Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 471

Tema: POTPOMOGNUTA U KB OSIJEK

  1. #51
    Bea avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osječko-baranjska
    Postovi
    189

    Početno

    Cure hvala na podršci i svima jedan veliki

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Evo mozda jednog glupog pitanja. Da li se dan prije punkcije folikula smije vecerati??? Znam da ujutro nista jesti nista piti. Sutra imam punkciju folikula.

  3. #53
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    DUSICE, slobodno večeraj!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Evo me. Obavljena punkcija oocita, tako je dr napisao. Medjutim nije mi nitko rekao koliko ima JS jer je biologinja imala izgleda danas frku s nekom pacijenticom, al sestra Ester mi je rekla da su dobili JS. Sutra da nazovem i da pitam sta i kako dalje. Da li oni mozda zovu kuci? Ovo smo moram priznat prilicno iskulirali, al sad hvata nervoza kad ce sutra i sta ce reci.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Danas su mi javili 10 jajnih stanica, nisu sve jednako dobre i zrele al rekla je dr da su bitne 2 dobre i da se oplode trasfer bi mogao biti sutra ili prekosutra.

  6. #56
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    ajde super!!! evo ja sam jucer trebala dobiti i nisam..sada sam ujutro napravila test i naravno,negativan je uopce neznam sta da mislim sada..a lagano me bocka i kontam da cu dana ili sutra dobiti

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Ne mogu spavati u iscekivanju sam u koje vrijeme obicno zovu kad da se dodje na transfer.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Prije pola sata zvala me dr. magistra iz labaratorija imam 2 oplodjena embrija, embriotransfer sutra u 9!! :D . Znam da to jos nije to da opet treba cekat da se moje bebice prime al i ovo mi puno puno puno znaci. Cure svima sretno. Cujemo se.

  9. #59
    Bea avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osječko-baranjska
    Postovi
    189

    Početno

    Super dušica1.

  10. #60
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    super dusice!!! ja jos uvijek nisam dobila,izludjuje me ovo cekanje...2 dan kasni,a test danas negativan

  11. #61
    Bea avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osječko-baranjska
    Postovi
    189

    Početno

    adiana_d mislim na tebe.
    Da li si išla vaditi betu?

  12. #62
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    nisam draga isla vaditi betu jer mi ginekologinja neda uputnicu,njima je to bezveze jer prvo test mora biti pozitivan,to su sve ludjaci!!! ali ako nedodje u ponedjeljak idem svakako vaditi,dobit cu je milom ili silom

  13. #63
    Bea avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osječko-baranjska
    Postovi
    189

    Početno

    ginekologinja je stvarno smiješna.
    Test može biti negativan, a da beta pokaže drugačije.
    Bori se.

  14. #64
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    znam,vidjet cemo,samo da ja izdrzim do ponedjeljka i sve ce biti ok a ako mi je sudjeno da ju dobijem voljela bi da bude sutra da u ponedjeljak mogu ponovno sve iz pocetka

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Danas mi je bio ET vratili 3 embrija. Dr je napisao 3x2 tablete utrogestan. Pitam sestru sta je bolje da se pije ili vaginalno kaze svejedno. Ima neko savjet? I kad ste to pocele uzimat odmah po dolasku kuci???

  16. #66
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    draga ja ti preporucujem da je bolje vaginalnom uzimati,brze djeluje,a i nema nikakvih simptoma.a ako ih pijes,mozes imati mucnine...sretno draga!!!meni je dana 13d od inseminacije i jos uvijek ih stavljam.od sutra ujutro pocinjes ako si danas imala transfer

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Hvla. Ja sam mislila da moram odmah danas. JEl to ide ono po sistemu ujutro u podne i navece? Sorry ako gnjavim al prvi put. Hej zelim ti srece i drzim ti fige.

  18. #68
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    ma negnjavis draga,i meni je prvi put bilo,sad znamo za ubuduce :D da,stavljas ujutro kad se probudis,popodne,ja negdje oko 16h i navecer prije spavanja. sretno i nadam se da ce uspjeti iz prve jesi kod dr Popovica?

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Ne kod dr Vlahovica. Hvala na informaciji.

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    4

    Početno

    Puno sreće,Dušice.Pratim te.
    Koliko vremena trebaš čekati krajnji rezultat?

  21. #71

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    9

    Početno

    adriana-d puno sreće s betom sutra... Nadam se od srca da čete uspjeti, jer znam kod kojeg dr.ideš,a bolje da ga ne komentiram... Sretno!

  22. #72

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    4

    Početno

    Ej,curke jučer sam bila na punkciji.Sestra Ester mi je rekla da su izvadili 5 JS.Molim sve one koje su to prošli da mi odgovore da li mora toliko boljeti poslije zahvata.
    Imam strašne bolove u donjem dijelu trbuha,jučer i danas.Ne prestaje nikako ni uz tablete protiv bolova.

  23. #73
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    evo da vam javim da sam danas vadila betu i da je negativna..nisam ni ja uspjela ovaj put nista,idemo dalje!! ella,zasto tako kazes za mog doktora???

  24. #74

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    9

    Početno

    Moje iskustvo s njim bilo je jako loše. Tebi želim puno uspjeha.

  25. #75
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    pa sta je bilo?mozes poslati pp

  26. #76

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Adriana
    Žao mi je, samo se nastavi boriti i trud će se isplatiti... Sjećem te se sa pregleda kod dr.P, bila si nervozna jer si dugo čekala a netko te je dovezao pa nisi htjela da taj gospodin čeka dugo zbog tebe... mislim da si to bila ti.
    Evo ja bi trebala ovih dana na svoju prvu inseminaciju, klomifene sam popila još samo čekam znak za ovitrelle i eto pa ćemo vidjeti šta će meni Bog dati...
    Drži mi se

  27. #77
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    nisam draga to bila ja,ali nema veze drzim se,upravo sam vidjela da sam dobila pa u cetvrtak krecem po nove pobjede sretno ti draga!!!

  28. #78
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    jel mi moze netko reci jel normalno da od utogestana nekad i nedobijes pravu menstruciju?meni je danas 2 dan kako se kao pojavila,a imam je samo i to jako,jako malo kad se dublje obrisem,a ovako nema nista(na ulosku),uopce nisam pametna i neznam sta da radim???sutra bi po tome trebala k doktoru kao jer je treci dan,a ja uopce neznam jel to uopce menstruacija.inace sam trebala dobii 21.05

  29. #79
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    to još nije menstruacija. Utrogestani mogu odgoditi menstruaciju i po 5-6 dana.

    Ne brini, kad stigne prepoznat ćeš je. bit će nešto tamnija nego inače, ali to je sve normalno.

    Imaš puno tema o utogestanima, pa pročitaj.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Drage moje vjerovatno me ne znate tako dobro ali pratim vas odavno i dijelim s vama kako sretne tako i one tužne trenutke!
    Sutra je moja prva AIH, nadam se da će uspijeti od prve ali ipak sam svjesna da su šanse male...
    Dr.P kaže da imam jedan dominantni veliki i jedan maleni folikul, sve je zrelo i spremno čak ne moram ni Ovitrelle dobiti... Eto curke držite mi fige za sutra...
    Emma i Samosvoja čestitam od srca a svim tužnim curama šaljem puno veselih ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za dalje i uspješan idući put

  31. #81

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    3

    Početno

    hallo drage moje...ja sam nova u ovim vodama, a trebat ću MPO, pa ako mi bi mi netko mogao reći koja je procedura kak uopće doći do ASA amb.? Tko daje uputnicu, jel se narucuje itd...Puno hvala, a svima vama želim puno sreće i bebicu što prije....

  32. #82
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    toncice,sretno sutra!!ja sam svoj prvi aih napravila 09.05 i koliko vidis nisam uspjela.nadam se da ce kod tebe biti drugacije i da ces popraviti broj prvih uspjesnih inseminacija
    zana,od svoje ginekologinje trazi uputnicu za asu i sa zavisi kod kojeg doktora hoces ici.ja sam kod dr popovica i on utorkom radi ambulantu za partnere.moras mu donjeti nalaze koje ima,spermiogram,briseve,a ako nemas vjerojatno ce ti reci da to napravis i dogovori se s tobom sto dalje.sretno vam svima!!!ja u petak ponovno krecem na uzv,a u utorak cu za zg u vinogradsku.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Hvala draga, sretno i tebi i da ovaj put bude onaj pravi i dzgo čekani ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  34. #84
    Bea avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osječko-baranjska
    Postovi
    189

    Početno

    adriana_d žao mi je
    sretno u daljnim postupcima!
    SVim novim curama želim dobrodošlicu i što prije otišle s ovog foruma na trudnički.

  35. #85
    Bea avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Osječko-baranjska
    Postovi
    189

    Početno

    adriana_d da li možemo znati zašto ideš na vinogradsku?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Evo drage moje vratila se ja kući nakon moje prve inseminacije... sve je prošlo u redu, malo je zabolilo ali je brzo prošlo... sad mirovanje i odbrojavanje, 12.06. je dan za tetu BETU pa ćemo vidjeti jesmo li šta napravili... Veliki pozdrav svim čekalica i puno pozitivnih ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~, svim tužnima i želim puno snage da nastave dalje a svim curama kojima se posrećilo od srca čestitam i želim zdravu, urednu i veselu kako trudnoću tako i bebicu!

  37. #87

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Može li mi samo netko reći možemo li mi nakon AIH-a koji je bio danas nastaviti sami praviti malenog u kućnoj radinosti ili mora proći malo vremena?

  38. #88
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    bea idem u vinogradsku na icsi! ali u petak sam opet kod dr popovica na prvom uzv pa cu vidjeti.trenutno mi situacija nije takva da neznam dali cu imati mogusnosti otici u utorak do Zg,sve zavisi u ovih par dana.dobijam premjestaj na poslu pa neznam dali cu moci odmah uzeti slobodne dane,sve cu znati za par dana.drzite m fige da ipak uspijem otici

  39. #89
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    naravno da mozete...odmah navecer ako te nebude bolilo!!! sretno draga!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Onda je večeras noć akcije
    Imam još jedno pitanje, jel se može kombinirati oralno i vaginalno primjenjivanje utrogestana? Trebala bi u nedjelju početi raditi, radim smjenu od 12h pa sam mislila u jutro i u podne popiti a navečer ih koristiti vaginalno, tako bi svaki 4. dan u jutro i u podne popila a sve ostalo bi koristila vaginalno?

  41. #91
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    neznam dali mozes kombinirati...pa probaj ih vaginalno koristiti stalno.i ja radim i stavljala sam vaginalno,nema nikakve brige. mislim da ti oralno slabije djeluje jer treba duze da pocne.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    OSIJEK
    Postovi
    114

    Početno

    Alo Tončice007,što se tiče ,nakon AIH-vrlo ti je preporučeno u kasnije sate,meni dr.preporučio,čak i napismeno (nadam se da TM nije nogometoljubac kao moj,pa ćeš uspjeti,s obzirom na večerašnje finale lige prvaka!!!!HiHiHi)

  43. #93

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Ajme pa ja zaboravila na to, ma morat ću ga nekako odljepiti od TV-a

  44. #94

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Ma kad mu opalim neku seksi pozu u seksi krpicama sam će ugasiti TV...

  45. #95

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Akcija sabotaže nogometne utakmice uspjela, muž izvršio zadatak, misija obavljena :D :D :D :D

  46. #96
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    bravo za tebe!! :D :D ja sutra ponovno krecem u akciju.idem kod dr.popovica i idemo dalje!!

  47. #97

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Jel nije on u 6. mjesecu na godišnjem?

  48. #98
    adriana_d avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    138

    Početno

    nemam ti ja pojma,ali idem sutra pa ce mi reci.koliko ja znam nije,rekla bi mi od muza teta.ona radi na prijemu uputnica...ali nema veze,ja imam dogovoreno u utorak u zg,samo sto jos nisam 100% sigurna da li cu biti u mogucnosti otici.a kod popovica idem ako slucajno neuspijem za zg da mi ne propadne mjesec..

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Pitanje. Koje vitamine jos pijete naravno osim folne. Ja pitala moju gin. soc. da mi preporuci jos neke vitamine naravno, da ne uzimam na svoju ruku a ona meni da to nije njeno podrucje iako zna da sam u IVF postupku i da sa obavila embriotransfer, danas mi je 5dpt. Koji dan pravite kucni test.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    OSIJEK
    Postovi
    114

    Početno

    DUSICA 1,meni je dr preporučio folic plus,Mg i multivitamine..a testić na trudnoću možeš napraviti 14DPT...
    Tončica007 bravo za tebe!!!

Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •