Stranica 3 od 51 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2527

Tema: POTPOMOGNUTA U PETROVOJ

  1. #101
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Kod mene transfer sutra - malo mi je žao jer sam čula da su stanice kvalitetnije ako se vraćaju 5.dan.
    Još uvijek krvarim, iako je prošlo već 2 dana od aspiracije - jel' to normalno?
    Rekli su mi da pijem 3x1 utrogestan do transfera, to još nisam čula a sestra mi nije rekla zbog čega to.Promjećujem da mi se od utrogestana jako spava i imam zatvor - normalno?

  2. #102
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Maco, na žalost, to ti je normalno od utrogestana. Pokušaj jesti što laganiju hranu i puno mliječnih proizvoda (to barem meni donekle poboljšava situaciju). Sretno.

  3. #103
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Samo da se pohvalim, jutros je stigla moja M. Znači od sutra sam pikalica. Nezgoda mi je to što ću sutra biti u Zg na sajmu baš kada budem trebala primiti pikicu pa si razmišljam kako da to izvedem. Ima li tko kakvu ideju?

  4. #104
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa
    Samo da se pohvalim, jutros je stigla moja M. Znači od sutra sam pikalica. Nezgoda mi je to što ću sutra biti u Zg na sajmu baš kada budem trebala primiti pikicu pa si razmišljam kako da to izvedem. Ima li tko kakvu ideju?
    Onda ćemo se možda sresti u bolnici,meni je danas drugi dan pikanja

  5. #105
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Bok curke!
    Ja danas bila na transferu - vratili mi 3 "mrvice", jednu 8,6, i 4 staničnu.
    Kaže biolog da je ova 8-stanična vrlo perspektivna a i ova od 6 je dobra.
    Nažalost za zamrznuti nemam ništa jer ove ostale 2 što su se oplodile nisu bile dobre.
    Na aspiraciji su mi izvadili 10 folikula, 6 bilo zrelo, 5 se oplodilo i 3 mi vratili - sve u svemu i nije loše!
    Betu vadim 16.6. - ako do tada ne dode "vještica" ( a ne će )!
    Na što se točno misli kada kažu mirovanje, znam da na posao ne ću ići ali me zanima jel' moram strogo ležati, ono krevet-wc ili se mogu kretati po kući i nakon 2 dana ići van u laganu šetnju.
    Danas sam par sati baš strogo ležala ali više ne mogu pa sam se preselila pred tv i komp. - samo pazim da su mi noge i guza pod jastukom na povišenom.
    E da, danas bila užasna gužva - 6 aspiracija i 2 transfera, ostali bez kreveta u sobi pa sam transfer čekala sjedeći na stolici u spavaćici - gologuza!

  6. #106
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Maca2, pod mirovanjem se misli da ne dizes nista tesko, ne zamaras se i ne seksas se do bete.Sve mozes laganini, lezanje cak i ne previse jer krv mora cirkulirati kroz sve nase organe.Sretno.
    Ja sam u srijedu pocela s decapeptylom ali ovaj put sam u Viliju pa cemo vidjeti da li se vracam u Petrovu ili ne.
    Osijek, kakav protokol imas?

  7. #107
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Protokol je 2 i 3 dan ciklusa po 3 Gonal F-a, 4,5,6 dan 2 Gonal F-a i 7 dan u 7 ujutro ultrazvuk.
    sada ti meni reci kakav je to protokol budući je meni ovo prvi put nemam pojma kakav je.
    Šta misliš koliko bi to moglo otprilike trajati do aspiracije?

    Jučer sam ipak išla u Petrovu po svoju prvu pikicu jer mi je bilo usput i srela sam tamo dvije ženske da ne kažem gospođe , ne znam dali je koja od njih ovdje na forumu prisutna?

  8. #108
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Osijek, to ti je kratki protokol samo sto se uglavnom uz stimulaciju dobija i decapeptyl, ja nisam imala tako kao ti.Dan aspiracije nam je svima potpuno nepredvidiv jer je jako ovisan o masu faktora.Jos je prerano za procjene.Sretno.

  9. #109
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa
    Jučer sam ipak išla u Petrovu po svoju prvu pikicu jer mi je bilo usput i srela sam tamo dvije ženske da ne kažem gospođe , ne znam dali je koja od njih ovdje na forumu prisutna?
    Ja sam ženska i gospođa i bila sam jučer tamo, ali na uzv, ne na pikici

  10. #110

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    38

    Početno

    Bok cure,
    imam jedno pitanjce. Godinu dana smo po bolnici u Petrovoj no još nisamo imali nikakav postupak, sad smo naručeni u 2.mj./2010 za IVF, ali se razmišljamo otići u međuvremenu i na pregled na VV, da li je to moguće?

  11. #111

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Citiraj mazica79 prvotno napisa
    Bok cure,
    imam jedno pitanjce. Godinu dana smo po bolnici u Petrovoj no još nisamo imali nikakav postupak, sad smo naručeni u 2.mj./2010 za IVF, ali se razmišljamo otići u međuvremenu i na pregled na VV, da li je to moguće?
    naravno, ja sam imala termin u petrovoj u 10.mj, a na SD u 5.mj.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    38

    Početno

    Super Mala2, idemo se onda odmah sutra naručiti na VV da krenemo i tamo jer ne znamo više ni sami šta bi. Spermiogram se u godinu dana promjenio iz tereto u astenoterato, a nismo se poamknuli s mjesta.

  13. #113
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Evo još jedne pikalice, zapravo čekam sutra/prekosutra za start...stomak već boli
    Al me sad nešto muči..ako dobijem popodne, to već znam, računam sutra kao prvi dan..a na UZV se trebam javiti 7 dc. To mi onda pada iduća nedjelja. Kako onda? Jel ima tko iskustva s time?
    Ima li još tko da će se motati po Petrovoj sljedeći tjedan?

  14. #114
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj Gosparka prvotno napisa
    Evo još jedne pikalice, zapravo čekam sutra/prekosutra za start...stomak već boli
    Al me sad nešto muči..ako dobijem popodne, to već znam, računam sutra kao prvi dan..a na UZV se trebam javiti 7 dc. To mi onda pada iduća nedjelja. Kako onda? Jel ima tko iskustva s time?
    Ima li još tko da će se motati po Petrovoj sljedeći tjedan?


    Mi ćemo biti u utorak u Petrovoj,na prvom uzv

  15. #115
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj mazica79 prvotno napisa
    Bok cure,
    imam jedno pitanjce. Godinu dana smo po bolnici u Petrovoj no još nisamo imali nikakav postupak, sad smo naručeni u 2.mj./2010 za IVF, ali se razmišljamo otići u međuvremenu i na pregled na VV, da li je to moguće?
    Ja sam dobila termin prošle godine za 5/09 u Petrovoj, željela sam otići i na VV pa vidjeti što nam tamo kažu i uzeti i tamo termin ali mi je moja gin. rekla da mi ne može dati 2 uputnice za istu stvar na 2 razl.mjesta i da se to tako ne radi , sad mi je žao što nisam inzistirala ili potražila dr. ginekologa jer sam čula već za par slučajeva gdje parovi idu usporedno na 2 klinike!

  16. #116
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Maca2, tvoj soc.ginekolog ti ne daje uputnicu za IVF kada ideš na prvi put,već za obični pregled, a ne znam zašto ti to ne bi dala, a ti kasnije ionako sama odlučuješ gdje želiš ići na postupak.

  17. #117
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj tinaka prvotno napisa
    Maca2, tvoj soc.ginekolog ti ne daje uputnicu za IVF kada ideš na prvi put,već za obični pregled, a ne znam zašto ti to ne bi dala, a ti kasnije ionako sama odlučuješ gdje želiš ići na postupak.
    Krivo sam napisala - nije mi htjela dati običnu uputnicu za pregled na VV, iako je znala za dijagnozu MM i kada idemo na postupak u Petrovu. Rekla je da ne mogu ići na VV kad sam se već prijavila u Petrovoj. Ja sam htjela otići tamo na razgovor s nalazima i vidjeti što nam oni kažu i kada bi mogli doći kod njih na VV na red, ali ova moja je rekla da mi je prošli mjesec već pisala jednu uputnicu za pregled i da više ne mogu dobiti!
    Poslije sam čula da nije bila u pravu ali tada mi se datum u Petrovoj već opasno približio, ako budem morala opet u postupak i bude mi radila probleme def. mijenjam ginekologa.
    :/
    Radila mi je probleme i prije par mjeseci kada sam išla privatno na AIH, nije mi htjela napisati preporuku za bolovanje - po njenom nemam pravo ako sam išla privatno! :shock: Nije mi se dalo s njom natezati pa sam objasnila situaciju dr. opće prakse koja mi je bez problema napisala bolovanje na neku drugu šifru ( jer ne može pisati ginekološko bolovanje bez preporuke ginekologa).
    Sve u svemu kad razmislim ne znam kog vraga još radim kog nje...

  18. #118
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Strike, možda smo se i sreli u petak na pikici?
    Ja sam pregurala vikend uspjela sam sa pikanjem u subotu i nedjelju obavila sam to sama i sada sam već poluprofesionalac.
    Ima par stvari koje mi se čini da su nuspojave od svega toga, ali nisam sigurna dali si umišljam pa me zanima koje ste vi simptome imali i dali ste ih imali prilikom uzimanja gonala f?

  19. #119
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa
    Strike, možda smo se i sreli u petak na pikici?
    Ja sam pregurala vikend uspjela sam sa pikanjem u subotu i nedjelju obavila sam to sama i sada sam već poluprofesionalac.
    Ima par stvari koje mi se čini da su nuspojave od svega toga, ali nisam sigurna dali si umišljam pa me zanima koje ste vi simptome imali i dali ste ih imali prilikom uzimanja gonala f?
    Nismo se srele jer ja se tu kod nas doma pikam,nisam iz Zg. Mi sutra dolazimo na prvi uzv. Kakve simptome?Ja ih nikad nisam imala,jedino probadanja u jajnicima,sad jako malo i proziran iscjedak. I pod kraj sam jedino malo napuhnuta

  20. #120
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Citiraj Strike prvotno napisa
    Citiraj osijek prvotno napisa
    Samo da se pohvalim, jutros je stigla moja M. Znači od sutra sam pikalica. Nezgoda mi je to što ću sutra biti u Zg na sajmu baš kada budem trebala primiti pikicu pa si razmišljam kako da to izvedem. Ima li tko kakvu ideju?
    Onda ćemo se možda sresti u bolnici,meni je danas drugi dan pikanja
    Moja greška krivo sam ovo bila protumačila!
    Što se simptoma tiče, malo mi je čudno u glavi skroz nije da me boli glava nego onako nekako teško, čak imam osječaj da mi ponekad pišti u ušima, a što je čudno postala sam još veća flegma nego što sam bila do sada što smatram pozitivnim. I nekako mi se stalno drijema zbog svega toga.

  21. #121
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Imam jedno bitno pitanje. Tek danas sam vidjela da u onoj uputi što svi dobijemo piše da se prvi dan ciklusa obavijesti doktor odnosno bolnica kako bi doktor znao da je postupak započeo. Ja nisam nikome ništa javila, a u srijedu idem na ultrazvuk. Nije mi sestra to spomenula kada sam bila u bolnici po protokol. Jesam li ja trebala to napraviti???
    Molim brzi odgovor od iskusnih stignem još eventualno sutra nazvati ako moram. :?

  22. #122
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Osijek, praksa je da se zove prvi ili drugi dan ciklusa da prije nego kreneš sa pikanjem provjeiš jel vrijede dogovori, dali je možda dr. spriječen, ili možda biolozi nemogu odraditi svoj dio itd. znaći, trebala si nazvati.
    Nazovi sutra obavezno i objasni da si previsjela to, a da si počela sa injekcijama pa ćeš vidjeti što će ti reći konkretno. Mislim da nebi trebala imati frke ak je sve ok kod njih. Uputnicu za uzv imaš?

  23. #123
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj ZAUZETA prvotno napisa
    Osijek, praksa je da se zove prvi ili drugi dan ciklusa da prije nego kreneš sa pikanjem provjeiš jel vrijede dogovori, dali je možda dr. spriječen, ili možda biolozi nemogu odraditi svoj dio itd. znaći, trebala si nazvati.
    Nazovi sutra obavezno i objasni da si previsjela to, a da si počela sa injekcijama pa ćeš vidjeti što će ti reći konkretno. Mislim da nebi trebala imati frke ak je sve ok kod njih. Uputnicu za uzv imaš?
    Ja uvijek zovem dr.prvi dan menstruacije i onda mi on kaže dal mogu il ne početi sa pikanjem. Pošto su mene uzeli u postupak,onda vjerojatno možeš i ti,ovisno kod kojeg si dr.

  24. #124
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Ja sam kod doktora K, a uputnicu imam kako su mi rekli za bolničko liječenje IVF/ET. Ništa zvati ću sada odmah od jutra.

  25. #125
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Evo samo kratko, javila sam se u bolnicu sve OK. ja odlazim danas u Zg i neću imati pristup kompu stoga poželite mi sreću i čujemo se tek nakon aspiracije ili možda ćak i transfera.
    Pozdrav svima i svima puno sreće u postupcima!

  26. #126
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Sretno osijek!
    Želim ti barem 2 bebice!
    Ja još čekam 8 dana do bete i već sam luda - simptoma nemam nikakvih pa ni baš ne miriši na dobro...
    ET sam imala 17 dan ciklusa koji kod mene traju 25 dana - tako da bih već u petak trebala dobiti mengu ako nismo uspjeli...luda sam!

  27. #127
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Pozdrav cure,
    evo i ja sam danas postala pikalica, na prvom UZV-u sam u nedjelju. Jutros sam zvala kliniku i rečeno mi je kako uopće neće biti moje dr. P.-B. jer je na g/o sve do polovine 7.mj. E baš sam pegula...ona zna cijelu moju situaciju, znam da me neće vratiti doma jer folikuli sporo rastu već tjeramo do kraja...Sestra mi je rekla da je zamjena dr. K i doktorica čini mi se neko prezime sa Š... ima li tko iskustva s ovim doktorima?

  28. #128
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Ja sam kod dr. K i nemam prigovora. Ne priča puno i malo se čini hladan ali ak dođeš sa spremnim pitanjima objasni ti sve. A dok radi postupke sve pohvale, stvarno napravi brzo i bezbolno

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno

    cure dr. K. je veliki stručnjak i samo se opustite,nemojte se sramiti,budite otvorene on vam to voli .svi su oni dobri kad je vama dobro zato pozitivno i da dođu sto prije vasi smotuljčići!

  30. #130
    puki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    46

    Početno

    Cure, di ste? Evo, samo da vas pozdravim i poželim sreću svima.....

  31. #131
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Evo ja brojim još 2 dana do bete i mislim da ću poluditi!
    Glupača sam išla raditi test 6dpt ( ne znam koji mi je vrag bio) i naravno da je bio negativan - samo sam se naživcirala!
    Od 8dpt pa nadalje imam probadanje u jajnicima i kao neke grčeve - isto kao što se osjećam pred M, M nije došla ( a nadam se da niti ne će ) a trebala je u petak ( nikada u životu mi nije kasnila ) pa ja to uzimam kao dobar znak!
    Smatram se trudnom dok se ne dokaže suprotno!

  32. #132
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa
    Evo ja brojim još 2 dana do bete i mislim da ću poluditi!
    Glupača sam išla raditi test 6dpt ( ne znam koji mi je vrag bio) i naravno da je bio negativan - samo sam se naživcirala!
    Od 8dpt pa nadalje imam probadanje u jajnicima i kao neke grčeve - isto kao što se osjećam pred M, M nije došla ( a nadam se da niti ne će ) a trebala je u petak ( nikada u životu mi nije kasnila ) pa ja to uzimam kao dobar znak!
    Smatram se trudnom dok se ne dokaže suprotno!


    Ti grčevi su ti dobar znak,i ja sam ih imala,al 3.,4.,i 5. dan od ET.
    Jel ide koja sutra na aspiraciju ili ET?

  33. #133
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Moja beta 11 dpt 0,32
    Nažalost to je to...nisam se nešto previše niti nadala ali svejedno me jako pogodilo
    Trebat će mi par dana da se saberem i odlučim što dalje.
    Znate li primaju li u Petrovoj u prirodne postupke brzo nakon stimuliranog ili moram opet čekati nekoliko mjeseci? Ja bih što prije...

  34. #134
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Maca2. jako mi je zao ali znas vec onu:Sto nas ne ubije-jaca nas.Brzo se javi nova nada i snaga za dalje.Za prirodne ti ovisi od dr., dijagnoze, opterecenosti.S nekima se dogovori lakse a s nekima teze.U pravilu moras sacekati barem jedan ciklus da ti se stanje normalizira a u ovom slucaju ti je to 9.mj zbog odmora.

  35. #135
    nirvana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    150

    Početno

    Dobro jutro svima. Da li je netko od vas vadio slobodni i ukupni testosteron u Petrovoj? Zanima me samo koliko dugo se čekaju nalazi?

  36. #136
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Cure evo mene malo natrag.
    Prekjuče sam bila na aspiraciji i vrtila se kući sutra je ET. Jučer sam zvala labaratorij jer me biolog malo isprepado, nakon aspiracije me došao pitati za mužev nalaz jer kao ne vidi ništa prije centrifugiranja, ali kad sam mu rekla da je tako bilo i kada smo radili spremiogram pa je nakon centrifugiranja bilo 11+1 spremić rekao je onda dobro. Pokazala sam mu nalaz i rekao je onda će valjda i sada biti OK. Zato sam ja jučer zvala i sestra je rekla sve je OK ne brinite se ET u petak. Eto to je sve što znam držite fige od sutra pa na dalje.
    Sada trebam savjet što nakon transfera u smislu mirovanja itd...

  37. #137
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Osijek, drago mi je da je sve dobro ispalo, odmaraj i zelim ti puno strpljenja da docekas svoj +.Savjeta o (ne)mirovanju nakon ET-a imas jako puno, evo bas prije par dana je otvorena jedna tema o tome.Samo laganini i bice sve ok.Sretno.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    46

    Početno

    pozdrav, curke
    dugo me nije bilo pa saljem onima koje nisu uspjele i drzim fige onima u postupku.
    kod mene je situacija jos prilicno neizvjesna, na zadnjem uzvu su kucala oba srceka ali je doktor rekao da ce jedno u narednim tjednima vrlo vjerojatno odumrijeti jer je jedan manji od drugoga za oko 2 tjedna. 2.7. idemo na kontrolu pa cemo znati vise. ako je netko imao slicnu situaciju dobro bi mi dosla svaka informacija, pogotovo ako je zavrsilo dobro.

  39. #139
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Evo sam se i ja uspjela uhvatiti kompa
    Još sam u Zg, danas mi je 16. dc, do sada primila 58 M...ufffff...malo mi je i dojadilo. Ne znam jel koja od vas tamo, jer se već par tura cura izmijenilo, samo se ja ne dam
    Uglavnom, nadam se da će štoperica biti u ova dva dana, držite mi fige barem da dođem do kraja
    Svim curkama koje su u postupku, pikalice, čekalice, želim da najprije sve prođe u najboljem redu, a zatim da im jedno lijepo zakuca u buši

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno

    meni se na prvom uzv vidjela jedna vrecica deset dana kasnije druga oi srcana akcija primile su se obje mrve ali da je bilo sve neizvjesno bilo je ali sam slusala doktore u Petrovoj i nadala se najboljem kasnije kako je trudnoca napredovala uvijek je bilo razlike u njihovoj procjeni velicine beba ali tako je kod svakoga.samo optimisticno i biti ce dobro.
    svim curama zelim uspjesne postupke,sto ljepsu trudnocu i zdrave bebe!!

  41. #141
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Molim pomoć, za hitan kontakt mi treba privatni br. telefona/mobitela prof. Šimunića.

    Molim, ako ga koja od vas ima neka mi javi na pp.

    Nije za potrebe postupka, već vezano za Prijedlog mpo zakona.

    Hvala!

  42. #142
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Gdje je naša osijek? Kako je prošao ET?

  43. #143
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Evo mene na kratko, ET bio 19.06. i prošao u redu vračena 3 zametka 2 osmostanična i 1 šestostanični, biolog misli da imaju dobre šanse biološki gledano naravno, a ja sam odmirovala 9 dana i u ponedjeljak idem raditi pa čemo se češće čuti odnosno pisati. Svaki dan se osječam drugačije pa ne znam što da mislim dali će biti uspješno ili ne!

  44. #144
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    ovdje više nikoga nema?

  45. #145
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj osijek prvotno napisa
    ovdje više nikoga nema?
    Evo mene,ja danas dobila krvarenje, 10.dpt ili 15.dpo
    Kako si ti osijek?

  46. #146
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Evo i mene
    jučer mi je bio ET. Nakon 58 Menopura dobiveno 8 js, od toga 4 nezrele, a od 4 zrele vraćene dvije i to 10-stanična i 12-stanična. Sad sam čekalica ß, nadajmo se pozitivne :D
    Inače, ovaj put nisam baš naj. U prošlom postupku nisam imala nikakvih problema, al u ovom me stalno nešto muči...napuhanost, teže dišem, meka stolica..vjerovatno od previše M. Sad mi najveći problem predstavlja stavljanje utrića jer iza toga imam jake grčeve koji traju jedno 1-2 min. i onda prestane :? to mi baš čudno jer za vaginalno nema nikakvih nuspojava. Jes da mi je jučer doktorica na transferu malo više čačkala dole nego ostalima, rekla mi je da mi je morala malo povući cerviks, pa se mislim da nije zbog toga, malo izritirano ili što.
    Danas sam prešla 600 km do doma i na autoputu sam ih ipak rađe popila.

  47. #147
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Ne brini,to ti je vjerojatno od toga što ti je malo povukla cerviks,bude ti prošlo. Nisu ti ništa smrznuli?

  48. #148
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Strike prvotno napisa

    Evo mene,ja danas dobila krvarenje, 10.dpt ili 15.dpo
    Kako si ti osijek?

    Žao mi je Strike držim fige da sljedeći put bude onaj pravi Čuvaj se i ustraj i dalje, nema nam druge.

  49. #149
    Gosparka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    115

    Početno

    bem ti dial-up

    ne, nisu ništa jer od te 4 zrele su se samo dvije oplodile. eto, sa 8 sam pala na 2, ali Bože moj i to je super
    inače, bila nas je puna soba i baš smo se lijepo družile čekajući ishode i sve smo na kraju bile sretne. samo jedna cura je imala 2 za smrznuti, nama ostalima su vraćena ili 1 ili 2.

  50. #150
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj Gosparka prvotno napisa
    bem ti dial-up

    ne, nisu ništa jer od te 4 zrele su se samo dvije oplodile. eto, sa 8 sam pala na 2, ali Bože moj i to je super
    inače, bila nas je puna soba i baš smo se lijepo družile čekajući ishode i sve smo na kraju bile sretne. samo jedna cura je imala 2 za smrznuti, nama ostalima su vraćena ili 1 ili 2.
    Meni su izvadili 17 j.s.,od tih 8 vodećih,vratili 2 blastice,a za ostalo mi nisu ništa rekli. Vjerojatno onda ništa nisu ni smrznuli. A njoj su rekli da će smrznuti?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •