva lovi zadnje dane. Hvala vam na motivaciji.
    Moja isto pokusava prohodati plus cetvorke koje idu van. Vjerojatno je to sve skupa krivac za los san.

  39. #2739
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Vrsnjaci,koliko dnevnih spavanja imate?
    Moja zadnjih par dana samo jedno. Drugo ne uspije ugurati pa je navecer koma do nocnog spavanja

    I nocas tulum, u ponoc kraci, poslije 3 dulji

  40. #2740
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Moj spava dva puta, ujutro sat vremena od 10-11,i iza ručka sat ipo, 13:30-15, onda idemo po starijeg u vrtić, oko 18 ga uhvati gritanje jer mu se spava malo ga zabavimo dok prode kriza i obično oko 21 h spavanje. Noćas tulunarenje isto od ponoć, prepisujem zubima jer kaki obilnoi rijetko i motorički je napredovao,ono tješim se.

  41. #2741

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Obicno 2-3 dnevna spavanja. Radnim danom obicno 3 kraca, a vikendom popodne odvalimo zajedno sat i pol do dva pa onda nema treceg spavanja.

  42. #2742
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ajme zavidim... Mi smo već par dana na jednom i najviše mi fali drugi njen spavanac da imam solo vrijeme sa starijim.
    A i izmori me jer za prvi ja kuham ručak, pospremim nešto i nema odmora

  43. #2743

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    L ima dva spavanca, prvi oko 10-11 drugi oko 14:30-17:00 spavanje 20:30-7 noc, ali mu se bas i neda spavati, valjda jer se kasno budi.
    Planiramo ovih dana pokusati prebaciti na jedan 12-15, tako je starija u ovoj dobi spavala.

  44. #2744
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Moja jako slabo po danu, dva do tri puta po pola sata, ako smo u šetnji s kolicima onda duze ili ako je u autu, spava koliko god dugo se vozimo. Ne smijem se zaliti jer mi po noci super spava, ide u krevet oko 19:30 do 20h i spava do 8h, vikendom kad braco ne ide u vrtić zna i do 9, uz cca tri buđenja za cicu, pocica u snu i nastavimo spavati. Valjda se po noci naspava pa joj po danu ne treba toliko. Kamo srece pa je jos uvijek lijepo vrijeme i cesto smo vani.

  45. #2745
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Veceras je tulum ranije počeo, veselim se noći

  46. #2746
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Imala 2 dnevna. Zaspala za noc 2 sata kasnije nego inace. Opet isti tulum i budenje u isto vrijeme,nista od toga da ce dulje spavati ak ide kasnije
    Onda ostajem na jednom dnevnom,barem sam navecer slobodnija

  47. #2747

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Planiramo ovih dana pokusati prebaciti na jedan 12-15, tako je starija u ovoj dobi spavala.
    Kako se to radi? ja svog ne mogu dobiti da spava duže od toga sto spava, a to je max sat vremena, jednom u danu..ostala dva ili jedan put po pola sata..ugl, nije nam nikad isto, nemam neki čvrsti raspored.

  48. #2748

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Mateaaa prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se to radi? ja svog ne mogu dobiti da spava duže od toga sto spava, a to je max sat vremena, jednom u danu..ostala dva ili jedan put po pola sata..ugl, nije nam nikad isto, nemam neki čvrsti raspored.
    Ha ono, razvlacis, zabavljas, kasnije uspavas... ali mislim da cu pricekati da nas sve prodje prehlada.
    Evo veceras ne mogu se zaliti tek se u 1 probudio cicati, pocicao, presvukla ga, spustila u kind, uspavao se sam.

  49. #2749
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Počeo se bunit za jutarnje spavanje, urla, odustala sam od uspavljivanja.

  50. #2750

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    L je poceo sam odredjivati ritam. Kad mu je dosta, protrlja se glavom o cike, nacica i zacori. Ako idem onda kad ja mislim da mu se spava (pocne trljat okice i sl.), protest.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •