Stranica 2 od 55 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 2711

Tema: POTPOMOGNUTA NA KBC RIJEKA

  1. #51
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    Coolerica ostala sam zbunjena tvojim obješnjenjem inseminacije - što ti je docentica kontrolirala žuto tijelo nakon inseminacije i što si ili ćeš uopće uzimati kakve ljekove :?
    ja sam bila na dva postupka u 9 i 10 mj. kod Dr. Vlastelića i nakon inseminacije mi je samo rečeno ukoliko dobijem M da mu se javim.
    Zašto ja nisam išla na kontrole :?
    A Dr. Vlastelić počinje s radom od ponedjeljka tako da vam se i ja cure pridružujem u čekaonici
    uf, od čekaonice me je muka
    pozdrav svim trudnicama

  2. #52
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    pozdrav curke,

    evo mene. Danas bio transfer 1 četvorostaničnog žgolje. Drugi je bio samo na 2 stanice pa ga nisu vratili. Sad mi držite fige, bete 15/6.
    Pozzzz

  3. #53
    giga avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    124

    Početno

    Pozdrav i od mene

    U ponedjeljak krećem sa prvom folikolumetrijom. U prirodnjaku sam, ovaj put bez hormona i to mi je prvi put na taj način, do sada sam išla sa klomifenom u prirodni.

    Vidimo se

  4. #54
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj Vojvođanka prvotno napisa
    Coolerica ostala sam zbunjena tvojim obješnjenjem inseminacije - što ti je docentica kontrolirala žuto tijelo nakon inseminacije i što si ili ćeš uopće uzimati kakve ljekove :?
    pa kako sam ja shvatila pošto mi nije dala štopericu htjela je provjeriti 2 dana poslije inseminacije da li je bila ovulacija..a pošto je taj dan bio student u ordinaciji onda je još njemu svašta objašnjavala pa je tako ušla u priču o funkciji žutog tijela i dijastoli :? i svačemu što ja ne razumijem. a dabrostone pijem jer mi je progesteron 21. dc bio dosta nizak mjesec prije(lh trakice potvrdile ovulaciju 18 dc ciklus od 33 dana što mi inače nikad nije al ona je samo pogledala nalaz i rekla nizak progesteron iako nisam vadila 7 dana poslje ovulacije kako bi trebalo). inače mislim da ni ja nebi dobila dabrostone. sve ovo je moje shvaćanje situacije al nadam se da sam ti odgovorila na pitanja.

  5. #55
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    joj zbilja mi fali edit..stalno duplo postam..sad sam se sjetila da mi je to za kontrolu rekla kad sam pitala kad da počnem piti Dabrostone, možda njih nije dobro početi prije ovulacije pa je htjela biti sigurna

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    120

    Početno

    Magi 7 ~~~~~~~~~~ da bude uspješan ovaj postupak!

    Pozdrav svim curama u postupku, i onima koje to nisu, da im ova godina donese !

  7. #57
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Evo i mojih iskustava sa inseminacije...

    Folikulometrije 8,10,12,14 dan i nakon toga 15 dan inseminacija. Dva dan nakon inseminacije kontrolni uzv da se vidi da li je folikul puknuo i da li je uopče bila ovulacija...I dođem tako 15 dc i dr kaže da ovulacija još nije bila i propadne cijeli mjesec i sve folikulometrije, putovanja u rijeku...
    Na drugoj inseminaciji (NAVODNO) pogođen termin, ali...kraj znate!
    Sad se spremam za treću ako me uopće prime u 6 mjesecu...
    A tko zna...? Možda bude 3 sreća...(muža sam naoružala bioastinom, cinkom, selenom,folnom...pa možda se i njemu spermiogram šta popravi)
    Uglavnom ništa strašno, ništa bolno, možda malo neugodno (barem meni, jer nikako da se naviknem na ginekologe), ležanja nema, premda bi trebalo biti (meni je prvi put iscurilo i kad sam to rekla mojoj prim. gin samo mi je odgovorila: Pa šta misliš da ti u sloveniji ne bi iscurilo? Užas, jako je smeta Slovenija) i tako, sve skupa ok! Najljepši dio svega je nada i vjera da će uroditi plodom, u tim danima se uvijek trudim uživati i biti pozitivna...

  8. #58
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    joj GIZMOS odahnula sam kad sam vidila da si i ti bila na kontrolnom uzv-u. ja već zabrijala da je kod mene posumnjala na nekakav problem Ja imam još 3 dana isčekivanja al poznato stezanje i bolovi su već tu pa mi se sve vidi da sam drugi mjesec opet u čekaonici..i ja mog šopam bioastinom, cinkom i selenom pa ko zna.

  9. #59
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Da se ne nadamo nečemu ne bi ni išle u sve te postupke i torture koje može shvatit samo netko oput nas tko ih je prošao. i ja sam u išćekivanju ovaj mjesec (kučna radinost sa dodatkom klomifena) mada si već toliko poznajem cikluse da sam sigurna da neće biti ništa, ali ipak sam odlučila uživati još koji dan i praviti se da ništa ne vidim.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    93

    Početno

    Evo curke da Vam se i ja malo javim,da ne mislite da sam umrla.
    ja sutra krecem na prvu folikulometriju.
    Novim curama zelim dobrodoslicu a svima nama u postupku BINGO!!!

  11. #61
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    Evo me natrag iz "čekaonice"
    Bila sam u 5 mj. da se naručim za dogovor kod Dr. Vlastelića, sestra Mira i sestra Semi su blaženo pijuckale kavicu i rakle mi da je Dr na godišnjem i da bi bilo najbolje da se javim početkom 6 mj. jer nemaju rspored, zovem jučer i ljepo mi kažu da dođem danas oko 11h jer je tada najmanja gužva.
    Došla sam, čekala 1h (po običaju) i kad sam konačno ušla su mi rekle ovo: Dr je prebukiran, 6mj. i 7 mj. su "rasprodani" za postupke, 8mj. su godišnji, ograničeni su s br. postupaka u mj. i da bi bilo najbolje da se javim u 7 mj. za dogovor.
    grrr, grrr
    Nakon mog gore objašnjenja su mi rekle da fotokopiram uputnicu, ili pošaljem fax, s naznakom da je za dogovor s Dr. Vlastelićem i da će me doktor "ugurati" nakon službeno obavljenog posla, jer nas cura ima jaaaako puno koje smo ga čekale pa nam izlazi u susret
    Eto bar nešto..
    I da svi nalazi od prošle godine mi više ne važe pa me čeka "jahanje" okolo po raznoraznim laboratorijima
    A za postupak se nadam da ću upasti u 9 mj.
    Pozdrav cure...

  12. #62
    marinci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    83

    Početno

    SRKI sretno,drzim fige

  13. #63
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    prijavljujem minus na testu..a sve sam napravila po uputama..natunkala ga, čekala 5 minuta, odlučila čekat 1o minuta, bacila ga u smeće, izvadila ga iz smeća, rastavila ga, gledala pod svim vrstama svjetla..i opet minus..
    više sreće ovaj mjesec..svim curama i ~~~

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    239

    Početno

    Pozdrav cure!
    Svima koje ste u postupku ili se tek spremate šaljem brdo ~~~~~~~~

  15. #65
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Ja prijavljujem pad bazalne temperature...nekako samveć odustala od testova za trudnoču jer mi nose prevelika razočaranja. A cikluse sam toliko prokužila da nema šanse da više zavaram sama sebe. U prijašnjim mjesecima sam stalno izmišljala neke simptome i uvjeravala se da se osjećam nekako drukčije. Sad jednostavno ne očekujem ništa osim M. pa da šta bude bude...

    Pozdrav svima i ako netko ima kakvih novosti iz riječke čekaone neka piše...liste čekanja,nove trudnoče itd. Ja se za koji dan moram naručiti za iui, nadam se da če me primit

  16. #66
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    e šišaj ga GIZMOS..i ja sam za koji dan u čekaoni pa se vidimo. nekako se nadam da će mi ovo biti zadnji IUI pa kako god završio.

  17. #67
    Ameli avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    601

    Početno

    evo da se i ja malo javim, čitam vas redovito ali ne pišem jer se kod mene trenutno ništa ne dešava. ovo ljeto sam odlučila odmarati se, više psihički nego fizički. dr. V mi je rekao da dođem u 6.mj na dogovor za dodatne pretrage ali kako vidim po vašim pričama da stanje nije baš bajno pa neznam dali se uopće truditi s naručivanjem ili jednostavno sve ostaviti za jesen.
    svim novim curama coolerici, GIZMOS,Vojvođanki i Ambri želim dobrodošlicu i da čim prije ostvarite svoj najljepši san
    svima u postupku želim veliku sreću i da nam uskoro objavite veeelike bete
    svim trudnicama i curama koje odmaraju kao ja velika i pozdrav i da nakupite snage za nove pobjede!

  18. #68
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    Pozdrav Ameli
    razumjem te kada kažeš da se trebaš psihički odmoriti, ovo iscrpljuje
    Ja sam skupljala snagu cijelu zimu, meditirala, čitala brdo dobrih knjiga, evo jedne za proučiti - ŽENSKO TIJELO-ŽENSKA MUDROST, od dr. Christiane Northrup. Osijećala sam veliki pritisak od dragih ljudi koji me okružuju i od M da nastavim s postupcima, i na veliko nerazumijevanje zašto sam toliko psihički iscrpljena??? Da li to uopće bilo tko drugi može razumijeti osim nas cura koje to prolazimo? Uglavnom rekla sam DOSTA.
    Kad sam pronašla mir i snagu u sebi za nastavak ja sam se vratila
    Zaključak - treba zastati i oslušnuti sebe i svoje tijelo.
    Pozdrav cure

  19. #69
    Ambra avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    135

    Početno

    Hvala ti Ameli..evo nešto malo o meni..

    Ovo je za mene sve dosta novo pa nema puno info..osim:1,5 god pokušavamo bez uspijeha. MM oligoasthenozoospermia, JA: Prošlji mjesec prvi HSSG: bolilo jaaako ali kratko, desni jajovod OK, lijevi nije vidila jasno prolaz. Čekam mezis sada je 25 DC kada budem dobilia slijedi folikolumetrija 8dc i prvi IUI u ovom mjesecu (tako su mi rekli) .....i jedva čekam :D !

    Neču se ništa nadati jer vidim da nije sve to tako jednostavno kao što sam nekada mislila... a to je da sam mislila da kada se odlučimo da ču odmah ostat trudna... well was I wrong !

    I to je sve o meni!!

    Pozdrav svima

  20. #70
    maya3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    gs
    Postovi
    111

    Početno

    pozz drage suborke trebala bih nekoliko informacija što se tiče postupaka u Ri dali se oni razlikuju bitno od postupaka na VV? (za one k
    oje znaju) kolika je gužva i ima li anestezija pri punkciji?

  21. #71
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    maya3 dobrodošla
    mogo ti pokušati odgovotiti.kažem pokušati jer zapravo nisam bila na vv u postupku,bili tamo 3 puta i ništa nismo napravili,ali mislim da se posutpci ne razlikuju previše po bolnicama,ono što sam ja uspjela doznati je da se na vv duže čeka,zapravo do nedavno se u ri nije čekalo sada je malo drugačije ali ako odeš na link o vv možeš pročitat i usporediti,što se tiče anestezije možeš ju tražiti pitaš doktora i sve dogovoriš snjim.sretno

  22. #72
    Daisy@ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    242

    Početno

    Curke,želim vas samo pozdraviti i reći vam da vas redovito pratim,vibram za sve~~~~~~i nadam se da ću kad otvorim topic naići na neki +
    Bila sam u vašoj situaciji,5 godina. Sekundarni sterilitet ,prvi put ok,drugi nikako.
    Ambra potpuno identična dijagnoza-od mene do mm-a.
    Znam što znači psihička iscrpljenost,presing od okoline,sažaljivi pogledi i nada u bolji "slijedeći ciklus". A da ne kažem,da kad god mi je netko drag rekao da čeka bebicu,radovala bih se od sveg srca,ali duboko u sebi srce bi mi pucalo od tuge što to nisam ja....
    Znam da je meni situacija bila drukčija jer sam imala našu curu koju sam zbog takve situacije još više(ako se to može tako reći) voljela,grlila i mazila,znajući da je možda moje jedino dijete...
    Nakon pokušaja IUI koja nije ni napravljena,a doslovce sam skoro bila na stolu za zahvat ( MMov nalaz-taj put najvažniji!!--bio je katastofalno porazan),nije bilo s čim napraviti IUI.

    Tad sam psihički pukla,nisam više mogla....trebao mi je odmor od svega toga i rekla sam"Dosta! Ne mogu dalje!"
    Odustala sam,plakala noću i pomirila se s sudbinom za neko vrijeme.

    Tada nakon skoro prošle godine dana od toga događaja,M kasni,ja kupila test (tko zna koji po redu..) i bio +!!!!
    Nisam mogla vjerovati svojim očima!! Napravila sam ih u dva dana 3,jer nisam vjerovala samoj sebi...
    Danas, tj. jučer,je naša druga cura napunila godinu dana,a ja i dalje zahvaljujem dragom Bogu na tom prelijepom daru kojeg nisam očekivala.

    Zato,znam da vam nije lako,držite se,ne dajte se,odmorite kada osjetite da vam treba,jer uvijek ,baš uvijek postoji NADA!

    Da vam još samo spomenem jedan slučaj,jedna osoba meni dosta bliska,bila je 12x na IVF-u. Svi su je već sažaljivo gledali,i pitali se da li joj to treba, i 13-ti put uspjelo!!! Danas cura ima 9 godina!

    Nadam se da vam nisam bila jako dosadna,i da mi nećete zamjeriti na ovom duuugačkom postu,ali u srcu ja sam još uvijek jedna od vas,i tko to nije prošao,ne može znati kako je...

    Zato sve vas od srca ljubim i mislim na vas....

  23. #73
    weather avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    113

    Početno

    daisy@ prekrasna priča, sva sam se rascmoljila
    tebi i tvojim curama
    Trebala bi priču staviti u Naše priče

  24. #74
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Ovakve priče stvarno ovaraju nove obzore i teba ih što više ispričati, jer svima nama dođe u trenutku da odustanemo, dignemo ruke od svega...ovakve nas priče hrabre i vračaju na početak, u vrijeme dok smo puni vijere trčkarali hodnicima bolnica vjerujući da su tuđi problemi možda veći i da je baš ovaj put moguć uspjeh...

    coolerica...koliko si insemnacija prošla i koliko ste ih dogovorili? Meni je docentica rekla 4 (ako one ne uspije navodno da nema smisla dalje). Ja sam bila na dvije, nekako jedva čekam da prođem još te dvije pa da vidim što mi dalje život nosi. Htjela bi barem jednom na IVF U RH prije nego odem u MB, tek da znam što me čeka. (A nekako sam i sa ušteđevinom za postupak negdje na početku, pa me sve strah da ako ne sakupim dovoljno novaca da mi sve ne propadne...već se odričemo puno toga, ne znam što da još izbacim iz života...)

  25. #75
    Ambra avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    135

    Početno

    Pozdrav Daisy, nisi nam bila dosadna... mi stim baš dobimo nadu . Ajme ja mislim da je to baš naj lijepše kada ti se tako dogodi, kada se baš najmajnje nadaš.
    Ja jos čekam m., sve kao da se nešto sprema, ali još ništa, dosadila sama sebi, jer nonstop brojim dane ...bože.

    svima!!!

  26. #76
    Daisy@ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    242

    Početno

    Citiraj weather prvotno napisa
    daisy@ prekrasna priča, sva sam se rascmoljila
    tebi i tvojim curama
    Trebala bi priču staviti u Naše priče
    Hvala vam puno

    evo bila je iz srca,a weather ne znam,gdje su te priče,pa ako želiš,možda je ti možeš prebaciti tamo.

    puno svima!

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    239

    Početno

    Daisy@,prekrasna priča! Hvala ti što si je podijelila sa nama!
    I u pravu si kada kažeš da onaj tko to nije prošao ne može znati kako je...

  28. #78
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    baš me raznježila ova priča, baš daje snage..
    GIZMOS ja sam obavila tek jednu, a i meni je rekla 3-4 al ja se sve nadam da ih neće biti baš toliko jer je i ovaj put kimala glavom na mm-ov spermiogram (baš nas potrefio najlošiji). Nadam se da ćemo u ovoj godini uspjeti jedan IVF..ali nije do mene, bit će kako doktorica kaže. i ja štedim za Mb al nikako da se osokolim javiti se za konzultacije..Nadam se nam nijednoj neće trebati.
    svim curama u postupku i ~~~

  29. #79
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Daisy@ prekrasna priča,ovakve priče su melem za našu dušu,čestitam

  30. #80
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    I ja se nadam da ćemo izbjeći MB. Ja sam probala docentici predložit a preskočimo inseminacije, ali nije se slagala samnom. Ipak i oni žele da nas što više uspije prirono, sa što manje ljekova itd. Predlagala sam ja i klomifene uz inseminaciju, ali mi je rekla da je to nepotrebno jer su folikuli tu i bez njih.Pošteno!!!
    PS: ja sam jučer dobila M. i danas sam se naručila mailom i pokšavam ih dobiti na telefon ali nitko se ne javlja. Samo da me prime!!!

  31. #81
    weather avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    113

    Početno

    GIZMOS i ja sam kod docentice pa ti mogu ispričati svoj slučaj.
    I MM i ja smo došli na 1. iseminaciju kao sve OK, ali se ispostavilo da je spermiogram dosta loš i ni doc. ni mi nismo ništa očekivali.
    Ipak sam morala i na 2. IUI i opet loš spermiogram. Na to je ona rekla da ćemo na IVF/ICSI jer IUI više nema smisla.
    Kad sam nakon 2. neuspjele inseminacije došla na dogovor za IVF začudila se i tek
    kad sam joj rekla da je ona rekla kako radi lošeg spermiograma nema smisla nastaviti sa IUI
    napisala mi je što sve trebam napraviti za IVF i kad sve prikupim da dođem s nalazima i tako je krenulo.
    Tako da probaš s tom rečenicom, ne sjeća se ona svega što je rekla.
    Sretno!

  32. #82
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    e onda ću i ja tako probati..mislit će žena da je poludila ..i ja sam jučer dobila al neću ni probavati telefonom se naručiti jer me prošli mjesec sestra otfikarila i rekla da dođem in person.. a nije da daleko živim pa ću ja u pon prošetati.. i ja sam mislila pomalo prikupljati sve za IVF..hormoni, brisevi, hep i HIV, štitnjača,,jel to to ili mi treba još nešto?

  33. #83
    weather avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    113

    Početno

    Meni je napisala: PAP, mikrobiološki obrisci vrata maternice, 3. d.c. FSH, LH, E, za oba
    partnera hepatitis markeri i HIV. Molim izdati uputnice: folikulometrija, IVF/ET, E2

    Papu i briseve mi je napravila doc. i to tako da sam otišla na Zavod, uzela sve
    epruvetice za briseve prije pregleda i nakon uzetih briseva vratila ih na Zavod.

    (hvala Bogu na informatizaciji pa mogu pročitati nalaz )

  34. #84
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Pozdrav cure.

    evo da Vam se malo javim. Prvo želim dobrodošlicu novim curama i da što prije ostanemo trbušast

    Ja evo brojim 9 dan poslije ET i nemam nikakvih simptoma

    Pozzz

  35. #85
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    sretno Magi7 javi nam se sa ogromnom beturinom......!!!!!!!

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    239

    Početno

    magi7 sretno i ne opterećuj se simptomima! Ajde da uskoro i za tebe poskočimo!

  37. #87
    Vojvođanka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    360

    Početno

    Evo me ljute i tužne
    na poslani e-mail za narudžbu kod Dr. Valstelića za razgovor o "što sad i kako dalje" od 02/06/2009 dobila sam odgovor na e-mail da će me kontaktirati u 07/2009 i dati mi točan termin!!!!!
    Znači kod Dr. Vlastelića je totalna gužva
    Razmišljam da promjenim doktora (Docentica ili Dr. Vlašić)
    Da li je neka od vas to napravila??
    Od 05/2009 čekam da se naručim, jer su mi sestre rekle da dođem osobno a onda kad sam došla bilo je pošiljite e-mailom upit, pa poslala bi ga ja još u 5 mj. da su mi to odmah rekle
    A znam da kod drugih ima mjesta u 6 mj. jer sam vidjela u komjuteru.
    Šta sad da radim???

  38. #88

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    93

    Početno

    Cure najvjerovatnije punkcija u petak......

  39. #89
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Srki, želim ti što bezbolniju punkciju i dobre jajne stanice

  40. #90
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    WEATHER...baš sam se sjetila da je meni nakon druge inseminacije rekla da je to to što se tiče inseminacije, nečemo više s tim nastavljati. Bila sam iznenađena i zbunjena, jer mi je u početku rekla da ih moramo najmanje 4 proči prije razgovora o bilo čemu drugom. Kad sam nakon 2 dana došla na kontrolni ultrazvuk pitala sam je što dalje a oni mi je rekla...pa sljedeći ciklus sve isto, vidimo se na inseminaciji. Ona stvarno zaboravi ono što kaže pa je možda treba podsjetiti, a mi se hvatamo za slamku...
    Kako god, ovaj mjesec su me primili pa ču ispitat kako i šta dalje. Dosta su mi naporni ti dolasci u rijeku, posao i sve skupa, ali šta češ...mora se i to. Sječam se da je rekla i da je spermiogram od MM loš ali da je dovoljno dobar za inseminaciju jer iskoriste ono najbolje od njega i da je to dovoljno. Ovaj mjesec ču je pitat kopiju čisto da vidim da li su svi vitamini kojima ga šopam urodili plodom...kada bi se barem mrvicu popravio bila bi sretna do neba...

  41. #91

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    7

    Početno

    Bok cure,bila bi vam jako zahvalana kada bi mi poslale broj sa kbc rijeka kod sestre mire jer se moram naručit,unaprijed hvala.

  42. #92
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    658 254 ti je broj. sretno!!!!

  43. #93
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    evo samo da javim da za ovaj mjesec nažalost ništa..nema mjesta kod docentice ali me sestra upisala za sedmi mjesec a pošto sam bila sigurna da sedmi i osmi mjesec doc neće raditi (nemam pojma zašto sam to mislila)opet sam na istom pa i nisam baš tužna..ekipi koja je upala sretno a ja ću isprobati pokoji good old roll in the hay

  44. #94

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    7

    Početno

    lucia83 puno ti hvala, nadam se da ću se uspjet naručit za 7. mjesec iako čisto sumnjam.vidjet ćemo. zanima me ako postoji u Rijeci privatnik koji bi me mogao vodit ako uzimam klomifen ili nešto slično,bez postupaka ivf pa čak i bez insem. ako znate koga javite. znam da gnjavim sa silnim pitanjima ali..........

  45. #95
    lucija83 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    524

    Početno

    Nestrpljiva nema frke, samo mislim da bi ti bilo bolje da odes tamo i narucis se ako mozes jer telefonski ti je igra zivaca ali ti vidi kako mozes a sto se tice pitanja nema problema svatko ce ti odgovorit ako zna, meni je dr Vlastelic vodio cijeli postupak i iz prvog ivf sam zatrudnila sad sam u 34 tjednu sad ne znam kakva iskustva imas s njim ja ti ga toplo preporucujem eto sto god treba dalje pitaj i da neznam koji bi ti privatnik vodio ako uzimas klomifene javit ce ti se vec netko, nek je svima sa srecom

  46. #96

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    7

    Početno

    PUno hvala,

  47. #97
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    POZDRAV! često se u našim tekstovima spominju loši spermiogrami.Koliko vidim najčešće se radi o oligospermiji, ali ne znam koje su vrijednosti između lošega i gorega. I sa kakvim se spermiogramom odlučuje da nije dovoljan za inseminaciju, jer nama svi govore da spermiogram nije baš nešto, ali da je dosta dobar za inseminaciju (jedan doktor kaže srednja žalost, drugi kaže da je ok...ma ništa ne kužim). što bi značilo kada su povišeni leukociti?

  48. #98
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Doktori su dosta subjektivni kod ocjene spermiograma. Nama su u Ri radili inseminaciju a na jednoj drugoj poliklinici su nam rekli da je to za ICSI. Nase vrijednosti su bile od 1,5 pa cini mi se do 33 miliona po cm3 i dobivali smo ocjene od nije strasno, bit ce i prirodna trudnoca pa do nema sanse. Na kraju je bio ICSI dobitan.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    7

    Početno

    Bok cure,opet ja sa novim pitanjima. Da li je moguće u Rijeci negdje privatno radit inseminaciju i kamo? tražim po netu već neko vrijeme ali ne mogu ništa naći.

  50. #100
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    evo ja se jučer naoružala strpljenjem i krenula zvati bolnicu kad ono javili se iz prve,i lijepo mi sestra kaže da pošaljem uputnicu što prije jer kod dr.Vlastelića nema mjesta i ako pošaljem odmah javiti će mi se u 7.mj a za spermiogram već naručuju za poslije 15.07,a ja ni uputnice nisam imala,tako da je mm odtrčao po uputnice odmah i jučer poslala,kako je sestra rekla u 8.mj ne rade pa si nekako računam da ću na red doći možda u 9.mj,ali nema veze glavno da smo se makli s mrtve točke a sada ionako na red dolazi more sunce i ostale uživancije.
    srki ~~ za bezbolnu i uspješnu punkciju,

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •