Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 61 od 61

Tema: da li vaša djeca "pate" na marke

  1. #51
    M&A avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    Citiraj bundevica prvotno napisa
    A ja sam opet drugačiji bolesnik, ja ću sve prije kupiti djeci nego sebi.
    Nisi sigurno jedina!
    da napravimo klub ?
    Citiraj smajlić prvotno napisa
    Evo da javim situaciju - situaciju "Starke" smo prerasli, više nisu aktualne. U međuvremenu su na tapeti tenesice "PUMA".
    Ali - najprije je s njom mm razgovarao, dan nakon toga ja (ne znajući da je on već obavio najveći dio posla.)
    U biti shvaća o čemu se radi, da tu nije riječ o ne znam Starkama, Pumi, Espritu, Benettonu...već o mnogo složenijim stvarima s kojima će se u biti susretat cijeli život.
    bravo za malu pametnicu :D
    sad je jos mala,ali jednoga dana ce shvatiti da je onda kad nije dobila starke,od svojih roditelja dobila nesto puno,puno vrijednije.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj M&A prvotno napisa
    bravo za malu pametnicu :D
    sad je jos mala,ali jednoga dana ce shvatiti da je onda kad nije dobila starke,od svojih roditelja dobila nesto puno,puno vrijednije.
    M&A,

  3. #53
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj lucij@ prvotno napisa
    Mislim da griješimo odmah u startu, kada kupujemo klincima "stvari na njihove junake".
    Kako se preko ''stvari na njihove junake'' dođe do patnje na marke?

    Postoje jeftinije (lažnjaci), a bome postoje i skuplje (recimo, neka marka) majice s npr. Ninja kornjačama, a mislim kako niti jednom klincu nije bitno jel skuplja ili jeftinija, odn. koje je marke, glavno da je s Ninjama.

  4. #54
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa
    Citiraj lucij@ prvotno napisa
    Mislim da griješimo odmah u startu, kada kupujemo klincima "stvari na njihove junake".
    Kako se preko ''stvari na njihove junake'' dođe do patnje na marke?

    Postoje jeftinije (lažnjaci), a bome postoje i skuplje (recimo, neka marka) majice s npr. Ninja kornjačama, a mislim kako niti jednom klincu nije bitno jel skuplja ili jeftinija, odn. koje je marke, glavno da je s Ninjama.
    Isto je.
    Samo si ti prošla jeftinije.

  5. #55
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa
    Citiraj lucij@ prvotno napisa
    Mislim da griješimo odmah u startu, kada kupujemo klincima "stvari na njihove junake".
    Kako se preko ''stvari na njihove junake'' dođe do patnje na marke?

    Postoje jeftinije (lažnjaci), a bome postoje i skuplje (recimo, neka marka) majice s npr. Ninja kornjačama, a mislim kako niti jednom klincu nije bitno jel skuplja ili jeftinija, odn. koje je marke, glavno da je s Ninjama.
    To je kad ima 5 godina. Kada će imati 10, biti će glavno da su Nikice.

  6. #56
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    pa kad smo već kod tih junaka, možete ih bar ponekad nacrtati tako da dijete osjeti taj kreativni proces. Vidjet ćete da će mu ta majica biti najdraža. Samo pazite da ne spackate okolo, jer se teško peru boje čak i ako se ne zapeglaju, najbolje izrezati u hameru lik i postaviti preko tekstila tako da samo ispunjavate rupu.

    Znam da ne ide svakom crtanje, ali kome ide, to je najugodniji način za prenošenje ovakvih poruka. Slično kao kad umjesto zabrane preusmjeravate djetetovu energiju u korisnu radnju.

  7. #57
    DaDo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    345

    Početno

    ja mislim da to s junacima nije baš isto što i marke i da prvo ne mora biti nužno povod markama.
    isto kao što je netko napisao samo je stvar vašeg odnosa prema cjeloj priči. mi s 10 godina nemamo takvih problema, on si kupi ono što mu se sviđa (naravno ukoliko je to u rangu naših mogućnosti)
    s druge strane koma mi je da mu uvaljujem ko fol starke, jer ja imam fobiju od toga...miša mu, ako si mogu priuštiti 200 kn za falše, onda mogu i 400 za prave..
    također, nisu ni marke ono što su nekad bile, dakle garancija da je roba super kvalitetna, ali je kvalitetnija od onog što je falšo..
    stoga mislim da se na neke stvari isplati potrošiti, ali isto tako suludo mi je čak i ako mogu kupiti mu majcu od La coste za školu i on dođe doma zakapan s temperom, a ja u fras.
    da zaključim, ne pati od marki, voli ono što mu se sviđa, pokušavam mu objasniti vrijednost novca, vrijednost marki i za sada funkcionira.

  8. #58
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj DaDo prvotno napisa
    ja mislim da to s junacima nije baš isto što i marke i da prvo ne mora biti nužno povod markama.
    isto kao što je netko napisao samo je stvar vašeg odnosa prema cjeloj priči. mi s 10 godina nemamo takvih problema, on si kupi ono što mu se sviđa (naravno ukoliko je to u rangu naših mogućnosti)
    s druge strane koma mi je da mu uvaljujem ko fol starke, jer ja imam fobiju od toga...miša mu, ako si mogu priuštiti 200 kn za falše, onda mogu i 400 za prave..
    također, nisu ni marke ono što su nekad bile, dakle garancija da je roba super kvalitetna, ali je kvalitetnija od onog što je falšo..
    stoga mislim da se na neke stvari isplati potrošiti, ali isto tako suludo mi je čak i ako mogu kupiti mu majcu od La coste za školu i on dođe doma zakapan s temperom, a ja u fras.
    da zaključim, ne pati od marki, voli ono što mu se sviđa, pokušavam mu objasniti vrijednost novca, vrijednost marki i za sada funkcionira.
    Ovako nekako i ja mislim. Priznajem da mi je malo neshvatjiv otpor prema "markama" i "junacima". Moje toga nemaju puno.. no, ne vidim razloga ne kupiti majicu na neku princezu. Ako se njoj sviđa, i to sviđa jednako kao što joj se sviđa majica na nekog konja, slona i sl.... ne vidim razloga ne kupiti.
    Nit je manje vrijedna, nit manje pametna jer hmm... voli barbike

  9. #59
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Možda ja jednostavno nisam kompetentna za ovu temu. Ne znam ništa o markama, ali zato patim na svilu, to je moja marka .

    Jedna ideja za jeftine "majice na junake" - salvetna tehnika. Ako se radi zaista po uputama, ne može se pogriješiti i ne skida se u pranju.

  10. #60
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Ja imam jednog od 9.5 i jednog od 8.
    U markama su od glave do pete,jer im otac toga donese za male novce iz inostranstva,mnogo manje nego sto bih ovde mogla kupiti ista"nemarkirano".
    I,nista im to ne znaci :D
    Jos uvek.
    Videcemo kako ce biti kasnije

  11. #61
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    ne pati nitko kod nas na marke, bitan izgled a da li je to sa Hrelića ili Dolce&Gabanna - totalno svejedeno - mada nit idem na Hrelić nit u Dolce.
    I da - ja isto patim na svilu. A i čipka.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •