Dakle, ja vise ne mogu! N. uglavnom nije bila osobito problematicna za spavanje, skupili bismo nekoliko sati u komadu preko noci, ali odjednom zadnjih xy noci to vise nije normalno - uspavljujemo se satima na cici, a kad zaspi, budi se (doslovce) svakih pola sata. Nije stvar u tome da se 'inati' ili sl. pa da je kandidat za 'no cry sleep' ili 'cry out sleep' i sl. metode, jednostavno se stalno budi. Inace dosta nemirno spava u smislu da je ima po cijelom kreveticu. Cak ni ne place kad se pocne buditi, vise zakmeci malo, ali kad bih je pustila, pocela bi plakati i vjerojatno bi se totalno razbudila. Dovoljno je da malo 'omirise' cicu i nakon nekog vremena zaspi, ali opet isto za pola sata maksimalno. Nista osim cice ne pomaze. Pitam se jesam li pogrijesila s tim uspavljivanjem na cici? Uglavnom, nesto je budi, al ne znam sto (probava nije, ne prducka ili tako nesto, zubi nisu jer su nedavno niknule donje jedinice, ne slini ni ne balavi...).
Ne znam vise sto da radim jer sam totalno luda od nespavanja, osjecam se polupijano, k'o da sam cijele dane i noci na nekom losem maturalcu...

Molim vas, recite mi da je to samo faza i da ce uskoro proci