Stranica 3 od 25 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1213

Tema: POTPOMOGNUTA U SPLITU

  1. #101

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa
    pala na 14.4. opet biokemijska
    ajme!!! žao mi je! ali znaj da ćemo biti sve mi nagređene kad tad!!!

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    u avionu
    Postovi
    44

    Početno

    aaaa pinky, draga, sta da ti kazem... drzi se...

  3. #103
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Pinky

  4. #104
    Ordep avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    492

    Početno

    tako sam se nadala draga pinky da će to biti to....drž se nekako doć će i tvoja mrvica na red.

  5. #105
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    pinky žao mi je draga moja .
    Drži se bićeš ti nama ubrzo MAMA. Od ti to želim.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa
    pala na 14.4. opet biokemijska
    aaaajme pinky žao mi je iskreno od , baš sam se nadala
    drži se, virujem da si down sad, ali mi smo uz tebe uvik imaš pp

  7. #107
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Denny, onda kako je prošla operacija u Salusa? jesi li nam dobro i šta su rekli naši dragi dotori?

  8. #108
    nea0902 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    318

    Početno

    stvarno mi je žaj Pinky al ne žalosti se doć će i tvoj dan sigurna sam

  9. #109
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    cure vi ste legende hvala

  10. #110
    TwistedQ avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    236

    Početno

    Pinky,
    Samo se tribamo još malo strpiti i bit ćemo mame..

  11. #111
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Cure moje ŽIVA SAM, A MIOMA NEMA VIŠE! :D
    Trajalo je dva sata, prvo je dr. Š radio histeroskopiju, a onda dr. P miom i još neke stvari. Evo me sad odmaram u sobi, na infuziji, imam veliki rez preko cijelog stomaka i ne mogu se micat jer užasno boli, ali sam presretna jer me Šparac probudio sa rečenicom - dušo, sad ti je sve savršeno u redu. :D Nema cista, mioma, endometrioze, polipa - ničega! SVE JE SPREMNO ZA BEBICU!

  12. #112
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Nemam riječi da nahvalim cilu ekipu ovdje u Salusa, od doktora do čistaćice, svi su super. A posebno naši dr P i Š. Ne samo da su napravili odličan posao, nego nikad nisam vidila Poljaka u tako nježnom izdanju, drugi čovik.

  13. #113
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Draga Pinky, danas kad su mi P i Š zajedno radili UZV pola sata prije operacije, ti si im taman javila svoju betu. Ako ti to išta sad znači, oba su bila baš tužni, posebno Šparac, a onda i ja s njima. Šaljem ti veliki virtualni zagrljaj i drži se draga.

  14. #114
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    bas mi je drago da je sve proslo super

    ma krasni su nasi dr s i dr p

    zao mi je sto cu ih spletom zivotnih okolnosti morati napustiti i poci na vv

    mislim da cu ipak u cekanju novog stimuliranoga pokusati jedan prirodnjak u cita.

    ali sad kad sam opet svecano nezaposlena, ne znam mogu li si priustiti sve ove inekcije iz svog dzepa ponovo...

  15. #115
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Draga Denny rekla sam ti da su oni Dream team!!! Drago mi je da je sve prošlo u redu a i očekivala sam da će tako biti!
    Aj lipo nam se oporavi


    Veliki pozdrav

  16. #116
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Denny

  17. #117

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj bublica3 prvotno napisa
    Draga Denny rekla sam ti da su oni Dream team!!! Drago mi je da je sve prošlo u redu a i očekivala sam da će tako biti!
    Aj lipo nam se oporavi


    Veliki pozdrav

    evo bublica je rekla sve što bi i ja baš se :D :D :D što si se riješila tih podstanara i sad možeš konačno prema svojoj bebici, odmaraj nam se lipo i oporavi se što prije!!


  18. #118

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    SPLIT
    Postovi
    12

    Početno

    Pinky , ja jos uvijek vjerujem u nas sve...jednog dana bit cemo MAME, mislim da ide jedna pjesma, "nebo voli strpljive", pa se eto nadam da onaj gore ili vec gdje je sve vidi..... valjda ce spoznat da smo mi sa svim ovim iskustvom predodredene biti posebne mame....

    Denny, sad kad je tijelo spremno, nadam se da ces sto prije biti mama

    Svi ostalim curkama, puno , posebno emma9999, za koji ne znam da li je negdje sretna, pa to ne stigne sa nama podijeliti...

    Moja slijedeca nada biti ce na jesen...do tada se nadam zajednickoj kavi...

  19. #119
    maja8 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    429

    Početno

    denny draga tako sam sretna što je ssve dobro prošlo i želim da što prije dođeš do svoje bebice

  20. #120

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    40

    Početno

    evo mene curke moje, emma je samo malo na sve ove izbrisane, zaključane teme i jer više ne znam di šta da napišem, ali to ne znači da nismo u kontaktu..ipak smo čakulanje preselile na sms

    ne znam koliko je vezano za temu, ali ja ću isto ovdje da napišem da je moja beta pozitivna i da je tu

    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

  21. #121

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Citiraj sbonetic prvotno napisa
    emma9999 jupiiiiiii :D :D :D :D
    :D :D :D

  22. #122
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    BRAVO, BRAVO, BRAVO presretna sam zbog tebe :D :D :D :D :D
    I mislila sam da negdi slaviš! :D
    Neka ovaj put bude školski i sretno do kraja!

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    SPLIT
    Postovi
    12

    Početno

    i ja sam imala osjećaj da negdje slaviš....napokon jedna sretna među nama..... :D :D :D :D :D :D

  24. #124
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    kopiram post od prije tjedan dana!

    Sve teme pod važno su upozorene i sve ih brišemo kako stignemo. Na vama je da vodite svoje teme/topic-e tako da budu u skadu s prvobitnim dogovorom i pravilima foruma (sjetite se, navedeni su kad smo te teme i otvarale).
    Ove teme pod VAŽNO su za izmjenu informativnih podataka vezanih za određenu kliniku.
    ODBROJAVANJE je otvoreno kako bi si na toj temi međusobno zaželjele sreću, čestitale, dale si podršku, podijelile i tugu i sreću...ali samo za to!


    Što da vam kažem cure...evo, odredite si same kaznu....meni samo pada na pamet ključanje teme do daljenjega.... brisanje vaših vibri vidim ne pali... :?

  25. #125
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Ja imam samo jedno pitanje. Dali možemo mi iz Splita i okolice imati jednu temu za bodrenje izmjenjivanje svakodnevnih iskustava i davanju potpore jedna drugoj? Ako na ovom forumu ne možemo to ostvariti ja ću vam zahvalit i lijepo vas pozdravit. Meni je osobno najpotrebnija moralna potpora i povezanost koju smo uspile uspostavit.

  26. #126
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    Citiraj bublica3 prvotno napisa
    Ja imam samo jedno pitanje. Dali možemo mi iz Splita i okolice imati jednu temu za bodrenje izmjenjivanje svakodnevnih iskustava i davanju potpore jedna drugoj? Ako na ovom forumu ne možemo to ostvariti ja ću vam zahvalit i lijepo vas pozdravit. Meni je osobno najpotrebnija moralna potpora i povezanost koju smo uspile uspostavit.
    sorry, nemoj se ljutiti ali to isto dobijes i na odbrojavanju, tamo zajedno se veselimo, tugujemo, bodrimo i sl. ako sve to radite na posebne topike onda topik odbrojavanje uopste nema smisla

  27. #127
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    sorry, nemoj se ljutiti ali to isto dobijes i na odbrojavanju, tamo zajedno se veselimo, tugujemo, bodrimo i sl. ako sve to radite na posebne topike onda topik odbrojavanje uopste nema smisla[/quote]

    Ako čemo se sve mi s Potpomognute u Splitu prebacit na ODBROJAVANJE nema nikakvih problema. Cure drage Denny, Emma9999, Blekonja, Irena456, Madonna, Pinky, Kontra, i sve vi koje ste do sada htjele podršku i sve ostalo vidimo se na odbrojavanju. Svaka od nas nešto odbrojava.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj bublica3 prvotno napisa
    Ja imam samo jedno pitanje. Dali možemo mi iz Splita i okolice imati jednu temu za bodrenje izmjenjivanje svakodnevnih iskustava i davanju potpore jedna drugoj? Ako na ovom forumu ne možemo to ostvariti ja ću vam zahvalit i lijepo vas pozdravit. Meni je osobno najpotrebnija moralna potpora i povezanost koju smo uspile uspostavit.



    ma dajte molim vas mislim da vam mjesto ne uzimamo mi sa našim postićima nego FORUMSKA BURZA pa jednostavno STE PRETJERALI, RODA SE PRETVORILA U JEDNU VELIKU BURZU, A NE U RODITELJSKI FORUM I u potpunosti te potpisujem bublice, a za odbrojavanje MOJ KOMENTAR NA TO JE DA ja jednostavno tamo nisam našla svoje mjesto, za što meni da ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ tamo hrpa žena koje nikad neću upoznati, pa ja neću u postupak još duuuugo vremena što bi ja trebala samo otvarat i čitat, meni za ništa tamo ne mogu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ a osim toga u početku kad sam došla na Rodu, bila sam ja na odbrojavanju ali nemojte me krivo shvatit ako nisi stalno tu i ne vibraš i ovoj i onoj VIRUJTE MI BRZO TE ZABORAVE, jednostavno mi nismo u tom điru šta bi i s POTPOMOGNUTE U SPLITU (ako još postoji) rekle.


    A sad ajte bog

  29. #129
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ja sam prije svoje jučerašnje operacije puno mislila na ove cure, svaka njihova riječ podrške mi je odzvanjala u glavi i davala mi neku nadu da će sve biti dobro. To im nikada neću zaboraviti. I čim sam došla sebi, bez obzira na jake bolove, javila sam se preko mob. da im zahvalim i kažem da je sve ok. Evo i sad sam u bolnici i nemojte me krivo shvatiti ali takvu podršku i toplinu na odbrojavanju nisam dobila. Baš sam tužna, eto.

  30. #130
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Draga Denny nadam se da si danas malo bolje i da te manje boli.

    imaš pp

  31. #131
    thegirl25 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    604

    Početno

    alo koke samo da vam javim da sam upravo čula od jedne cure da je njezina rodica ostala iz prve trudna u Cita u poljaka sa blizancima u 39 godini ... nakon15 godina idiopatske neplodnosti...možete mislit... eto go Cito go ))

  32. #132
    IRENA456 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    298

    Početno

    S obzirom da nisam u postupku i da neču ni biti meni nije mjesto ovdje i zato me nema.
    Jako sam tužna i razočarana .
    Nači će mo se mi na nekom drugom forumu .
    I još nešto,PRESTALA SAM PUŠIT

  33. #133
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    Citiraj bublica3 prvotno napisa
    Ja imam samo jedno pitanje. Dali možemo mi iz Splita i okolice imati jednu temu za bodrenje izmjenjivanje svakodnevnih iskustava i davanju potpore jedna drugoj? Ako na ovom forumu ne možemo to ostvariti ja ću vam zahvalit i lijepo vas pozdravit. Meni je osobno najpotrebnija moralna potpora i povezanost koju smo uspile uspostavit.
    bublice nije mi jasno tvoje pitanje.
    zašto misliš da su Split i okolica drugačiji TE DA TREBA OTVORITI ZASEBNU TEMU I IĆI MIMO DOGOVORENIH PRAVILA kada je tema za bodrenje (ODBROJAVANJE) JEDNA TEMA ZA SVE forumašice bez obzira u koju kliniku išle?
    Sve vibre, sva veselja i sve tuge su jednako vrijedne i važne za podijeliti.
    Ukoliko to nekome ne odgovara nama je zaista žao, ovaj PDF je za sve jednak.

  34. #134
    nadda avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    505

    Početno

    Evo cure ja ću se malo ubacit jer i ja sam sa nekima sa foruma koje su iz Splita isto nekada recimo vodila borbu sa moderatoricama da bi se uopće otvorila POTPOMOGNUTA U SPLITU.
    I ja sam Citašica i imam blizance i još uvijek pratim i vas i Odbrojavanje i ostale teme koliko mi vrijeme dozvoljava i znam kako se osjećate.
    ALI,jedno veliko ali pokušajte se uskladiti sa pravilima kako smo i mi na kraju napravile i sve je bilo ok.
    Nemojte misliti da na ODBROJAVANJU nećete dobiti podršku od ljudi koje ne poznajete i nikada nećete upoznati jer to moram reći nije istina.Ima toliko ljudi koje sam upoznala,a i onih koje nisam ,a zauzimaju lijepo mjesto u mom srcu i bili su mi velika podrška.
    Sa nekim ćete se zbližiti,upoznati,a neke nikada nećete,a opet vam ti ljudi mogu i pomoći i utješiti vas.
    Shvatite ovo kao savjet osobe koja je prošla kroz sve ono što i vi prolazite i nemojte odlaziti sa foruma jer ovo je naš svijet koji je i danas svakodnevno dio mog života upravo zahvaljujući mnogim divnim ljudima.
    Uzmite u obzir da su i moderatorice prošle ono što vi prolazite i nije da vas ne razumiju.
    Nadam se da ćete shvatiti što sam vam željela reći.
    Svima puno i svima da što prije dobijete svoje

  35. #135
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    cure da vam se pridruzim ja osobno nisam dugo na forumu i nisam kompetentna da donosim neke zakljucke,samo znam da me svako vase dobrote dirne. Osobno ne znam ni jednu,ali sam s vama povezanija nego sa svojim ukucanima,samo sam htjela reci da ja nisam nikad otisla na odbrojavanje jer me ustvari interesirala potpomognuta u Splitu, jer sam trenutno u toj fazi,a kad budem odbrojavala bit cu opet sa ovim curama jer sam s njima odbrojavala od pocetka pa bi brojanje htjela sa njima zavrsiti.Usput receno jucer bila u dr P nasao mi 3js sinoc dobila stopericu sutra ujutro punkcija eto cisto da se zna svim curama u postupku puno~~~~~~~~~~~~~~~ DENNY moja prijateljica poslje operacije mioma ostala truda,a bili je otpisali zato samo se oporavi i u akciju ,EMMA :D :D :D :D :D :D :D super vijest cestitam MAMA,PINKY od ti zelim da sto prije drzis u naruciju svoga

  36. #136
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    metkovka sretno!!!!!
    kakvu ti je terapiju dr p dao (jesi li uzimala kakve inekcije ili tablete prije stoperice?)

  37. #137
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    popila sam 15 tableta letrozola i primila 6 inekcija menopaura jucer mi nasao 3 js stopericu dala sinoc u 21 u stomak sutra ujutro u 7 30 punkcija,mozete li mi reci sta mi dalje ide ja sam totalna zbunjoza :? hvala

  38. #138
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    na punkciji ces dobiti 2 inekcije u guzu od kojih te nista nece boliti (ja se bome nicega nisam ni sicala niti tko mi je mudante obukao ) punkcija kratko traje pa onda malo odmoris dok dodjes sebi i ides doma. nakon dan, dan ipo zovu te i kazu ti koliko ih se oplodilo i kad je transfer. prije transfera trebas popiti dosta vode (jer je navodjen klasicnim uzv-om, ne vaginalnim) sjednes i gledas u plafoncic, oni vrate embrijice, opet legnes malo i to je to. nista strasno ni bolno. sretno!!!!

    transfer ti bude ili 3. ili 5. dan nakon punkcije

  39. #139
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    pinky hvala ti puno,mislim da ce se i meni nesto slicno desit sto se tice mudanata jer cin mi je rekao da ne smijem nista jesti, a moram krenit za split oko 5 da bi dosla u 7 30 bojim se da mi nece trebat ni dati inekcije past cu u nesvjest sto od gladi ,a sto od panike jer sam inace strasljiva sto se tice tih stvari mada mi je sad malo lakse jer znam sto me ceka hvala jos jednom :

  40. #140

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    124

    Početno

    pinky jako mi je zao,ali ceka tebe tvoja mrva samo se tribas jos malo borit i strpit

    emma :D :D :D :D :D od srca da sve do kraja prode u redu

    denny drago mi je sta je sve proslo ok sad se lijepo odmaraj i spremi za nove pobjede

    cure veliki

  41. #141

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    124

    Početno

    I dalje mi nije jasno kome smetaju nasa druzenja,razgovori i potpora, zar to nije bitnije od svega ostaloga...neke su mozda zaboravile da su bile u slicnim situacijama
    ovde smo se navikle jedna na drugu i znamo kroz koji problem svaka prolazi i tako mozemo najbolje pomoci jedna drugoj,saljem ja vibrice svim curama,zenama ali ipak je drugaciji osjecaj kad nekoga od tih zena upoznas ili pratis svaki korak u njihovoj borbi

    ali bitan je protokol,slazem se nije bitno ono sta je nama bitno,nismo mi stvari koje ce netko oplodit ovako ili onako jednog dana, mi smo zene cija je borba ponekad i preteska i mozda nas necija podrska ili lijepa rijec odrzi da ne odustanemo od svega

  42. #142
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    Citiraj ketyy prvotno napisa
    I dalje mi nije jasno kome smetaju nasa druzenja,razgovori i potpora, zar to nije bitnije od svega ostaloga...neke su mozda zaboravile da su bile u slicnim situacijama
    ovde smo se navikle jedna na drugu i znamo kroz koji problem svaka prolazi i tako mozemo najbolje pomoci jedna drugoj,saljem ja vibrice svim curama,zenama ali ipak je drugaciji osjecaj kad nekoga od tih zena upoznas ili pratis svaki korak u njihovoj borbi

    ali bitan je protokol,slazem se nije bitno ono sta je nama bitno,nismo mi stvari koje ce netko oplodit ovako ili onako jednog dana, mi smo zene cija je borba ponekad i preteska i mozda nas necija podrska ili lijepa rijec odrzi da ne odustanemo od svega
    vidim da vas je dosta novih i da vam nije jasno...molim vas prije korištenja ovog PDF-a pročitajte sva pravila i bit će vam sve jasno. pravila smo donijele zajedno s korisnicima našeg PDF-a u trenutku stvaranja pravila i odnose se na sve i nove i stare i neće se mijenjati jer ovaj PDF mora biti u skladu s ostatkom foruma i na vama je da ih prihvatite u trenutku učlanjenja.
    Podrška, lijepa riječ, vibrice...sve je dobrodošlo na za to predviđenim mjestima.
    Molim vas da o tome više ne raspravljamo na ovoj temi već da se vratite na samu bit ove teme.

  43. #143
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Citiraj ketyy prvotno napisa
    I dalje mi nije jasno kome smetaju nasa druzenja,razgovori i potpora, zar to nije bitnije od svega ostaloga...neke su mozda zaboravile da su bile u slicnim situacijama
    ovde smo se navikle jedna na drugu i znamo kroz koji problem svaka prolazi i tako mozemo najbolje pomoci jedna drugoj,saljem ja vibrice svim curama,zenama ali ipak je drugaciji osjecaj kad nekoga od tih zena upoznas ili pratis svaki korak u njihovoj borbi

    ali bitan je protokol,slazem se nije bitno ono sta je nama bitno,nismo mi stvari koje ce netko oplodit ovako ili onako jednog dana, mi smo zene cija je borba ponekad i preteska i mozda nas necija podrska ili lijepa rijec odrzi da ne odustanemo od svega
    mislim stvarno :shock:
    zaista ne vjerujem da ovo čitam 100x :shock:
    ajmo po redu:
    nikome ne smetaju vaša druženja,razgovori i potpora no ovo je forum Udruge Roda i postoje pravila ponašanja koja treba poštovati
    fakat mi nije jasno što je nerazumljivo i čemu ova rasprava :?
    chatati možete putem mailing liste,sms,uživo piti kavu i razgovarati no to ne možete raditi na ovom forumu jer su pravila takva
    niske udarce da su neke od nas zaboravile kakav je osjećaj prolaziti kroz postupak ne želim ni komentirati
    svi smo mi prošli isti put,neki još prolaze,no ja sam se uvijek trudila poštovati pravila,nekada sam ih možda nehotice i prekršila,no nikada namjerno

  44. #144
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    cure odo ja sutra na transfer ja cu se veselit i to ovako jjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhu prije tri mjeseca sam trebala ici u prag po donora a sada na transfer i da se ne veselim sa vama koje ste mi toliko pomogle cure HVALA joj kako sam sretna :D

  45. #145
    IRENA456 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    298

    Početno

    draga metkovka@ nadam se da je trnsfer proša dobro i da si sretna

  46. #146

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    179

    Početno

    Cure , danas mi je prvi dan pikanja, ali buduci me boli stomak jer imam M ne znam da li smijem popiti ketonal, jer mi inače samo on pomaže?

    Btw. u utorak sam u Cita pa ako je tko tamo možemo i na kavicu?

  47. #147
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj gugi32 prvotno napisa
    Cure , danas mi je prvi dan pikanja, ali buduci me boli stomak jer imam M ne znam da li smijem popiti ketonal, jer mi inače samo on pomaže?

    Btw. u utorak sam u Cita pa ako je tko tamo možemo i na kavicu?
    SRETNO!!!!!!

  48. #148
    metkovk@ avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    metkovic
    Postovi
    159

    Početno

    evo brojim 7 dan od transfera malo boli stomak kao da trebam dobit M nikakve druge simptome nemam,osim sto sam strasno nervozna zna li neka od vas dali mogu popit nesto za smirenje .Gugi32 sretno

  49. #149

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    179

    Početno

    Draga metkovk@ smijes popiti nesto za smirenje i saljem ti bezbroj vibrica za prekrasnu betu!

  50. #150
    thegirl25 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    604

    Početno

    Gugi sretno u postupku, o svemu nas informiraj kako i šta se događa

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •