Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910
Pokazuje rezultate 451 do 471 od 471

Tema: POTPOMOGNUTA U KB OSIJEK

  1. #451
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Hvala!! Zovem u ponedjeljak!

  2. #452
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    dobro jutro!
    samo da sve pozdravim i kažem da eto ipak ima rezultata u KBO.
    moja poznanica je ostala trudna nakon 1. AIH-a kod dr P.

  3. #453
    martineza avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    osječko-baranjska županija
    Postovi
    43

    Početno

    ovo je vrlo lijepa vijest za sve nas koje idemo u os, cestitke poznanici..

  4. #454
    Vela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    59

    Početno

    Javljam rezultate, od nas četiri koje smo išli u isto vrijeme na IVF, jedna cura je definitivno trudna, beta joj je oko 370 na 11 dpt!
    I moja betica je čak pozitivna, ali je bila 7.9 pa 21.8. Danas (15 dpt)čak je i test pozitivan, znači beta ne pada. Već 2-3 dana nešto malo krvarim, ali nije m. Uglavnom da li je netko imao slična iskustva? Sredinom idućeg tjedna idem na UZV kod svoje dr., rekla je da dođem ako sve do tada bude u redu...to valjda znači ako ne dobijem m. Da li bi moja menga postala prava ako bi prestala koristiti Utrogestane?

  5. #455

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Ovo su jako lijepe vijesti čestitka svima.Ja ću svoju betu znati iza nedjelja užasno me strah i dalje pijem taj utrogestan tko zna što bi bilo da prestanem ah....
    Ako je test pozitivan beta pozitivna mislim da je sve ok.,u svakom slučaju posavjetuj se s liječnikom.Znam samo jedno sigurno moja mama je tek četvrti mjesec skužila da je trudna i to zbog grudi je otišla dr.i on joj je tada ustanovio trudnoću čitavo vrijeme je imala redovite m tri mjeseca

  6. #456
    Vela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    59

    Početno

    Nema mi druge, nego se nadati da će biti sve OK i pričekati još par dana do UZV.

  7. #457
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Vela ako je beta pozitivna i ako se pravilno dupla ( svaka dva dana treba se poduplati )onda nemaš što misliti trudna si, sada samo strpljivo do uzv-a gdje ćeš vidjeti gestacijsku vrećicu, a oko 7 tt i otkucaje srca bebe i to je to. A što se tiče koje kakvih mrljanja smečkastih, rozih i koje kakvih, kažu da 70 % žena u trudnoći ima kojekakva krvaruckanja koja ne znače ništa loše nego ili se plod gnjezdi ili posteljica počinje raditi....dok nema svježe obilne kkrvi sve je ok, koristiš utriče i to je to.
    Usput ćesstitka svim novim trudnicama!

  8. #458

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Bok svima, pratim vas već neko vrijeme, ali se nisam javljala.
    I ja sam isto pacijentica dr.P i ovaj mjesec (točnije ovaj tjedan) sam na AIH. Godinu i pol pokušavanja (prirodno uz LH trakice i folikulometriju), 1 spontani u 6tt, uklonjen polip prošli mjesec. Najavila sam nas sestri E. i rekla mi je da na AIH donesemo uzorak od kuce. Jeste li i vi ostale tako? Koliko dana nakon AIH ste radile betu? Da li ste pitale dr.P za piti utrogestane / duphastone ili vam je sam preporucio? Gdje primiti Ovitrelle - unutrasnja strana bedra ili trbuh (sto vas je manje boljelo)?
    Znam da sam postavila puno pitanja, ali prvi puta smo u postupku...pa hvala.

  9. #459
    Vela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    59

    Početno

    Bok ugriz! Nisam bila na AIH-u, ali za IVF postupak sam donoslila uzorak od kuće, u njihovoj sterilnoj posudici. Dr. će ti na amb. list napisati kada trebaš vaditi betu (meni je to bilo 15. dan od punkcije js), također će ti napisati i za Utrogestane, te preporučiti da možda uzimaš nešto od vitamina...
    Ovitrelle kao i sve druge injekcije sam si davala u stomak, u najmasniji dio , tako da skoro ništa i ne boli. Sretno!!

  10. #460

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Bog svima,
    Ugriz-i ja idem kod dr.P.rađen mi je isto AIH prije tri tjedna prvi put,uzorak smo donjeli od kuće vjerojatno će i tebi to tako reći s tim da se moraš požuriti jer nesmije proći duže od sat vremena (pogotovo jer sad je vrućina).AIH sam radila 11.6 betu sam vadila jučer i nažalost negativna ali ok nadam se da će sljedeći put biti bolje.Utrogestan sam pila 14 dana od 12.6.A za Ovitrell će ti liječnik reći točno kada ja sam u stomak malo pecka ali stvarno malčice (išla na hitnu,strah me da se sama bodem a muž neće)
    Pusa svima!

    ps.jel netko možda ima saznanja o bakteriji ureaplazmi

  11. #461
    Vela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    59

    Početno

    Nina30, žao mi je zbog neuspjelog AIH-a, ali bit će bolje idući puta!
    Ureaplazma se lako riješava antibioticima, čini mi se doksiciklin, oba partnera i svakako ponoviti briseve poslije terapije jer se zna vraćati. Nelječena infekcija zna praviti problemčiće, ali znatno manje nego druge bakterije (klamidija).

  12. #462

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    OSIJEK
    Postovi
    114

    Početno

    Ima li tko friške informacije o listi čekanja za pikice(stimulirani)!?

  13. #463
    martineza avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    osječko-baranjska županija
    Postovi
    43

    Početno

    drage moje, imali sta novoga u os? ili su svi jos uvijek na godisnjem, pa nema nista do 9 mj?

  14. #464

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Naručena sam za 10.8.kod dr.P nemam pojma hoće li mi sada raditi ili će čekati 9 mj. (opet me čeka AIH najvjerojatnije )znat ću više uskoro.....

  15. #465

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    pozdrav svima, pročitala sam sve postove na ovoj temi jer sam i sama od rujna 2009.g. bila u KBO, imala jedan spontani (nakon prirodne trudnoće nakon Klomifena) i jednu izvanmaterničnu trudnoću (nakon AIHa), bila sam kod dr.P. Trenutno sam u fazi "čuvanja" od trudnoće nakon ove izvanm.tr. I u fazi razmišljanja da krenemo u Zg.
    Missy, ako smijem pitati, rekla si da su i kod tebe posumnjali na izvanm.trud. ali neznam da li sam propustila pročitati što je na kraju bilo??

  16. #466

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    OSIJEK
    Postovi
    114

    Početno

    Da,bila je vanmaterična,plod se smjestio u lijevom jajovodu...

  17. #467

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    I kako je završilo? Laparo ili metotrexat? Ako su ti nudili metotrexat kao jedno od rješenja, što su ti rekli? Nekada mislim da bi bilo bolje da sam išla na laparo, ne znam...

  18. #468
    martineza avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    osječko-baranjska županija
    Postovi
    43

    Početno

    dobar dan , drage moje forumasice. imam jedno mozda glupo pitanjce koje me pomalo uznemiruje, pa ako bi netko slucajno mogao pomoci. unazad 3 mjeseca MC se produzio s 28 dana na 33 dana. inace imam redoviti MC vec godinama, znam da je promjena mala i mozda nebitna, al meni neda mira, nisam prehladjena, ne konzumiram nikakve lijekove,...pa ne vidim razlog promjenama....p.s. i krace mi traje krvarenje...???? unaprijed zahvalna...

  19. #469
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Samo sam malo navratila da vidim šta se dešava i dali se išta dešava u kbo!

  20. #470
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj martineza prvotno napisa Vidi poruku
    dobar dan , drage moje forumasice. imam jedno mozda glupo pitanjce koje me pomalo uznemiruje, pa ako bi netko slucajno mogao pomoci. unazad 3 mjeseca MC se produzio s 28 dana na 33 dana. inace imam redoviti MC vec godinama, znam da je promjena mala i mozda nebitna, al meni neda mira, nisam prehladjena, ne konzumiram nikakve lijekove,...pa ne vidim razlog promjenama....p.s. i krace mi traje krvarenje...???? unaprijed zahvalna...
    ne znam kojih si godina, ali može biti neki (blagi) hormonalni disbalans i kasnija ovulacija, pa tako i produženi ciklusi.

    Ako možeš izvadi sve hormone, estradiol, lh, fsh, progesteron i to 2.-5. dan ciklusa, prolaktin 21. ili u tvom slučaju (33 dana ciklus)26. dan ciklusa.

    Sretno

  21. #471

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    Martineza, ako se brineš najbolje da se javiš ginu, ja kada sam imala hormonski poremećaj (hiperprolaktinemija) ciklusi su bili neredoviti, i između sam imala neregularno krvarenje, a kod tebe kažeš da su redoviti.

Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •