Stranica 54 od 59 PrviPrvi ... 4445253545556 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,651 do 2,700 od 2920

Tema: Ne mogu vise ne spavati!

  1. #2651
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja ako ikad poželim treće znaci da mi nije dobro, više ni sama neznam sta ga muči tješim se da su zubi u pitanju.

  2. #2652
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja sanjam o tome da mi muž kaže da odspavam u borakvu, on će uzeti malu za noć. Al to mislim neću dočekati jer je on vječito umoran gori je od djeteta

    Mislim da noćas nisam spojila sat u komadu, katastrofa
    Posljednje uređivanje od Vrci : 15.09.2018. at 08:26

  3. #2653
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sanjam o tome da mi muž kaže da odspavam u borakvu, on će uzeti malu za noć. Al to mislim neću dočekati jer je on vječito umoran gori je od djeteta

    Mislim da noćas nisam spojila sat u komadu, katastrofa
    Imamo iste snove!

  4. #2654
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Vrci,
    Upravo tako. Ja imam ptsp od nespavanja.
    Danas kad vidim bebicu prvo se rastopim a onda samo pomislim : Nema šanse više da ne spavam noću

  5. #2655
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Beba smrkava, stariji smrkav, mene boli grlo

    Iskreno,lakse mi nespavati kad znam da je zbog bolesti nego kad nema razloga

  6. #2656

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Vrci,
    Upravo tako. Ja imam ptsp od nespavanja.
    Danas kad vidim bebicu prvo se rastopim a onda samo pomislim : Nema šanse više da ne spavam noću
    Meni puno, puno lakse pada nespavanje nego sa prvih dvoje. Ne znam zasto. Spavsm na rate sat-sat i pol, a nisam zombi.

  7. #2657
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Definicija nespavanja je kada sama imaš temp, a dijete do tebe ima za jedan stupanj više i sve što želi je spavati na tebi.

  8. #2658
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Vrci,
    Upravo tako. Ja imam ptsp od nespavanja.
    Danas kad vidim bebicu prvo se rastopim a onda samo pomislim : Nema šanse više da ne spavam noću
    Točno, i ja isto, traume majke mi!

  9. #2659
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    5:00 i evo je. Zaspala ona u 7, 8 ili 9. Tad je prvo pjevanje i tuljenje
    Bolje spava bolesna nego zdrava

  10. #2660
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ono iznedu sto me budi ne brojim, jelte. Ovo je kao budenje za dobro jutro, ostalo je budenje jer...ne znam, lose sanja, krivo se okrene, mjesec je na krivom mjestu na nebu pojma nemam

  11. #2661
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nas evo u 5:40. Braća kričala, a ona lak san.

  12. #2662
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Sat vremena kasnije mala spava. Svi spavaju. Osim mene.

  13. #2663
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sanjam o tome da mi muž kaže da odspavam u borakvu, on će uzeti malu za noć. Al to mislim neću dočekati jer je on vječito umoran gori je od djeteta

    Mislim da noćas nisam spojila sat u komadu, katastrofa
    to se ne sanja
    ustanes, uzmes svoj jastuk i dekicu/poplin, staneas iznad njega, dotaknes ga rukom i kazes: pazi malu, ja idem u boravak
    ako ne radi vikendom, to onda naravis bar petkom i subotom
    naravno, to mozes ako ne cica...ja sam ti mogla tek kad su prestale dojiti nocu...

  14. #2664
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    I onda cu ga trpiti nadrkanog cijeli dan, i boljet ce ga glava i nece moc funkcionirati nenaspavan
    Tak da mi lakse ako je bar po danu funkcionalan. Rekla sam da je gori od djeteta

  15. #2665
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pih
    pa boli te briga
    nek si odspava malo popodne ak mu je tak tesko
    uostalom, ne zalis se ti dovoljno...kukaj, cendraj

  16. #2666
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    5 godina i 3 mjeseca, skoro svaku noc akcija, nekad jednom nekad više puta, nocas sam samo cula-mama, volim te, a muz kaze da se cijelu noc vrtila i da nije spavala, ja nemam pojma...samo se hvalim, jako je vezana za tatu pa tatu zove

  17. #2667
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    jedna za tatu, druga za mamu?

  18. #2668
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Da, al tata im je zakon. A ova "moja" spava od godine dana, bez buđenja. Druga sanja pa priča to pa piski pa sjedi pa pljesce pa ako ništa onda zove tatu, tek tako, a nekad i mene. Nespavacica

  19. #2669
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    U 21 h je zaspao, do sad se 4 puta probudija, zaspe u kolica i kad ga prebacim u krevetić se probudi, evo sad spava u kolicima i bome ga ne diram! Dode mi da vrištim, jedva čekam jutro!

  20. #2670

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Moj u regresiji ili pati sto mu nema tate.
    Sinoc budjenja svakih pola sata do ponoci pa od ponoci budan do 2, pa spavao do 5 i onda opet budjenja svakih pola sata. A jos je i seka doma, riknuta sam.

  21. #2671
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Moj je sinoć većinu noći spavao u kolica, al nije mi jasno zasto se svaki put nako 20 min ili pola sata uzvrti ili probudi, nerazumin!

  22. #2672

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Zato sto mu toliko traje jedan ciklus i ne zna se sam uspavati.

  23. #2673
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ak nije malena,onda je veliki

    Vilenimo od 3. Poceo je tad tumarati po kuci,nigdje nije mogao zaspati.u pola 6 povracanje, place. Probudio bebu, ona se sva sretna krenula smijati

    I tak, zabavno nam je danas :zombie:

  24. #2674
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Kad se ona probudi po noci barem smo sat vremena budne. Nemam vise snage dignuti se kad ju cujem da ne spava, jer znam sto slijedi. Iscrpljena sam

  25. #2675
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Vrci suosjećam, moji su oboje prehlađeni, noćas je od 5 spavao u kolica do tad budenje svako 2 sata, ono jedva čekam vecer da idemo spavat a onda mi muka od stalnog buđenja.

  26. #2676
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    100 dizanja noćas ludaaa, manji nemiran stalno, starijeg uhvatio suhi kašalj nikako se smirit pa na kraju sve povratio, mrzim i vrtić i zimu i bolesti!
    Bit će ovo dug dan još kiša pada....

  27. #2677
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Joj željkice, drži se

    Iako meni je psihički puno lakše kad se bude radi bolesti. Onda znam da ima razlog, i onako se tješim, bit će bolje kad ozdrave. Valjda neki moj mehanizam borbe Ovak kad se budi bez razloga to me ubije

  28. #2678
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Da tako i ja razmišljam ajde prehlada će proć pa će spavat, al manji i s njom o bez je spava nemirno, noćas od 3 u kolica, mislila sam ga odvikavat od spavanja u njima al briga me nemogu se još i s tim borit, samo nek spava. Opet jede 3 puta po noći, možda je skok u pitanju, počeo se lagano pustat stoji bez držanja.

  29. #2679
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Vrci ja mislim da smo nas dvije na ovoj temi najaktivnije, nadam se da su se drugima bebe umirile, možda budu i naše uskoro.... možda

  30. #2680

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Joj cure vasi su vec par mjeseci,moj je tek dva mjeseca uskoro pa vec ludim,po noci svakih pola sata budenje,a po danu ako odspava dva puta po pola sata,naravno stalno cendra

  31. #2681
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ja se bas nisam javljala jer je moja bila vrlo aktivna i zahtjevna po danu, ali je zato po noci dobro spavala. Ali u nazad par dana se skroz preokrenula. Preko dana je super, puzi pa se lijepo zabavi, vani se igra u parku, vozi u kolicima... ali spavanje je uzas. Budi se svakih pola sata s tim da ju 15 min uspavljujem na cici i onda se izvucem, a ona nakon 15 min place. Spava samnom u krevetu pa mi to i nije problem po noci , ali ne stignem nista napraviti. Kad vozim klince na aktivnosti se probudi pa vristi dok se ne vratim, niko drugi nema sanse da ju smiri, samo cica...

    Poslano sa mog SM-N920C koristeći Tapatalk

  32. #2682

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Moja je nekoliko dana bas lijepo spavala (to znaci 2-3 kratka dojenja kroz noc). I lijepo jela zlicom. I sad zakurila...

  33. #2683

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Moj je propuzao i digao se na noge te napravio prve korake uz namjestaj u tjedan dana. Nocu cica na svaka 2-3 sata sto me uopce ne cudi. Danju nutkam kad je nervozan, nekad odbija, nekad povuce malo, ali pravi dugi podoji su sve rjedji. Poceo je i jesti svasta, ali i dalje filozofira i ima svoje brije

  34. #2684

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    174

    Početno

    Mi smo imali jedan lijep period sa spavanjem kad mu je zub izbio ali sad izbija i drugi pa je opet sve ludo, i spavanje i nervoza. U međuvremenu je sjeo samostalno i diže se na koljena.

  35. #2685
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Kod mene se osim noći pokvario i dan. Zadnja 2 dana užas, evo sad ni pola sata. Dulje sam ju uspavljivala nego što je spavala

    Moguće da su zubi, ali i skok, počela je više pričati (sad plače mama i naravno para srce), sjedi, puže, diže se na noge i želi hodati i tako...veselje

  36. #2686
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Kod nas uz sve nespavanje i ostalo sta sam pisala maleni puno kašlje i dobio antibiotik....

  37. #2687
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Dete jedva zaspi, nešto je kenjava, eno je na sisi i napokon nana. Komarac sleti na glavu i što sad? Plesnut komarca i probuditi dete? Ovo drugo ni nije opcija.

  38. #2688
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Budenja u pola 6, 6.
    Isla spavati ranije il kasnije, budi se isto

    Pa to je prerano totalno. Ko zombie sam

    Bit ce mi krasno kad se sat pomakne

  39. #2689
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Moj kad se probudi rano kao jutros pokušam ga ponovno uspavat, vozim ga u kolica, mrzim se tako rano ustat, cijeli dan mi naopak. Inače zadnje noći se budi stalno, svakih sat, dva, ne umiri se dok ne dobije mlijeko,neznam jel skok s 9 mj ili nesto drugo?? Meni se čini da smo mi stalno u nekakvim skokovima, još su mu izapla i dva zuba.

  40. #2690
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Kod nas probija zub i curi nos. Evo je spava na meni jer inace ne moze disati

  41. #2691
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Mislim da sam rekord
    4 ujutro,ona se igra. Nakon sto je 45 min urlala sto god sam pokusala

    Sto je meni ovo trebalo, pitam se u ovo doba noci dok muz spava u boravku. To je pak druga prica za istresanje

  42. #2692
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ajme draga suosjećam, vjerujem da si je pokušala ponovno uspavat?
    Ma muzevi su posebna tema!

  43. #2693
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas probija zub i curi nos. Evo je spava na meni jer inace ne moze disati
    Vrci, glupo pitanje - jeste li obavili alergološko testiranje? Neka djeca ne spavaju zbog objektivnih razloga kao što je ovaj.

    Mi smo odahnuli kad je moj mlađi dobio odgovarajuću terapiju, jer tada se i spavanje popravilo, iako i danas povremeno ima problema s nosom zbog alergijskog rinitisa i astme.

  44. #2694
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ma nije do toga. Baš je prehlađena, nos curi i kašljuca. Doduše noćas nos uopće nije bio problem, a probudilo ju kašljanje nakon kojeg se razbudila totalno. Bile smo 3 sata budne (3-6 ujutro), kao i preko dana koliko izdrži. Nije ni plakala kao da ju muči nešto, jednom kad sam ju prestala uspavljivati. Smijala se, pjevala, pljeskala, puzala, dizala se. Ono, ona je odmorna i točka

    Ona jednostavno ne zna zaspati, to sam skužila već ima tjednima. Probala sam na rukama, uz sebe na krevetu, u krevetiću, u mraku, uz noćno svjetlo, u tišini, uz white noise. Jok, ne pali

    Inače ide spavati oko 20 sati i kužim da je do 6 naspavana. Ali ako ode i u 21 opet je u 5 budna. Unutarnji sat joj ranoranioc

  45. #2695
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Takav je bio moj stariji probudio bi se po noći i budan po 2-3 sata, strasno,ne voli spavat ni dan danas, uopće neznam kako sam funkcionirala pogotovo kad sam počela radit.
    Jel imas koga da ti pomogne?? Jer ipak imas i starijeg koji trazi svoju pažnju.

  46. #2696

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Nama noci opet ok, ali dan danas katastrofa.... na rukama 2 sata, vristanje cim stanem drmat, ne znam sto mu je bilo...

  47. #2697
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Nakon par dobrih noći uz 2-3 budenja opet smo aktivi a ja se naivno ponadala da ide na bolje! Opet kašlje nos curi neda mu spavat, a prije 15 dana popio ant jer je puno kašlja, nije mi jasno kako opet, koma sam a tek 10 sati! Neznam jel smije koji sirup, mozda od bijelog sljeza?

  48. #2698
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    što više ga čisti, natači

    sretno

  49. #2699
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    što više ga čisti, natači

    sretno
    Hvala! Ipak otišli do dr, inhalirat s Bisolvonom.

  50. #2700

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Malo upadam u temu
    Ne stignem sve citati.. koji su vana zubici bili naaajgori sto se tice spavanja? Nama su prvi bili koma koma.. i sad su krenule cetvorke (trojki nema ni blizu) i sad mi se cibi da opet trece teror s nespavanjem.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •