Stranica 2 od 51 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 2527

Tema: POTPOMOGNUTA U PETROVOJ

  1. #51
    puki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    46

    Početno

    ana100, moje bebice su za sada ok, dobro napreduju samo su u maminom tijelu napravile kaos. Svaka kost u nogama me boli tako da jedva hodam i to je fala Bogu jedina tegoba. Inače još 3tj. i odlazim u Petrovu na odbrojavanje do poroda. Taca, puno sreće u postupcima i da se što prije pišemo na trudničkim forumima. To od srca želim svim curkama!!!!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    46

    Početno

    pozdrav svima,
    jutros sam bila na uzvu i situacija je sljedeca: jedna gast. vrecica sa srcekom koje jako kucka i jedna u kojoj se jos ne vidi srcana reakcija. zanima me kako se kod vas koje imate blizanceke srcana reakcija javila?

  3. #53
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Ej ANA100 Sretno ti!

  4. #54
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Bok cure!
    Evo ja danas bila na 2. pikici :D , da mi je netko prije godinu dana rekao da ću se veseliti injekciji rekla bih da je lud
    Jel' normalno da mjesto uboda bude otečeno,kao mala kvrga mi je skočila, i vruće? Pitam jer jučer toga nije bilo, a i danas me više boli...možda zato što je bila druga sestra, ova mi je nabrzinu sprašila injekciju :shock:
    Kakvu terapiju ste imale? Ja sam dobila po 2 gonala od 2.-7. dana ciklusa, a 8.dan trebam doći na ultrazvuk kod svoje dr. Nadam se da ću dobiti puno kvalitetnih folikula...

  5. #55
    Mrva avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj ZAUZETA prvotno napisa
    Mrva, a što kaže tvoj ginekolog? U principu on kad iscrpi svoje savjete (filaj muža vitaminima, tempirajte odnose i sl.) traži spermiogram (jeste ga radili?) i ak je loš idete u petrovu ili gdje već kod specijalista za MPO 8metode potpomognute oplodnje).

    Ak je razuman dat će ti odmah uputnicu, malo kukaj, ali i MPO-vcu moraš donijeti spermiogram (MM dobio uputnicu od svoje dr opće prakse), na petrovoj gotov nalaz drugi dan.

    I da, nazovi petrovu, 091/ 4604 - 723 pa se raspitaj kod sestre kod kojeg bi dr išla, ima ih više, i jedna doktorica ak preferiraš ženske ginekologe.

    u krajnjoj liniji pitaj koliko košta pregled/razgovor pa ak možeš plati 8to za slučaj da ne nabaviš uputnicu
    hvala draga naručena sam kod gina 01.06.

  6. #56
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Maca, to ti je mala reakcija na ubod, proci ce, ocito imas osjetljivu kozu.Svaki protokol je individualan, ovaj tvoj je neki prosjecni, cak blazi, ali sve ce biti jasnije nakon 1. UZV.
    Ja danas nakon 3 sata cekanja dobila termin u 9.mj za IVF.
    Obzirom da ne pisem na odbrojavanju jer mi tamo vlada prevelika zbrka i tesko mi je sve to pratiti, sada i ubuduce vibram svima u postupcima i cestitam svim trudnicama .Znaci da se s moje strane to podrazumjeva pa nemojte zamjeriti ako vam se ne javim na odbrojavanju.

  7. #57
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Bok cure,
    evo da se ja malo uključim iako čitam svaki dan ipak ne pišem često jer nemam šta. Jučer sam kod svog gina pokupila gonale f i sada čekam da se pridružim klubu pikalica što bi moglo biti već možda u ponedjeljak.
    Jedva čekam! Nevjerojatno, ali istinito.
    Molim vaš savjet gdje da se pikam sestra u bolnici mi je rekla u ruku, a u uputama piše u trbuh ili bedro?

  8. #58
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Osijek, mene je mm pikao u ruku, svaki dan u drugu, jer nam je tako bilo zgodnije. Al možeš odabrati bilo koje od tih mjesta. Sretno!

  9. #59
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Citiraj ANA100 prvotno napisa
    pozdrav svima,
    jutros sam bila na uzvu i situacija je sljedeca: jedna gast. vrecica sa srcekom koje jako kucka i jedna u kojoj se jos ne vidi srcana reakcija. zanima me kako se kod vas koje imate blizanceke srcana reakcija javila?
    ANA :D za srčeko. Mojoj prijateljci se druga srčana reakcija javila tek na idućem pregledu poslije 7 tjedna.
    Mislim da je i kod Pandore Aure Monroe, na prvom UZV-u oko 5 tj. bila samo jedna GV i ŽV, ali nisu čuli srčeko. Na idućem pregledu oko 7 tj. su bila oba srčeka.
    Sretno

  10. #60
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj Bebel prvotno napisa
    Citiraj ANA100 prvotno napisa
    pozdrav svima,
    jutros sam bila na uzvu i situacija je sljedeca: jedna gast. vrecica sa srcekom koje jako kucka i jedna u kojoj se jos ne vidi srcana reakcija. zanima me kako se kod vas koje imate blizanceke srcana reakcija javila?
    ANA :D za srčeko. Mojoj prijateljci se druga srčana reakcija javila tek na idućem pregledu poslije 7 tjedna.
    Mislim da je i kod Pandore Aure Monroe, na prvom UZV-u oko 5 tj. bila samo jedna GV i ŽV, ali nisu čuli srčeko. Na idućem pregledu oko 7 tj. su bila oba srčeka.
    Sretno

    Jel zna možda koja kako će se radit preko ljeta,kad će biti lab zatvoren?

  11. #61
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Tinaka, hvala,
    ja ću se sama pikati jer MM može jedino pasti u nesvjest, a ne nekog bockati

  12. #62

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    48

    Početno poruka

    Citiraj osijek prvotno napisa
    Tinaka, hvala,
    ja ću se sama pikati jer MM može jedino pasti u nesvjest, a ne nekog bockati


    Evo samo da se javim kao prvo puki sretno i vidimo se u Petrovoj a ja se spremam u postupak ali prirodno sljedeći mjesec pa držite mi fige

    :D :D :D

  13. #63
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Bok cure!
    Evo ja odradila 10 injekcija za sada ( idem u Petrovu svaki dan, ne usudim se zasada pikati sama )
    Sve super prošlo, ne osjećam nikakve posljedice, sutra dobivam zadnje 2 injek. a u utorak sam na ultrazvuku kod svoje dr.
    Što se na tom ultrazvuku radi?Pretpostavljam da gleda broj i veličinu folikula?
    Kako ste riješile bolovanje, hoće li mi dr. u Petrovoj htjeti napisati preporuku za bolovanje? Moja dr. opće prakse mi je za sada dala 10 dana jer imam anemiju, objasnila sam joj da idem u postupak i moram na injekcije svaki dan, ali kaže da za dalje moram donijeti preporuku ginekologa.

  14. #64
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    MACA2, na ultrazvuku uvijek gleda jedno te isto, folikule, broj, veličinu, debljinu endometrija, možda ti produži pikanje, neznam kako folikuli napreduju.
    Uglavnom, kad ona ocijeni da su folikuli spremni reći će ti kad moraš uzeti štopericu (ja imala ovidrelle), i kad ideš na punkciju.

  15. #65
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Drage moje, imam jedno pitanje kojem možda nije baš ovdje mjesto, ali ne znam gdje dalje bih ga postavila.
    S obzirom da sam dosta daleko od Zg zanima me dali postoji neki jeftini, a kulturni smještaj u blizini petrove jel mi nije baš zgodno putovati svaki dan tamo pa nazad.
    Ako netko zna nešto molim vas pišite.

  16. #66
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Danas sam bila na ultrazvuku - 8.dan ciklusa.
    Imam 7 folikula veličine 15-15-15-14-13-12-12,endometrij je 7, kaže dr. da je to u redu.
    Produžila mi je pikanje na još danas i sutra pa u četvrtak opet na ultrazvuk - računam da će mi vađenje biti taman za vikend - jel' to znači da mi ih onda vadi onaj ko je dežuran?
    Pitanje za vas koje ste išle na aspiraciju - jel' bolno i kakvu anesteziju dobijem?

  17. #67
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Maca 2, da vadi ti onaj tko je dežuran za vikend. Meni je bila dežurna doc. P, jer mi je aspiracija bila u nedjelju. Aspiracija ti ne boli, dobiješ koktelčić i fino zaspeš ali samo na kratko, dok ti aspiriraju. Sretno

  18. #68
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    maca2 ne brini za punkciju, samo nemoj ništa jesti ni piti, i sve će proći bezbolno, koncentriraj se na krajnji cilj, držim fige,

  19. #69
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Imam pitanje kakva je praksa kod drugih doktora, vis a vis svakakvih nalaza.
    Ja sam kod dr. K, i prvi puta kad sam išla na ivf 07. tražio je nalaze hormona, a sad u veljači 09. ni to ni HSG (a radila sam AIH, prije bez da me itko pitao za HSG?? :shock: )

    Koliko su ti hormoni važni ili ne?

  20. #70

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    46

    Početno

    ja sam morala sakupiti sve nalaze prije prvog postupka, a kasnije sam nosila samo papu i briseve. mislim da je vazno da su brisevi uvijek uredni.

  21. #71
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Zauzeta, meni je moj dr samo na pocetku ove price trazio hormone, briseve i napravio laparoskopiju skupa sa provjerom prohodnosti jajovoda.Od tada sam odradila 3 aih i 4 ivf-a bez ikakvih dodatnih provjera. Ja sama uradim hormone 1ili2x godisnje i odnesem mu, samo sto on na to uopce ne trza ali ja sam mirnija.Papu nisam radila vise od 2 god., tek prosli tjedan sam konacno to obavila.Mislim da je to vise na nama nego sto oni to smatraju potrebnim.

  22. #72
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Koji dan vraćaju embrije natrag, 3. ili 5. dan? Preferiraju li u Petrovoj jedan od tih dana ili sve ovisi o kvaliteti?

  23. #73
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa
    Koji dan vraćaju embrije natrag, 3. ili 5. dan? Preferiraju li u Petrovoj jedan od tih dana ili sve ovisi o kvaliteti?
    Sve ovisi o kvaliteti. A i ako ih je malo onda vrate 3.dan
    Mislim da većinom vrate 3.dan :/

  24. #74

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa
    Drage moje, imam jedno pitanje kojem možda nije baš ovdje mjesto, ali ne znam gdje dalje bih ga postavila.
    S obzirom da sam dosta daleko od Zg zanima me dali postoji neki jeftini, a kulturni smještaj u blizini petrove jel mi nije baš zgodno putovati svaki dan tamo pa nazad.
    Ako netko zna nešto molim vas pišite.
    Imas na Srebrnjaku (kod VV) a to ti nije tako daleko ni od Petrove, evo link:
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...69e3c00993198e

  25. #75
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Hvala, na adresama za smještaj.
    Samo da podjelim malo svoju muku s vama, u išćekivanju sam M da počnem sa pikanjem i naravno ovaj mjesec kasnim trebala je biti u nedjelju, a ono još ništa niti imam kakvih simptoma da bi moglo skoro. Ne znam dali je to podsvjesno od stresa ili koji vrag?

  26. #76
    andrejaaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    685

    Početno

    osijek iz mojeg iskustva meni M prije postupka obavezno kasni i mislim da je to kod mene od silne želje i iščekivanja da krenemo ponovo. Jesi radila test na T?

  27. #77
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    osijek ako koristiš suprafact sprey on ti zna odgodit par dan M ali to je normalno

  28. #78
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Koliko su vam bili folikuli kad su vam ih vadili?
    Meni je danas 10.dan a folikuli su 16/16/15/15/14/14/13/12, ovulacija mi je 12.dan pa mi se čini da su mi folikuli dosta mali?
    Računam da ću štopericu dobiti sutra, jer danas još idem na 2 gonala pa sutra opet na ultrazvuk.
    Rastu li folikuli nakon štoperice? :?

  29. #79
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Maca2, folikuli su ti super i nije vazno kada ti je ovulacija u regularnom ciklusu. Odstupanja kada si u postupku su vrlo cesta i normalna stvar, jer se sve regulira lijekovima.Ne bi me cudilo da ti stoperica bude u subotu jer treba i ove manje jos pogurati.Ja ju dobijem kada mi je vodeci folikul 20mm.Nemas razloga za brigu, sve ti je ok.

  30. #80
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Hvala taca, baš si me raspoložila!
    Ja se sjetim svega što sam trebala pitati kad dođem kući, a kad sam kod dr. šutim ko' "mutava" ... a i dr. mi nije nešto pričljiva :/
    Samo da sve prođe o.k. i da mi ostane nešto js i za smrznuti da me ne dotuče do kraja negativna beta ( koje ne će biti !!! )

  31. #81
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Evo me da se malo izjadam jer sam danas luda!
    Bila sam jutros na ultrazvuku - 11.dan ciklusa, cijelo vrijeme mi moja dr. P.B. govori da je sve u redu, folikuli se normalno razvijaju, i u košuljici mi piše da ih je 8 veličine od 16-13 ( takvo je jučer bilo stanje).
    Jutros na ultrazvuku doktorica Š., kaže da mijenja moju koja je na odjelu.Prvo pitanje kad je pogledala ultrazvuk - imate li policist. jajnike? Nemam, bila sam na puno ultrazvuka i pregleda,vadila hormone i sve o.k. kod mene ( MM ima OAT ). Kaže ona puni ste folikula, nejednake su veličine - ima ih puno manjih od 13mm i 2 veća od 21mm ( kaže da sumnja da su ti veliki prazni ). Ostale folikule ( njih 8 ) od 14-17, kaže još su male, ne bi ih još vadili - ali estradiol mi je visok. Ja kažem da mi je u prir. ciklusu ovulacija 12.dan ( sutra), i da me strah da ako budemo čekali da će folikule prsnuti ( ona kaže da se to ne može desiti ). Šalje me da opet vadim estradiol i zovem danas oko 16h na odjel da vidim moram li i danas na gonale. Još spominje da će mi nakon aspiracije morati dati neku tekućinu da ne dođe do hiperstimulacije!
    Eto, sva sam luda - kako se stanje za 1 dan uspjelo tako promijeniti ili je stvar u dr. - odnosno njihovoj različitoj interpretaciji stanja?

  32. #82
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Maca2, opet ja prav za odgovor .Predpostavljam da si u kratkom protokolu pa da su ti zbog toga veca odstupanja u velicini filokula.Estradiol bi ti trebao biti oko 300pg/ml po folikulu sa zrelom js. pa pokusaj danas to pomnoziti sa brojem folikula da vidis koliko ti je to povisen.Hiperstimulacija se dogada nevezano za PCOS samo sto je ipak cesca s tom dg.Ni pokoji prazan folikul nije rijetkost.Javi popodne kakvo je stanje.

  33. #83
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Jutros sam "škicnula" u svoju košuljicu i vidjela da je jušer estradiol bio oko 1300 - po tome znači da imam oko 5 zrelih js?
    Javim kakvo je stanje danas.
    Hvala taco70 na odgovorima- što bih ja bez tebe
    Zna li netko kolika je vjerojatnost da mi folikuli puknu sami od sebe u stimuliranom ciklusu? To mi je najveća noćna mora jer ovulacija bi mi trebala biti sutra.

  34. #84
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    E, da zaboravila napisati - protokol mi je kratki jer sam tek od 2. dana ciklusa na 2 gonala dnevno!

  35. #85
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    ja ne koristim ni superfact niti ništa drugo, a test na T nisam radila jer mi se to čini poprilično nemoguče kada nije bilo T do sada ...
    Evo danas kasnim 6 dana!

  36. #86
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Jutros bila na aspiraciji - ne znam kako je bilo vama ali ja sam je loše podnjela, jako me boljelo i krvarim još uvijek - kaže sestra da je to normalno.
    Nitko mi nije rekao koliko su mi folikula izvadili , sestra je rekla kad sam odlazila kući da dođem u četvrtak ujutro na transfre, nije mi uopće jasno kako već mogu znati da će biti transfera, zar ne treba proći barem jedan dan da se vidi je li došlo do oplodnje i dijele li se stanice pravilno!? :?
    Uglavnom, apsolutno mi ništa nije jasno, a sestra nije bila raspoložena za davanje bilo kakvih informacija - sada ležim kod kuće i gutam ketonale protiv boli te se nadam da će sutra biti bolje...

  37. #87
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    I ja sam imala jednu aspiraciju nakon koje sam poprilično krvarila..i to poprilično..rekli mi da otprilike svaka četvrta aspiracija bude popraćena krvarenjem..šaljem ti na pp broj pa nazovi sutra biologa i pitaj za broj stanica i kako teče oplodnja. Sretno!

  38. #88
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Aenea, drago mi je da si opet medu nama.Iako se nisam javljala na forum dok si ti bila aktivnija ovdje, pratila sam tvoju situaciju, posebno sto smo kod istog dr.Jesi u kakvim planovima za dalje?
    Maca2, zao mi je da je bolilo, mene svaki put osamute da nista ne osjecam ali obavezno krvarim.Koji dr. ti je radio aspiraciju?Kao sto ti je aenea rekla, nazovi sutra iza 12 lab i pitaj kakvo je stanje.Mislim da ti ni oni nece bas reci brojno stanje ali ce reci da su se oplodile.
    Osijek, hoce li ta menga?

  39. #89
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Hvala aenea za broj!
    Apiraciju mi je radila moja dr. P.B. - dobila sam i ja anesteziju ali mi je pukla vena u koju su me uboli pa nisam dobila dovoljnu količinu anestezije, a kad me drugi put sestra ubola dr. je već počela vadiiti folikule pa sam mislila da ću se onesvijestiti od boli ...nakon što je počela djelovati bilo je bolje ali tada sam već bila na putu prema sobi.
    Uglavnom sve je sad prošlo i samo se nadam dobrim stanicama :D
    Jedino mi i dalje nije jasno zašto mi je sestra rekla da dođem u četvrtak ujutro na transfer kada nema šanse da se već zna jesu li se js oplodile. :?

  40. #90
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa
    Aenea, drago mi je da si opet medu nama.Iako se nisam javljala na forum dok si ti bila aktivnija ovdje, pratila sam tvoju situaciju, posebno sto smo kod istog dr.Jesi u kakvim planovima za dalje?
    naravno da sam u planovima..evo, peremo po prirodnjacima opet, prije 3 dana bio neslavan završetak još jednog pokušaja i idemo dalje u još jedan prirodni prije ljeta pa ću vidjet sa dr. što ćemo dalje..

  41. #91
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Taca 70, još ništa od menge, ali jučer su me počele boliti grudi, a danas sam nervozna od jutra, tako da mislim da će biti nešto. Ovo kašnjenje me samo zbunilo i zeznulo jer sam se baš bila pripremila psihićki za početak, a ono odgoda. Tako da sam sada malo nervozna zbog svega toga! Ali bit će bolje kada sve krene, nadam se.

  42. #92
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Maca2, ne moze sestra znati da ce biti transfer, one to kazu jer bi tako trebalo biti a ako nema nista u cetvrtak dobijes otpusno i kuci.Ali to je srecom rijetko u stimuliranim postupcima.
    Aenea, super za akciju i svaka cast za hrabrost i upornost.Puno srece ti zelim i javljaj nam kako ide.
    Osijek, znam kako je to s planovima.I meni se cini da mi se u pravilu dogadaju stvari koje nisam predvidjela a sve sto isplaniram padne u vodu.Do sada sam se masu puta uvjerila u to ali i dalje uporno planiram.Valjda ova nasa borba ne ide drugacije.

  43. #93
    maja8 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    429

    Početno

    maca2 ja ti preporučujem da ih danas zovneš tako je i meni svaki put bilo kad sam bila gore samo mi reknu da dođem za 3 dana a ja bi uvijek zovnula i pitaj sve što te zanima, ali bi meni i biologica i na transferu pojasnila koliko ih je i kakvi su. Sretno draga i moja jedna kolegica je danas gore na transferu pa vam želim od da vam uspije

  44. #94
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa
    Aenea, super za akciju i svaka cast za hrabrost i upornost.Puno srece ti zelim i javljaj nam kako ide.

  45. #95
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa
    Aenea, super za akciju i svaka cast za hrabrost i upornost.Puno srece ti zelim i javljaj nam kako ide.

  46. #96
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Drage moje, upravo zvala laboratorij - kažu sve u redu, stanice su se oplodile ( na transferu će reći koliko ih je ), trebam zvati opet sutra da mi kažu hoće li transfer biti 3. ili 5. dan! :D
    Tako sam sretna, kao da sam osvojila na lotu!

  47. #97
    maja8 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    429

    Početno

    maca2 :D :D :D za embrije

  48. #98
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    maca2 super vijesti :D , pola posla si odradila sad čekamo novosti

    Osijek, pa daj jedan tersatić napravi, za nas... da se veselimo, možda se iznenadiš :D

  49. #99
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    tersatić= testić

  50. #100
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    ZAUZETA, budući da po osječaju i simptomima M bi trebala se uskoro mogla pojaviti, odlučila sam se strpiti još ovaj tjedan. Kada ne bi ni ovaj tjedan ništa bilo onda bi radila testić. I ja bih bila najsretnija da jednom u životu vidim pozitivan znak na testiću.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •