Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15232425
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,213 od 1213

Tema: POTPOMOGNUTA U SPLITU

  1. #1201
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    MOLIM VAS DA NAPIŠETE MAIL MINISTRU I ISKAŽETE SVOJE NEZADOVOLJSTVO NOVIM ZAKONOM.

    http://forum.roda.hr/threads/54242-q...ne-samo-oni%29

    ispada da na kraju kukamo svaka na svom pdf-u a nitko nista konkretno ne uradi. nije ni cudo sto milinovic smatra da je zanemariv broj nas koji se borimo sa neplodnoscu...

  2. #1202
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    meni je B. izričito tražio spermiogram od dr.Tandare (zadnji koji imamo je 09/2009, sa SD). Neznam jeli praksa za sve,ili zato jer je ovaj bio najgori ikad.

    bublice , uživaj !

  3. #1203
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Bublice, ,tako sam sretna, predivna vijest , neka si dočekala svoju betu!!

  4. #1204
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    A ja sad cure navijam punim srcem za našu Danny našu dobru dušu ovog PDF da se što prije oporavi, krene u postupke i da ubrzo drži svog malog u naručju.
    Šaljem joj jednu ogromnu

  5. #1205

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    bublić draga čestitam sretna sam draga kao da je moja!!!
    uživaj!! cmokkkkkk

  6. #1206
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Samo da se javim - zvala dr. P. i ništa od smrznutih ovaj mj. doc bi htio idući ciklus, jer sam ovaj bila stimulirana.
    Baš sam u badu, ali jedva čekam slijedeći ciklus...

    Denny mislim na tebe. Šaljem vibre prema tebi da ti operacija prođe uspješno, pa da se idući mj. vidimo na CITO
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  7. #1207
    goa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    kuća pokraj mora
    Postovi
    486

    Početno

    Vesnare,sigurno si nestrpljiva, ali dr. zna najbolje, zato nemoj biti u bedu, nije ni idući ciklus daleko !
    Diana, danas je bio start, jelda? Sretno od srca!
    Denny,potpisujem cure, dođi nam što prije !
    Blekonja,jeli krenulo?! Nestrpljiva sam, htjela bih da sve ovo lito imate trbuščiće!

  8. #1208
    matto avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Monn river
    Postovi
    352

    Početno

    Cure drage, lijep nam je ovaj dio foruma posljednjih dana čestitke svim trudnicama Goa, Bublice, (poslala bih onaj smajlić s poljupcima ali kako me nije bilo neko vrijeme zaboravila sam gdje se nalaze)
    Vesnare, pogledam u tvoj potpis i znam kako se osjećaš i meni je doc: P. kazao da se javim za dva mjeseca no tko bi čekao dva mjeseca htjela bih znati barem terapiju.
    Trenutačno sam u fazi mirovanja nakon neuspjelog IVF-a, to se samo tako kaže, a u stvarnosti tko bi mirovao pa sam vadila briseve u nadi da ću imati koju bakteriju pa da kad se već ne bockam pijem antibiotike, no ni tu nemam sreće brisevi su svi čisti, tako da nema ni bockanja ni antibiotika.
    Eto, nadam se da me se još netko sjeća,
    Blekonja, sretno s femarom, Deny brz oporavak ti želim
    Ugodan vikend svima

  9. #1209
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    hmmm hmmm matto, pa kad si bila na 3., zar se nas dvi ne pratimo?

  10. #1210

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Hvala goa, svim curama sve nabolje Danas startali, malo peckalo, imala mali mjehuric par sati al proslo, mislim da je mm dao inekciju preplitko pa zbog tog mjehuric, sutra cemo se valjda popraviti

  11. #1211
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Curke, ajde kad ste već svee tako svjesne TKO JE KRIV za sve, onda mu lijepo napišite mail i recite zašto je zakon loš!!
    Pa. zar je tako teško napraviti nešto tako jednostavno a moglo bi donijeti velike promjene???
    Ili mislite da je "glupo odvojiti desetak minuta za pisanje maila, kad ima netko drugi tko će se boriti za vašu djecu??
    E, pa drage moje, nema nikoga, prepuštene smo same sebi!!! I ja sam odlučila da neću bti noj koji zabija glavu u pijesak i čekati da drugi ostvaruju moja ljudska i građanska prava!!

  12. #1212
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    veliki potpis na zedru!

  13. #1213
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Znamo svi koliko je teško proživljavati sve što nam se događa u postupcima, i da ne želimo misliti ni na što drugo, ali ministarstvo zdravstva organizira sastanak u kojem želi čuti mišljenje neplodnih parova. Sve je to zbog pisama (odnosno e-mailova) parova (najviše) s ovog foruma.

    Ovo je možda šansa da se promijeni zakon koji nam ŠTETI, SMANJUJE ŠANSE i PONIŽAVA

    Molim vas odvojite malo svog vremena i napišite barem par rečenica NEPODRŠKE Zakonu o medicinskoj oplodnji!

    darko.milinovic@mzss.hr
    Ante-Zvonimir.Golem@mzss.hr
    ured@predsjednik.hr
    predsjednik@vlada.hr
    klubsdp@sabor.hr
    hsls@hsls.hr
    roda@roda.hr
    sabor@sabor.hr
    vesna.roller@zg.t-com.hr
    sandra.veljkovic@vecernji.net
    rtl-vijesti@rtl.hr
    Mojmira.Pastorcic@rtl.hr
    kristinaturcin@yahoo.com
    redakcija@novilist.hr

    I upišite se na listu na topicu http://forum.roda.hr/threads/54242-quot-Svi-oni-koji-idu-vani-nek-se-jave-ministru-quot-(ne-samo-oni)?p=1581861&viewfull=1#post1581861

Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15232425

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •