Stranica 55 od 55 PrviPrvi ... 545535455
Pokazuje rezultate 2,701 do 2,711 od 2711

Tema: POTPOMOGNUTA NA KBC RIJEKA

  1. #2701
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    mayca01 neopisivo mi je žao, drži nam se! gizmos nadam se da će se na kontroli pokazati da je sve u redu!!! ljubim vas sve.....

  2. #2702
    mayica01 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    196

    Početno

    innu dali si i ti pila sumamed za ureaplasmu? ili neki dr antibiotik?

  3. #2703
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno



    Curke, ajde kad ste već svee tako svjesne TKO JE KRIV za sve, onda mu lijepo napišite mail i recite zašto je zakon loš!!
    Pa. zar je tako teško napraviti nešto tako jednostavno a moglo bi donijeti velike promjene???
    Ili mislite da je "glupo odvojiti desetak minuta za pisanje maila, kad ima netko drugi tko će se boriti za vašu djecu??
    E, pa drage moje, nema nikoga, prepuštene smo same sebi!!! I ja sam odlučila da neću bti noj koji zabija glavu u pijesak i čekati da drugi ostvaruju moja ljudska i građanska prava!!

  4. #2704
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    mayica01 baš mi je žao...a baš sam se nadala da bi moglo upaliti...već par dana mislim na tebe kako ćeš nam javiti novosti...
    I ja ću danas i napisati pismo gospodinu zaslužnom za ovaj nepravedan Zakon.
    Sram ga bilo!

  5. #2705
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    mayica01 ti i ja cemo skupa u nove pobjede....smao ti bar znas kad a ja nemam ni termina....
    diabolica kako si ti trudnice nasa?nema te nis cut......

  6. #2706
    diabolica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Rijeka zapad
    Postovi
    527

    Početno

    Citiraj barbyRI prvotno napisa Vidi poruku
    mayica01 ti i ja cemo skupa u nove pobjede....smao ti bar znas kad a ja nemam ni termina....
    diabolica kako si ti trudnice nasa?nema te nis cut......
    Evo me draga...tu sam...ja vas stalno pratim...malo iz prikrajka uvijek škicnem da vidim šta se događa da vas bodrim....upravo sam napisala pismo NEPODRŠKE lupetanjima vrlog nam misnistra...jako mi se zamjerio inače a pogotovo ovom izjavom od jučer a tko se zamjeri trudnici zna se šta ga čeka!
    Napisala sam više kao pismo podrške svima vama jer bih bila u istoj situaciji kao i sve cure da mi nije uspjelo od prve....

  7. #2707
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj diabolica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me draga...tu sam...ja vas stalno pratim...malo iz prikrajka uvijek škicnem da vidim šta se događa da vas bodrim....upravo sam napisala pismo NEPODRŠKE lupetanjima vrlog nam misnistra...jako mi se zamjerio inače a pogotovo ovom izjavom od jučer a tko se zamjeri trudnici zna se šta ga čeka!
    Napisala sam više kao pismo podrške svima vama jer bih bila u istoj situaciji kao i sve cure da mi nije uspjelo od prve....
    ja se spremam napisat,samo moram uhvtit mir i slozit...tako bi mu svasta izdjelila,stvarno pokvaren covjek.kako si ti?je ti jos slabost?svako koliko ides na kontrolu?poslala sam ti bila pred par dana sms...

  8. #2708
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj innu prvotno napisa Vidi poruku
    evo me cure da se i ja malo priključim polemici oko šifra, jer sam nedavno imala slučaj kad su mi htjeli naplatit 150,00kn briseve na nuklearnoj, zbog krive šifre. uglavnom sam uspjela izbjeći plaćanje jer sam sa uputnicom išla nazad kod svoje ginekologice, koja je prekrižila šifru- ne znam koja je već pisala- i upisala N97, je šifra dijagnoze, piše desno dole, i ne bi se trebalo plaćati ništa, s tim da sam recimo klomifen podigla u ljekarni sa istom šifrom i naplatili su mi samo 15,00kn participacije. dopunsko nemam. 69 je šifra kojom je u cijelosti pokriveno sve s obveznim zdravstvenim osiguranjem, da skratim priču, a vi još malo pokopajte po forumu, ja mislim da ne bi trebalo ništa plaćati, bez obzira na dopunsko osiguranje. neka me netko ispravi ako griješim.....pozdrav svima
    Ovih 15 kn participacije ti je naplaćeno jer nemaš dopunsko. To je samo za klomifen, a zamisli za veće stvari.

    mayica01 žao mi je! Drži se, idemo dalje!
    Puse svima!

  9. #2709
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

  10. #2710
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Mayice e ma baš mi je žao .... nekako sam se nadala da će se tvoja borba završit... sada uživaj u proljeći i u ljetu a onda u nove pobjede

    Cure P I Š I T E ministru, nitko se neće izborit na za nas, morat ćemo same... a kada to napravite prijavite se na temi: Svi oni koji idu van neka se jave ministru (ne samo oni) da znamo koliko nas ima, ne morate tamo stavit svoje pismo, samo se javite da ste ga poslale.

  11. #2711
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Tigrical ja stvarno nikad nisam platila ni kune za lijekove, znači ni za klomifene ni za utriće, a dopunsko osiguranje nemam.
    P.S. ... bliži nam se 29.03.

Stranica 55 od 55 PrviPrvi ... 545535455

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •